Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Machinoise 2011 : Résultats du 130 km

Cl...Dos.Nom PrénomCat.Temps......EcartMoy
1 5 LECHARPENTIER Patrick D 04h01’13 ... 36,32
2 41 MANNEQUIN Maxime A 04h01’24 à 0’11 36,29
3 12 CHABANEL Claude E 04h01’30 à 0’17 36,27
4 15 LAURENT Cédric B 04h01’34 à 0’21 36,26
5 62 PINTO Jeremy A 04h01’37 à 0’24 36,26
6 72 DOULET Laurent C 04h01’43 à 0’30 36,24
7 57 CORBERY Pascal D 04h01’48 à 0’35 36,23
8 34 PERREIRA de BARROS Jose Pinto C 04h01’57 à 0’44 36,21
9 3 VOUILLON Bernard D 04h06’04 à 4’51 35,6
10 31 DUMAY Bertrand C 04h06’07 à 4’54 35,59
11 14 MARTY Arnaud C 04h06’16 à 5’03 35,57
12 33 HAMARD Pascal C 04h06’21 à 5’08 35,56
13 36 FOUCAUT Eric B 04h06’25 à 5’12 35,55
14 28 DEJOUX Julien A 04h06’35 à 5’22 35,53
15 10 TIMBERT Patrick D 04h06’38 à 5’25 35,52
16 35 CHAVANNE Claude E 04h06’41 à 5’28 35,51
17 52 PESCHETEAU Remi D 04h06’45 à 5’32 35,5
18 6 PINTOUT Jean Marc A 04h06’48 à 5’35 35,49
19 45 VAN OOSTENDE MARTIN D 04h06’53 à 5’40 35,48
20 42 MIGNOT PATRICE D 04h06’56 à 5’43 35,48
21 13 SAINT JOURS Christophe C 04h06’58 à 5’45 35,47
22 54 BELLIO Jean Francois C 04h07’03 à 5’50 35,46
23 61 FARRUGIO Jean Pierre D 04h07’05 à 5’52 35,45
24 64 STAELENS Berengere W1 04h07’06 à 5’53 35,45
25 18 DURANT Cédric B 04h07’08 à 5’55 35,45
26 17 BOEUVE Christian E 04h07’10 à 5’57 35,44
27 48 GAGWIOUD Pierre E 04h07’17 à 6’04 35,42
28 68 MULOT Stephane B 04h07’20 à 6’07 35,42
29 43 BRUYNOOGHE LAURENT C 04h07’22 à 6’09 35,41
30 66 TAGAY Kedri B 04h07’24 à 6’11 35,41
31 59 BURON Michel D 04h07’26 à 6’13 35,4
32 50 DUCLAUT YVES C 04h07’28 à 6’15 35,4
33 49 VILLOTEAU FLORENT C 04h07’33 à 6’20 35,39
34 40 AUBAILY Patrix E 04h07’36 à 6’23 35,38
35 65 DECOMBE Christian D 04h07’38 à 6’25 35,37
36 69 HENNEUZE Gilles C 04h07’40 à 6’27 35,37
37 2 DUCREUX Robert F 04h07’42 à 6’29 35,37
38 63 COINON Jean Pierre D 04h07’44 à 6’31 35,36
39 11 CORTET Stéphane C 04h07’46 à 6’33 35,36
40 67 BRUNET Gerard D 04h07’50 à 6’37 35,35
41 70 MARTIN Xavier C 04h07’51 à 6’38 35,34
42 30 DOUET Pascal C 04h12’14 à 11’01 34,73
43 56 BEDU Sebastien B 04h13’54 à 12’41 34,5
44 32 ROUSSON Jean E 04h25’36 à 24’23 32,98
45 8 WOHL Jean Claude F 04h25’51 à 24’38 32,95
46 55 SCHAFFER Jean Paul D 04h29’09 à 27’56 32,55
47 37 CAMUSET Jean Pierre D 04h29’13 à 28’00 32,54
48 7 METAIS Philippe D 04h29’25 à 28’12 32,51
49 16 GROS Stéphanie W1 04h30’15 à 29’02 32,41
50 58 LECHARPENTIER Gaelle W2 04h30’22 à 29’09 32,4
51 20 NEBOUT Daniel D 04h30’36 à 29’23 32,37
52 44 FREMERY Patrick D 04h35’50 à 34’37 31,76
53 21 DUBOIS Patrick C 04h39’25 à 38’12 31,35
54 19 PETIT André F 04h50’45 à 49’32 30,13
55 22 VALLEZ Francis D 04h52’23 à 51’10 29,96
56 53 CHARRIAU Christophe C 04h52’57 à 51’44 29,9
57 46 MOHNEN LAURE W1 04h53’54 à 52’41 29,81
58 47 MOHNEN JEAN JACQUES F 04h53’56 à 52’43 29,8
59 27 BROSSE Denis D 04h54’34 à 53’21 29,74
60 9 PINTOUT Stéphane B 04h54’55 à 53’42 29,7

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !