Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Les Bosses du 13 2011 : Résultats du 158 km

ClassDosNomPrénomCatC.c.Temps.... Moy
1 555 DE VECCHI DAVID E 1 4h43’52 33,4
2 509 CHAVANON JEAN LUC G 1 4h43’56 33,4
3 148 ROUX MICHEL H 1 4h43’57 33,4
4 165 FIORENTINO PATRICK F 1 4h44’03 33,4
5 171 ELAMRI MOHAMED F 2 4h44’23 33,3
6 81 SIMMONS THOMAS G 2 4h48’11 32,9
7 311 JAVOS LUC F 3 4h55’16 32,1
8 262 LE GOC YVES E 2 4h55’58 32
9 463 HAMEL SEBASTIEN E 3 4h56’22 32
10 296 RIVIERE PHILIPPE G 3 4h56’22 32
11 205 MINGOT ALEXIS E 4 4h56’22 32
12 847 CHAUVIN SIMON D 1 4h56’26 32
13 42 GOMBERT PHILIPPE G 4 4h56’29 32
14 241 RAFFIN DIDIER I 1 4h56’29 32
15 298 OLIVE AURELIEN D 2 4h59’38 31,6
16 236 GALLAY SAMUEL D 3 4h59’42 31,6
17 80 CSIZLOWSI TEAGUE E 5 4h59’46 31,6
18 529 BECARUD THOMAS D 4 5h01’55 31,4
19 515 MUMBER FRANK F 4 5h01’55 31,4
20 354 BAELEN FABRICE G 5 5h02’02 31,4
21 277 PLUQUET JEAN-LUC H 2 5h02’17 31,4
22 548 PASSADE SAINT AUNIS STEPHANE E 6 5h04’11 31,2
23 233 VEGA PATRICK E 7 5h04’12 31,2
24 510 DEBAR LAURENT D 5 5h04’38 31,1
25 250 GLEIZAL FLORENT D 6 5h05’35 31
26 17 THIRY FREDERIC F 5 5h05’37 31
27 224 REIMANN JEAN LOUIS H 3 5h05’37 31
28 203 BEZ SERGE G 6 5h05’46 31
29 260 OUTHIER JÉRÔME F 6 5h05’47 31
30 254 DUFOSSE DAVID F 7 5h05’57 31
31 1486 MILLE GUILLAUME E 8 5h05’58 31
32 512 CUBAYNES FABRICE E 9 5h06’28 30,9
33 265 CARRERE CHRISTOPHE E 10 5h10’09 30,6
34 35 DELARACE PHILIPPE G 7 5h10’11 30,6
35 248 CEOLOTTO LAURENT E 11 5h10’13 30,6
36 1366 GIUSTI JEAN PAUL G 8 5h10’15 30,6
37 2007 BATANI FRANCIS F 8 5h10’21 30,5
38 774 BRUGUIERE FRANCK D 7 5h10’24 30,5
39 299 MANEZ PHILIPPE G 9 5h10’26 30,5
40 112 ALIX PASCAL E 12 5h10’28 30,5
41 115 CARTILLON PHILIPPE G 10 5h10’28 30,5
42 828 ARTERO ROMAIN D 8 5h10’30 30,5
43 234 CAPEL STEPHANE G 11 5h10’36 30,5
44 206 LACOFFRETTE DAVID E 13 5h10’39 30,5
45 539 CHAPEL NICOLAS E 14 5h14’27 30,1
46 2022 BLEUSE BRUNO G 12 5h18’06 29,8
47 252 CASI FREDERIC H 4 5h18’09 29,8
48 471 BORCARD CHRISTOPHE F 9 5h18’20 29,8
49 776 BELLANGER CHRISTOPHE D 9 5h18’33 29,8
50 514 BIESUZ BRUNO H 5 5h18’34 29,8
51 466 CUNEY YGOR H 6 5h18’34 29,8
52 227 GENEL CYRILLE E 15 5h18’46 29,7
53 2567 MARTIN LUDOVIC G 13 5h21’09 29,5
54 153 LACONI REGIS E 16 5h21’10 29,5
55 291 DANDREA ARMAND G 14 5h23’24 29,3
56 118 DARRACQ DIDIER E 17 5h23’27 29,3
57 835 SICARD JEAN-MARC I 2 5h23’31 29,3
58 300 BEAUMONT JEAN MARC H 7 5h23’37 29,3
59 2012 SMET ROLAND I 3 5h23’38 29,3
60 739 ROMEY DENIS I 4 5h23’40 29,3
61 20 FEYTONS PATRICK J 1 5h23’41 29,3
62 211 RICARD JEAN-LUC I 5 5h23’43 29,3
63 247 BIANCO EMMANUEL E 18 5h23’44 29,3
64 2566 KINDER FREDERIC F 10 5h23’45 29,3
65 263 GOVERNATORI SERGE I 6 5h23’46 29,3
66 511 ROBIN JACKIE I 7 5h23’49 29,3
67 261 PRADEILLES JEAN YVES F 11 5h23’55 29,3
68 2221 CAMATTE GUY I 8 5h23’55 29,3
69 266 MIEYAN FRANCK F 12 5h24’19 29,2
70 2082 LAVIGNE CLAUDE J 2 5h24’30 29,2
71 226 GOASMAT NICOLAS D 10 5h24’46 29,2
72 212 LAISNE BRUNO H 8 5h25’19 29,1
73 806 CAILLAUD CHRISTIAN G 15 5h25’50 29,1
74 245 TALIBART THIERRY H 9 5h28’00 28,9
75 814 RENAUDIN NICOLAS E 19 5h28’19 28,9
76 1739 BERTHON MANUEL F 13 5h28’29 28,9
77 256 ROCCHIA CHRISTOPHE E 20 5h28’36 28,8
78 2038 DROUET FLORENT D 11 5h29’22 28,8
79 2787 KAFTANDJIAN PIERRE F 14 5h29’52 28,7
80 738 ROMEY GEROME E 21 5h31’24 28,6
81 235 BOYER CLAUDE J 3 5h31’26 28,6
82 546 GOASMAT YANN E 22 5h31’31 28,6
83 363 BERTONE OLIVIER E 23 5h31’31 28,6
84 284 LHARDY MICHEL I 9 5h31’39 28,6
85 246 SIAUD JEAN LOUIS H 10 5h31’41 28,6
86 518 GRUET DANIEL J 4 5h31’49 28,6
87 87 BASSERY ANDRE J 5 5h34’48 28,3
88 491 ARCELIN DIDIER G 16 5h35’12 28,3
89 207 FOGLIA ARNAUD D 12 5h37’55 28,1
90 2776 THYOUX GUILLAUME E 24 5h38’26 28
91 353 CORNU MAURICE J 6 5h38’29 28
92 36 BIZIERES MICHEL J 7 5h39’36 27,9
93 372 DREGAS VICTOR HENRI J 8 5h39’50 27,9
94 722 MOULIN CHRISTOPHE H 11 5h39’52 27,9
95 756 FLAIN EMANUELE E 25 5h40’10 27,9
96 823 GARNIER LAURENT E 26 5h41’02 27,8
97 513 DAL ZOTTO HERVÉ I 10 5h42’33 27,7
98 84 LEBOUGRE JEAN MICHEL H 12 5h42’44 27,7
99 2100 QUATREHOMME ERIC H 13 5h43’07 27,6
100 470 CORNU LAURENT F 15 5h43’14 27,6
101 2782 WIPFF GUY H 14 5h43’19 27,6
102 758 LAMANTEA ALBERTO F 16 5h43’21 27,6
103 759 MITROTTI ISABELLA B 1 5h43’22 27,6
104 1121 FLATRY OLIVIER G 17 5h43’26 27,6
105 231 CHETCUTI PATRICK G 18 5h43’30 27,6
106 556 DE VECCHI AMELIE A 1 5h43’32 27,6
107 792 PIZANT JACQUES J 9 5h43’46 27,6
108 283 PIOVANO PHILIPPE H 15 5h43’49 27,6
109 274 CABUZEL JEAN PIERRE J 10 5h43’51 27,6
110 1932 LAMACQ PASCAL I 11 5h43’58 27,6
111 825 ALMERAS JEAN-MARC H 16 5h45’35 27,4
112 275 CARLIER NICOLAS E 27 5h47’23 27,3
113 837 VILLENEUVE MICHEL F 17 5h48’08 27,2
114 508 BUISSON HERVE G 19 5h48’10 27,2
115 1431 LEGENNE LAURENT F 18 5h48’28 27,2
116 833 BARBIER JULIEN D 13 5h49’48 27,1
117 257 VERNIER PATRICE H 17 5h51’56 26,9
118 215 CASSEL GÉRARD H 18 5h52’03 26,9
119 276 HARROP CHRIS H 19 5h52’56 26,9
120 781 MOUSSET BRUNO G 20 5h53’13 26,8
121 427 MOREAU EDDY E 28 5h53’22 26,8
122 1425 CARPENTIER PHILIPPE G 21 5h53’31 26,8
123 857 BOUCHANGUIR RACHID D 14 5h53’46 26,8
124 1120 CHARRE REGIS G 22 5h53’52 26,8
125 807 ZUMARAN CHRISTIAN I 12 5h53’56 26,8
126 805 FULLER NARCISSE E 29 5h53’57 26,8
127 373 CHOSSEGROS CYRILLE H 20 5h54’04 26,8
128 705 HEAPS MICHAEL H 21 5h54’55 26,7
129 801 LECLERE JEAN-CHRISTOPHE G 23 5h58’01 26,5
130 41 LEBEAUPIN SOPHIE B 2 5h59’57 26,3
131 2009 LATRILLE DIDIER I 13 5h59’57 26,3
132 2785 AUBERT JACQUES H 22 6h00’12 26,3
133 2011 ALCOVERRO DIDIER I 14 6h00’38 26,3
134 2467 GUIZZO DINO I 15 6h03’58 26
135 110 MONTIGNY ALAIN K 1 6h04’05 26
136 702 SICARDI-BOGA ROBERT F 19 6h04’19 26
137 864 JUSSERAND JEAN-LUC G 24 6h04’36 26
138 2026 DRUON MARC H 23 6h06’39 25,9
139 808 MENGUELTI PAUL G 25 6h06’53 25,8
140 85 HOURUGOU THIERRY E 30 6h07’18 25,8
141 83 LACOSTE JEAN LUC H 24 6h07’59 25,8
142 832 OPI EVARISTO J 11 6h08’34 25,7
143 2534 SAGLIETTO MARC E 31 6h08’50 25,7
144 772 DUFRAISSE DIDIER I 16 6h08’52 25,7
145 854 RIPERT MICHEL H 25 6h09’28 25,7
146 726 CASTELNAU XAVIER E 32 6h09’31 25,7
147 348 CARRE CECILE B 3 6h09’34 25,7
148 2167 PETITJEAN DENIS I 17 6h09’35 25,7
149 727 MUSCAT PHILIPPE F 20 6h09’36 25,6
150 782 LEFEVRE GILLES G 26 6h10’24 25,6
151 2337 VILLENEUVE DANIEL H 26 6h10’55 25,6
152 747 ASTORRI LUIGI F 21 6h11’19 25,5
153 745 COCCO MARIO H 27 6h11’19 25,5
154 228 DELAGE FRÉDÉRIC E 33 6h11’27 25,5
155 2005 LABRUGERE PHILIPPE H 28 6h12’25 25,5
156 744 PACAUD SERGE G 27 6h13’52 25,4
157 743 DUPUPET JEAN-LUC I 18 6h14’04 25,3
158 822 RODRIGUEZ EMMANUEL E 34 6h14’05 25,3
159 2789 GARNIER PATRICE G 28 6h15’54 25,2
160 61 JELOYAN VREGE E 35 6h16’23 25,2
161 213 MONIER GERARD I 19 6h16’25 25,2
162 1913 SIONNET CHRISTIAN J 12 6h16’28 25,2
163 270 TUNINETTI JULIEN E 36 6h16’36 25,2
164 821 KLIMOVA YEVGENIYA A 2 6h17’25 25,1
165 844 ROBIN HENRI H 29 6h17’31 25,1
166 810 SANTI CLAUDE I 20 6h18’14 25,1
167 834 GARCIA PATRICE F 22 6h18’23 25,1
168 853 BOUCARUT BENOÎT E 37 6h19’52 25
169 811 CONTRINO GAETAN F 23 6h19’53 25
170 2531 COURTOIS PIERRE E 38 6h20’25 24,9
171 819 DESTEIRDT GUILLAUME E 39 6h20’31 24,9
172 1936 JAMET PHILIPPE G 29 6h21’33 24,8
173 2033 HERIVEAU JEAN LOUIS H 30 6h22’41 24,8
174 2873 FONZO MARC J 13 6h22’47 24,8
175 2223 TAYLOR SIMON G 30 6h23’03 24,7
176 809 PLEYNET BENOIT E 40 6h23’28 24,7
177 542 ROBAIL RALPH D 15 6h25’06 24,6
178 840 SEGUIN DAVID E 41 6h28’52 24,4
179 98 BOETTI MAURICE J 14 6h29’09 24,4
180 2874 DOSSARD 2874 8 6h29’14 24,4
181 838 ESCALIERE ROBERT H 31 6h30’16 24,3
182 836 CHAUTARD GERARD G 31 6h30’55 24,3
183 428 SYREN AUDREY A 3 6h33’09 24,1
184 2159 GONDEK PATRICK H 32 6h36’56 23,9
185 541 SAMON CHRISTIAN I 21 6h37’25 23,9
186 764 CASTELNAU AYMERIC E 42 6h37’28 23,9
187 770 GAENG MICHEL F 24 6h38’31 23,8
188 771 FIORILLO FABIEN E 43 6h38’34 23,8
189 2505 HEUDRON MICKAËL E 44 6h38’50 23,8
190 830 MOLES LAURENT F 25 6h41’26 23,6
191 866 SOUQUIÈRES SOPHIE A 4 6h41’28 23,6
192 867 MOLES PASCAL F 26 6h41’28 23,6
193 729 CARLIN PIERRE H 33 6h51’31 23
194 1489 GRASSET BÉATRICE C 1 6h55’38 22,8
195 773 DUBOIS MICHEL J 15 7h02’02 22,5
196 2224 FERRAUD JEAN PHILIPPE E 45 7h05’29 22,3
197 855 RIPERT MARIE HELENE C 2 7h05’32 22,3
198 1279 GHIONDA PHILIPPE F 27 7h08’28 22,1
199 733 DEGREZ JEAN-MARC G 32 7h13’22 21,9
200 732 LAITAT CHRISTIAN G 33 7h13’27 21,9
201 2741 SAGNOL PHILIPPE G 34 7h15’57 21,7
202 798 HENIQUE PATRICE F 28 7h18’24 21,6
203 1076 GODART THOMAS E 46 7h26’29 21,2
204 710 MONATTE OLIVIER F 29 7h26’29 21,2
205 865 GIRAUDO ALAIN G 35 7h27’24 21,2

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !