Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Laurent Jalabert 2011 : Résultats du 100 km

Cl...Dos.Nom PrénomCat.C.cTemps..EcartMoy
1 1458 Olivier CANDELON D 1 2h46’06’’ 36,122
2 1433 Pascal COSTES E 1 2h46’39’’ à 00’33’’ 36,003
3 1645 Patrick SZEWE C 1 2h46’49’’ à 00’43’’ 35,967
4 1337 Vincent NICOMETTE E 2 2h46’57’’ à 00’51’’ 35,938
5 1378 Nicolas JEANJEAN E 3 2h47’02’’ à 00’56’’ 35,92
6 1603 Corentin ALAUX C 2 2h47’13’’ à 01’07’’ 35,881
7 1254 Eric RIVALS C 3 2h47’38’’ à 01’32’’ 35,792
8 1414 Nicolas JALABERT D 2 2h47’54’’ à 01’48’’ 35,735
9 1555 Marc CAVAILLES C 4 2h50’23’’ à 04’17’’ 35,214
10 1450 Christophe TAIBI E 4 2h50’27’’ à 04’21’’ 35,2
11 1379 Patrick COMBES F 1 2h50’29’’ à 04’23’’ 35,194
12 1517 Eric REIGNIER C 5 2h50’30’’ à 04’24’’ 35,19
13 1631 Georges REVERRY F 2 ’’ ’’ ’’
14 1538 Christel DEJEAN E 5 ’’ ’’ ’’
15 1443 David PUECH E 6 2h50’31’’ à 04’25’’ 35,187
16 1358 Benjamin JOHNSON C 6 ’’ ’’ ’’
17 1637 Jean charles ORIOLA D 3 ’’ ’’ ’’
18 1452 Connor REANEY C 7 2h50’32’’ à 04’26’’ 35,183
19 1360 Jean Luc BONNET D 4 2h50’34’’ à 04’28’’ 35,176
20 1386 Damien COUSINIE C 8 2h53’58’’ à 07’52’’ 34,489
21 1620 François DUBOURDIEU E 7 2h53’59’’ à 07’53’’ 34,486
22 1316 Kevin CHAZOTTES C 9 2h54’00’’ à 07’54’’ 34,482
23 1361 Vincent PENNEC C 10 2h54’01’’ à 07’55’’ 34,479
24 1407 Andrew PENDERY E 8 2h54’02’’ à 07’56’’ 34,476
25 1654 JEAN LUC TICHIT E 9 ’’ ’’ ’’
26 1453 Regis GREGET D 5 2h54’03’’ à 07’57’’ 34,472
27 1595 Sebastien LANDRE D 6 ’’ ’’ ’’
28 1188 Jean Bernard RICCI F 3 ’’ ’’ ’’
29 1461 Aodez LE FOURN A 1 2h54’05’’ à 07’59’’ 34,466
30 1519 Tony CABUZEL E 10 2h54’21’’ à 08’15’’ 34,413
31 1339 Jerome DUBOIS D 7 2h55’23’’ à 09’17’’ 34,21
32 1415 Cyril ROUGE D 8 2h55’26’’ à 09’20’’ 34,201
33 1486 Patrick SAJAS E 11 2h55’27’’ à 09’21’’ 34,197
34 1136 Patrick guillin E 12 ’’ ’’ ’’
35 1276 Mathieu BRIDET D 9 2h55’30’’ à 09’24’’ 34,188
36 1133 Eloic LEJEUNE D 10 2h55’31’’ à 09’25’’ 34,184
37 1365 Eric PRAT C 11 2h55’39’’ à 09’33’’ 34,158
38 1272 Romain BIAU C 12 2h55’42’’ à 09’36’’ 34,149
39 1263 Alain LEBRUN E 13 2h56’06’’ à 10’00’’ 34,071
40 1585 Angel PUERTA E 14 ’’ ’’ ’’
41 1369 Yves BLANC G 1 2h56’07’’ à 10’01’’ 34,068
42 1456 Alain ESCAFFRE E 15 2h56’08’’ à 10’02’’ 34,065
43 1155 Regis NAVELLOU E 16 ’’ ’’ ’’
44 1499 Frederic GAUTIER F 4 ’’ ’’ ’’
45 1323 Jean-Luc RICARD F 5 ’’ ’’ ’’
46 1592 Cornelliu GEANDRA D 11 2h56’09’’ à 10’03’’ 34,061
47 1446 Philippe ISABAL E 17 2h56’10’’ à 10’04’’ 34,058
48 1201 Xavier BUSSY D 12 2h56’11’’ à 10’05’’ 34,055
49 1218 Sebastien VAISSIERE C 13 2h56’25’’ à 10’19’’ 34,01
50 1471 Remy CAUQUIL F 6 2h57’09’’ à 11’03’’ 33,869
51 1630 Ludivine LOZE A 2 2h57’15’’ à 11’09’’ 33,85
52 1636 Rémi LANET D 13 2h57’37’’ à 11’31’’ 33,78
53 1395 Lionel RODRIGUEZ D 14 2h59’51’’ à 13’45’’ 33,361
54 1267 Sulian POIRIER D 15 3h00’24’’ à 14’18’’ 33,259
55 1166 Gerard GERMANIER F 7 ’’ ’’ ’’
56 1293 Laurent NENEGAS E 18 ’’ ’’ ’’
57 1507 Valentin MACE C 14 3h02’30’’ à 16’24’’ 32,876
58 1503 Alain BRUNET E 19 3h02’45’’ à 16’39’’ 32,831
59 1030 Laurent CRAMBADE D 16 3h02’46’’ à 16’40’’ 32,828
60 1487 Romain BERNABE C 15 3h02’50’’ à 16’44’’ 32,816
61 1381 Jean Michel COURRIEU E 20 ’’ ’’ ’’
62 1311 Rene RUIZ G 2 3h02’54’’ à 16’48’’ 32,804
63 1257 Sylvain DELFOUR D 17 3h02’57’’ à 16’51’’ 32,795
64 1419 Cédric BELMONTE D 18 3h02’58’’ à 16’52’’ 32,792
65 1237 Arnaud HERMET D 19 ’’ ’’ ’’
66 1384 Eric LEGROS D 20 3h03’04’’ à 16’58’’ 32,774
67 1653 Régis LOPEZ F 8 3h03’05’’ à 16’59’’ 32,771
68 1605 Marc BERTEMES E 21 3h03’22’’ à 17’16’’ 32,721
69 1502 Philippe REVESZ E 22 3h04’49’’ à 18’43’’ 32,464
70 1468 Ludovic MONTASTRUC D 21 3h05’07’’ à 19’01’’ 32,411
71 1327 Marc ROSSINI E 23 3h05’11’’ à 19’05’’ 32,4
72 1228 Laurent FOUGA E 24 3h05’56’’ à 19’50’’ 32,269
73 1196 Jean Francois DENYS D 22 ’’ ’’ ’’
74 1511 Eric CHAUMETTE F 9 3h05’57’’ à 19’51’’ 32,266
75 1370 Maxime GARCIA D 23 ’’ ’’ ’’
76 1574 Clément FAGES C 16 3h05’58’’ à 19’52’’ 32,263
77 1403 Michel TOURNIER E 25 ’’ ’’ ’’
78 1547 David DIVIALLE CORBIERE E 26 3h05’59’’ à 19’53’’ 32,26
79 1363 Franck martin D 24 3h06’00’’ à 19’54’’ 32,258
80 1548 Frederic LABOUREL E 27 3h06’01’’ à 19’55’’ 32,255
81 1033 Yannick milhorat D 25 3h06’06’’ à 20’00’’ 32,24
82 1341 Francis PAVANETTO G 3 3h06’09’’ à 20’03’’ 32,232
83 1652 Franck DEDIEU F 10 3h06’11’’ à 20’05’’ 32,226
84 1593 Philippe GLEIZES E 28 3h06’16’’ à 20’10’’ 32,211
85 1017 Laurent BERNE E 29 3h06’17’’ à 20’11’’ 32,209
86 1181 Andre DANELUZZO F 11 3h06’18’’ à 20’12’’ 32,206
87 1520 Michel MONTEGUT F 12 3h06’20’’ à 20’14’’ 32,2
88 1186 Lionel ARRUFFAT D 26 3h06’39’’ à 20’33’’ 32,145
89 1229 Eric GAVALDA E 30 3h06’45’’ à 20’39’’ 32,128
90 1345 Joan-Manuel BACO D 27 3h06’48’’ à 20’42’’ 32,119
91 1069 Pierre CUBEDO G 4 3h06’49’’ à 20’43’’ 32,117
92 1356 Herve CRESPY F 13 3h06’52’’ à 20’46’’ 32,108
93 1474 Jean Michel PALLA E 31 ’’ ’’ ’’
94 1648 Christopher REMNANT F 14 3h06’53’’ à 20’47’’ 32,105
95 1376 Pascal MARTY E 32 3h06’54’’ à 20’48’’ 32,102
96 1086 Benjamin WOLFF F 15 ’’ ’’ ’’
97 1404 Fabrice CORDOMI D 28 3h06’55’’ à 20’49’’ 32,099
98 1359 Maxime CANTALOUBE C 17 ’’ ’’ ’’
99 1027 Lionel CARRERAC C 18 3h06’56’’ à 20’50’’ 32,097
100 1495 Joël VERZINHET F 16 ’’ ’’ ’’
101 1614 Francis BROUSSET F 17 ’’ ’’ ’’
102 1153 Alain GUIRAUD E 33 ’’ ’’ ’’
103 1567 Claudia CARCERONI B 1 3h06’57’’ à 20’51’’ 32,094
104 1656 Jean DOUMENG F 18 ’’ ’’ ’’
105 1612 Emmanuel SANCHEZ F 19 ’’ ’’ ’’
106 1393 Laurent NEROZZI E 34 3h06’58’’ à 20’52’’ 32,091
107 1310 David KARSZTUN E 35 3h06’59’’ à 20’53’’ 32,088
108 1115 Stephane saint macary E 36 3h07’02’’ à 20’56’’ 32,079
109 1183 Marc BOUSQUET E 37 3h07’03’’ à 20’57’’ 32,076
110 1496 Stéphane LIABAT D 29 3h07’08’’ à 21’02’’ 32,062
111 1175 Alain ARQUE D 30 3h07’16’’ à 21’10’’ 32,039
112 1064 Didier CARO E 38 3h07’28’’ à 21’22’’ 32,005
113 1481 Jerome ALBAR D 31 3h07’34’’ à 21’28’’ 31,988
114 1606 Thierry JIMENEZ F 20 3h07’41’’ à 21’35’’ 31,968
115 1411 Yves ROQUES E 39 3h08’32’’ à 22’26’’ 31,824
116 1157 Bruno BARRAL F 21 3h08’41’’ à 22’35’’ 31,799
117 1367 Michel APESTEGUY E 40 3h09’47’’ à 23’41’’ 31,614
118 1331 Alexandre ROUANET C 19 3h09’50’’ à 23’44’’ 31,606
119 1521 Pascal AUGE F 22 3h09’59’’ à 23’53’’ 31,581
120 1278 Christophe ESCANDE E 41 3h10’00’’ à 23’54’’ 31,578
121 1544 Steve DECAUNES D 32 ’’ ’’ ’’
122 1601 Thierry JEANJEAN E 42 ’’ ’’ ’’
123 1214 Michel FROSTIN F 23 ’’ ’’ ’’
124 1328 Alain GAFFARD F 24 ’’ ’’ ’’
125 1441 Denis CRESPY F 25 3h10’01’’ à 23’55’’ 31,576
126 1594 Bernard CALVET G1 1 ’’ ’’ ’’
127 1197 Alain ESCAFFRE F 26 ’’ ’’ ’’
128 1382 Henri CAPDEVIELLE G 5 ’’ ’’ ’’
129 1542 Matthieu FOSSE D 33 3h10’04’’ à 23’58’’ 31,567
130 1512 Jean-Philippe COUZINIE D 34 ’’ ’’ ’’
131 1243 Vincent THOUY C 20 3h10’07’’ à 24’01’’ 31,559
132 1423 Yoan ROUBY C 21 ’’ ’’ ’’
133 1529 Frédéric HIPOLITO D 35 3h10’08’’ à 24’02’’ 31,556
134 1353 Joel GRASSAUD F 27 ’’ ’’ ’’
135 1066 Jean-Marie aliaga F 28 3h10’10’’ à 24’04’’ 31,551
136 1270 Cedric MARCHAND D 36 3h10’28’’ à 24’22’’ 31,501
137 1013 Guy CHAPOT F 29 3h10’59’’ à 24’53’’ 31,416
138 1392 Bernard ROVER F 30 ’’ ’’ ’’
139 1600 Marc ARELLAND E 43 3h11’31’’ à 25’25’’ 31,328
140 1546 Hubert DELMAS G 6 3h11’32’’ à 25’26’’ 31,326
141 1112 Christophe TOUREN D 37 ’’ ’’ ’’
142 1233 Michel HERCOT F 31 3h11’33’’ à 25’27’’ 31,323
143 1649 JEAN LUC CAZALS E 44 3h12’01’’ à 25’55’’ 31,247
144 1518 Jean Paul GALTIER F 32 3h12’19’’ à 26’13’’ 31,198
145 1408 Eric MALAFOSSE E 45 3h13’52’’ à 27’46’’ 30,949
146 1120 Jean Luc TAILLOLE D 38 3h13’55’’ à 27’49’’ 30,941
147 1418 Cyril ESCARIO D 39 3h15’12’’ à 29’06’’ 30,737
148 1332 Marcel SECKINGER E 46 3h15’13’’ à 29’07’’ 30,735
149 1059 Sébastien VALATX C 22 3h16’01’’ à 29’55’’ 30,609
150 1325 Vivian BOURSE C 23 3h16’14’’ à 30’08’’ 30,575
151 1388 Christian LOUP E 47 3h16’19’’ à 30’13’’ 30,562
152 1642 Jacques FERRARIS E 48 ’’ ’’ ’’
153 1308 Fabien TOUSTOU C 24 3h16’20’’ à 30’14’’ 30,56
154 1488 Philippe LARROQUE E 49 ’’ ’’ ’’
155 1639 PATRICE MORENO E 50 ’’ ’’ ’’
156 1541 Jose HIPOLITO G 7 3h16’22’’ à 30’16’’ 30,555
157 1239 Jerome HUMBERT D 40 ’’ ’’ ’’
158 1527 Laurent VAISSIERE E 51 3h16’33’’ à 30’27’’ 30,526
159 1222 Dominique CLIMENT F 33 3h16’35’’ à 30’29’’ 30,521
160 1195 Christian GUILLEMET E 52 3h16’37’’ à 30’31’’ 30,516
161 1258 Patrick BEAUDOUIN E 53 3h16’44’’ à 30’38’’ 30,498
162 1514 Bernard ARGUEL G 8 3h17’12’’ à 31’06’’ 30,425
163 1389 Olivier CROS D 41 3h17’56’’ à 31’50’’ 30,313
164 1073 Félix cantarero E 54 3h17’57’’ à 31’51’’ 30,31
165 1633 Pierre SACAREAU F 34 3h18’04’’ à 31’58’’ 30,292
166 1526 Pascal ROUTELOUS E 55 3h18’13’’ à 32’07’’ 30,269
167 1582 Sebastien MORVAN D 42 3h18’14’’ à 32’08’’ 30,267
168 1553 Denis CALVET E 56 3h19’21’’ à 33’15’’ 30,097
169 1368 Alain BROCHARD F 35 ’’ ’’ ’’
170 1238 Gabriel SALUZZO F 36 3h19’22’’ à 33’16’’ 30,095
171 1451 Alexis L’HERMENAULT C 25 3h19’23’’ à 33’17’’ 30,092
172 1409 Jean Luc TERRAUBE F 37 ’’ ’’ ’’
173 1173 Bernard OZIOL F 38 3h19’24’’ à 33’18’’ 30,09
174 1589 Abdeslem BEN G 9 3h19’26’’ à 33’20’’ 30,085
175 1454 John REANEY E 57 3h19’27’’ à 33’21’’ 30,082
176 1402 Jean Francois MAS E 58 3h19’28’’ à 33’22’’ 30,08
177 1205 Antoine FERREIRA F 39 3h19’29’’ à 33’23’’ 30,077
178 1165 Jean Claude GIMENEZ F 40 ’’ ’’ ’’
179 1279 Alain TRUCHARTE E 59 3h19’31’’ à 33’25’’ 30,072
180 1426 François ROUX D 43 3h19’42’’ à 33’36’’ 30,045
181 1602 Paul PARENT F 41 3h19’44’’ à 33’38’’ 30,04
182 1566 Roland GILLES F 42 3h19’52’’ à 33’46’’ 30,02
183 1189 Michel DELANNOY E 60 3h19’53’’ à 33’47’’ 30,017
184 1304 Richard HERRERA E 61 ’’ ’’ ’’
185 1306 Bruno JEA E 62 3h20’00’’ à 33’54’’ 30
186 1366 Thierry GARRIC E 63 3h20’03’’ à 33’57’’ 29,992
187 1413 Jeremy MARC C 26 3h20’13’’ à 34’07’’ 29,967
188 1618 Charles DHOMPS D 44 3h20’35’’ à 34’29’’ 29,912
189 1410 Marc FONTES F 43 3h20’36’’ à 34’30’’ 29,91
190 1549 Johnny AUBERT D 45 3h20’46’’ à 34’40’’ 29,885
191 1464 David LARROUDE E 64 3h20’54’’ à 34’48’’ 29,865
192 1202 Johan DUPONT D 46 3h21’40’’ à 35’34’’ 29,752
193 1447 Marc CARBO F 44 3h21’51’’ à 35’45’’ 29,725
194 1479 Jean Pierre LASSUS E 65 3h22’21’’ à 36’15’’ 29,651
195 1508 Dimitri BANZO C 27 ’’ ’’ ’’
196 1634 Pascal LACHENY F 45 ’’ ’’ ’’
197 1493 Pierre GELY F 46 3h22’24’’ à 36’18’’ 29,644
198 1301 Claude CANTET G 10 ’’ ’’ ’’
199 1007 David LE BOZEC D 47 3h22’33’’ à 36’27’’ 29,622
200 1162 Romain CIZOS-DOMEJEAN C 28 3h22’51’’ à 36’45’’ 29,578
201 1078 Philippe PUJOL G 11 3h22’54’’ à 36’48’’ 29,571
202 1427 Benoit LEBEGUE F 47 3h22’55’’ à 36’49’’ 29,568
203 1405 Erick BOUSQUET E 66 3h23’10’’ à 37’04’’ 29,532
204 1225 Bernard DEMANGE G 12 3h23’14’’ à 37’08’’ 29,522
205 1498 Alain CHAPEL G 13 ’’ ’’ ’’
206 1227 Serge ARNE E 67 3h23’15’’ à 37’09’’ 29,52
207 1055 Eric BEZIAT F 48 ’’ ’’ ’’
208 1431 Claude DAUMAS E 68 3h23’16’’ à 37’10’’ 29,517
209 1028 Thierry RENAULT E 69 ’’ ’’ ’’
210 1432 Neil SLOSS G 14 ’’ ’’ ’’
211 1644 Claude NATUREL F 49 3h23’17’’ à 37’11’’ 29,515
212 1428 Roger ESCORNE F 50 3h23’18’’ à 37’12’’ 29,513
213 1362 Michael BANZO F 51 3h23’19’’ à 37’13’’ 29,51
214 1074 Christian VENTURI F 52 3h23’25’’ à 37’19’’ 29,496
215 1627 André PELLO G 15 3h23’26’’ à 37’20’’ 29,493
216 1203 Gilbert SELLES F 53 3h23’34’’ à 37’28’’ 29,474
217 1299 Clement JEANMOTTE C 29 3h23’36’’ à 37’30’’ 29,469
218 1182 Herve BROUSSE F 54 3h23’39’’ à 37’33’’ 29,462
219 1535 Bruno LOSMA G 16 3h23’40’’ à 37’34’’ 29,459
220 1149 Francis ANTOINE G 17 3h23’48’’ à 37’42’’ 29,44
221 1003 Stephane PUCHOIS F 55 3h23’50’’ à 37’44’’ 29,435
222 1224 Daniel GRIMAL F 56 3h23’52’’ à 37’46’’ 29,431
223 1626 Dominique LABARRE E 70 3h24’07’’ à 38’01’’ 29,394
224 1167 Jean Marie SIFFRE D 48 3h24’17’’ à 38’11’’ 29,37
225 1160 Serge MARTY F 57 3h24’19’’ à 38’13’’ 29,366
226 1655 Laurent BEIGBEDER D 49 3h24’20’’ à 38’14’’ 29,363
227 1253 Cyril LIECHTI E 71 3h24’22’’ à 38’16’’ 29,358
228 1477 Christophe GRANGIE C 30 3h24’26’’ à 38’20’’ 29,349
229 1180 Karine MARTY B 2 3h24’27’’ à 38’21’’ 29,347
230 1424 Daniel TREVESAIGUES F 58 3h24’32’’ à 38’26’’ 29,335
231 1462 Cyril RODIERE D 50 3h24’38’’ à 38’32’’ 29,32
232 1346 Regis DENARNAUD F 59 3h24’40’’ à 38’34’’ 29,315
233 1480 Eric FERRAH E 72 3h24’56’’ à 38’50’’ 29,277
234 1051 Christian STIRNEMANN E 73 3h25’03’’ à 38’57’’ 29,261
235 1117 Yann CALOC’H D 51 3h25’04’’ à 38’58’’ 29,258
236 1364 Jean Pilippe ESPINE E 74 ’’ ’’ ’’
237 1635 Eddie CABUZEL E 75 3h25’23’’ à 39’17’’ 29,213
238 1387 Laurent CAMINADE F 60 3h25’27’’ à 39’21’’ 29,204
239 1545 Olivier TOURNIER E 76 3h26’40’’ à 40’34’’ 29,032
240 1080 Rodrigue SAINTENOY E 77 3h26’41’’ à 40’35’’ 29,029
241 1475 Mathieu PALLA C 31 3h26’55’’ à 40’49’’ 28,997
242 1539 Emmanuel PARRO D 52 3h26’59’’ à 40’53’’ 28,987
243 1151 Thierry LECLERF E 78 ’’ ’’ ’’
244 1347 Jean Paul ALIAGA G 18 3h27’25’’ à 41’19’’ 28,927
245 1449 Frantz KLERSCH F 61 3h27’29’’ à 41’23’’ 28,917
246 1530 Jean-Baptiste ALBERT E 79 3h27’46’’ à 41’40’’ 28,878
247 1277 Mathieu VAGLIENTI D 53 3h28’25’’ à 42’19’’ 28,788
248 1587 Joel IRVING E 80 3h28’44’’ à 42’38’’ 28,744
249 1500 Jean Claude TROUVE G 19 ’’ ’’ ’’
250 1611 Jean François DAVID G 20 3h28’46’’ à 42’40’’ 28,74
251 1184 Laurent COSTES E 81 ’’ ’’ ’’
252 1295 Gerard BARIOLET E 82 3h28’54’’ à 42’48’’ 28,721
253 1607 Christian LAMARQUE F 62 3h28’55’’ à 42’49’’ 28,719
254 1516 Bertrand SABATIER F 63 3h28’58’’ à 42’52’’ 28,712
255 1242 Michel PRADELLES G 21 3h29’02’’ à 42’56’’ 28,703
256 1401 Francis CASTERET G 22 3h29’08’’ à 43’02’’ 28,689
257 1159 Pascal ANENTO E 83 3h29’17’’ à 43’11’’ 28,669
258 1194 Serge PAPAIX G 23 3h29’18’’ à 43’12’’ 28,666
259 1463 Guy DEJEAN G 24 ’’ ’’ ’’
260 1274 Patrick FENDRICH F 64 ’’ ’’ ’’
261 1625 Jean Pierre BOVENVAL E 84 3h29’19’’ à 43’13’’ 28,664
262 1551 José MORATAL F 65 3h29’20’’ à 43’14’’ 28,662
263 1129 Eric MARMASSE E 85 3h29’21’’ à 43’15’’ 28,66
264 1126 Didier CABOURDIN F 66 ’’ ’’ ’’
265 1335 Laurent VIDAL E 86 3h29’26’’ à 43’20’’ 28,648
266 1422 Patrick BARRERE F 67 3h29’29’’ à 43’23’’ 28,641
267 1302 Eric LIEVENS E 87 3h29’32’’ à 43’26’’ 28,635
268 1158 Dominique ANTUNES F 68 3h29’39’’ à 43’33’’ 28,619
269 1219 Mathieu COUSINIE C 32 3h30’00’’ à 43’54’’ 28,571
270 1246 Michel MADARIAGA G 25 3h30’03’’ à 43’57’’ 28,564
271 1374 Christophe VOGRINCIC D 54 3h30’04’’ à 43’58’’ 28,562
272 1124 Jean Christophe Morillere E 88 3h30’13’’ à 44’07’’ 28,541
273 1482 Fabien HYZY D 55 3h30’21’’ à 44’15’’ 28,523
274 1459 Gilles POGGI E 89 3h30’47’’ à 44’41’’ 28,465
275 1430 Mathieu GEA G 26 ’’ ’’ ’’
276 1324 Christophe DEVINEAUX E 90 3h31’17’’ à 45’11’’ 28,397
277 1235 Vincent BOURDET E 91 3h31’22’’ à 45’16’’ 28,386
278 1557 Santiago PABLO HEREDIA D 56 3h31’38’’ à 45’32’’ 28,35
279 1578 Stephane COUZINIE D 57 3h32’21’’ à 46’15’’ 28,255
280 1534 Gerard VENUTO F 69 ’’ ’’ ’’
281 1020 Thierry VALENTI F 70 ’’ ’’ ’’
282 1492 Jeremy CABANES D 58 3h32’22’’ à 46’16’’ 28,253
283 1032 Francois CONTE F 71 3h32’24’’ à 46’18’’ 28,248
284 1012 Guy FREDIEN F 72 ’’ ’’ ’’
285 1011 Corinne FERRE B 3 3h32’25’’ à 46’19’’ 28,246
286 1571 Jean-Claude BARRABES E 92 ’’ ’’ ’’
287 1223 Cathy COSTECALDE B 4 3h32’26’’ à 46’20’’ 28,244
288 1420 Jerome FORACCHIA D 59 3h32’37’’ à 46’31’’ 28,219
289 1338 Michel CANTON G 27 ’’ ’’ ’’
290 1240 Herve CAUCHI E 93 ’’ ’’ ’’
291 1152 Patrick PEDRAZZANI F 73 3h32’44’’ à 46’38’’ 28,204
292 1154 Joel GUICHEUX E 94 3h32’46’’ à 46’40’’ 28,199
293 1134 Rene BEAUMONT F 74 3h32’57’’ à 46’51’’ 28,175
294 1135 Roland THIBAUT G 28 3h32’58’’ à 46’52’’ 28,173
295 1079 Dominique SAINTENOY F 75 3h32’59’’ à 46’53’’ 28,171
296 1150 Pascal MENEGHETTI E 95 ’’ ’’ ’’
297 1082 Thierry boucquey F 76 3h33’00’’ à 46’54’’ 28,169
298 1105 Thierry THAUVIN E 96 3h33’04’’ à 46’58’’ 28,16
299 1334 Aissa KOOB F 77 3h33’06’’ à 47’00’’ 28,155
300 1114 Marc MONDANGE D 60 ’’ ’’ ’’
301 1489 Lionel PERRIN D 61 3h33’07’’ à 47’01’’ 28,153
302 1292 Jose LLOPIS E 97 ’’ ’’ ’’
303 1476 Patrick GAUTHIER F 78 3h33’10’’ à 47’04’’ 28,146
304 1212 Guy RAINAUD F 79 3h33’20’’ à 47’14’’ 28,125
305 1305 Gilbert LAVERNE F 80 3h33’27’’ à 47’21’’ 28,109
306 1100 Jean Michel WOSTYN F 81 3h33’29’’ à 47’23’’ 28,105
307 1084 Guy GALINIE F 82 3h33’33’’ à 47’27’’ 28,096
308 1046 Stephane CREQUIGNE D 62 3h33’43’’ à 47’37’’ 28,074
309 1015 Anne SENEGAS A 3 3h33’50’’ à 47’44’’ 28,059
310 1610 Gilles FOUGA G 29 3h33’51’’ à 47’45’’ 28,057
311 1421 Michel PONS E 98 ’’ ’’ ’’
312 1467 Christophe CIEUTAT D 63 3h34’03’’ à 47’57’’ 28,03
313 1628 Guy FABRE G 30 3h34’08’’ à 48’02’’ 28,019
314 1128 Jean Pierre DELJEHIER F 83 3h34’15’’ à 48’09’’ 28,004
315 1241 Gerard PAIEMENT F 84 3h34’25’’ à 48’19’’ 27,982
316 1104 Didier ROUX F 85 3h34’37’’ à 48’31’’ 27,956
317 1303 Eric GILMENT F 86 3h34’48’’ à 48’42’’ 27,932
318 1577 Nicolas ICHARD C 33 3h34’54’’ à 48’48’’ 27,919
319 1216 Sebastien CAZENOVE D 64 3h34’55’’ à 48’49’’ 27,917
320 1573 Frederic GARCIA D 65 3h34’58’’ à 48’52’’ 27,911
321 1556 Guillaume GERVAIS C 34 3h35’00’’ à 48’54’’ 27,906
322 1244 Christophe THOUY E 99 3h35’01’’ à 48’55’’ 27,904
323 1245 Frederic RAGON E 100 3h35’02’’ à 48’56’’ 27,902
324 1097 Christian HAMERLAK F 87 3h35’03’’ à 48’57’’ 27,9
325 1090 Regis NAUDY G 31 ’’ ’’ ’’
326 1406 Dominique CHAMAYOU E 101 ’’ ’’ ’’
327 1562 Alain FASTRE E 102 3h35’48’’ à 49’42’’ 27,803
328 1569 Alain DELMAS G 32 ’’ ’’ ’’
329 1560 Ivan THEIS E 103 3h35’49’’ à 49’43’’ 27,801
330 1570 Patrick BESSE F 88 ’’ ’’ ’’
331 1564 Serge GIEUSSE E 104 ’’ ’’ ’’
332 1561 Gilles BAGATIN F 89 ’’ ’’ ’’
333 1565 Bernard AUGER F 90 ’’ ’’ ’’
334 1563 Franck LECLERC E 105 3h35’50’’ à 49’44’’ 27,799
335 1568 Guy FERRANDEZ G 33 ’’ ’’ ’’
336 1572 Sébastien GARCIA D 66 3h35’51’’ à 49’45’’ 27,797
337 1623 Philippe TISSUS G1 2 3h35’52’’ à 49’46’’ 27,794
338 1076 Jean Marc CAMPS F 91 3h36’19’’ à 50’13’’ 27,737
339 1397 Thierry MONTAGNE D 67 3h36’26’’ à 50’20’’ 27,722
340 1438 Patrick HUC D 68 3h36’27’’ à 50’21’’ 27,72
341 1061 Jean REYNES G 34 3h36’44’’ à 50’38’’ 27,683
342 1351 Didier BORDENAVE E 106 3h36’47’’ à 50’41’’ 27,677
343 1643 FRANCK MARCHAND C 35 3h37’14’’ à 51’08’’ 27,62
344 1077 David DURAND D 69 ’’ ’’ ’’
345 1062 Anthony saura D 70 3h37’26’’ à 51’20’’ 27,594
346 1435 Robert BECK G 35 3h37’32’’ à 51’26’’ 27,581
347 1085 Georges JULIE G 36 3h37’37’’ à 51’31’’ 27,571
348 1249 Serge CAPUTO G 37 3h37’47’’ à 51’41’’ 27,55
349 1523 Richard MIRALLES E 107 3h37’53’’ à 51’47’’ 27,537
350 1049 Christophe MIQUEL E 108 3h37’54’’ à 51’48’’ 27,535
351 1651 Marc DEDIEU F 92 3h37’59’’ à 51’53’’ 27,525
352 1554 Damien ROUANET C 36 3h38’40’’ à 52’34’’ 27,439
353 1491 Fabrice FRIES D 71 3h38’41’’ à 52’35’’ 27,436
354 1591 Olivier HANNIER F 93 3h38’42’’ à 52’36’’ 27,434
355 1207 Ludovic DEVODDERE D 72 3h38’43’’ à 52’37’’ 27,432
356 1285 Rene CUTILLAS G 38 3h39’14’’ à 53’08’’ 27,368
357 1088 Dominique LETOURNEUR F 94 ’’ ’’ ’’
358 1425 Joseph NOGUERA F 95 3h39’15’’ à 53’09’’ 27,366
359 1034 Jean Pierre LOUP E 109 3h39’22’’ à 53’16’’ 27,351
360 1440 Jean Francois SIBRA E 110 3h39’38’’ à 53’32’’ 27,318
361 1615 William TANTI E 111 3h39’40’’ à 53’34’’ 27,314
362 1340 Alain DEVILLE F 96 3h39’42’’ à 53’36’’ 27,309
363 1590 Michel CALVET G 39 3h39’48’’ à 53’42’’ 27,297
364 1522 Jean Pierre LOPEZ G 40 3h39’53’’ à 53’47’’ 27,287
365 1072 Jean Luc PRADES G 41 3h40’52’’ à 54’46’’ 27,165
366 1352 Didier PECHARMAN F 97 ’’ ’’ ’’
367 1217 Claude PETIT G 42 3h40’55’’ à 54’49’’ 27,159
368 1087 Jean Christophe PLE E 112 3h41’02’’ à 54’56’’ 27,145
369 1177 Jean Marie AIGOUY F 98 3h41’07’’ à 55’01’’ 27,134
370 1439 Aline PELISSOU B 5 ’’ ’’ ’’
371 1550 Georges PUECH F 99 ’’ ’’ ’’
372 1009 Yvan VERGNES E 113 3h41’12’’ à 55’06’’ 27,124
373 1008 Laurent BRU E 114 3h41’24’’ à 55’18’’ 27,1
374 1619 Yannick ROBIDOU D 73 3h41’26’’ à 55’20’’ 27,096
375 1371 Geraldine BABELOT B 6 ’’ ’’ ’’
376 1608 Philippe CARAYOL E 115 3h42’03’’ à 55’57’’ 27,02
377 1579 Olivier DEMUN E 116 3h42’09’’ à 56’03’’ 27,008
378 1412 Christophe GUIGNARD D 74 3h42’27’’ à 56’21’’ 26,972
379 1144 Jacques COULON G1 3 3h42’41’’ à 56’35’’ 26,944
380 1122 Christian LOPEZ G 43 3h42’52’’ à 56’46’’ 26,921
381 1093 Vincent FIOLE D 75 3h42’56’’ à 56’50’’ 26,913
382 1552 Sami JABER D 76 3h43’20’’ à 57’14’’ 26,865
383 1221 Thierry BABUT E 117 3h43’42’’ à 57’36’’ 26,821
384 1598 Bernard PATRICE G 44 3h44’06’’ à 58’00’’ 26,773
385 1016 Jacques FOUET F 100 3h44’31’’ à 58’25’’ 26,724
386 1638 CHRISTIAN TARBOURIECH F 101 3h44’44’’ à 58’38’’ 26,698
387 1586 Didier GRANIER G 45 3h44’45’’ à 58’39’’ 26,696
388 1193 Serge OTTINA F 102 ’’ ’’ ’’
389 1445 Vincent SOULET D 77 3h44’59’’ à 58’53’’ 26,668
390 1469 Philippe SABATIER E 118 3h45’14’’ à 59’08’’ 26,639
391 1478 Xavier AFFRE E 119 3h45’15’’ à 59’09’’ 26,637
392 1004 Eric BESSORA F 103 3h45’28’’ à 59’22’’ 26,611
393 1005 Jany COTREAU E 120 3h45’43’’ à 59’37’’ 26,581
394 1036 Sebastien DRUTINUS D 78 ’’ ’’ ’’
395 1576 Christian BORDES F 104 3h45’45’’ à 59’39’’ 26,578
396 1444 Guillaume BESNARD D 79 3h45’46’’ à 59’40’’ 26,576
397 1289 Michel MAURELL F 105 3h46’13’’ à 1h00’07’’ 26,523
398 1121 Joseph VALVERDE E 121 3h46’17’’ à 1h00’11’’ 26,515
399 1336 Paco CASTILLO E 122 ’’ ’’ ’’
400 1250 Francis LATGE G 46 3h46’52’’ à 1h00’46’’ 26,447
401 1641 Eric CAZALIS C 37 3h47’16’’ à 1h01’10’’ 26,4
402 1247 Damien ROUCH C 38 3h47’22’’ à 1h01’16’’ 26,389
403 1543 Jose LUCAS F 106 3h47’26’’ à 1h01’20’’ 26,381
404 1455 Hervé URBAIN E 123 3h47’32’’ à 1h01’26’’ 26,369
405 1540 Vincent DERUY D 80 3h47’33’’ à 1h01’27’’ 26,367
406 1312 Claude GIMENEZ F 107 3h47’35’’ à 1h01’29’’ 26,363
407 1231 Sylvain BADOSA F 108 3h47’36’’ à 1h01’30’’ 26,362
408 1058 Jerome BOCQUET D 81 ’’ ’’ ’’
409 1113 Olivier follet E 124 3h47’55’’ à 1h01’49’’ 26,325
410 1457 Christian DELMAS E 125 3h48’29’’ à 1h02’23’’ 26,26
411 1042 Alain BET LARROUDE E 126 ’’ ’’ ’’
412 1230 Gwenael MARTEAU D 82 3h48’30’’ à 1h02’24’’ 26,258
413 1045 Armand CALAMOTE E 127 ’’ ’’ ’’
414 1252 Jean Jacques GRANARA F 109 3h48’32’’ à 1h02’26’’ 26,254
415 1043 Mathieu BOCQUET C 39 3h49’05’’ à 1h02’59’’ 26,191
416 1010 Jean Luc FERRE E 128 3h49’06’’ à 1h03’00’’ 26,189
417 1176 Remy BUL F 110 3h49’38’’ à 1h03’32’’ 26,128
418 1089 Remy DELONCA E 129 3h50’02’’ à 1h03’56’’ 26,083
419 1269 Herve MILESI F 111 3h50’08’’ à 1h04’02’’ 26,071
420 1213 Devis GENRE GRANDPIERRE F 112 ’’ ’’ ’’
421 1621 Tanguy VIALA D 83 3h50’16’’ à 1h04’10’’ 26,056
422 1484 Michel DASSIEU F 113 ’’ ’’ ’’
423 1616 Gilles ALOZY F 114 3h50’20’’ à 1h04’14’’ 26,049
424 1416 Dominique RAINAUD E 130 3h50’56’’ à 1h04’50’’ 25,981
425 1472 Daniel PRIVAT F 115 3h51’04’’ à 1h04’58’’ 25,966
426 1537 Hubert PETITJEAN F 116 3h51’17’’ à 1h05’11’’ 25,942
427 1515 Jean ARQUE F 117 ’’ ’’ ’’
428 1163 Patrick VIDAMO F 118 3h51’20’’ à 1h05’14’’ 25,936
429 1071 Michel GAU G 47 3h51’40’’ à 1h05’34’’ 25,899
430 1174 Bertrand TRAPP F 119 3h51’42’’ à 1h05’36’’ 25,895
431 1251 Gilbert PALLAS F 120 3h51’57’’ à 1h05’51’’ 25,867
432 1532 Pierre PASCAL G1 4 3h51’59’’ à 1h05’53’’ 25,863
433 1002 Jean Francois SICOT E 131 3h52’04’’ à 1h05’58’’ 25,854
434 1321 Eric BACCARO E 132 3h52’06’’ à 1h06’00’’ 25,85
435 1342 Claude MONGIOLS F 121 ’’ ’’ ’’
436 1047 Michel WARIN F 122 3h52’07’’ à 1h06’01’’ 25,849
437 1584 Jean Pierre GARCIA F 123 3h52’35’’ à 1h06’29’’ 25,797
438 1053 Michel CANTALOU G 48 3h52’52’’ à 1h06’46’’ 25,765
439 1505 Claude VILLAROUGE D 84 3h53’09’’ à 1h07’03’’ 25,734
440 1313 Eric PECHARMAN F 124 3h53’14’’ à 1h07’08’’ 25,725
441 1143 Christian CABROL E 133 3h53’17’’ à 1h07’11’’ 25,719
442 1442 Gabriel SANCHEZ G 49 3h53’40’’ à 1h07’34’’ 25,677
443 1103 Michel THIROT G 50 3h53’42’’ à 1h07’36’’ 25,673
444 1185 Franck NONY E 134 3h53’49’’ à 1h07’43’’ 25,661
445 1199 Christophe RODRIGO E 135 3h53’50’’ à 1h07’44’’ 25,659
446 1536 Michel PERRAUD G 51 3h53’53’’ à 1h07’47’’ 25,653
447 1145 Laurent HUBERT E 136 3h54’07’’ à 1h08’01’’ 25,628
448 1394 Guillaume GHIRARDI C 40 ’’ ’’ ’’
449 1320 Philippe VIGNOL D 85 3h54’36’’ à 1h08’30’’ 25,575
450 1599 Marcel LIPKE E 137 3h54’40’’ à 1h08’34’’ 25,568
451 1268 Jacques BARTHES F 125 3h55’04’’ à 1h08’58’’ 25,524
452 1138 Bernard POURTIE E 138 3h55’34’’ à 1h09’28’’ 25,47
453 1170 Jean Claude SALIOT F 126 3h55’46’’ à 1h09’40’’ 25,448
454 1298 Pascal JEANMOTTE F 127 ’’ ’’ ’’
455 1329 Philippe GAUTHIER F 128 3h55’53’’ à 1h09’47’’ 25,436
456 1006 Antoine BIANCHINI G 52 3h56’17’’ à 1h10’11’’ 25,393
457 1504 Florentino LEIRO F 129 ’’ ’’ ’’
458 1510 Didier DELRIEUX E 139 3h56’37’’ à 1h10’31’’ 25,357
459 1583 Jonathan BOLES E 140 3h56’44’’ à 1h10’38’’ 25,344
460 1509 Bruno PLANCADE F 130 3h56’45’’ à 1h10’39’’ 25,343
461 1290 Jacques POIROT F 131 3h56’47’’ à 1h10’41’’ 25,339
462 1190 Christian FLEMIN E 141 3h58’27’’ à 1h12’21’’ 25,162
463 1021 Michel ALVES D 86 3h58’28’’ à 1h12’22’’ 25,16
464 1297 Herve TIXADOR E 142 3h58’59’’ à 1h12’53’’ 25,106
465 1156 Claude SAURAT G 53 3h59’11’’ à 1h13’05’’ 25,085
466 1025 Dominique BRUNET F 132 4h00’23’’ à 1h14’17’’ 24,96
467 1022 Didier CAUBY E 143 4h00’34’’ à 1h14’28’’ 24,941
468 1208 Jean-François CODEN E 144 ’’ ’’ ’’
469 1264 Ludovic CABANES D 87 4h00’37’’ à 1h14’31’’ 24,935
470 1307 Robert PLEPST G 54 4h01’02’’ à 1h14’56’’ 24,892
471 1494 Patrick SUREAU F 133 4h01’08’’ à 1h15’02’’ 24,882
472 1490 Alexandre CAVAILLES D 88 4h01’23’’ à 1h15’17’’ 24,856
473 1597 Schristian BOUSQUET F 134 4h01’25’’ à 1h15’19’’ 24,853
474 1209 Serge NAUDY G 55 4h01’31’’ à 1h15’25’’ 24,843
475 1609 Jean Claude MAYNADIER F 135 4h01’33’’ à 1h15’27’’ 24,839
476 1575 Franck UMBERT D 89 4h01’41’’ à 1h15’35’’ 24,825
477 1037 Michel GARROUSTE G 56 4h01’51’’ à 1h15’45’’ 24,808
478 1524 Socrate ARRIBAS F 136 4h01’52’’ à 1h15’46’’ 24,807
479 1220 Patrice FERRE E 145 4h02’03’’ à 1h15’57’’ 24,788
480 1029 Guy PERIE G 57 4h02’25’’ à 1h16’19’’ 24,75
481 1485 Anthony MORELL C 41 4h03’07’’ à 1h17’01’’ 24,679
482 1501 Regis EXPERT F 137 4h03’10’’ à 1h17’04’’ 24,674
483 1280 Christian ALAUX F 138 4h03’36’’ à 1h17’30’’ 24,63
484 1291 Jean-Pierre DUCARROIR G 58 4h03’54’’ à 1h17’48’’ 24,6
485 1349 Valentin BOUQUIN C 42 4h04’20’’ à 1h18’14’’ 24,556
486 1588 Michel TREMBLAY G 59 4h04’26’’ à 1h18’20’’ 24,546
487 1273 Henri MANGEL G 60 4h04’28’’ à 1h18’22’’ 24,543
488 1357 Gerard MONSARRAT G 61 ’’ ’’ ’’
489 1483 Francis JOULIA G 62 4h04’29’’ à 1h18’23’’ 24,541
490 1211 Pierre REYNES E 146 4h04’44’’ à 1h18’38’’ 24,516
491 1191 Mathieu CROT C 43 4h04’47’’ à 1h18’41’’ 24,511
492 1309 Robert GAY G 63 4h05’29’’ à 1h19’23’’ 24,441
493 1075 Robert LANET G 64 4h05’49’’ à 1h19’43’’ 24,408
494 1650 MICHEL REY G 65 4h05’51’’ à 1h19’45’’ 24,405
495 1343 Michel MARTINEZ F 139 4h05’52’’ à 1h19’46’’ 24,403
496 1396 Cyril HUC D 90 4h05’53’’ à 1h19’47’’ 24,401
497 1192 Philippe CROT E 147 4h05’57’’ à 1h19’51’’ 24,395
498 1497 Mathieu MARRE D 91 4h06’10’’ à 1h20’04’’ 24,373
499 1044 Jean Pierre GAUTHIER G 66 4h06’19’’ à 1h20’13’’ 24,358
500 1065 Christian PERIE G 67 4h06’39’’ à 1h20’33’’ 24,325
501 1275 Franck MACUA E 148 4h06’55’’ à 1h20’49’’ 24,299
502 1624 Franck CAMBOULIVES E 149 4h06’58’’ à 1h20’52’’ 24,294
503 1232 Alain GRASSAUD G 68 4h07’40’’ à 1h21’34’’ 24,226
504 1041 Jacques BOUTOT F 140 4h07’51’’ à 1h21’45’’ 24,208
505 1437 Raymond PESENTI G 69 4h09’09’’ à 1h23’03’’ 24,081
506 1448 Pierre CAZARD C 44 ’’ ’’ ’’
507 1123 Claude CASTELLE G 70 4h09’11’’ à 1h23’05’’ 24,078
508 1169 Emmanuelle SALIOT A 4 4h09’40’’ à 1h23’34’’ 24,032
509 1283 Jean Paul RIEU F 141 4h09’50’’ à 1h23’44’’ 24,016
510 1533 Renaud CAZALIS F 142 4h09’54’’ à 1h23’48’’ 24,009
511 1056 Bernard CLOUZET G 71 ’’ ’’ ’’
512 1613 Claude SAINT AMANS G 72 4h10’21’’ à 1h24’15’’ 23,966
513 1068 Fernand BAUTISTA G1 5 4h10’59’’ à 1h24’53’’ 23,905
514 1050 Yannick RAIMBAUD E 150 4h12’13’’ à 1h26’07’’ 23,789
515 1164 Jacques BRUYERE G 73 ’’ ’’ ’’
516 1580 Corine PUJALTE B 7 4h13’21’’ à 1h27’15’’ 23,682
517 1255 Joël DANELUZZO E 151 ’’ ’’ ’’
518 1038 Dominique BONNIN F 143 4h13’28’’ à 1h27’22’’ 23,671
519 1434 Marion PLANQUES A 5 4h13’31’’ à 1h27’25’’ 23,667
520 1398 Jean-Marie CARAYOL F 144 4h13’32’’ à 1h27’26’’ 23,665
521 1657 Philippe FOLLIOT E 152 4h15’02’’ à 1h28’56’’ 23,526
522 1132 Serge DIOGO F 145 4h15’28’’ à 1h29’22’’ 23,486
523 1014 Francis HUELAMO G 74 4h16’04’’ à 1h29’58’’ 23,431
524 1465 Cyril LONGIERAS D 92 4h16’07’’ à 1h30’01’’ 23,426
525 1466 Gregory ESPIE D 93 ’’ ’’ ’’
526 1083 Adolphe ALESINA G 75 4h16’17’’ à 1h30’11’’ 23,411
527 1300 Serge LOCCI F 146 4h16’38’’ à 1h30’32’’ 23,379
528 1640 Paco PREMILLIEU C 45 4h16’44’’ à 1h30’38’’ 23,37
529 1210 Yves ESCUDIER F 147 4h17’02’’ à 1h30’56’’ 23,343
530 1271 Michel SEGUY G 76 4h18’29’’ à 1h32’23’’ 23,212
531 1081 Nicolas PLOMION D 94 4h18’51’’ à 1h32’45’’ 23,179
532 1558 Guillaume CARLIER D 95 4h18’56’’ à 1h32’50’’ 23,171
533 1506 Denis LLORET E 153 4h19’15’’ à 1h33’09’’ 23,143
534 1317 Jean Pierre BORDENAVE F 148 4h19’28’’ à 1h33’22’’ 23,124
535 1318 Laure CAPDEVIELLE B 8 ’’ ’’ ’’
536 1106 Nathalie THAUVIN B 9 ’’ ’’ ’’
537 1436 Yves GAZANIOL G 77 4h19’30’’ à 1h33’24’’ 23,121
538 1060 Christian MUHR F 149 4h19’49’’ à 1h33’43’’ 23,093
539 1178 Joaquin ALCALA F 150 4h20’17’’ à 1h34’11’’ 23,051
540 1204 Maurice BIECHE G 78 4h20’43’’ à 1h34’37’’ 23,013
541 1019 Pascal CALVO D 96 4h20’47’’ à 1h34’41’’ 23,007
542 1179 Roger JALABERT G 79 4h22’27’’ à 1h36’21’’ 22,861
543 1031 Michel duprat F 151 ’’ ’’ ’’
544 1473 Sebastien FARENC D 97 4h22’43’’ à 1h36’37’’ 22,838
545 1581 François BRUN F 152 4h22’52’’ à 1h36’46’’ 22,825
546 1333 René CLERC F 153 4h22’55’’ à 1h36’49’’ 22,82
547 1326 Jacques FERRIER F 154 ’’ ’’ ’’
548 1099 Jacqueline BESSON B 10 4h23’47’’ à 1h37’41’’ 22,745
549 1528 Cassien SAINT MACARY D 98 4h24’03’’ à 1h37’57’’ 22,722
550 1052 Rene CROUZET G 80 4h24’38’’ à 1h38’32’’ 22,672
551 1266 Didier HORNAIN F 155 4h24’49’’ à 1h38’43’’ 22,657
552 1294 Arnaud EXPERT G 81 4h25’18’’ à 1h39’12’’ 22,615
553 1372 Gil DENOST G 82 4h26’26’’ à 1h40’20’’ 22,519
554 1168 Jean Pierre DELALANDE G 83 4h26’28’’ à 1h40’22’’ 22,516
555 1101 Patricia KEREMBELLEC B 11 4h26’30’’ à 1h40’24’’ 22,514
556 1147 Francis NOTTEZ F 156 4h26’37’’ à 1h40’31’’ 22,504
557 1385 Betty DEFAUX A 6 4h26’45’’ à 1h40’39’’ 22,492
558 1287 Francoise CHABOT B 12 4h26’46’’ à 1h40’40’’ 22,491
559 1035 Patrick PEREZ F 157 4h26’52’’ à 1h40’46’’ 22,483
560 1102 Andre KEREMBELLEC F 158 4h27’04’’ à 1h40’58’’ 22,466
561 1024 Claude DELLONG F 159 4h27’42’’ à 1h41’36’’ 22,413
562 1622 Frans KEMPEN G 84 4h27’48’’ à 1h41’42’’ 22,404
563 1262 Jean Louis MONTILLET F 160 4h28’02’’ à 1h41’56’’ 22,385
564 1171 Maryse SALIOT B 13 4h30’49’’ à 1h44’43’’ 22,155
565 1284 Michel SIGUIER F 161 4h33’32’’ à 1h47’26’’ 21,935
566 1048 Jean Pierre DAMAS F 162 4h33’47’’ à 1h47’41’’ 21,915
567 1001 Jacques PASTRE F 163 4h34’07’’ à 1h48’01’’ 21,888
568 1315 Eric CHAZOTTES F 164 4h35’19’’ à 1h49’13’’ 21,793
569 1236 François GRANIER E 154 4h35’52’’ à 1h49’46’’ 21,749
570 1265 Philippe MEYER F 165 ’’ ’’ ’’
571 1172 Jean Pierre MOUQUET G 85 ’’ ’’ ’’
572 1234 Georges TOUGNE F 166 ’’ ’’ ’’
573 1288 Bruno ROQUENCOURT F 167 4h35’53’’ à 1h49’47’’ 21,748
574 1142 Didier DUPUY D 99 4h37’05’’ à 1h50’59’’ 21,654
575 1380 Claude JACQUES G 86 4h37’08’’ à 1h51’02’’ 21,65
576 1259 Patrice ROQUES E 155 4h37’33’’ à 1h51’27’’ 21,617
577 1094 Christophe FERRE E 156 4h38’32’’ à 1h52’26’’ 21,541
578 1206 Henri FRAISSE G 87 4h38’35’’ à 1h52’29’’ 21,537
579 1350 Francis SKOPINSKI G 88 4h38’36’’ à 1h52’30’’ 21,536
580 1198 Robert MARTINEZ G 89 4h38’55’’ à 1h52’49’’ 21,511
581 1137 Jean Pierre BERMEJO F 168 4h39’05’’ à 1h52’59’’ 21,498
582 1248 Lucile ENJALBERT B 14 4h39’42’’ à 1h53’36’’ 21,451
583 1054 Ernest HAMARD G 90 4h40’35’’ à 1h54’29’’ 21,384
584 1111 Michel cabos G 91 4h40’55’’ à 1h54’49’’ 21,358
585 1200 Paul ESCALIER G 92 ’’ ’’ ’’
586 1319 Philippe DELONCLE E 157 4h41’14’’ à 1h55’08’’ 21,334
587 1348 Christian BOUQUIN E 158 4h41’15’’ à 1h55’09’’ 21,333
588 1110 Daniel BANASCO F 169 4h41’17’’ à 1h55’11’’ 21,33
589 1322 Jean FALGUIERES E 159 4h42’55’’ à 1h56’49’’ 21,207
590 1390 Leon CAMPISTRO G1 6 4h43’03’’ à 1h56’57’’ 21,197
591 1141 Lucien GARCIA G 93 4h43’51’’ à 1h57’45’’ 21,137
592 1604 Genevieve DESPEAUX B 15 4h44’02’’ à 1h57’56’’ 21,124
593 1373 Roland DEDONS G 94 4h44’57’’ à 1h58’51’’ 21,056
594 1092 Felicien CORREDERA G1 7 4h46’22’’ à 2h00’16’’ 20,952
595 1116 Jean Pierre VERRI F 170 4h46’23’’ à 2h00’17’’ 20,95
596 1647 Francis PEREIRA G 95 4h46’29’’ à 2h00’23’’ 20,943
597 1460 Philippe FRULEUX E 160 4h48’18’’ à 2h02’12’’ 20,811
598 1096 Matthew Huggett D 100 4h48’30’’ à 2h02’24’’ 20,797
599 1095 Jennifer Huggett A 7 4h48’31’’ à 2h02’25’’ 20,796
600 1026 Albert BOUDRET F 171 4h49’27’’ à 2h03’21’’ 20,728
601 1148 Marie Christine NOTTEZ B 16 4h49’52’’ à 2h03’46’’ 20,699
602 1354 Alain SAYSSET G 96 4h50’20’’ à 2h04’14’’ 20,665
603 1261 Alain PASTRE E 161 4h56’34’’ à 2h10’28’’ 20,231
604 1632 GUY SOULET E 162 4h58’11’’ à 2h12’05’’ 20,121
605 1226 Raphael WATBLED C 46 4h58’22’’ à 2h12’16’’ 20,109
606 1070 Thierry BARTHE F 172 4h59’20’’ à 2h13’14’’ 20,044
607 1646 SEBASTIEN DOURGNON E 163 5h02’14’’ à 2h16’08’’ 19,852
608 1260 Adélaïde LOPEZ B 17 5h03’36’’ à 2h17’30’’ 19,762
609 1629 SEBASTIEN LOPEZ D 101 5h04’31’’ à 2h18’25’’ 19,703
610 1108 Jean Francois MARTIN G 97 5h05’41’’ à 2h19’35’’ 19,628
611 1098 Andre LANDIER G1 8 5h09’26’’ à 2h23’20’’ 19,39
612 1286 Francis CORRE F 173 5h11’20’’ à 2h25’14’’ 19,271
613 1119 Jean Louis PERIE F 174 5h14’08’’ à 2h28’02’’ 19,1
614 1344 Bernard Danielczyk G 98 5h17’01’’ à 2h30’55’’ 18,926
615 1091 Jackie MOMOT G 99 5h20’37’’ à 2h34’31’’ 18,713
616 1109 Nicole MARTIN B 18 5h23’25’’ à 2h37’19’’ 18,551
617 1118 Bernard CALVET F 175 5h24’19’’ à 2h38’13’’ 18,5
618 1140 Robert RICARD G 100 5h24’58’’ à 2h38’52’’ 18,463
619 1139 Emmanuel HIBANEZ G 101 ’’ ’’ ’’
620 1596 Jean Christophe CASANOVA C 47 5h25’06’’ à 2h39’00’’ 18,455
621 1559 Alexandre CARLIER C 48 ’’ ’’ ’’
622 1146 Jean Luc VIGNAU F 176 5h25’07’’ à 2h39’01’’ 18,454

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !