Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Laurent Jalabert 2011 : Résultats du 150 km

Cl...Dos.Nom PrénomCat.C.cTemps..EcartMoy
1 168 Laurent JALABERT E 1 4h20’55’’ 34,493
2 169 Ghyslain LAPANDERIE D 1 4h24’43’’ à 03’48’’ 33,998
3 166 Patrice PONT D 2 4h24’44’’ à 03’49’’ 33,996
4 246 Vincent BARRERE D 3 4h24’45’’ à 03’50’’ 33,994
5 188 Lionel BERET D 4 4h25’55’’ à 05’00’’ 33,845
6 25 Frans WESSELS E 2 4h31’25’’ à 10’30’’ 33,159
7 209 Jerome BOUCHOT D 5 ’’ ’’ ’’
8 136 Florent BROCHARD C 1 4h31’26’’ à 10’31’’ 33,157
9 182 Pascal ROUQUETTE F 1 4h33’23’’ à 12’28’’ 32,92
10 227 Jean Pierre BOYRIE E 3 4h33’24’’ à 12’29’’ 32,918
11 212 Yannick DRANGOWSKI C 2 4h37’47’’ à 16’52’’ 32,399
12 187 Frederic LASTISNERES E 4 4h37’59’’ à 17’04’’ 32,376
13 86 Valentin COSNIER C 3 4h41’39’’ à 20’44’’ 31,954
14 224 Philippe MANEZ E 5 4h45’23’’ à 24’28’’ 31,536
15 112 Gilles MAINE E 6 4h46’17’’ à 25’22’’ 31,437
16 235 Guilhem ROUX D 6 4h46’36’’ à 25’41’’ 31,402
17 38 Dimitri SAINTENOY C 4 4h46’37’’ à 25’42’’ 31,4
18 6 Jean Marc BEAUMONT F 2 ’’ ’’ ’’
19 113 Julien CANTET D 7 4h46’38’’ à 25’43’’ 31,398
20 45 Philip TREADWELL D 8 ’’ ’’ ’’
21 66 Gerard TOURNADRE G 1 4h46’39’’ à 25’44’’ 31,397
22 59 Jean Marc ROLLAND F 3 ’’ ’’ ’’
23 173 Nicolas GOMEZ C 5 4h46’40’’ à 25’45’’ 31,395
24 3 Patrick AIMAR F 4 4h46’41’’ à 25’46’’ 31,393
25 76 Martin weedon E 7 4h46’42’’ à 25’47’’ 31,391
26 226 Benoît EMPTAZ D 9 4h46’45’’ à 25’50’’ 31,386
27 132 Jean Francois BALAUDE E 8 4h46’46’’ à 25’51’’ 31,384
28 242 Nicolas BARTHE D 10 4h48’10’’ à 27’15’’ 31,231
29 172 Thierry DARNAU E 9 4h48’19’’ à 27’24’’ 31,215
30 219 Guillaume ESPIE E 10 4h48’21’’ à 27’26’’ 31,212
31 149 Sebastien CASSAYRE C 6 4h48’22’’ à 27’27’’ 31,21
32 55 Thierry VIALA F 5 4h48’30’’ à 27’35’’ 31,195
33 215 Jerome AZAM D 11 4h48’33’’ à 27’38’’ 31,19
34 184 Frederic VERGER E 11 4h48’36’’ à 27’41’’ 31,185
35 58 Yoann MORVAN D 12 4h48’37’’ à 27’42’’ 31,183
36 124 Joel MAUROUX G 2 4h48’38’’ à 27’43’’ 31,181
37 213 Christophe MARRE D 13 4h48’41’’ à 27’46’’ 31,176
38 34 Michel LAMIGE F 6 4h52’32’’ à 31’37’’ 30,765
39 91 Phillippe BENARD E 12 4h54’49’’ à 33’54’’ 30,527
40 33 Eric GASTAUD F 7 4h55’17’’ à 34’22’’ 30,479
41 122 Stéphane LALBIN D 14 4h55’49’’ à 34’54’’ 30,424
42 137 Jean-Michel MASSAT F 8 4h57’06’’ à 36’11’’ 30,292
43 202 Jean GIMBERNAT F 9 4h57’23’’ à 36’28’’ 30,263
44 120 Didier KAHLOUCHE E 13 ’’ ’’ ’’
45 225 Loïc DUFFAUT C 7 4h58’18’’ à 37’23’’ 30,17
46 243 Steve BOUDEL D 15 ’’ ’’ ’’
47 193 Loic CASTRES F 10 4h58’19’’ à 37’24’’ 30,169
48 153 Cyril AUTHIER D 16 ’’ ’’ ’’
49 51 Jean Paul SEGARRA G 3 4h58’28’’ à 37’33’’ 30,154
50 158 Sébastien MILLES D 17 4h59’04’’ à 38’09’’ 30,093
51 22 Alain HELLEBOIS E 14 4h59’05’’ à 38’10’’ 30,091
52 138 Claude LAVIGNE G 4 4h59’07’’ à 38’12’’ 30,088
53 190 Claude BLAYAC F 11 4h59’18’’ à 38’23’’ 30,07
54 92 David MERCHIE D 18 4h59’29’’ à 38’34’’ 30,051
55 31 Bastien KNABE D 19 4h59’34’’ à 38’39’’ 30,043
56 9 Philippe BAUDRIER E 15 5h00’16’’ à 39’21’’ 29,973
57 245 Yvan HOLECEK E 16 5h02’59’’ à 42’04’’ 29,704
58 159 Stephane DANJOU F 12 5h03’00’’ à 42’05’’ 29,702
59 240 Francis ARRAOU E 17 5h03’59’’ à 43’04’’ 29,606
60 29 Olivier BUSSON D 20 5h05’01’’ à 44’06’’ 29,506
61 129 Daniel FANCHINI G 5 5h05’02’’ à 44’07’’ 29,504
62 200 Laurent GARCIA D 21 ’’ ’’ ’’
63 28 David BUSSON D 22 ’’ ’’ ’’
64 180 Thierry BLAYAC E 18 5h06’29’’ à 45’34’’ 29,365
65 237 Philippe BEZIAT D 23 5h06’45’’ à 45’50’’ 29,339
66 210 Nicolas SERRA D 24 ’’ ’’ ’’
67 204 Eric JOULIN D 25 5h06’47’’ à 45’52’’ 29,336
68 41 Eddy COLIN D 26 ’’ ’’ ’’
69 63 Jean Pierre JULIEN E 19 5h06’48’’ à 45’53’’ 29,335
70 110 Christian BARBAZA D 27 5h06’49’’ à 45’54’’ 29,333
71 93 Berenguer Arabia JOSEP D 28 5h07’15’’ à 46’20’’ 29,292
72 142 Gilles CINTRAT C 8 5h07’50’’ à 46’55’’ 29,236
73 167 Didier LATRILLE F 13 5h08’49’’ à 47’54’’ 29,143
74 123 Laurent LECHEVALIER E 20 ’’ ’’ ’’
75 220 Patrice VICINELLI E 21 5h08’50’’ à 47’55’’ 29,141
76 218 Pascal MERGUI E 22 5h10’44’’ à 49’49’’ 28,963
77 144 Aurelien LAPORTE D 29 5h11’15’’ à 50’20’’ 28,915
78 205 Margreet KEETMAN B 1 5h11’16’’ à 50’21’’ 28,914
79 239 BRUNO JULIA E 23 5h12’16’’ à 51’21’’ 28,821
80 102 Liberto AGUILAR G 6 5h12’27’’ à 51’32’’ 28,804
81 241 Eric BOUCHERON E 24 5h13’54’’ à 52’59’’ 28,671
82 183 Pierre OLLER D 30 5h14’10’’ à 53’15’’ 28,647
83 135 Bernard PEYTAVY F 14 5h14’12’’ à 53’17’’ 28,644
84 83 Hervé CABROL C 9 5h14’19’’ à 53’24’’ 28,633
85 82 Gilles PUECH F 15 5h14’21’’ à 53’26’’ 28,63
86 203 Laurent BROCAS D 31 5h14’22’’ à 53’27’’ 28,628
87 163 Victor DREGAS G 7 ’’ ’’ ’’
88 160 Pascal BERAUD F 16 5h15’31’’ à 54’36’’ 28,524
89 198 Christian MOLINE F 17 5h17’05’’ à 56’10’’ 28,383
90 194 Ludovic WAGNER C 10 5h17’43’’ à 56’48’’ 28,327
91 143 Simon GARY D 32 5h18’42’’ à 57’47’’ 28,239
92 98 Luc NOURIGAT F 18 5h18’44’’ à 57’49’’ 28,236
93 27 Serge BOYER E 25 5h19’07’’ à 58’12’’ 28,202
94 4 Christophe SELIVERT E 26 5h20’40’’ à 59’45’’ 28,066
95 119 Patrick BLANCHARD F 19 5h20’46’’ à 59’51’’ 28,057
96 192 Erick CHELEUX E 27 5h20’47’’ à 59’52’’ 28,056
97 67 Michel MARTY E 28 5h20’48’’ à 59’53’’ 28,054
98 148 Raymond BOT E 29 ’’ ’’ ’’
99 177 Vivian BONNET D 33 5h22’06’’ à 1h01’11’’ 27,941
100 8 Alain PROVENSOL G 8 5h22’18’’ à 1h01’23’’ 27,924
101 115 Francis COLOMBIE F 20 5h22’19’’ à 1h01’24’’ 27,922
102 88 Michel MARPAUX G 9 ’’ ’’ ’’
103 233 Jean Francois BRETOU E 30 5h26’04’’ à 1h05’09’’ 27,601
104 20 Gerard GONZALES F 21 ’’ ’’ ’’
105 97 Yves DATCHARRY G 10 5h26’08’’ à 1h05’13’’ 27,596
106 152 Jean Pierre RAOUL E 31 5h26’32’’ à 1h05’37’’ 27,562
107 44 Nicolas CHRISTOPH C 11 5h27’02’’ à 1h06’07’’ 27,52
108 81 Henri PAGANELLI D 34 ’’ ’’ ’’
109 229 Joel PERSAULT G 11 5h28’54’’ à 1h07’59’’ 27,363
110 111 Didier PLET E 32 5h28’58’’ à 1h08’03’’ 27,358
111 72 Patrick LALBIA F 22 ’’ ’’ ’’
112 157 Damien SANCHEZ D 35 5h29’03’’ à 1h08’08’’ 27,351
113 164 Pierre Yves MARTY E 33 5h29’12’’ à 1h08’17’’ 27,339
114 244 Patrice CALVIAC E 34 5h29’26’’ à 1h08’31’’ 27,319
115 107 Bruno PELAUT E 35 5h30’02’’ à 1h09’07’’ 27,269
116 230 Bernard ENJALBERT G 12 5h30’52’’ à 1h09’57’’ 27,201
117 186 Alain RENARD F 23 5h31’20’’ à 1h10’25’’ 27,162
118 161 Pierre PECCHIOLI F 24 5h31’22’’ à 1h10’27’’ 27,16
119 71 Jacques SOLIVA F 25 ’’ ’’ ’’
120 228 Michel QUILLAC G 13 ’’ ’’ ’’
121 26 Patrick LATORRE E 36 5h31’35’’ à 1h10’40’’ 27,142
122 171 Jacques OLMO E 37 5h32’32’’ à 1h11’37’’ 27,064
123 64 Sebastien TOULOUSE D 36 ’’ ’’ ’’
124 84 Philippe LEFEBVRE D 37 5h33’02’’ à 1h12’07’’ 27,024
125 99 Gilles FILHOL F 26 5h33’03’’ à 1h12’08’’ 27,022
126 103 Maurice CHABOT F 27 5h34’33’’ à 1h13’38’’ 26,901
127 2 Christian VIRAC E 38 5h34’35’’ à 1h13’40’’ 26,899
128 13 Ludovic RAYNAUD D 38 5h34’42’’ à 1h13’47’’ 26,889
129 223 Evaristo OPI G 14 5h35’02’’ à 1h14’07’’ 26,862
130 94 Stephane LE POUHAER E 39 5h36’48’’ à 1h15’53’’ 26,722
131 36 Christian BAUDUIN G 15 5h39’00’’ à 1h18’05’’ 26,548
132 145 Gerarld BEDEL G 16 5h39’56’’ à 1h19’01’’ 26,475
133 77 Christian VELEZ F 28 5h40’05’’ à 1h19’10’’ 26,464
134 17 Thierry DESCATOIRE E 40 ’’ ’’ ’’
135 179 Dominique FOUQUET E 41 5h40’06’’ à 1h19’11’’ 26,462
136 133 Antoine HUESCAR E 42 5h40’35’’ à 1h19’40’’ 26,425
137 128 Sanchez Arasa VICTOR C 12 5h43’46’’ à 1h22’51’’ 26,18
138 95 Albert RIERA D 39 5h43’47’’ à 1h22’52’’ 26,179
139 236 Francis LAFFARGUE G 17 5h44’19’’ à 1h23’24’’ 26,138
140 23 Bernard SOTERAS F 29 5h44’27’’ à 1h23’32’’ 26,128
141 126 Serge BOUYSSOU E 43 5h44’39’’ à 1h23’44’’ 26,113
142 201 Sylvain CAYROU E 44 5h44’47’’ à 1h23’52’’ 26,103
143 217 Simon DORRELL D 40 5h45’06’’ à 1h24’11’’ 26,079
144 12 Christophe ROZELIER E 45 5h45’50’’ à 1h24’55’’ 26,024
145 155 Sebastien AUTHIER D 41 5h45’57’’ à 1h25’02’’ 26,015
146 65 Jean Louis BRUNET E 46 5h47’24’’ à 1h26’29’’ 25,906
147 40 Pascal MARKIEXICZ E 47 5h48’28’’ à 1h27’33’’ 25,827
148 1 Guy SICARD F 30 5h49’57’’ à 1h29’02’’ 25,717
149 222 Didier SISTENICH E 48 5h50’25’’ à 1h29’30’’ 25,683
150 7 Philippe BOSCO F 31 5h50’44’’ à 1h29’49’’ 25,66
151 49 Bruno BESSON F 32 5h50’50’’ à 1h29’55’’ 25,653
152 134 Sebastien GONCALVES D 42 5h51’34’’ à 1h30’39’’ 25,599
153 18 Bernard GRANIER G 18 5h51’38’’ à 1h30’43’’ 25,594
154 211 Francis GAILLY F 33 5h51’57’’ à 1h31’02’’ 25,571
155 108 Marcel BASCHENIS G 19 5h52’00’’ à 1h31’05’’ 25,568
156 206 Jean Francois BALTEAU E 49 5h52’01’’ à 1h31’06’’ 25,566
157 216 Marc PAVY F 34 ’’ ’’ ’’
158 35 Patrick LOUER E 50 5h52’19’’ à 1h31’24’’ 25,545
159 37 Stephan LOHIER E 51 5h52’20’’ à 1h31’25’’ 25,543
160 16 Christian VALADE F 35 5h52’23’’ à 1h31’28’’ 25,54
161 73 Eric ALQUIER E 52 5h52’25’’ à 1h31’30’’ 25,537
162 106 Gerard MILLES G 20 5h54’54’’ à 1h33’59’’ 25,359
163 69 Pierre NAU F 36 5h55’17’’ à 1h34’22’’ 25,331
164 21 Sylveres POIROU F 37 5h55’22’’ à 1h34’27’’ 25,325
165 162 Stephane DAUGE E 53 5h57’15’’ à 1h36’20’’ 25,192
166 61 Jean Paul MAILLIER F 38 5h57’19’’ à 1h36’24’’ 25,187
167 131 Pierre MILHAU E 54 5h57’46’’ à 1h36’51’’ 25,156
168 70 Joel MARTIN F 39 5h57’48’’ à 1h36’53’’ 25,153
169 234 Jean Pierre BARBASTRE E 55 5h58’18’’ à 1h37’23’’ 25,118
170 156 Bernard GIRALDOU E 56 5h58’53’’ à 1h37’58’’ 25,077
171 197 Yannick CABROL C 13 6h00’31’’ à 1h39’36’’ 24,964
172 207 Alain UCEDA E 57 6h02’26’’ à 1h41’31’’ 24,832
173 105 Pierre BASSAT F 40 6h05’20’’ à 1h44’25’’ 24,635
174 117 Joel CAZAENTRE F 41 6h06’10’’ à 1h45’15’’ 24,578
175 19 Jerome DEAN E 58 6h07’05’’ à 1h46’10’’ 24,517
176 165 Daniel JEAN G 21 6h07’14’’ à 1h46’19’’ 24,507
177 191 Michel MOIZO G1 1 ’’ ’’ ’’
178 48 Cameron McCARTHY E 59 6h07’15’’ à 1h46’20’’ 24,506
179 118 Sylvie MARQUIER A 1 6h07’45’’ à 1h46’50’’ 24,473
180 39 Chritian LALASSERE E 60 6h08’52’’ à 1h47’57’’ 24,399
181 5 Pierre BASSERES G 22 6h09’52’’ à 1h48’57’’ 24,333
182 43 Jean Pierre GATIMEL G 23 6h11’40’’ à 1h50’45’’ 24,215
183 96 Patrick PETIT F 42 6h11’49’’ à 1h50’54’’ 24,205
184 121 Jean Christophe MOULINE F 43 6h13’23’’ à 1h52’28’’ 24,103
185 214 Frederic MOUTONNET D 43 6h15’07’’ à 1h54’12’’ 23,992
186 147 Denis GALINDO F 44 6h15’19’’ à 1h54’24’’ 23,979
187 175 Roselyne MONTEIL B 2 6h18’15’’ à 1h57’20’’ 23,793
188 78 Florian VERDIN C 14 6h20’08’’ à 1h59’13’’ 23,675
189 87 Mikael BEAUVILAIN C 15 ’’ ’’ ’’
190 178 Jacques CASTELLA G 24 6h20’36’’ à 1h59’41’’ 23,646
191 185 Thierry VERGER E 61 6h20’44’’ à 1h59’49’’ 23,638
192 196 Jean-Pierre CABROL F 45 6h23’04’’ à 2h02’09’’ 23,494
193 114 Serge CAMBRIEL F 46 6h23’09’’ à 2h02’14’’ 23,489
194 176 Serge MONTEIL F 47 6h24’00’’ à 2h03’05’’ 23,437
195 104 Pierre BAYER F 48 6h24’32’’ à 2h03’37’’ 23,404
196 109 Pascal GILLION E 62 6h24’33’’ à 2h03’38’’ 23,403
197 238 Patrick LAFORIE F 49 6h25’27’’ à 2h04’32’’ 23,349
198 231 Odile DE BORTELI B 3 6h26’54’’ à 2h05’59’’ 23,261
199 232 Patrice DE BORTELI F 50 6h26’56’’ à 2h06’01’’ 23,259
200 42 Noureddine EL HALAOUI ZITOUNI D 44 6h29’58’’ à 2h09’03’’ 23,078
201 150 Chantal ESPUNA B 4 6h33’36’’ à 2h12’41’’ 22,865
202 151 Claude ESPUNA F 51 6h33’37’’ à 2h12’42’’ 22,864
203 32 Christophe TRANAIN E 63 6h35’54’’ à 2h14’59’’ 22,733
204 50 Serge LEROUGE D 45 6h35’55’’ à 2h15’00’’ 22,732
205 127 Damien BOUSQUET D 46 6h37’28’’ à 2h16’33’’ 22,643
206 57 Charles Éric PASQUIERS F 52 6h42’57’’ à 2h22’02’’ 22,335
207 90 Jean Claude BERNARD G 25 6h46’05’’ à 2h25’10’’ 22,162
208 56 Marc MASCARELL E 64 6h46’09’’ à 2h25’14’’ 22,159
209 89 Michel TEROL F 53 6h49’15’’ à 2h28’20’’ 21,991
210 181 Rene NURI G 26 7h07’56’’ à 2h47’01’’ 21,031
211 11 Claude PAWLOWKI D 47 7h11’14’’ à 2h50’19’’ 20,87
212 221 Thierry BRISBART E 65 7h15’39’’ à 2h54’44’’ 20,658
213 52 Bernard OLLETA E 66 7h23’19’’ à 3h02’24’’ 20,301
214 10 Alain AGULLO E 67 ’’ ’’ ’’
215 53 Hervé NAUDINAT G 27 ’’ ’’ ’’
216 54 Frederic NIVOLLET F 54 7h31’12’’ à 3h10’17’’ 19,946

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !