Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Sanfloraine 2011 : résultats du 114 km

Cl...Dos.Nom PrénomCat.Temps........Moy
1 735 FULCRAND Grgory B 03h23’33 33,6
2 547 VERNE Florent C 03h24’31 33,44
3 760 PERRIER Mickael A 03h24’42 33,41
4 410 CAYROCHE Benjamin A 03h24’42 33,41
5 514 LAGASSE Guillaume A 03h24’51 33,39
6 567 MIOLANE Cedric A 03h25’05 33,35
7 488 DELPIERRE Victor A 03h25’20 33,31
8 513 DEPIERREFIXE Florent C 03h25’26 33,3
9 708 JONCOUX Pierre A 03h26’10 33,18
10 418 DAUPHIN Guy B 03h26’37 33,1
11 577 DELPUECH Thibault Z 03h26’44 33,09
12 411 GODEST Sebastien C 03h27’34 32,95
13 420 DUCHENE Jérome C 03h28’18 32,84
14 416 LABUSSIERE Jean Luc B 03h29’16 32,69
15 720 DELAIR Christophe C 03h33’41 32,01
16 515 LEBRETON Jerome B 03h33’41 32,01
17 478 DELOLME Felix A 03h34’03 31,96
18 604 MEYRONNEINC Philippe C 03h34’05 31,95
19 603 JEANJEAN Gilles C 03h34’18 31,92
20 649 CABANTOUS Pascal T 03h35’47 31,7
21 749 POURRAT Christophe C 03h35’49 31,69
22 463 DUGAST Christophe C 03h39’39 31,14
23 430 GRANGER Bernard E 03h39’43 31,13
24 492 COURRIAN Bruno C 03h39’52 31,11
25 644 DOEBERT Steffen C 03h39’53 31,11
26 528 MARTINEZ Francisco C 03h40’21 31,04
27 586 FABRE Philippe C 03h40’41 30,99
28 466 NAUMANN Franck C 03h40’55 30,96
29 746 LAUSSEL Pierre D 03h41’11 30,92
30 424 GILBERT Pascal C 03h41’15 30,92
31 442 DECOMBE Christian D 03h41’51 30,83
32 480 BAILLIER Thibaut A 03h42’37 30,73
33 570 REY Pierre Raphael A 03h42’46 30,7
34 596 MONTOURCY David B 03h42’57 30,68
35 703 GERBAL Bruno C 03h44’30 30,47
36 588 FROLI Alain D 03h44’34 30,46
37 449 DOLE Gregory B 03h44’35 30,46
38 525 THERMEAU David B 03h44’59 30,4
39 482 FOURNIER Pascal C 03h45’11 30,38
40 660 COME Anthony B 03h45’15 30,37
41 598 VINIT André D 03h45’18 30,36
42 414 OLIVE Andre E 03h45’25 30,34
43 530 CHAPIGNAC Jean Paul E 03h45’26 30,34
44 722 GAUTHE Alain D 03h45’27 30,34
45 505 EPINAT Jacques C 03h45’36 30,32
46 706 LIVEBARDON Christian E 03h45’48 30,29
47 462 BILLARD Jean Louis D 03h45’56 30,27
48 544 MAGNE Pierre E 03h46’29 30,2
49 406 JARLOT Daniel D 03h46’32 30,19
50 434 MILLION Jean Marc C 03h46’59 30,13
51 723 CHASSAGNOL Lionel D 03h47’14 30,1
52 27 VERGNAUD Fabien A 03h50’08 29,72
53 734 YGRIE Christophe C 03h50’23 29,69
54 670 MAS Eric A 03h50’31 29,67
55 500 CANFIN Luc D 03h50’38 29,66
56 503 BLANC Yvon E 03h50’40 29,65
57 405 DEGARABY Gilles C 03h50’48 29,64
58 718 COURTET Patrick C 03h50’49 29,63
59 461 LAFFAYE Bernard E 03h50’50 29,63
60 508 DARDE Dominique C 03h51’05 29,6
61 728 BARBERIS Stephane C 03h51’17 29,57
62 597 BONNEFOY Gilles C 03h51’18 29,57
63 701 SANTIA-ANDREWS Eric C 03h51’25 29,56
64 541 TOURREL Arnaud B 03h51’26 29,55
65 576 DOUCHE Gilbert E 03h51’26 29,55
66 762 FERREIRA Patrick C 03h51’40 29,53
67 565 BOYER Marcel D 03h51’44 29,52
68 419 MATTASOGLIO Herald D 03h51’45 29,51
69 497 TARDIVAT Jean Paul E 03h51’57 29,49
70 704 RAISON Frederic C 03h52’12 29,46
71 542 COUDERC Francis D 03h52’18 29,44
72 548 CUBEDO Pierre E 03h53’16 29,32
73 585 LE GOFF Sylvain D 03h53’20 29,31
74 640 RABEYRIN Philippe C 03h53’41 29,27
75 432 LAVOREL Eric C 03h54’09 29,21
76 583 PRADALIER Francis D 03h54’16 29,2
77 551 DEROUET Jacques C 03h54’22 29,19
78 506 BARBANCE Francis C 03h54’43 29,14
79 716 VAISSADE Bernard C 03h54’43 29,14
80 561 BENEZY Mickael A 03h54’56 29,11
81 435 PAPON Bruno C 03h55’35 29,03
82 535 TREPSAT Georges E 03h55’47 29,01
83 590 VIDALINC Matthieu A 03h55’57 28,99
84 651 LACOSTE Jeremei A 03h56’04 28,97
85 595 CHABORY Guillaume B 03h56’11 28,96
86 757 MARTIN Xavier C 03h56’12 28,96
87 584 ROCHE Pierrick A 03h56’17 28,95
88 657 COMBRISSON Stéphane B 03h56’25 28,93
89 618 MOREL Jean Lucien C 03h57’05 28,85
90 700 MAURIN Pierre D 03h57’26 28,81
91 564 GUERAUD Jerome B 03h57’30 28,8
92 578 DA COSTA Manuel D 03h57’41 28,78
93 401 HINAULT Bernard D 03h57’41 28,78
94 403 BARBAT Jean Luc D 03h57’41 28,78
95 501 CHASSANG Jean Baptiste A 03h58’16 28,71
96 610 BOILEAU Thierry C 03h58’20 28,7
97 504 BARBIER Philippe C 03h58’38 28,66
98 444 VERGNE Christophe B 03h59’10 28,6
99 761 ALARY Emmanuel A 04h00’40 28,42
100 468 MICHEL Eric C 04h02’01 28,26
101 661 RIGAUD Nicolas A 04h02’19 28,23
102 205 GUIBERT Claude D 04h02’49 28,17
103 200 LEMPERE Lucien C 04h03’00 28,15
104 546 DUVAL Tony B 04h03’09 28,13
105 516 CARTEAU Didier D 04h03’19 28,11
106 726 BOURLET Pierre C 04h03’27 28,1
107 652 GRANETPELISSIER Jean Charles B 04h03’29 28,09
108 566 DUPOUX David B 04h03’30 28,09
109 621 JEANJEAN Alain D 04h03’35 28,08
110 648 CABANTOUS Daniel E 04h03’40 28,07
111 607 HUBERT Didier D 04h04’11 28,01
112 437 TAILLANDIER Bernard D 04h04’15 28
113 707 POUGET Fabien A 04h04’17 28
114 571 BRAGA Paulo B 04h04’24 27,99
115 539 MALZAC Jean Pierre D 04h04’24 27,99
116 569 HERNANDEZ Gerald D 04h04’30 27,98
117 554 PAULON Eric C 04h04’32 27,97
118 417 DAUPHIN Charles B 04h04’32 27,97
119 606 MAURY Sylvain B 04h04’36 27,96
120 691 FRANCON Jean Luc E 04h04’57 27,92
121 529 SAINT-ANTOINE Christian D 04h07’09 27,68
122 484 SALLARD Daniel E 04h08’03 27,58
123 693 SUCAUD Jean Claude D 04h08’26 27,53
124 620 BOUDRY Sebastien C 04h08’30 27,53
125 635 LOUBIERS Eric C 04h09’16 27,44
126 632 DEIS Christophe A 04h10’02 27,36
127 642 CUSSAC Laurent C 04h10’51 27,27
128 611 COUDERC S‚bastien B 04h10’56 27,26
129 433 MANISCALCO Umberto E 04h11’08 27,24
130 580 LEYMARIE Yves D 04h11’27 27,2
131 711 TRIN Gilles A 04h11’49 27,16
132 557 LEMAITRE Gerard E 04h11’58 27,15
133 532 GOMEZ Marcel E 04h12’09 27,13
134 710 ROUME Didier C 04h12’20 27,11
135 193 CARAMEL Alain D 04h13’31 26,98
136 460 MAVIER Jean Luc D 04h13’37 26,97
137 526 MAGNAUDEIX Jannick C 04h14’18 26,9
138 527 SIMONNET Michel D 04h14’20 26,89
139 634 LE BAIL Christian C 04h14’23 26,89
140 727 MALLET Frederic B 04h14’34 26,87
141 664 MEYNIEL Rene E 04h14’41 26,86
142 658 TARRISSON Pascal C 04h14’42 26,86
143 600 CHAMBON Yoann A 04h14’44 26,85
144 647 CUSSAC Jean David B 04h15’12 26,8
145 729 DELOLME Jean Yves C 04h15’14 26,8
146 616 SAINT-ANTOINE Alain D 04h15’22 26,79
147 453 POUMIER Jérome B 04h15’36 26,76
148 737 BEZIN Bernard D 04h16’06 26,71
149 510 MCKICHAN Britta W2 04h16’09 26,7
150 739 PEUCH Jerome B 04h16’48 26,64
151 134 VILLACAMPA Nicolas D 04h17’07 26,6
152 476 BOUSQUET Jean Luc C 04h17’19 26,58
153 431 CASTAING Jean Pierre E 04h17’38 26,55
154 555 ESTEVES Marina W2 04h17’41 26,54
155 556 CARREIN Dominique D 04h17’43 26,54
156 668 EPALLE Vincent C 04h17’43 26,54
157 489 FRAISSE Frederic E 04h17’51 26,53
158 507 DUNAUD Daniel D 04h19’00 26,41
159 690 JOLLY Jean Pierre E 04h19’00 26,41
160 427 DELMAS Christian D 04h19’30 26,36
161 502 BARRES Louis E 04h19’53 26,32
162 702 PEYROT Raymond E 04h20’09 26,29
163 487 TOUNY Christian E 04h20’10 26,29
164 518 PERIE Jean E 04h20’45 26,23
165 601 EXBRAYAT Rene D 04h21’25 26,17
166 415 BIZARD Max E 04h21’27 26,16
167 733 CHASSANG Sebastien B 04h21’42 26,14
168 552 BOUSQUET Patrick C 04h21’43 26,14
169 663 DUVERNY Pascal C 04h21’47 26,13
170 694 TRINCAL Cedric B 04h21’55 26,12
171 568 NICOLAS Michel D 04h22’38 26,04
172 575 ARGUEL Bernard E 04h22’39 26,04
173 594 BAFFELEUF Lucien E 04h22’41 26,04
174 685 DUFFOUR Claude D 04h22’42 26,04
175 192 GRILLON Fabrice E 04h23’01 26,01
176 496 PIGAL Didier C 04h23’07 26
177 725 MALLET Michel C 04h23’18 25,98
178 672 JAMOND Claude D 04h23’39 25,94
179 673 LANGLADE Gilles D 04h23’39 25,94
180 441 LEVEL Patrick E 04h23’41 25,94
181 491 GAUDIO Jean C 04h23’57 25,91
182 96 LAILLET Philippe D 04h24’19 25,88
183 498 BENOIT Patrick C 04h24’28 25,86
184 421 AUBOURDY Isabelle W2 04h24’38 25,85
185 522 MONTANE Alain C 04h25’01 25,81
186 479 BAILLIER Jean Hugues D 04h25’05 25,8
187 628 BLANC Jean Philippe E 04h25’08 25,8
188 450 FABRE Christian E 04h25’43 25,74
189 204 CHASTEL Jean Marc C 04h25’47 25,74
190 599 VOLDOIRE André D 04h26’03 25,71
191 624 CHASSAGNOL Pascal D 04h26’14 25,69
192 459 TOULIS Eric D 04h26’20 25,68
193 16 DELPEUCH Régis C 04h26’44 25,64
194 413 ROCHES Henri E 04h28’15 25,5
195 593 COSNIER Michel D 04h29’52 25,35
196 579 SERRE Philippe E 04h29’58 25,34
197 543 BRUN André D 04h30’12 25,31
198 186 RANCON Claude B 04h30’14 25,31
199 655 CASTAREDE Denis D 04h30’28 25,29
200 35 BONNET Daniel D 04h30’55 25,25
201 731 LAMARD Jean Paul E 04h31’24 25,2
202 679 CONSTANT Romain B 04h31’34 25,19
203 558 LAVIGNE Jean E 04h31’44 25,17
204 732 CHAREUN Raphael C 04h31’56 25,15
205 643 REILHAN Olivier B 04h32’55 25,06
206 438 FERRUCCI Jean Pierre D 04h34’15 24,94
207 451 BECHADE Raymond E 04h34’55 24,88
208 688 BOISQUILLON Jean Michel D 04h35’11 24,86
209 617 LORMIERES Joel B 04h35’17 24,85
210 581 REY Pierre E 04h35’21 24,84
211 537 BIRON Rene C 04h35’32 24,82
212 744 RIGAL Alain E 04h35’54 24,79
213 698 SABATIER Laurent C 04h36’06 24,77
214 25 RANSON Isabelle W2 04h36’07 24,77
215 531 RICHARD Sandrine W1 04h36’12 24,76
216 741 POYET Sophie W3 04h36’38 24,73
217 549 GAUTHIER Bruno D 04h36’45 24,72
218 614 GRASSET Thierry D 04h36’50 24,71
219 440 FRANCHAISSE Patrick D 04h36’52 24,71
220 625 BROUSSE Didier D 04h37’17 24,67
221 626 LE MANOUR Claude D 04h37’44 24,63
222 490 RABILLON Patrick D 04h37’52 24,62
223 499 GENESTE Jean Louis C 04h38’08 24,59
224 519 AREVALO Daniel E 04h38’34 24,55
225 457 BATTUT Thierry C 04h38’54 24,52
226 458 SOUILLAT Stephane C 04h38’55 24,52
227 717 BOFFET Stephane B 04h38’56 24,52
228 29 CHENU Armel E 04h39’02 24,51
229 609 FERREYROLLES Jean Louis E 04h40’47 24,36
230 724 TOURAILLE Alain E 04h41’25 24,31
231 719 BOREL René D 04h41’36 24,29
232 638 GUYOT Olivier A 04h41’38 24,29
233 752 BORDEL Robert D 04h41’38 24,29
234 521 DUBAELE Thomas A 04h41’43 24,28
235 448 GERARD Eloi D 04h41’51 24,27
236 699 CHAPAT Bernard E 04h41’53 24,27
237 696 JOANNY Bernard E 04h41’56 24,26
238 659 PITOT Marc D 04h41’57 24,26
239 730 DELPIERRE Christian D 04h42’13 24,24
240 538 MARTIN William C 04h42’21 24,23
241 428 LE COZANET Goneri B 04h42’23 24,22
242 105 BEAUCOURT Chantal W3 04h42’43 24,19
243 742 JOUVE Didier B 04h43’48 24,1
244 470 FAYE Jean Jacques D 04h44’29 24,04
245 469 MIGNOT Elodie W1 04h44’33 24,04
246 509 DEJOU Alain C 04h44’35 24,04
247 520 LE BIHAN Yves D 04h44’40 24,03
248 613 DOLE Jany D 04h44’47 24,02
249 446 LARIVE Stephane C 04h44’50 24,01
250 653 LEGROS Marc D 04h44’53 24,01
251 467 PIGAL Philippe C 04h45’12 23,98
252 747 ODRY Bertrand D 04h45’19 23,97
253 654 HARDY Christian E 04h45’26 23,96
254 721 FRANCK Guillaume B 04h45’29 23,96
255 445 MALIGNON Jean D 04h46’03 23,91
256 485 SAINT-JEAN Michel C 04h46’04 23,91
257 709 POGET Gilles D 04h46’05 23,91
258 687 VIOLLEAU Gilles D 04h46’11 23,9
259 73 GIRAUD Gilles E 04h46’50 23,85
260 550 CONNAN Michel C 04h47’25 23,8
261 641 CUSSAC Gerard C 04h47’51 23,76
262 627 LE BOUEDEC Jean Paul D 04h48’28 23,71
263 483 PERAT Daniel E 04h49’20 23,64
264 712 MAZET Jean Philippe C 04h49’42 23,61
265 697 MARGOTTAT David B 04h49’44 23,61
266 495 DUBOIS Jean Luc D 04h53’33 23,3
267 646 JULIEN Eric C 04h53’46 23,28
268 677 FINO Georges C 04h53’57 23,27
269 540 MAURY Christian D 04h54’08 23,25
270 689 CRISPET Daniel D 04h54’19 23,24
271 692 MEIXISSIER Jean Pierre E 04h54’33 23,22
272 447 BURLAT Jean Yves D 04h54’56 23,19
273 587 SURE Michel E 04h55’34 23,14
274 629 WADHAM Nicole W2 04h55’37 23,14
275 637 DETEIX Michel E 04h55’55 23,11
276 743 MOURET Daniel E 04h57’02 23,03
277 474 CLAVERIE Bernard E 04h57’39 22,98
278 656 SORIN Gilles C 04h58’41 22,9
279 678 DINET Herve C 04h59’15 22,86
280 666 PALIS Michel E 04h59’36 22,83
281 524 THERMEAU Daniel E 04h59’40 22,83
282 671 JAMOND Joelle W3 05h00’29 22,76
283 675 BUFFIERES Etienne J 05h01’37 22,68
284 630 BOUCHARINC Jean Claude D 05h02’07 22,64
285 631 JOFFROIS Corentin A 05h02’07 22,64
286 645 JOB Jean Claude D 05h02’33 22,61
287 756 BAIN Eric C 05h02’50 22,59
288 553 FONSECA Bernard D 05h02’54 22,58
289 473 PANNIER Rene E 05h03’08 22,56
290 494 GSCHIND Stephane C 05h03’12 22,56
291 612 RICHARD Philippe C 05h03’25 22,54
292 686 FAURE Andre E 05h04’20 22,48
293 714 FABREGUES Dominique D 05h05’29 22,39
294 715 BONHOMME Andre D 05h05’29 22,39
295 534 PRAL Rene E 05h06’32 22,31
296 76 ZANKO Antoine E 05h07’36 22,24
297 639 SATGE Gerard E 05h08’10 22,2
298 740 CARRAZ Billat Jean Philippe B 05h08’22 22,18
299 439 MATJASEC Martin E 05h09’13 22,12
300 486 GRIMAL Guy E 05h09’22 22,11
301 574 PECHIERAS Daniel E 05h10’34 22,02
302 695 BERTUIT Didier C 05h10’37 22,02
303 619 MARTIN Michel E 05h11’04 21,99
304 750 LHOMBART Elsa W1 05h12’17 21,9
305 615 CHAUMETTE Raphael B 05h12’20 21,9
306 608 TOMAS William B 05h12’22 21,9
307 477 KOOLHOF Mendel W1 05h12’22 21,9
308 429 DUCHENE Véronique W2 05h13’20 21,83
309 748 BARTHELEMY Franck B 05h13’41 21,81
310 605 PIERREVAL Roger E 05h14’12 21,77
311 425 DESAUBRY Bruno D 05h14’14 21,77
312 456 LANNEVERE Henri E 05h14’15 21,77
313 464 LELIEVRE Remy A 05h14’27 21,75
314 713 ALLEYRANGUE Robert D 05h14’28 21,75
315 602 DELSOUC Michel E 05h14’30 21,75
316 633 REBOUL Daniel D 05h15’28 21,68
317 412 PORCHER Yves E 05h15’46 21,66
318 682 PERRIER Laurent C 05h22’05 21,24
319 683 PREVOST Laurent B 05h22’14 21,23
320 680 RAULY Philippe C 05h22’14 21,23
321 592 DENIS Richard A 05h22’31 21,21
322 684 POUJADE Jean Pierre C 05h23’35 21,14
323 681 BROUSSE Fabrice C 05h23’35 21,14
324 674 SOUBEYROUX Jean Daniel B 05h27’47 20,87
325 669 TESTAUX Bernard E 05h27’50 20,86
326 563 PAGES Nicolas C 05h27’52 20,86
327 745 GAGNADRE Pascal B 05h29’38 20,75
328 475 HERMET Jean Louis E 05h30’18 20,71
329 705 SLUSARENKO Yves D 05h30’35 20,69
330 472 MORLET Frederic C 05h31’55 20,61
331 562 BALDET Daniel D 05h32’13 20,59
332 736 LHERM Jean Jacques E 05h38’54 20,18
333 676 BUFFIERES Jean Francois C 05h45’30 19,8
334 523 CHOMAT Louis D 05h46’26 19,74
335 454 DAUDE Franck C 05h47’03 19,71
336 753 DE LUCA Cécile W2 05h55’02 19,27
337 754 DE LUCA Jean Marie C 05h55’26 19,24
338 751 BRESSON Laurent C 05h55’26 19,24
339 559 GUILLOBEZ Bernadette W3 05h59’04 19,05
340 560 GUILLOBEZ Serge E 05h59’08 19,05
341 622 FOURNAL Xavier A 06h09’36 18,51
342 536 CHABALIER Jean Paul D 06h13’25 18,32
343 589 PONS Laurent C 06h41’07 17,05
344 650 GUELLATI Dominique D 06h45’37 16,86
345 465 DERRAC Alain C 06h55’40 16,46

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !