Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Sanfloraine 2011 : résultats du 56 km

Cl...Dos.Nom PrénomCat.Temps........Moy
1 1081 GIBERT Philippe J 01h43’04 33,18
2 1006 PRADEILLES Pierre K 01h45’25 32,44
3 1063 FAURE Mathieu A 01h45’34 32,4
4 1016 DELPEUCH Thibault J 01h49’23 31,27
5 1030 DELEEGHER Jean Luc D 01h49’32 31,22
6 1040 GERMA Bruno B 01h52’05 30,51
7 1011 VIRAT Arnaud K 01h52’14 30,47
8 1106 POUJOL Jerome A 01h52’27 30,41
9 1025 CHABRILLAC Julien J 01h53’49 30,05
10 1080 EVENOT Kilian J 01h54’11 29,95
11 1043 VERNE Antoine J 01h54’22 29,9
12 1072 AUDIN Thierry C 01h54’41 29,82
13 1020 PORTEFAIX Mathieu A 01h55’19 29,66
14 1045 FURCY Jules I 01h55’27 29,62
15 1056 CHEYMOL Quentin A 01h57’34 29,09
16 1104 BERNARD Yoann A 01h58’57 28,75
17 1075 GIBERT Gerard D 01h59’31 28,62
18 1035 BARDET Romain A 02h00’51 28,3
19 1036 BARDET Lisa I 02h00’52 28,3
20 1046 BROUSSE Geoffroy K 02h00’53 28,29
21 1044 CAMBRAY Valentin I 02h02’25 27,94
22 77 NEBOUT Daniel D 02h02’30 27,92
23 1014 ROUCHEZ Yannick A 02h03’16 27,74
24 1019 ROUPSARD Quentin I 02h03’32 27,68
25 1039 PONS Alexis K 02h03’40 27,65
26 404 ROUPSARD Stéphane C 02h03’59 27,58
27 1078 ALMEIDA Sophie I 02h04’18 27,51
28 1007 PRADEILLES Cedric K 02h04’19 27,51
29 1076 ALMEIDA Roger C 02h04’20 27,51
30 1082 JULIEN René E 02h04’33 27,46
31 1050 CHANSEL Vincent A 02h06’38 27,01
32 1066 ACHALME Vincent C 02h07’20 26,86
33 1033 RAMOS Steve B 02h08’41 26,58
34 1017 LAUNAY Steven J 02h08’54 26,53
35 1061 SOMBRET Jean Michel D 02h10’26 26,22
36 1052 DEBLADIS Florine W1 02h11’08 26,08
37 1053 DEBLADIS Serge C 02h11’08 26,08
38 1012 VISSAC Philippe B 02h11’16 26,05
39 1079 PAGES Pierre D 02h12’36 25,79
40 1103 GUILLOT Clement K 02h14’21 25,46
41 1010 CHAPOULADE Jeremy A 02h15’29 25,24
42 1032 CHACORNAC Alain C 02h15’30 25,24
43 1088 VIGOUROUX Jean Christophe C 02h19’30 24,52
44 667 ROMERO Daniel E 02h20’02 24,42
45 1064 TRESSON Laurent A 02h20’24 24,36
46 1071 TICHET Laurent B 02h21’39 24,14
47 1086 CABANTOUS Charline I 02h22’29 24
48 1087 CABANTOUS Herve A 02h22’29 24
49 1057 ROSIERE Lionel A 02h22’31 24
50 1090 ROUSSEL Fabrice B 02h24’31 23,67
51 1096 ROUX Serge D 02h24’32 23,66
52 1091 BARBIERI Julien B 02h25’21 23,53
53 1059 DELPIROU Loic A 02h25’38 23,48
54 1095 FAURE Michel E 02h26’33 23,34
55 1026 CHAPEAU Didier D 02h27’24 23,2
56 1102 GUILLOT Martin I 02h28’10 23,08
57 1093 PAPON Georges E 02h28’14 23,07
58 1034 MOMBELET Jean Baptiste E 02h28’14 23,07
59 1068 GERAUD Pierre B 02h28’35 23,02
60 1062 GASTON Alain D 02h28’35 23,02
61 1094 FAGHEON Stephane C 02h28’49 22,98
62 1024 MOYNIER Marinette W3 02h28’55 22,97
63 1009 CHEYROUSE Flavien A 02h29’42 22,85
64 1077 TEFFAINE Patrice C 02h29’52 22,82
65 1047 ODOUL Didier C 02h30’37 22,71
66 1060 LAPIERRE Pierre E 02h30’39 22,7
67 1037 ALBARET Valentin K 02h32’57 22,36
68 1008 HAUSEUX Paul A 02h33’24 22,29
69 1048 LAURAIN Emmanuel C 02h33’37 22,26
70 1015 MATHIEU Stephane B 02h34’00 22,21
71 1105 BERNARD Alain C 02h34’36 22,12
72 1054 MIOLANE Pascale W3 02h35’36 21,98
73 1085 JOB Daniel D 02h36’44 21,82
74 1092 ROBERT Denis D 02h37’30 21,71
75 1041 GERMA Delphine W1 02h39’00 21,51
76 1031 ORLHAC Frederic B 02h39’18 21,47
77 623 PRADEL Laurent C 02h40’00 21,38
78 1018 JUSTEL Fabienne W2 02h40’49 21,27
79 1074 CROUZET Rene E 02h42’03 21,1
80 1022 CATTEAUX Jean Francois D 02h47’53 20,37
81 1097 CREPS Bruno D 02h50’02 20,11
82 1067 DELPIROUX Sebastien B 02h51’20 19,96
83 1023 DESMAISON Jean Claude E 02h52’27 19,83
84 1065 PERFETTI Dominique E 02h52’42 19,8
85 1099 BARBIER Roger E 02h52’43 19,8
86 1100 MAZET Samuel A 02h53’55 19,66
87 1070 PERIER Jean Marie E 02h54’34 19,59
88 1069 SABATIER Roger C 02h55’00 19,54
89 1013 COJAN Benjamin I 02h55’13 19,52
90 1005 CARRE Christophe C 02h55’57 19,44
91 1049 REGIMBAL David B 02h57’43 19,24
92 1089 PALIS François H 02h58’24 19,17
93 1029 TOURNAIRE Raymond H 03h01’26 18,85
94 1001 HINAULT Martine W3 03h02’11 18,77
95 1101 GUILLOT Cécile W2 03h03’40 18,62
96 1027 COQUILLARD Brigitte W2 03h04’39 18,52
97 1028 COQUILLARD Eric C 03h04’40 18,52
98 1042 ODOUL Robert D 03h11’36 17,85
99 1021 LACAN Geoffroy A 03h14’36 17,57
100 1084 KEO Vixra W1 03h14’41 17,57
101 1083 SCHOEFFTER Vincent A 03h14’43 17,56
102 1002 LEFORT Christophe B 03h15’16 17,51
103 1098 ODRY Rejane W3 03h17’08 17,35
104 1073 HILLIOU Victor E 03h22’40 16,88
105 1058 HERNANDEZ Mylene W3 03h34’36 15,94
106 1038 SAINT-ANTOINE Julien K 04h07’08 13,84

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !