Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Les Bosses du 13 2011 : Résultats du 125 km

ClasDosNomPrénomCatC.c.Temps... Moy
1 183 CHAUSSEPIED FABIEN D 1 3h41’30 33,9
2 521 DUPUIS PIERRE-ALEXANDRE E 1 3h41’39 33,8
3 129 DELFINO BENJAMIN D 2 3h41’42 33,8
4 517 GIANFREDA FRANCK F 1 3h42’37 33,7
5 303 LOPEZ DORIAN D 3 3h42’42 33,7
6 131 ROUX JEAN PASCAL G 1 3h42’42 33,7
7 540 DAVID GUILLEUME G 2 3h42’42 33,7
8 15 DE ST JEAN MAGDALENA B 1 3h45’12 33,3
9 446 HIDALGO JEAN PHILIPPE G 3 3h45’14 33,3
10 5 LILLO YANN E 2 3h49’25 32,7
11 1372 SIMON MARC E 3 3h49’35 32,7
12 280 DESCHAMPS OLIVIER E 4 3h49’41 32,7
13 285 BRUTTOMESSO DANIEL H 1 3h49’46 32,6
14 561 DUPUIS MAXIMILIEN 4 3h53’01 32,2
15 336 HERNANDEZ GILLES E 5 3h53’51 32,1
16 1428 JUAN DAMIEN E 6 3h53’51 32,1
17 461 SERRET LUDOVIC F 2 3h53’52 32,1
18 2591 AYME FRANCK F 3 3h53’53 32,1
19 333 GROSJEAN OLIVIER E 7 3h53’53 32,1
20 305 RIVALAN YOANN E 8 3h53’53 32,1
21 382 BERNARDI STÉPHANE E 9 3h53’58 32,1
22 392 QUIN JEAN-YVES G 4 3h54’03 32
23 390 AMAR NICOLAS E 10 3h54’07 32
24 528 NENZI JACQUES G 5 3h54’12 32
25 122 SAINTENOY ERIC E 11 3h54’13 32
26 2367 CHAUVIN FLORIAN D 4 3h54’14 32
27 480 BAUDOIN LIONEL D 5 3h54’39 32
28 534 RODRIGUEZ SEBASTIEN D 6 3h56’07 31,8
29 359 GERBAL BRUNO F 4 3h56’35 31,7
30 2718 GRIVOT YVES I 1 3h56’37 31,7
31 497 RICHARD REGIS G 6 3h56’44 31,7
32 2824 CAMILLIERI STEPHANE E 12 3h56’44 31,7
33 216 ALARD CHRISTIAN G 7 3h56’55 31,7
34 525 PETITPREZ BENOIT E 13 3h57’04 31,6
35 1075 PALAZZUOLI NICOLAS G 8 3h58’25 31,5
36 425 PEREZ ALAIN G 9 3h59’13 31,4
37 374 DAUGUET GILLES F 5 4h00’20 31,2
38 2160 GOUSSAULT FLORENT F 6 4h00’28 31,2
39 474 IATTONI ERIC G 10 4h00’54 31,1
40 1010 LEDUC PHILIPPE F 7 4h01’00 31,1
41 2302 FLOREANI LAURENT D 7 4h01’01 31,1
42 883 AROCA ADDY E 14 4h01’04 31,1
43 329 HERRERA JEAN PHILIPPE E 15 4h01’51 31
44 381 VIDAL SERGE E 16 4h02’33 30,9
45 2099 CAPELLE LUC G 11 4h02’38 30,9
46 302 MANTOVANI DAVID E 17 4h02’47 30,9
47 328 PAVIOT OLIVIER F 8 4h02’49 30,9
48 304 LAGRIPPE LOIS E 18 4h03’34 30,8
49 111 RAYBAUD NICOLAS D 8 4h03’48 30,8
50 330 MELI DOMINIQUE G 12 4h04’18 30,7
51 558 FATTORE RAYMOND H 2 4h04’21 30,7
52 358 BOYER THIERRY F 9 4h04’22 30,7
53 40 FERNANDEZ DANIEL G 13 4h04’26 30,7
54 367 BONOMI SERGE H 3 4h04’28 30,7
55 1244 BEURVILLE WILLY E 19 4h04’32 30,7
56 438 KOOMEN PETER H 4 4h04’32 30,7
57 1369 BOTTAGISI CLAUDE F 10 4h04’35 30,7
58 209 MAILLIET PAUL I 2 4h04’36 30,7
59 1946 COLEVRET PHILIPPE F 11 4h05’32 30,5
60 204 GALLOY DIDIER F 12 4h05’41 30,5
61 1963 BOYER SEBASTIEN E 20 4h06’00 30,5
62 1415 NACIO-CASALIES FLORENCE B 2 4h06’13 30,5
63 327 ANDREOTTI PATRICK G 14 4h06’30 30,4
64 1302 LAMY-ROUSSEAU YANN F 13 4h06’31 30,4
65 522 PRADERE MICHEL G 15 4h06’36 30,4
66 386 BERNARD LAURENT F 14 4h06’37 30,4
67 484 ALBOUI DIDIER F 15 4h06’44 30,4
68 1152 TASSARO RICHARD F 16 4h06’44 30,4
69 1263 MARBEHAN DENIS E 21 4h07’49 30,3
70 370 DOUCET LAURENT E 22 4h07’58 30,2
71 352 GIORGI STEPHANE F 17 4h09’22 30,1
72 389 ALBRAND PASCAL E 23 4h10’01 30
73 2418 GONCALVES SERGE G 16 4h10’03 30
74 406 NOIRE CHRISTOPHE F 18 4h10’19 30
75 1119 GANDOLFI ANTOINE E 24 4h10’23 30
76 1426 GUIGON GILLES E 25 4h10’25 29,9
77 364 JAUME JEAN MARC F 19 4h10’25 29,9
78 309 FERRARIS GILLES J 1 4h10’42 29,9
79 1320 GIORDANA GERARD G 17 4h10’43 29,9
80 249 LEPERE FABRICE F 20 4h10’43 29,9
81 1190 BABAJKO GREGORY E 26 4h11’16 29,8
82 1083 SERVAIS BRICE D 9 4h12’51 29,7
83 831 VIGIER LAURENT F 21 4h13’08 29,6
84 2074 BARASCUD STEPHANE E 27 4h13’13 29,6
85 469 TUFFET PHILIPPE E 28 4h13’29 29,6
86 1224 PALETOU YAN E 29 4h13’35 29,6
87 324 VINH MAV THIERRY H 5 4h14’04 29,5
88 570 DOSSARD 7 4h14’12 29,5
89 1057 COURVOISIER RENALD E 30 4h14’15 29,5
90 1236 BELLAJ SAAD F 22 4h14’19 29,5
91 1706 DUPUY LAURENT F 23 4h14’43 29,4
92 505 LOZACH FABIEN D 10 4h14’45 29,4
93 1337 VITOUR FRANCK F 24 4h14’55 29,4
94 563 JEANBRUN FRANCOIS G 18 4h15’09 29,4
95 473 PROVILLARD FLORENT G 19 4h15’41 29,3
96 147 TAILLAND JEAN PHILIPPE G 20 4h15’48 29,3
97 829 CASAL GERMAIN E 31 4h16’15 29,3
98 366 PADOVANI JEAN JACQUES G 21 4h16’20 29,3
99 253 GRENSON LEON J 2 4h16’24 29,3
100 1339 RIERA FABRICE E 32 4h16’27 29,2
101 1246 ROQUES YVES F 25 4h16’30 29,2
102 1951 TRENZA JOSÉ I 3 4h16’36 29,2
103 1411 PIERRE JEAN-PAUL I 4 4h16’36 29,2
104 399 MOLINARI FRÉDÉRIC G 22 4h16’36 29,2
105 1474 CASALINI ERIC E 33 4h16’43 29,2
106 313 MORTILLARO GIUSEPPE SALVATORE J 3 4h16’56 29,2
107 77 CORDES SYLVIE B 3 4h17’34 29,1
108 232 FOURNIER ERIC H 6 4h17’48 29,1
109 1350 VALENTIN JEAN-MARC G 23 4h17’58 29,1
110 1178 PUERTA ANGEL F 26 4h19’02 29
111 259 COLOMINA STEPHANE F 27 4h19’04 29
112 1961 CARASSINI LAURENT E 34 4h19’35 28,9
113 2023 ALBINET LIONEL F 28 4h19’38 28,9
114 523 CASTERAN THIERRY G 24 4h20’03 28,8
115 1210 AUGÉ JEAN-FRANCOIS F 29 4h20’04 28,8
116 1668 CHALLIGUI HICHAM E 35 4h20’09 28,8
117 1373 MARATA PASCAL F 30 4h20’48 28,8
118 1469 GASSIER JEAN LUC G 25 4h21’06 28,7
119 1203 LAUFENBUCHLER GAETAN G 26 4h21’07 28,7
120 2387 GUIZIOU LAURENT F 31 4h21’12 28,7
121 553 NACIO-CASALIES PIERRE F 32 4h21’17 28,7
122 119 TEISSERENC MARC H 7 4h21’17 28,7
123 879 GARCIA MAXIME E 36 4h21’18 28,7
124 477 JAGER PASCAL H 8 4h22’24 28,6
125 439 VAILLANT PHILIPPE G 27 4h22’32 28,6
126 398 CASSOULET MICHEL I 5 4h23’02 28,5
127 1005 PROVINO HERVE H 9 4h23’06 28,5
128 269 GOUIN CHRISTOPHE G 28 4h23’10 28,5
129 1267 JICQUEL VINCENT D 11 4h23’19 28,5
130 217 FERRY JEAN FRANCOIS F 33 4h23’21 28,5
131 1424 BRIOT BRUNO E 37 4h23’37 28,4
132 1442 GHEORGHE FREDDY F 34 4h23’45 28,4
133 1094 MEISSNER EMMANUELLE C 1 4h23’56 28,4
134 1118 COLOMBANI ANTOINE E 38 4h23’57 28,4
135 1168 GAVALDA ERIC F 35 4h24’05 28,4
136 2773 DUBREUIL BRUNO E 39 4h24’10 28,4
137 1935 DAREAU PHILIPPE H 10 4h24’21 28,4
138 1055 MARTIN XAVIER E 40 4h24’27 28,4
139 34 LELEU GEOFFROY E 41 4h24’54 28,3
140 1766 TISON STÉPHANE F 36 4h25’08 28,3
141 1069 CHAMPIER HERVE H 11 4h25’42 28,2
142 1105 HARAN J F 37 4h25’56 28,2
143 1273 FLACHAIRE VINCENT F 38 4h25’56 28,2
144 1832 BECHELLI PATRICK F 39 4h26’06 28,2
145 1015 DESAINTJEAN MAGDALENA B 4 4h26’07 28,2
146 1364 BELLOC FRANCIS H 12 4h26’09 28,2
147 357 HARNOIS CLEMENTINE A 1 4h26’14 28,2
148 1230 FRANCESCHI ANGE G 29 4h26’22 28,2
149 1107 MATTANA SÉBASTIEN E 42 4h26’31 28,1
150 321 STEUNOU PHILIPPE G 30 4h26’36 28,1
151 2755 BURZI DOMINIQUE J 4 4h26’38 28,1
152 1136 CHILLOTTI JULIEN E 43 4h26’39 28,1
153 1346 BERNAT GHISLAIN F 40 4h26’54 28,1
154 459 BEVERIDGE IAN H 13 4h26’57 28,1
155 1309 COLON REMI E 44 4h27’20 28,1
156 1102 FOURNIER SÉBASTIEN E 45 4h27’26 28
157 1297 NAUDIN THIERRY E 46 4h27’37 28
158 301 GUILMET PASCAL F 41 4h27’46 28
159 1452 GALANO MARC E 47 4h27’54 28
160 365 GALLAY CYRILLE E 48 4h28’00 28
161 2747 MAURIN PIERRE H 14 4h28’06 28
162 433 SCHMIDT JEAN PIERRE H 15 4h28’26 27,9
163 434 MAUJONNET BERTRAND E 49 4h28’28 27,9
164 2595 DELORME JEROME E 50 4h28’39 27,9
165 264 PERRIN ALAIN G 31 4h28’46 27,9
166 1225 BOGUMIL JORG G 32 4h28’58 27,9
167 1052 KUEHN INGO F 42 4h29’16 27,9
168 360 DELPERRIER ALAIN J 5 4h29’33 27,8
169 268 LEYDET PIERRE I 6 4h29’35 27,8
170 1045 JAGER ERIC H 16 4h29’39 27,8
171 1391 REBOUL ALAIN H 17 4h29’42 27,8
172 1219 BAUBY FRANÇOIS I 7 4h29’44 27,8
173 238 ARBERET PAUL F 43 4h29’44 27,8
174 1370 INGRAO BRUNO G 33 4h29’48 27,8
175 1371 MORLEVAT FREDERIC F 44 4h29’49 27,8
176 1938 CHAVE CHRISTEL F 45 4h29’49 27,8
177 1465 LAVIGNE BRUNO H 18 4h29’52 27,8
178 273 SEPCHAT PHILIPPE H 19 4h29’59 27,8
179 1298 CECCARELLI JEAN FRANCOIS G 34 4h31’14 27,7
180 784 CALVET BERNARD J 6 4h31’23 27,6
181 347 ZININO CHRISTIAN F 46 4h31’50 27,6
182 1429 LACOUR LAURENT F 47 4h32’05 27,6
183 707 GAUBERT PASCAL E 51 4h32’21 27,5
184 787 GRASSAUD JOEL H 20 4h32’26 27,5
185 21 SALLARD DANIEL J 7 4h33’40 27,4
186 1146 BRUNET FRANCOIS G 35 4h33’41 27,4
187 1423 LEROUX ALAIN H 21 4h34’52 27,3
188 1466 MEURET STEPHANE J 8 4h35’01 27,3
189 1407 EAST DANIEL E 52 4h35’04 27,3
190 2078 LENCAUCHEZ THOMAS E 53 4h35’04 27,3
191 2317 CHASSAGNARD PHILIPPE H 22 4h35’09 27,3
192 2130 RUIZ ALAIN J 9 4h35’15 27,2
193 1039 CHANGEA NICOLAS E 54 4h35’16 27,2
194 1904 PERICHART PATRICK F 48 4h36’08 27,2
195 345 PICCO ROBERT J 10 4h36’15 27,1
196 868 LAMOTTE CHRISTOPHE F 49 4h36’19 27,1
197 1099 PASQUIER ROBERT H 23 4h36’32 27,1
198 1198 WOLVERT GEOFFRAY E 55 4h36’54 27,1
199 1388 NEBOT ANDRE J 11 4h37’04 27,1
200 1025 AUBREE MARC H 24 4h37’09 27,1
201 1471 FELES LUDOVIC E 56 4h37’10 27,1
202 1014 GRANDJEAN PATRICK G 36 4h37’10 27,1
203 717 MIQUEE JEAN-PIERRE F 50 4h37’42 27
204 1455 MARQUES FERNANDO E 57 4h37’45 27
205 1360 MARAIS OLIVIER E 58 4h37’53 27
206 288 JANNIN CHRISTOPHE F 51 4h38’16 27
207 1443 LEVET PATRICE G 37 4h38’47 26,9
208 1082 LUZI LAURENT E 59 4h38’54 26,9
209 1603 LAQUERBE JEROME E 60 4h38’57 26,9
210 1307 GICQUEL CHRISTIAN F 52 4h39’02 26,9
211 1278 TESTARD JEAN-CLAUDE G 38 4h39’13 26,9
212 1332 MANET FABRICE E 61 4h39’21 26,8
213 1406 CHAPUIS MAXIME E 62 4h39’37 26,8
214 789 JACQUIN ALEXANDRE E 63 4h39’54 26,8
215 1177 BALZAN PATRICK I 8 4h39’55 26,8
216 1453 SCHIRMER SEBASTIAN E 64 4h40’25 26,7
217 1419 ALLIER CHRISTOPHER E 65 4h40’35 26,7
218 2403 BRUOT FREDERIC E 66 4h40’37 26,7
219 1280 JEAN LIONEL G 39 4h40’39 26,7
220 1363 ANTUNES GEORGES G 40 4h40’41 26,7
221 1477 BERNAT MICHEL J 12 4h40’47 26,7
222 164 GODDE JEAN STEPHANE F 53 4h40’48 26,7
223 1357 MELLINA LAURENT E 67 4h41’11 26,7
224 1472 COLLE BENOIT E 68 4h41’11 26,7
225 1161 JOUANNE DIDIER J 13 4h41’17 26,7
226 2347 MAREGGIO BERNARD J 14 4h41’25 26,6
227 2352 DELETOILLE KEVIN D 12 4h41’29 26,6
228 2530 HURNI LUDOVIC E 69 4h41’38 26,6
229 1200 DILASSEUR THIERRY F 54 4h41’41 26,6
230 1229 CORTES MICHEL E 70 4h41’47 26,6
231 218 BERNE FRANCOIS G 41 4h41’47 26,6
232 2532 BALARD LAURENT D 13 4h41’48 26,6
233 1258 BRUNEL STÉPHANE F 55 4h42’01 26,6
234 1854 LACRAMPE CHRISTIAN H 25 4h42’35 26,5
235 2489 BOISDON BERNARD G 42 4h43’54 26,4
236 1024 MAZABRARD OLIVIER F 56 4h44’00 26,4
237 1205 SIMARD LOUIS PHILIPPE D 14 4h44’18 26,4
238 1187 POEZE ROBERT F 57 4h44’22 26,4
239 2564 CHAVANON VERONIQUE B 5 4h44’30 26,4
240 1351 GROSBOIS SYLVAIN D 15 4h44’32 26,4
241 1217 PETIT ELISABETH B 6 4h44’33 26,4
242 1261 HUMBERT FRANCK G 43 4h44’37 26,4
243 1081 GAUTIER CHRISTIAN H 26 4h45’01 26,3
244 2386 PALHIER RAPHAËL F 58 4h45’49 26,2
245 876 DELAIGUE ERIC E 71 4h46’01 26,2
246 52 RIBERON ALAIN J 15 4h46’21 26,2
247 429 MAILLIER JEAN PAUL I 9 4h46’21 26,2
248 2139 LOI FREDDY E 72 4h46’24 26,2
249 1408 HILPRON PHILIPPE E 73 4h46’33 26,2
250 1344 DAMERVAL STEPHANE F 59 4h46’37 26,2
251 1966 VIAN JEAN MARC F 60 4h46’49 26,1
252 1103 HARROP PETER I 10 4h47’16 26,1
253 1173 HANNIER OLIVIER H 27 4h47’48 26,1
254 1299 ARNAUD DIDIER E 74 4h48’09 26
255 1281 CUETO FRANCISCO I 11 4h48’12 26
256 1227 SEGURA BRUNO G 44 4h48’16 26
257 1031 COGOTTI ROLAND G 45 4h49’52 25,9
258 1293 POISSON CLAUDE E 75 4h50’07 25,9
259 1072 MAT JACQUES J 16 4h50’18 25,8
260 1040 CARPENTRAS SERGE G 46 4h50’19 25,8
261 1389 GYGAX THIERRY G 47 4h50’33 25,8
262 1331 DUMESGNIL ALAIN I 12 4h51’13 25,8
263 1412 PONTHUS CLAIRE B 7 4h51’19 25,7
264 1237 CHAIGNAUD GILLES G 48 4h51’24 25,7
265 1405 BEN ABDESLEM MOHAMED J 17 4h51’31 25,7
266 1282 CARRIER LAURENT G 49 4h52’12 25,7
267 314 CAVALIER LAURENT F 61 4h52’13 25,7
268 1149 BOUCHARD MICHAEL E 76 4h52’25 25,6
269 880 KAZANDJIAN PATRICK H 28 4h52’28 25,6
270 2140 BERTHELOT PASCAL F 62 4h52’32 25,6
271 1433 MARCHETTI RENE H 29 4h52’40 25,6
272 2146 CAILLEUX THIERRY G 50 4h52’46 25,6
273 2148 OGIER NICOLAS E 77 4h52’46 25,6
274 886 HUIN DIDIER F 63 4h52’47 25,6
275 1311 MOSNA CHRISTELLE A 2 4h52’47 25,6
276 1454 LATOUR PATRICE G 51 4h52’47 25,6
277 2778 BLAN JEAN PHILIPPE J 18 4h52’49 25,6
278 2371 PARRENIN LAURENT F 64 4h52’58 25,6
279 1199 PROVENT GERARD H 30 4h52’59 25,6
280 1122 DELMEIRE FABRICE G 52 4h53’01 25,6
281 1127 RIUS PATRICK H 31 4h53’05 25,6
282 1636 WALBROU JONATHAN D 16 4h53’08 25,6
283 1238 HUESCAR ANTONIO G 53 4h53’13 25,6
284 851 EBERWEISER WERNER G 54 4h54’20 25,5
285 170 SAMPIERI JEAN MARC E 78 4h55’01 25,4
286 1622 CLAUDEPIERRE RYAN E 79 4h55’55 25,3
287 712 LEGLANTIER OLIVIER G 55 4h56’01 25,3
288 1101 DUMAS GILBERT J 19 4h56’18 25,3
289 2405 MOIZO MICHEL J 20 4h56’28 25,3
290 1066 BARONI PATRICK G 56 4h56’30 25,3
291 869 BROSSET OLIVIER H 32 4h56’31 25,3
292 1324 NICOLLE JEAN MARY J 21 4h56’35 25,3
293 1056 PHILIBERT MICHEL F 65 4h56’50 25,3
294 1100 DUMAS STÉPHANE E 80 4h56’55 25,3
295 1141 PIOU FRÉDÉRIC G 57 4h56’57 25,3
296 711 DEFRAIN JACKY H 33 4h57’03 25,2
297 1284 RANCON CLAUDE E 81 4h57’17 25,2
298 718 BARRETO FRANÇISCO H 34 4h58’11 25,2
299 1965 FAVOT PATRICK H 35 4h58’14 25,1
300 785 FERRAND JEAN JACQUES J 22 4h58’18 25,1
301 1192 VICTOIRE THIERRY F 66 4h58’40 25,1
302 1937 COMBALUZIER JEAN-LUC G 58 4h59’22 25,1
303 2018 ROBILLART PATRICE I 13 5h02’14 24,8
304 1174 GIULIANI CHRISTOPHE G 59 5h03’37 24,7
305 1265 ROBERT MICHEL J 23 5h03’40 24,7
306 1468 CULAS GILLES F 67 5h05’28 24,6
307 860 LECOANET WILLIAM G 60 5h05’50 24,5
308 485 DE BASTIER OLIVIER G 61 5h05’57 24,5
309 1007 BENAREAU PEDERSEN MALENE B 8 5h05’59 24,5
310 1947 LEVASSEUR JEAN PIERRE H 36 5h06’00 24,5
311 741 SALCEDO JEAN J 24 5h06’03 24,5
312 1481 DUCRUET GERARD G 62 5h06’11 24,5
313 1151 EMONET PATRICK G 63 5h06’33 24,5
314 2653 GAMON JEAN FRANCOIS J 25 5h06’40 24,5
315 1334 GASTELI SELIM G 64 5h06’41 24,5
316 2196 GUEDIN GILLES F 68 5h06’42 24,5
317 2166 AMBLARD ROLAND G 65 5h07’12 24,4
318 1341 GAYDON-CURTILLET ERIC E 82 5h08’49 24,3
319 2351 TREGLIA JEAN CLAUDE I 14 5h08’52 24,3
320 1028 THIEULE BERNARD J 26 5h09’25 24,2
321 2685 BEAUCOURT CHANTAL C 2 5h09’44 24,2
322 1325 MARINO CHRISTOPHE E 83 5h10’26 24,2
323 223 OLLIER PATRICE G 66 5h10’55 24,1
324 1485 LAVIRON THIERRY G 67 5h11’56 24
325 1012 MARET FRANK G 68 5h12’14 24
326 701 MCGARRY FRANCIS G 69 5h12’14 24
327 2822 CONSANI ALAIN F 69 5h12’46 24
328 1003 DAOUD JOSEPH H 37 5h13’47 23,9
329 1285 PUJANTE FREDERIC E 84 5h14’05 23,9
330 1157 RUTTE STEPHANE G 70 5h14’39 23,8
331 767 MATHEY ERIC H 38 5h15’08 23,8
332 766 NARCE MICHEL H 39 5h15’09 23,8
333 2186 LAPENA DOMINIC H 40 5h15’36 23,8
334 2138 CROZET DAVID E 85 5h17’06 23,7
335 1049 PELOUIN FRANCK F 70 5h17’12 23,6
336 1218 PETIT VINCENT H 41 5h17’38 23,6
337 1064 PASSELEGUE PHILIPPE H 42 5h18’53 23,5
338 1054 LALIN CEDRIC E 86 5h19’18 23,5
339 1126 SALINI FABRICE F 71 5h19’42 23,5
340 1395 ROSSELL CHRISTIAN I 15 5h19’51 23,4
341 500 KERNEIS YVON J 27 5h19’52 23,4
342 1063 CORBEL GEORGES J 28 5h20’25 23,4
343 1209 FARON CHRISTIAN J 29 5h21’06 23,4
344 1355 SABATHE JEAN-CLAUDE J 30 5h21’47 23,3
345 1264 GODDE JACQUES G 71 5h21’59 23,3
346 550 PAUL NICOLAS E 87 5h22’11 23,3
347 2311 RAFE REGIS G 72 5h22’51 23,2
348 455 CHÂTEAU FRANCOIS E 88 5h23’05 23,2
349 1050 DELAMOTTE JEAN-MARC J 31 5h23’12 23,2
350 2161 ALIX TONY F 72 5h25’39 23
351 1461 PAUR ALAIN G 73 5h28’16 22,8
352 2147 PANTANO DIDIER F 73 5h28’40 22,8
353 1463 MEJEAN PHILIPPE I 16 5h28’43 22,8
354 1023 ANIKSZTEJN LAURENT G 74 5h28’44 22,8
355 1986 GUENARD CHRISTIAN I 17 5h28’48 22,8
356 1437 SOUILLAT STEPHANE F 74 5h29’07 22,8
357 1970 LABORIE GEORGES J 32 5h30’29 22,7
358 1301 COCE GERARD I 18 5h30’43 22,7
359 1113 GELLER GARY H 43 5h30’56 22,7
360 1062 GERBAL GILLES E 89 5h31’07 22,7
361 1110 CIAVALDINI ANDRÉ J 33 5h31’20 22,6
362 1387 MONDOLONI JEAN-MARTIN F 75 5h31’20 22,6
363 2876 ROBERT GERARD H 44 5h31’36 22,6
364 1268 LACOTTE LIONEL F 76 5h32’12 22,6
365 1321 CROS ERIC G 75 5h32’15 22,6
366 1232 FAURE FLORIAN G 76 5h33’32 22,5
367 1310 OUDIN ALEXANDRE D 17 5h33’58 22,5
368 2355 BRESSAND GEORGES J 34 5h34’16 22,4
369 1035 DEMOURES PIERRE-YVES I 19 5h34’57 22,4
370 1478 ARCELIN VALERIE B 9 5h35’13 22,4
371 2353 MOENCH OLIVIER F 77 5h35’53 22,3
372 1315 SARGES PIERRE I 20 5h36’00 22,3
373 873 LANDRY JEAN-FRANÇOIS D 18 5h36’05 22,3
374 703 MCGARRY ROBERT H 45 5h36’06 22,3
375 715 VITIELLO JEAN-PHILIPPE G 77 5h37’34 22,2
376 1060 CHOUX LAURENT F 78 5h38’39 22,1
377 1128 BRUNEL HERVÉ F 79 5h38’54 22,1
378 1036 LE GALLIC LAURENT E 90 5h41’52 21,9
379 1906 GOGIBUS LAURENT F 80 5h43’38 21,8
380 1336 DONDÉ SÉBASTIEN E 91 5h44’24 21,8
381 1303 SCHEIDER TRUPHEME OLIVIA A 3 5h45’16 21,7
382 292 JIMENEZ PIERRE H 46 5h45’26 21,7
383 1051 BEDOUET JEAN PHILIPPE F 81 5h46’17 21,7
384 1304 FOURNIER THIERRY H 47 5h46’31 21,6
385 1153 ANDRE MICHEL G 78 5h47’17 21,6
386 1154 GHISLAIN NICOLAS G 79 5h47’18 21,6
387 1999 NONG JEAN CLAUDE J 35 5h47’58 21,6
388 1206 BANKHAUSER CHRISTOPHE H 48 5h48’03 21,5
389 1204 BURGERT JEAN PAUL H 49 5h49’31 21,5
390 1207 CHAPUZET GUILLAUME E 92 5h50’58 21,4
391 1316 MOMAL ALAIN I 21 5h53’36 21,2
392 1484 ANDRIANOFF JEAN J 36 5h54’27 21,2
393 2065 RENAUD MARYSE C 3 5h55’04 21,1
394 1061 TIRTIAUX PHILIPPE H 50 5h55’06 21,1
395 1027 DERISBOURG CHRISTIAN I 22 5h55’32 21,1
396 1132 GENEVOIS JEAN J 37 5h55’42 21,1
397 803 ROSTANG CHARLES J 38 5h56’40 21
398 1037 LANET DANIEL H 51 5h57’42 21
399 255 BOIDRON JEAN-RENÉ G 80 5h58’05 20,9
400 1967 PASINI PATRICE J 39 5h59’17 20,9
401 1059 FOCHESATO MICHEL F 82 6h01’16 20,8
402 2010 SESQUIERE ROBERT J 40 6h01’32 20,7
403 750 BONORI BARBARA A 4 6h02’03 20,7
404 752 MASSIMILANO E 93 6h02’04 20,7
405 757 GRAZIOLI FRANCESCO E 94 6h02’04 20,7
406 760 PETRALI ROBERTO H 52 6h02’04 20,7
407 749 BERETTA GIOVANNI F 83 6h02’04 20,7
408 762 SANTIANI MARCO G 81 6h02’05 20,7
409 763 TARENZI MARCO G 82 6h02’06 20,7
410 751 BOSI ROSSANA B 10 6h02’32 20,7
411 730 FOCHESATO MARCO G 83 6h03’07 20,7
412 1920 MOUGEL ERIC H 53 6h03’46 20,6
413 1038 COUSIN HENRI J 41 6h07’45 20,4
414 2482 BLONDET SYLVIE C 4 6h08’15 20,4
415 1185 BALDACCI BRIGITTE B 11 6h08’59 20,3
416 2198 MARY FRANCOIS I 23 6h12’57 20,1
417 2185 PUDERECKI JEAN LUC G 84 6h13’00 20,1
418 1287 GALOUYE CLAUDE J 42 6h16’49 19,9
419 1322 PESCE SERGE J 43 6h17’33 19,9
420 1323 MAGNONI PATRICK J 44 6h17’34 19,9
421 2419 LEMESLE JEAN LOUIS I 24 6h21’41 19,6
422 1410 PASTOR GILBERT H 54 6h23’33 19,6
423 1957 BAQUE JEAN ROGER J 45 6h26’02 19,4
424 1956 FORGET MARIE PAULE C 5 6h26’02 19,4
425 2141 GUILLOBEZ BERNADETTE C 6 6h29’20 19,3
426 2142 GUILLOBEZ SERGE J 46 6h29’21 19,3
427 2222 DEBRAS PHILIPPE G 85 6h29’46 19,2
428 2225 CAMATTE JEAN PAUL I 25 6h29’46 19,2
429 1480 ALCARAZ VIRGINIE A 5 6h31’03 19,2
430 1479 NOMEL TOMMY E 95 6h31’05 19,2
431 1155 DUBUS JEAN G 86 6h36’53 18,9
432 1156 FRANCHOMME GEORGES G 87 6h36’53 18,9
433 1158 VAN DEN ENDE KARIM G 88 6h37’00 18,9
434 2783 SPITZER BEATRICE B 12 6h40’22 18,7
435 1047 KONIECZNY JEAN CLAUDE G 89 6h43’07 18,6
436 1034 WIERZBICKI CHRISTIAN H 55 6h43’07 18,6
437 1180 GOSSELIN ARNAUD F 84 6h43’20 18,6
438 1181 BOYAVAL ERIC G 90 6h43’22 18,6
439 2016 COLLONGE DANIEL J 47 6h44’34 18,5
440 1483 ROBALDO ANDRE J 48 6h46’15 18,5

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !