Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Les Bosses du 13 2011 : Résultats du 85 km

ClasDosNomPrénomCatC.c.Temps... Moy
1 551 GROSBOIS THOMAS D 1 2h17’53 37
2 2721 ROSE MATHIAS D 2 2h17’55 37
3 22 MINISTERI JEAN CHRISTOPHE E 1 2h18’01 37
4 567 JALABERT ANTHONY D 3 2h18’12 36,9
5 113 BIENAIME LUDOVIC F 1 2h18’17 36,9
6 536 ARNAUD CHRISTOPHE D 4 2h20’17 36,4
7 2442 MARTINEZ ROMAIN D 5 2h20’25 36,3
8 531 CHOUVIER JULIEN D 6 2h22’55 35,7
9 12 EKINDJIAN STEPHANE E 2 2h23’00 35,7
10 63 MELA ERIC F 2 2h23’03 35,7
11 2407 SAMSON GWENAEL E 3 2h23’14 35,6
12 326 ROUSSE DENIS F 3 2h23’17 35,6
13 2277 AGNIEL MAXIME D 7 2h23’22 35,6
14 2031 CANITANO JORIS D 8 2h24’15 35,4
15 258 VERMOREL NICOLAS E 4 2h24’20 35,3
16 419 MICHEL JEAN CLAUDE G 1 2h24’23 35,3
17 526 SUJKOWSKI ALAIN G 2 2h24’27 35,3
18 2511 SIANO DANIEL F 4 2h24’30 35,3
19 2035 SIMON GEORGES J 1 2h25’54 35
20 369 HOLVOET GUY G 3 2h26’33 34,8
21 2760 LEBRUN XAVIER E 5 2h26’34 34,8
22 1071 BOONEN JEAN-PHILIPPE F 5 2h26’36 34,8
23 537 THEISSIER FABIEN E 6 2h26’36 34,8
24 2766 GRAZIANO BERNARD G 4 2h26’36 34,8
25 2512 MICHEL PASCAL G 5 2h26’37 34,8
26 2287 FERAUD NICOLAS D 9 2h26’38 34,8
27 524 LACRAMPE GILLES F 6 2h26’38 34,8
28 450 SCAVINI JEAN CHRISTOPHE H 1 2h26’38 34,8
29 2254 PESSIGLIONE MICHAËL E 7 2h26’39 34,8
30 410 BARBINI BRUNO F 7 2h26’40 34,8
31 351 DUCHAMP DANIEL G 6 2h26’41 34,8
32 159 SCRIMA OLIVIER G 7 2h26’42 34,8
33 2263 MYZIA JERZY H 2 2h26’42 34,8
34 2829 AMBROSINI JEAN CHRISTOPHE F 8 2h26’43 34,8
35 95 LUNETTA SEBASTIEN E 8 2h26’44 34,8
36 1744 LAUDICINA GILLES E 9 2h26’45 34,8
37 2871 RICO REGIS D 10 2h26’45 34,8
38 568 GHIBALDI DOMINIQUE G 8 2h26’45 34,8
39 554 CARME SERGE H 3 2h26’46 34,7
40 1774 DEHURTEVENT CHRISTOPHE F 9 2h26’46 34,7
41 1815 GARNIER JEAN LUC H 4 2h26’47 34,7
42 1672 MICHEL JULIEN D 11 2h26’48 34,7
43 2596 DUCREUX CHRISTIAN E 10 2h26’49 34,7
44 106 LANGOT SEBASTIEN E 11 2h26’53 34,7
45 1759 DRUON JÉRÉMY D 12 2h26’56 34,7
46 306 CANOLLE JEROME E 12 2h28’40 34,3
47 1078 MANTA GUILLAUME D 13 2h28’43 34,3
48 393 CLAVERIE-FORGUES SÉBASTIEN F 10 2h28’43 34,3
49 478 GUTIERES GÉRARD I 1 2h28’43 34,3
50 68 MARTINEAU CHRISTOPHE G 9 2h28’46 34,3
51 2576 FISTACHE MICKAEL F 11 2h28’53 34,3
52 2838 FINIEL NICOLAS D 14 2h29’01 34,2
53 2278 LEANDRI DANIEL D 15 2h29’07 34,2
54 424 CHOW-CHINE LAURENT E 13 2h29’14 34,2
55 516 SERVANT DIDIER G 10 2h29’15 34,2
56 2312 AZEVEDO ALEXANDRE E 14 2h29’21 34,1
57 1487 SASIA STÉPHAN E 15 2h30’14 33,9
58 1882 AGNIEL NICOLAS D 16 2h30’15 33,9
59 2664 MARTIN-GAINLET OLIVIER E 16 2h30’26 33,9
60 1421 BLANCHARD HERVÉ F 12 2h30’31 33,9
61 2705 PIEDEL CZESLAW H 5 2h30’33 33,9
62 2235 FLOURET RÉMI I 2 2h30’34 33,9
63 116 DOUBLET YVON H 6 2h30’39 33,9
64 1162 AYET GUILLAUME F 13 2h30’40 33,8
65 56 GLAUDEL JEAN ERIC G 11 2h30’40 33,8
66 177 LEROY FREDERIC F 14 2h30’42 33,8
67 2575 FARGIER JAEKY G 12 2h30’45 33,8
68 2811 GABERT LAURENT F 15 2h31’15 33,7
69 2813 BRETAUDEAU AURELIEN D 17 2h31’18 33,7
70 870 ROUGIER YANNICK E 17 2h32’08 33,5
71 564 ZAPPELLA BERNARD F 16 2h32’08 33,5
72 1626 SEVIN GUILLAUME D 18 2h32’14 33,5
73 1691 CABOCHE FRANCK G 13 2h32’21 33,5
74 2528 VIGUIER JEAN MARC G 14 2h32’23 33,5
75 1673 SCARPA STEPHANE F 17 2h32’26 33,5
76 451 SCAVINI CAROLINE B 1 2h32’36 33,4
77 2445 SAMMUT JEAN CHRISTOPHE E 18 2h32’37 33,4
78 1916 FOUQUE BERNARD H 7 2h33’05 33,3
79 282 GUELTON LAURENT G 15 2h33’09 33,3
80 795 MANTO PATRICK H 8 2h33’10 33,3
81 155 FERNANDEZ NICOLAS D 19 2h33’47 33,2
82 1361 LIMONGI JEAN-MARC E 19 2h34’12 33,1
83 402 BERNE SÉBASTIEN F 18 2h34’44 33
84 127 ALLIO FREDERIC D 20 2h34’45 33
85 444 LEJEUNE PIERRE J 2 2h34’46 33
86 565 DUPRE J PAUL G 16 2h34’47 32,9
87 2743 PAPETTI FREDERIC D 21 2h34’51 32,9
88 1751 GOUEZ ERIC F 19 2h34’52 32,9
89 102 LLEBA FREDERIC G 17 2h34’57 32,9
90 413 DEMUER SABRINA A 1 2h34’59 32,9
91 251 MANSIO GUY H 9 2h35’15 32,8
92 175 MARXER ERIC F 20 2h35’16 32,8
93 307 TALLEC CEDRIC E 20 2h35’38 32,8
94 1992 RENAULT PHILIPPE H 10 2h35’52 32,7
95 2240 FERRARONI JÉRÔME E 21 2h35’57 32,7
96 504 ROCHIAS ERIC G 18 2h35’58 32,7
97 322 BENEDETTO VALÈRE G 19 2h36’00 32,7
98 2042 PIERI JEAN BAPTISTE E 22 2h36’00 32,7
99 2259 GRAZIANO OLIVIER F 21 2h36’00 32,7
100 105 TOMASI JEAN CLAUDE G 20 2h36’00 32,7
101 16 DE BAILLIENCOURT THIERRY J 3 2h36’03 32,7
102 1032 VENUTO GERARD I 3 2h36’04 32,7
103 506 MAUCOTEL BRUNO F 22 2h36’06 32,7
104 793 REB ERIC G 21 2h36’06 32,7
105 2859 OLIVE ANDRÉ J 4 2h36’06 32,7
106 2614 POGGIOLI MARC G 22 2h36’10 32,7
107 2266 MARTINEZ JUAN F 23 2h36’12 32,6
108 2701 LA MAGRA AGOSTINO G 23 2h36’13 32,6
109 1924 FRANGHIAS CYRIL F 24 2h36’14 32,6
110 441 ROYER MICHEL F 25 2h36’14 32,6
111 1983 LABOUTIQUE JEROME E 23 2h36’17 32,6
112 62 PIJOURLET PATRICK G 24 2h36’18 32,6
113 2413 LALIERE CHANTAL B 2 2h36’20 32,6
114 421 COMETTO BERNARD H 11 2h36’53 32,5
115 1933 CLAIN JEAN MARIE H 12 2h36’53 32,5
116 219 HONEGGER PHILIPPE G 25 2h37’02 32,5
117 2604 DESPREZ RODOLPHE E 24 2h37’12 32,4
118 1894 BRUSSEY ALAIN G 26 2h37’13 32,4
119 2872 PIFFERI BENOIT D 22 2h37’16 32,4
120 1226 ROUSSILLE WILLIAM F 26 2h37’18 32,4
121 411 BIREAUD PATRICE E 25 2h37’18 32,4
122 1830 MONTANARI FRÉDÉRIC E 26 2h37’22 32,4
123 2077 AUVOLAT DOMINIQUE H 13 2h37’24 32,4
124 498 MALLET PATRICK J 5 2h37’24 32,4
125 2431 PONS FRÉDÉRIC F 27 2h37’24 32,4
126 1877 SILVESTRI JEAN CHRISTOPHE F 28 2h37’29 32,4
127 28 DELANOUE BRUNO E 27 2h37’32 32,4
128 2091 AUSSET PASCAL G 27 2h37’39 32,3
129 1276 SMORTO PATRICE G 28 2h37’40 32,3
130 1292 MERCIER THOMAS D 23 2h37’41 32,3
131 1883 BOUTEILLE RENÉ J 6 2h37’51 32,3
132 2329 JEANJEAN THIERRY G 29 2h37’52 32,3
133 2658 KELBEL STÉPHANE D 24 2h37’57 32,3
134 6 SAUVE JEAN MARC H 14 2h37’58 32,3
135 1150 MARTIN ANDRE G 30 2h38’01 32,3
136 90 PEDRAJA JEAN MARC E 28 2h38’03 32,3
137 184 BLANCA SERGE G 31 2h38’11 32,2
138 2453 CHAUMARD DAVID D 25 2h38’11 32,2
139 549 SERVANT JEAN JACQUES I 4 2h38’18 32,2
140 1653 MARIETTI JEAN-PAUL F 29 2h38’20 32,2
141 1420 BATTUT THIERRY G 32 2h38’34 32,2
142 2744 BERTHELOT SEBASTIEN E 29 2h38’42 32,1
143 2722 RAHAL JEAN-PIERRE E 30 2h38’46 32,1
144 442 VERDIER SÉBASTIEN E 31 2h38’52 32,1
145 1781 LOISON NICOLAS E 32 2h38’55 32,1
146 368 CATTEAUX CHRISTOPHE E 33 2h38’58 32,1
147 1440 CREPIAT JEAN-PIERRE F 30 2h39’06 32,1
148 2660 LE DROUCPEET OLIVIER F 31 2h39’10 32
149 1734 LARGIER STEPHANE F 32 2h39’10 32
150 281 BENOIT PHILIPPE F 33 2h39’15 32
151 1441 DARDENNES BERNARD H 15 2h39’22 32
152 1211 LABAT FREDERIC F 34 2h39’22 32
153 2686 RAMISSE STÉPHANE E 34 2h39’25 32
154 2244 JOSUAN DAMIEN D 26 2h39’25 32
155 1848 NEGRI JOEL E 35 2h39’30 32
156 1745 GARNERO SÉBASTIEN D 27 2h39’37 32
157 437 NIOLLET ROMUALD E 36 2h40’06 31,9
158 1890 SELLES PHILIPPE F 35 2h40’10 31,8
159 436 BALLAT THOMAS E 37 2h40’13 31,8
160 2205 BOISSIER LUDOVIC G 33 2h40’20 31,8
161 2228 RONZE CEDRIC E 38 2h40’34 31,8
162 2817 MIGLIORE MICKAEL E 39 2h40’56 31,7
163 2765 RODRIGUEZ SYLVAIN E 40 2h41’16 31,6
164 331 DUPERRAY DAVID F 36 2h41’21 31,6
165 335 AUTIN FLORENT E 41 2h41’22 31,6
166 1855 MARTINEZ PATRICE E 42 2h41’29 31,6
167 443 MARUFI ERIC G 34 2h41’33 31,6
168 1106 COUANON JEAN MARC G 35 2h41’34 31,6
169 394 MILLIARD BRUNO H 16 2h41’37 31,6
170 395 MILLIARD JULIEN D 28 2h41’38 31,6
171 468 FERRO PATRICK G 36 2h41’41 31,5
172 1897 MASSA GILBERT E 43 2h41’43 31,5
173 742 LECORCHE NORBERT J 7 2h41’46 31,5
174 2265 LIBOUREL MARC F 37 2h41’46 31,5
175 487 ARACIL JEAN-PIERE J 8 2h41’48 31,5
176 2060 MERCIECA CHRISTOPHE E 44 2h41’49 31,5
177 445 HUG DE LA RAUZE PASCAL G 37 2h41’52 31,5
178 38 EBOLI GEORGES H 17 2h41’52 31,5
179 2607 SALCIOLI OLIVIER F 38 2h41’53 31,5
180 409 MOSCATELLI CHARLES J 9 2h41’54 31,5
181 2399 FAYET LAURENT E 45 2h41’55 31,5
182 346 SIMEON LAURE B 3 2h41’57 31,5
183 242 SIMEON ERICK H 18 2h41’57 31,5
184 401 BERNE LAURENT F 39 2h42’01 31,5
185 2852 DEJEY SYLVAIN G 38 2h42’02 31,5
186 2683 QUITTARD SÉBASTIEN E 46 2h42’03 31,5
187 481 DEGUERNEL MICHEL J 10 2h42’03 31,5
188 2284 ARNAUD ALEXANDRE E 47 2h42’06 31,5
189 1874 BOBILLE CHRISTOPHE F 40 2h42’13 31,4
190 1783 DO BENJAMIN E 48 2h42’14 31,4
191 414 SERIGNAN PHILIPPE F 41 2h42’15 31,4
192 297 MEUNIER DIDIER G 39 2h42’19 31,4
193 1977 BACKESS HENRI PHILIPPE H 19 2h42’20 31,4
194 1613 PICCOLI DOMINIQUE F 42 2h42’25 31,4
195 2373 BRU SILVERE E 49 2h42’30 31,4
196 2665 MARTY DAVID E 50 2h42’35 31,4
197 1707 POUSTIS LIONEL E 51 2h42’35 31,4
198 871 FIAT NATHALIE B 4 2h42’41 31,3
199 440 ANDREANI SERGE E 52 2h42’46 31,3
200 816 FLANAGAN WILLIAM F 43 2h42’47 31,3
201 1888 VALERIAN JEAN LOUIS H 20 2h42’48 31,3
202 355 CANTIN PHILIPPE H 21 2h42’49 31,3
203 1080 CANNARELLA ERIC G 40 2h42’49 31,3
204 1948 BROUSSET REMI D 29 2h42’50 31,3
205 1949 BERCET JOEL F 44 2h42’50 31,3
206 2800 BOULANGER JEAN FRANCOIS H 22 2h42’58 31,3
207 2487 FONTICELLI DAVID F 45 2h42’59 31,3
208 1661 JACQUOT MARC D 30 2h43’15 31,2
209 2645 COUSTON CHRISTOPHE F 46 2h43’18 31,2
210 201 BELHASSEN JEREMY D 31 2h43’34 31,2
211 1741 HENRY THOMAS E 53 2h44’04 31,1
212 2071 ESCANDE DAVID E 54 2h44’05 31,1
213 1233 LEONARD CHRISTOPHE E 55 2h44’14 31,1
214 1220 ALIAGA JEAN-MARIE H 23 2h44’17 31
215 547 BRIANT JACQUES J 11 2h44’21 31
216 1824 JOUVE PHILIPPE G 41 2h44’40 31
217 2711 BELGHOMARI KADOUR G 42 2h45’11 30,9
218 32 SOUILLIART JULIEN E 56 2h45’19 30,8
219 2113 ROUSSET JEAN CHRISTOPHE F 47 2h45’19 30,8
220 2680 TIREFORT SYLVAIN E 57 2h45’20 30,8
221 569 RAVE ALAIN G 43 2h45’21 30,8
222 1710 SIMIAN PIERRE E 58 2h45’26 30,8
223 1934 RUBE PATRICK I 5 2h45’36 30,8
224 163 VIALON LIONEL E 59 2h45’39 30,8
225 1239 LANQUETIN JEAN MICHEL I 6 2h45’40 30,8
226 176 GRANIER PIERRE H 24 2h45’46 30,8
227 2121 JAKUBINA MAXIME D 32 2h45’47 30,8
228 2073 BARTOCCIONI BRUCE E 60 2h45’55 30,7
229 1345 GIORGI SYLVAIN I 7 2h46’02 30,7
230 152 OLLIVIER MICKAEL E 61 2h46’05 30,7
231 2690 MAUREL DENIS I 8 2h46’06 30,7
232 1184 CRENE LAURENT F 48 2h46’09 30,7
233 2382 BOUKILI RACHID F 49 2h46’12 30,7
234 2820 LEAUTHIER BRUNO G 44 2h46’14 30,7
235 2749 COLLET CEDRIC E 62 2h46’14 30,7
236 1009 TAMBURRINO CHRISTIAN G 45 2h46’15 30,7
237 1362 LAJOINIE OLIVIER I 9 2h46’17 30,7
238 2165 PEREZ PATRICK E 63 2h46’18 30,7
239 1889 BOUDON DIDIER G 46 2h46’19 30,7
240 1070 ORLANDINI CHRISTIAN H 25 2h46’19 30,7
241 1918 MERTZ FABIEN J 12 2h46’29 30,6
242 2762 CHANCEL CÉDRIC E 64 2h46’29 30,6
243 371 FANTE PATRICE F 50 2h46’31 30,6
244 2252 DENIZOT FRÉDÉRIC E 65 2h46’32 30,6
245 489 BOINON MARIE-ANNE A 2 2h46’33 30,6
246 2275 BILLOT JEROME E 66 2h46’33 30,6
247 1675 KLATOVSKY JEAN FRANCOIS H 26 2h46’34 30,6
248 1111 BOUHET CYRIL E 67 2h46’36 30,6
249 1615 THIBON SYLVAIN D 33 2h46’38 30,6
250 1635 ARTUFEL GEORGES I 10 2h46’45 30,6
251 2378 ROIG ALAIN J 13 2h46’48 30,6
252 2767 HOORENS BART H 27 2h46’57 30,5
253 188 GINESTET DANY E 68 2h47’11 30,5
254 2529 GRAZI EDDY D 34 2h47’12 30,5
255 2289 PLUQUET LUDOVIC E 69 2h47’13 30,5
256 493 ANDREANI PIERRE G 47 2h47’16 30,5
257 496 BANOS THIERRY G 48 2h47’30 30,4
258 1272 DERBEZ OLIVIER E 70 2h47’38 30,4
259 2568 PESANDO GILLES G 49 2h47’40 30,4
260 1950 FABRY BERTRAND H 28 2h47’40 30,4
261 1073 LOURDET FRANKIE E 71 2h47’47 30,4
262 1870 LEROY JEAN J 14 2h47’53 30,4
263 2700 PECQUEUX THIERRY G 50 2h47’55 30,4
264 2229 CHOUZENOUX JEROME E 72 2h47’59 30,4
265 1873 JACOB FABIEN E 73 2h48’05 30,3
266 1809 JALABERT ALAIN G 51 2h48’06 30,3
267 1647 MURATI JEAN-MICHEL G 52 2h48’09 30,3
268 1989 DURBEC PATRICK G 53 2h48’12 30,3
269 2834 CAMIN GUILLAUME D 35 2h48’19 30,3
270 181 SANTUCCI MARC G 54 2h48’23 30,3
271 1623 DERBEZ RÉMI F 51 2h48’29 30,3
272 2231 SUCH ADRIEN D 36 2h48’41 30,2
273 1725 JAYE WILLIAM E 74 2h48’48 30,2
274 2582 COMBEUIL THOMAS E 75 2h48’53 30,2
275 2601 BULLOT ALDRIC F 52 2h48’55 30,2
276 545 TERSO CHRISTIAN E 76 2h48’57 30,2
277 2557 ILLI MARCEL H 29 2h49’02 30,2
278 2717 MARSON PAUL E 77 2h49’10 30,1
279 1863 CARRERA LIONEL E 78 2h49’28 30,1
280 863 BONNEFOY ALAIN J 15 2h49’35 30,1
281 2694 RICHETTO DAVID F 53 2h49’38 30,1
282 1108 PETRICOUL JEAN-LUC G 55 2h49’42 30,1
283 2816 ROUAND JORDANE E 79 2h49’45 30
284 1020 BANOS DOMINIQUE H 30 2h49’46 30
285 2107 LUPPI SEBASTIEN E 80 2h49’47 30
286 1658 BIAGINI BRUNO F 54 2h49’48 30
287 2208 CASSARO LUDOVIC G 56 2h49’49 30
288 1348 BOUGUES JEAN LUC G 57 2h49’49 30
289 408 SOUVET NICOLAS D 37 2h49’51 30
290 2190 RODRIGUES DENIS H 31 2h49’53 30
291 1943 RENARD PHILIPPE G 58 2h49’53 30
292 1797 BADOIS-FIESCHI PHILIPPE F 55 2h49’56 30
293 2207 FLORES JOAQUIM F 56 2h49’57 30
294 72 XIBERRAS ROBERT G 59 2h49’59 30
295 2243 PIFFERI LUC F 57 2h50’00 30
296 2835 PASIN CHRISTIAN F 58 2h50’03 30
297 31 MARCHAL GUILLAUME D 38 2h50’04 30
298 30 BOIS YANNICK D 39 2h50’06 30
299 1169 FABAS PASCAL E 81 2h50’09 30
300 2374 TIXIER PATRICK I 11 2h50’11 30
301 2276 NICOLAUD JULIEN E 82 2h50’15 30
302 1981 RUIZ GERARD H 32 2h50’15 30
303 2402 SANCHEZ CHRISTOPHE F 59 2h50’24 29,9
304 2433 GHIBAUDO BRUNO F 60 2h50’29 29,9
305 1666 FOUILLOUX PATRICK G 60 2h50’37 29,9
306 2699 GIORDANENGO THIERRY E 83 2h50’41 29,9
307 43 DELOMIER PHILIPPE F 61 2h50’42 29,9
308 240 SANTINI THIERRY H 33 2h50’45 29,9
309 2020 ADAM ANNE B 5 2h50’49 29,9
310 2286 LABARRE DOMINIQUE G 61 2h50’50 29,9
311 407 REI MARCEL I 12 2h50’51 29,9
312 2462 FOURNIER BRUNO H 34 2h50’52 29,8
313 1794 MARRONI BRUNO D 40 2h51’03 29,8
314 1175 CAMINADE LAURENT H 35 2h51’10 29,8
315 2414 ROUBAUD PATRICK E 84 2h51’12 29,8
316 2563 PANCHOUT SEBASTIEN E 85 2h51’18 29,8
317 494 MOCQUAIS ERIC F 62 2h51’18 29,8
318 37 HERMAND PIERRE J 16 2h51’19 29,8
319 1456 ESPANA CLAUDE H 36 2h51’28 29,7
320 2089 VANEL CHRISTOPHE F 63 2h52’00 29,6
321 2108 MOURET CHRISTOPHE E 86 2h52’00 29,6
322 1640 ROUX NICOLAS D 41 2h52’04 29,6
323 2342 CASTELLANO DAVID E 87 2h52’05 29,6
324 27 POTIER EDOUARD K 1 2h52’06 29,6
325 1491 LAURES BRUNO E 88 2h52’14 29,6
326 2115 ANDRIEU CHRISTOPHE F 64 2h52’16 29,6
327 1789 VIALLE ANTHONY E 89 2h52’16 29,6
328 8 GALANT ERIC E 90 2h52’33 29,6
329 161 CLAUDON SEBASTIEN E 91 2h52’34 29,6
330 48 CIAFFOLONI ROMAIN E 92 2h52’49 29,5
331 2523 PRIVAT ERIC E 93 2h52’51 29,5
332 2759 RIPERT JEAN MARIE J 17 2h52’53 29,5
333 1709 BODEREAU CLAUDE F 65 2h52’59 29,5
334 1352 CASTRUCCIO STÉPHANE J 18 2h53’00 29,5
335 2341 GILETTA PATRICK H 37 2h53’32 29,4
336 1804 CROQUELOIS MICKAEL E 94 2h53’38 29,4
337 2526 MICHEL JEAN LUC G 62 2h54’02 29,3
338 2330 BECKER BRUNO G 63 2h54’03 29,3
339 1306 ALLASSEUX RAYMOND G 64 2h54’05 29,3
340 862 MOUREY PATRICK G 65 2h54’06 29,3
341 1686 SALINE LUC H 38 2h54’10 29,3
342 2291 GUARINO BERNARD E 95 2h54’17 29,3
343 2584 GARNAULT ERIC F 66 2h54’21 29,2
344 1240 VABRES JEREMIE E 96 2h54’21 29,2
345 1656 MELLADO RAOUL F 67 2h54’28 29,2
346 1004 CAHAIGNE CHRISTOPHE E 97 2h54’34 29,2
347 488 SAORINE LIONEL G 66 2h54’39 29,2
348 2002 ILARI CHRISTIAN F 68 2h54’40 29,2
349 2268 BORME GUILHEM E 98 2h54’41 29,2
350 2304 PEDEMONTE NICOLAS E 99 2h54’44 29,2
351 267 LORFEVRE JOËL G 67 2h54’47 29,2
352 2848 FACCHINI DANIEL G 68 2h54’50 29,2
353 1690 LEONELLI SABINE A 3 2h54’51 29,2
354 66 FAURE JEAN PAUL H 39 2h54’59 29,1
355 2688 DRUINOT CHRISTOPHE E 100 2h54’59 29,1
356 2556 SYLVESTRE DIDIER F 69 2h55’00 29,1
357 2298 GARCIN JEAN-PIERRE H 40 2h55’05 29,1
358 2305 INVERNON BRUNO F 70 2h55’07 29,1
359 2670 PEYRUT FREDERIC F 71 2h55’16 29,1
360 2598 MATTEI CYRIL E 101 2h55’19 29,1
361 1764 AZEMA JEROME E 102 2h55’28 29,1
362 123 BRUNBROUCK CLAUDE I 13 2h55’29 29,1
363 2094 MARCHIS-MOUREN MAGALI B 6 2h55’29 29,1
364 1692 ROUSSEAU CHRISTOPHE E 103 2h55’39 29
365 1819 KELLER NICOLAS F 72 2h55’42 29
366 2739 VARTANYAN BERNARD H 41 2h55’42 29
367 453 GAUCHET ALAIN J 19 2h55’44 29
368 1748 JACQUEMONT XAVIER E 104 2h55’53 29
369 14 DOSSARD 14 2 2h55’53 29
370 765 BARRE DENIS I 14 2h55’58 29
371 2825 BRUSSEY ERIC G 69 2h56’01 29
372 222 SIMION PHILIPPE H 42 2h56’01 29
373 2295 PACHA JEAN-YVES F 73 2h56’02 29
374 2723 MANTEI ERIC F 74 2h56’09 29
375 2131 MUSSET BERNARD J 20 2h56’12 28,9
376 2610 DECANIS RAPHAEL E 105 2h56’19 28,9
377 2609 CAMERA THIERRY F 75 2h56’22 28,9
378 39 TERZIBACHIAN FRANCK J 21 2h56’24 28,9
379 2435 GIMENEZ CHRISTOPHE E 106 2h56’24 28,9
380 2640 BOUVEYRON TIMOTHE D 42 2h56’25 28,9
381 1627 DAUDÉ HERVÉ G 70 2h56’30 28,9
382 1340 LAURENS GWENAËL F 76 2h56’36 28,9
383 2383 ABBATIELLO JEAN CLAUDE F 77 2h56’39 28,9
384 1274 GIRARDO REGIS H 43 2h56’40 28,9
385 2429 LAHAYE PHILLIPE I 15 2h56’40 28,9
386 2507 MASSONEAU LAURENT G 71 2h56’41 28,9
387 1245 VEDEL HENRI J 22 2h56’46 28,9
388 2770 MICHEL CHRISTIAN J 23 2h56’46 28,8
389 1275 ABEILLE THIERRY F 78 2h56’51 28,8
390 1201 FARRUDJA LUDOVIC G 72 2h56’55 28,8
391 2059 BLANC SEBASTIEN E 107 2h56’59 28,8
392 158 ELZEARD NICOLAS F 79 2h57’01 28,8
393 486 VASNIER CHRISTIAN I 16 2h57’05 28,8
394 2129 GIULIANI GILBERT J 24 2h57’17 28,8
395 168 FOQUET FRÉDÉRIC G 73 2h57’19 28,8
396 1684 SARKISSIAN PASCAL E 108 2h57’24 28,7
397 2693 MARQUANT OLIVIER G 74 2h57’27 28,7
398 2672 QUETTIER JEROME D 43 2h57’31 28,7
399 2097 GASNIER CHRISTIAN G 75 2h57’36 28,7
400 1252 CARUSO JEAN MARC F 80 2h57’39 28,7
401 2430 BOURRET THIERRY H 44 2h57’41 28,7
402 182 ISNARDON PATRICK F 81 2h57’42 28,7
403 344 BONNOT LIONEL F 82 2h57’50 28,7
404 385 NAHMIAS PHILIPPE F 83 2h57’53 28,7
405 2365 PIETRI PHILIPPE H 45 2h57’53 28,7
406 2183 CAPOTORTO RAPHAEL E 109 2h57’54 28,7
407 1689 CROUHY FLORENT E 110 2h57’56 28,7
408 1705 PROST CHRISTIAN I 17 2h57’56 28,7
409 2248 VERNET ANTONIN E 111 2h57’56 28,7
410 1704 PROST GILLES H 46 2h57’56 28,7
411 815 BARRAL JEAN LUC G 76 2h58’07 28,6
412 2303 COUSIN CHRISTOPHE F 84 2h58’15 28,6
413 2043 LEIFER JEAN MICHEL G 77 2h58’16 28,6
414 2184 MATEO JEAN CLAUDE J 25 2h58’18 28,6
415 1633 ROYER EDDY E 112 2h58’23 28,6
416 2211 TRAORE FATIMATA A 4 2h58’33 28,6
417 9 DUNAIME LAURENT E 113 2h58’36 28,6
418 1254 CHAUZU LUDOVIC E 114 2h58’41 28,5
419 2075 NOUIRA CHRISTOPHE F 85 2h58’42 28,5
420 877 VIEUX-PELON PHILIPPE F 86 2h58’43 28,5
421 1911 BEAURAIN RODOLPHE F 87 2h58’46 28,5
422 1860 ABBALLE RENE J 26 2h59’06 28,5
423 2650 FORASSIEPI BRUNO G 78 2h59’07 28,5
424 2380 SENANT ANTOINE I 18 2h59’13 28,5
425 482 BOCCANFUSO CASIMIR J 27 2h59’13 28,5
426 1907 COURCIER HENRI G 79 2h59’21 28,4
427 2510 JEANSELME REMY H 47 2h59’23 28,4
428 2738 MARTINS JEAN PHILIPPE F 88 2h59’27 28,4
429 1908 COURCIER PATRICK G 80 2h59’30 28,4
430 2731 BRUNO LAURENT F 89 2h59’31 28,4
431 2657 IVARS CYRIL E 115 2h59’43 28,4
432 1715 GUIBOUT ERIC F 90 2h59’43 28,4
433 1343 CASTELLANOS CYRIL G 81 2h59’44 28,4
434 379 BOYER SEBASTIEN E 116 2h59’46 28,4
435 1342 TAIBI LADY G 82 2h59’49 28,4
436 2415 BOUDAIN SERGE G 83 2h59’51 28,4
437 2654 GARCIN GUY H 48 2h59’51 28,4
438 2579 BECERRA FRÉDÉRIC F 91 2h59’59 28,3
439 2101 AYME GILLES H 49 3h00’05 28,3
440 2134 SIFFRE JEAN MARIE E 117 3h00’08 28,3
441 2707 PEYRONEL STEPHANE E 118 3h00’09 28,3
442 1290 VEZZOSO CHRISTOPHE E 119 3h00’12 28,3
443 1785 LAMIRAND RAPHAEL E 120 3h00’28 28,3
444 78 LANFRANCHI PAUL ANTOINE H 50 3h00’28 28,3
445 1430 LANFRANCHI LAURENT D 44 3h00’29 28,3
446 2754 GHEBBANO DANIEL I 19 3h00’31 28,3
447 1919 SHARP COLIN E 121 3h00’34 28,2
448 2427 LION SEBASTIEN F 92 3h00’34 28,2
449 464 BAIWIR PIERRE I 20 3h00’38 28,2
450 1609 DELEUZIERE FRÉDÉRIC F 93 3h00’38 28,2
451 2553 MAGNIN DENIS I 21 3h00’40 28,2
452 2497 HUMANN PHILIPPE I 22 3h00’42 28,2
453 2554 GOTTE DOMINIQUE G 84 3h00’42 28,2
454 1867 SANCHEZ DAVID F 94 3h00’43 28,2
455 755 DI LEO GIOVANNI E 122 3h01’06 28,2
456 746 ALBANO ALESSANDRO F 95 3h01’07 28,2
457 753 CONTICELLO FRANCESCO G 85 3h01’07 28,2
458 1964 BENOIT PATRICK G 86 3h01’13 28,1
459 1823 BENHAMOU GILLES H 51 3h01’15 28,1
460 2158 PEREZ JOEL G 87 3h01’27 28,1
461 872 POUSSUET DIDIER F 96 3h01’49 28
462 1044 GIUSEPPI MICHEL H 52 3h01’49 28
463 1788 LEITZELMAN CHRISTIAN I 23 3h01’50 28
464 2860 CALATAYUD DENIS G 88 3h01’57 28
465 2062 CHIOCANINI CHRISTOPHE E 123 3h02’03 28
466 1002 CRIVELLARO MARC E 124 3h02’07 28
467 1183 POET CHRISTIAN J 28 3h02’08 28
468 1289 ROYER ANDRE J 29 3h02’08 28
469 2381 KHACHAI MUSTAPHA E 125 3h02’22 28
470 1179 AGUILAR LIBERTO J 30 3h02’24 28
471 2656 GRAZIANI DAVID H 53 3h02’27 28
472 4 DE ROSSI ERIC G 89 3h02’30 27,9
473 1670 DURANTI YANNICK E 126 3h02’32 27,9
474 1439 MANSANTI BRICE H 54 3h02’34 27,9
475 2478 ROBETTE FREDERIC E 127 3h02’34 27,9
476 1837 SIGUENZA MICHEL G 90 3h02’36 27,9
477 2426 AVRISANI PATRICK G 91 3h02’37 27,9
478 1754 VASSEROT CHRISTOPHE E 128 3h02’40 27,9
479 2704 BERREBHA YOUCEF E 129 3h02’42 27,9
480 2639 BOURRELY JEROM E 130 3h02’44 27,9
481 2346 GAUTHIER PHILIPPE F 97 3h02’49 27,9
482 2318 AIMAR JACQUES H 55 3h03’01 27,9
483 1683 COOPER ANDREW G 92 3h03’03 27,9
484 2068 CHARVET ANDRÉ J 31 3h03’04 27,9
485 2559 EMONIDES THIERRY H 56 3h03’10 27,8
486 1800 LEVROT CHRISTIAN I 24 3h03’11 27,8
487 2316 PERRET JEAN-LOUIS E 131 3h03’14 27,8
488 449 CASTELLANI CHRISTIAN H 57 3h03’19 27,8
489 1722 JEANNIN JEAN LOUIS H 58 3h03’21 27,8
490 142 SANCHEZ DAVID E 132 3h03’23 27,8
491 1046 POLLET CHRISTIAN H 59 3h03’23 27,8
492 454 MINGOT WILFRIED K 2 3h03’26 27,8
493 2633 BAUDIN JEAN MARIE J 32 3h03’26 27,8
494 2631 AILLAUD CÉDRIC D 45 3h03’30 27,8
495 2283 MINISINI JOEL F 98 3h03’31 27,8
496 71 HERNANDEZ MARC F 99 3h03’32 27,8
497 1333 ROUSSEAU STEPHANE H 60 3h03’38 27,8
498 2308 UZZO STÉPHANE F 100 3h03’43 27,8
499 67 ANGLADE ARNAUD E 133 3h03’49 27,7
500 2172 MAZZOLENI FRANCOIS E 134 3h03’50 27,7
501 1614 JUILLARD CÉDRIC D 46 3h03’52 27,7
502 1711 JUILLARD ERIC H 61 3h03’53 27,7
503 1624 LEFRANC LIONEL E 135 3h03’53 27,7
504 562 PEREZ PAUL I 25 3h04’07 27,7
505 33 SABATER CELINE A 5 3h04’23 27,7
506 2472 VIDAL THIERRY G 93 3h04’30 27,6
507 376 BASILE FRANCOIS G 94 3h04’39 27,6
508 1621 RONFLÉ NORBERT H 62 3h04’40 27,6
509 1413 QUERBES JEAN PIERRE H 63 3h04’45 27,6
510 2300 VIALA JEAN LUC ANDRE CHARLES H 64 3h05’02 27,6
511 3 MIRON RICHARD I 26 3h05’06 27,6
512 1901 MEDIEL PIERRE H 65 3h05’06 27,6
513 2449 GRANAL GILLES H 66 3h05’06 27,6
514 1326 MOLINIER PHILIPPE F 101 3h05’09 27,5
515 2687 AGNESE MARC F 102 3h05’11 27,5
516 141 ROSTOLLAN MIREILLE C 1 3h05’19 27,5
517 179 PIACENTILE MARC ANTOINE G 95 3h05’32 27,5
518 2030 MOLLARET BRICE F 103 3h05’35 27,5
519 1995 DEBEAURAIN FLORENT E 136 3h05’39 27,5
520 1451 ROCCHICCIOLI NOEL F 104 3h05’43 27,5
521 10 LE GONIDEC SEBASTIEN E 137 3h05’46 27,5
522 2388 LOUBET FREDERIC F 105 3h05’48 27,4
523 2120 JAKUBINA LORIS G 96 3h05’50 27,4
524 11 BRUN ROLAND I 27 3h05’54 27,4
525 1664 POMELLE CYRILLE E 138 3h05’55 27,4
526 2336 STRADI JEAN-LUC G 97 3h06’02 27,4
527 1450 PINERI CHANTAL C 2 3h06’04 27,4
528 2684 GAGNEUX PASCAL H 67 3h06’15 27,4
529 2102 PEYRELEVADE FRANCOIS F 106 3h06’24 27,4
530 2756 CRUCIANI DANIEL J 33 3h06’27 27,4
531 2842 VIALLE GERARD I 28 3h06’30 27,3
532 1833 TOREL JEAN H 68 3h06’35 27,3
533 2630 AGUERA FABIEN D 47 3h06’43 27,3
534 243 SOMA ALAIN J 34 3h06’47 27,3
535 2819 COMBES PHILIPPE I 29 3h06’47 27,3
536 1312 CAILLET VINCENT E 139 3h06’49 27,3
537 2814 MALLIA FREDERIC G 98 3h06’51 27,3
538 1001 HUPEL FABRICE E 140 3h06’52 27,3
539 1241 DEMANGE BERNARD J 35 3h06’53 27,3
540 2454 GIORDANI CYRIL E 141 3h06’57 27,3
541 1974 COLLOT CLAUDE G 99 3h06’58 27,3
542 1030 LACOTE THIERRY G 100 3h06’58 27,3
543 2679 SERRAPICA RAPHAËL D 48 3h07’00 27,3
544 566 DUPRE CHRISTINE B 7 3h07’05 27,3
545 2651 FOUGA GILLES J 36 3h07’08 27,3
546 1818 MONEO JULIEN E 142 3h07’10 27,2
547 59 BOUET GÉRARD I 30 3h07’12 27,2
548 2491 ANASTASE FELIX I 31 3h07’12 27,2
549 135 ARAGNO CHRISTIAN I 32 3h07’12 27,2
550 104 VERNIN DANIEL H 69 3h07’18 27,2
551 1657 CAZORLA PATRICK H 70 3h07’21 27,2
552 1016 BLANC EDDIE G 101 3h07’24 27,2
553 1814 NOCELLA MARC J 37 3h07’27 27,2
554 2417 BOUGUES CHRISTOPHE F 107 3h07’29 27,2
555 1755 LEMMEL DAVID E 143 3h07’37 27,2
556 2177 LAIGRE CHARLY E 144 3h07’37 27,2
557 2436 MILAN THIERRY F 108 3h07’38 27,2
558 1356 PROUST ERIC F 109 3h07’40 27,2
559 2451 BOUCHARD CÉDRIC E 145 3h07’40 27,2
560 2713 NAUD JEAN-MARC F 110 3h07’56 27,1
561 1644 BOUILLEZ ERIC G 102 3h08’00 27,1
562 2726 TRANCHARD JEAN PIERRE J 38 3h08’02 27,1
563 1842 DOUCHE PHILIPPE F 111 3h08’03 27,1
564 2425 HUC JEROME E 146 3h08’05 27,1
565 2509 BRONDINO REGIS H 71 3h08’07 27,1
566 1828 MECHE JULIEN E 147 3h08’12 27,1
567 1645 PERRIER RENÉ H 72 3h08’20 27,1
568 1659 GENSAC ERIC F 112 3h08’20 27,1
569 2458 ROMAN-FAURE DANIEL J 39 3h08’23 27,1
570 1197 RICHARD PATRICK I 33 3h08’25 27,1
571 166 FOUSSADIER FRANCK F 113 3h08’26 27,1
572 54 POISSON LUC I 34 3h08’29 27,1
573 2271 ALVES ALEXANDRE AMADEU F 114 3h08’39 27
574 2106 DESNOIX MICHEL J 40 3h08’45 27
575 114 BOUVARD ERIC F 115 3h08’47 27
576 2288 PLUQUET JEAN JACQUES J 41 3h08’49 27
577 2320 SCALA ALAIN G 103 3h08’50 27
578 1747 MORGADO CARLOS F 116 3h08’53 27
579 2698 LAURETTA CHRISTOPHE D 49 3h08’58 27
580 2379 COLONNA SEBASTIEN D 50 3h09’03 27
581 1144 SOLA JACQUES I 35 3h09’12 27
582 2706 AGU ERIC F 117 3h09’14 27
583 2085 ROYANT ANTOINE E 148 3h09’18 26,9
584 2844 FERRIER BERNARD J 42 3h09’22 26,9
585 2368 BERNARD CLAUDE F 118 3h09’27 26,9
586 2587 GUILLOT CHRISTIAN H 73 3h09’27 26,9
587 1831 ROLIN NICOLAS F 119 3h09’32 26,9
588 2390 PARENT PAUL I 36 3h09’35 26,9
589 1354 BEE REGIS F 120 3h09’40 26,9
590 160 BOURON ANNE B 8 3h09’46 26,9
591 403 NAPOLY GILLES H 74 3h09’47 26,9
592 2362 BASSET THIERRY F 121 3h09’47 26,9
593 761 RUTOLO ROBERTO G 104 3h09’51 26,9
594 2164 BONGRAND ARNAUD F 122 3h09’52 26,9
595 2297 SUSINI FRANCK G 105 3h09’52 26,9
596 790 MAURIES PATRICK H 75 3h09’54 26,9
597 1678 GUTIERREZ RAPHAEL F 123 3h09’57 26,8
598 1821 LANGLOIS MICHEL E 149 3h09’59 26,8
599 499 LEFEVRE YANN F 124 3h10’00 26,8
600 1841 NOIROT ERIC G 106 3h10’01 26,8
601 778 SCARCI ALESSANDRO G 107 3h10’01 26,8
602 2732 GUILLEMOT GUÉNOLÉ F 125 3h10’02 26,8
603 535 ARNAUD ANDRE E 150 3h10’03 26,8
604 1058 BARTOCCIONI GEORGES J 43 3h10’03 26,8
605 47 CIAFFOLONI MARC K 3 3h10’06 26,8
606 2206 BEGAUD CLAUDE G 108 3h10’08 26,8
607 1724 DESCHAMPS MIRIEL J 44 3h10’09 26,8
608 856 LOPEZ RENÉ J 45 3h10’11 26,8
609 2646 DUMÉNIL RÉGIS E 151 3h10’12 26,8
610 799 BOYER RICHARD H 76 3h10’12 26,8
611 1234 DETRAY STÉPHANE F 126 3h10’14 26,8
612 2716 ROUBAUD JEAN CLAUDE I 37 3h10’20 26,8
613 1729 FASOLO VIRGINIE A 6 3h10’20 26,8
614 1826 LAURANS JORDAN D 51 3h10’28 26,8
615 2280 VAUTRIN STEPHANE E 152 3h10’30 26,8
616 2045 MARQUES JEAN PIERRE I 38 3h10’33 26,8
617 2272 MULLER BRUNO F 127 3h10’33 26,8
618 2249 ANSELMINO PIERRE J 46 3h10’33 26,8
619 2050 WIEL THIERRY F 128 3h10’36 26,8
620 2174 RISCH PHILIPPE F 129 3h10’39 26,7
621 1784 COUVRAT CHRISTIAN G 109 3h10’43 26,7
622 1782 CECCALDI STÉPHANE G 110 3h10’45 26,7
623 2689 DI MATTEO VINCENT J 47 3h10’52 26,7
624 1605 PERENES FRÉDÉRIC F 130 3h10’53 26,7
625 2332 CAYOL MARC E 153 3h10’54 26,7
626 2821 FABRY LIONNEL I 39 3h10’58 26,7
627 2696 SATTI NICOLAS E 154 3h11’00 26,7
628 1753 BAHRYN-KAMINSKA URSZULA B 9 3h11’04 26,7
629 2245 LE BAUT CYRIL E 155 3h11’04 26,7
630 1117 GIRONA JEAN-FRANCOIS F 131 3h11’18 26,7
631 1843 PIAT RÉMI D 52 3h11’51 26,6
632 2697 REBOA MARC F 132 3h11’53 26,6
633 2044 TIRE CHRISTIAN H 77 3h11’58 26,6
634 150 GEORGES ERIC G 111 3h12’00 26,6
635 1817 VILLARROYA JEAN CHRISTOPHE F 133 3h12’14 26,5
636 1802 SALDAQUI LAURENT E 156 3h12’26 26,5
637 2348 HUGUES CHRISTINE C 3 3h12’45 26,5
638 2809 REED STEWART G 112 3h12’45 26,5
639 2862 TARDIEU ROBERT G 113 3h12’53 26,4
640 2597 LAURIN PHILIPPE H 78 3h12’57 26,4
641 1176 BERBIE FRANCOIS I 40 3h12’59 26,4
642 1166 GENCO MARC H 79 3h13’00 26,4
643 786 SALVAN CHRISTIAN H 80 3h13’00 26,4
644 1677 PRAYER BERNARD H 81 3h13’01 26,4
645 1923 PAPAIX SERGE J 48 3h13’07 26,4
646 1872 POMMIER THOMAS E 157 3h13’11 26,4
647 1700 TAPIA FREDERIC F 134 3h13’12 26,4
648 1910 ALBERT GÉRARD G 114 3h13’13 26,4
649 1978 BALLAGER JEAN EMMANUEL H 82 3h13’23 26,4
650 2525 OBERTO ROLAND G 115 3h13’24 26,4
651 2262 BALDINI CLAUDE J 49 3h13’26 26,4
652 1145 AVELLAN ALEXANDRE D 53 3h13’36 26,3
653 1079 FAURE CLAUDE J 50 3h13’38 26,3
654 2594 CYPCURA CHRISTOPHE E 158 3h13’39 26,3
655 1639 COGOTTI PATRICK G 116 3h13’42 26,3
656 2051 BANCHET VINCENT F 135 3h13’46 26,3
657 2098 DAVANIER MAX H 83 3h13’50 26,3
658 2127 FABRE GÉRARD F 136 3h13’52 26,3
659 1942 DROUARD YVES H 84 3h13’56 26,3
660 1807 GUILLOIS PATRICK F 137 3h14’00 26,3
661 1671 ISAMBERT FRANCIS I 41 3h14’00 26,3
662 50 PICARD THIERRY E 159 3h14’05 26,3
663 2037 CAPORALI YVAN J 51 3h14’08 26,3
664 1271 FATTI PATRICE F 138 3h14’08 26,3
665 2111 MORO LIN JEAN LUC J 52 3h14’09 26,3
666 1616 BRARD CHRISTIAN J 53 3h14’09 26,3
667 2725 TARDIEU JACQUES G 117 3h14’11 26,3
668 2025 VIBERT EMILE J 54 3h14’11 26,3
669 2600 TEYSSANDIER ALAN E 160 3h14’17 26,2
670 1654 CARROUR HUGUES I 42 3h14’21 26,2
671 2712 LAMBERT THIERRY E 161 3h14’21 26,2
672 1142 MOUTON DOMINIQUE H 85 3h14’24 26,2
673 1775 MANSINCAL ALAIN J 55 3h14’28 26,2
674 1125 PARRA FRANCIS J 56 3h14’39 26,2
675 1844 VELOSO SERGE G 118 3h14’42 26,2
676 2586 GIULIANI JEAN FRANCOIS F 139 3h14’43 26,2
677 2858 RIGAUD REMY J 57 3h14’44 26,2
678 1476 ROUX PIERRE J 58 3h14’48 26,2
679 46 JANSS LAFOND NICOLAJ E 162 3h14’50 26,2
680 2175 RAYNAL DENIS G 119 3h14’56 26,2
681 2083 DE STEFANO GILBERT J 59 3h14’58 26,2
682 2216 CATANI PASCAL F 140 3h15’02 26,1
683 1104 IRVING JOËL G 120 3h15’08 26,1
684 103 FAURE FREDERIC E 163 3h15’09 26,1
685 2864 BLANCK DIDIER H 86 3h15’09 26,1
686 2671 PIERLOT THIERRY G 121 3h15’10 26,1
687 1314 BABY XAVIER E 164 3h15’11 26,1
688 195 TORRENTE LOIC D 54 3h15’13 26,1
689 2024 COLLOMBAT GERARD J 60 3h15’15 26,1
690 2269 ROUX FREDERIC F 141 3h15’16 26,1
691 2306 MOUTTE PHILIPPE G 122 3h15’20 26,1
692 2239 BUIS JACQUES H 87 3h15’27 26,1
693 1632 BRUN JEAN PAUL I 43 3h15’32 26,1
694 2508 BROUWER ERIC H 88 3h15’56 26
695 1757 TALFER JOEL E 165 3h16’03 26
696 2001 FAURE REMY D 55 3h16’15 26
697 2666 MARTY RAYMOND J 61 3h16’17 26
698 1929 LECLERC JEAN LOUIS J 62 3h16’18 26
699 2313 CASTELLANOS VALERIE B 10 3h16’19 26
700 2412 BARRAL MICHEL E 166 3h16’19 26
701 2807 DAVERIO CRISTINA B 11 3h16’22 26
702 73 GIORDANO MARC G 123 3h16’28 26
703 2214 MARTINEZ FABRICE F 142 3h16’32 25,9
704 2483 DECHANT CHRISTIAN J 63 3h16’32 25,9
705 2578 LAILLET LAURENT G 124 3h16’36 25,9
706 2152 CADAS SERGE G 125 3h16’39 25,9
707 2400 ROUGIER ALAIN I 44 3h16’48 25,9
708 1752 DEWEL THOMAS F 143 3h16’51 25,9
709 2608 SÉGUIN PATRICK F 144 3h16’58 25,9
710 2854 ZUNO TONY H 89 3h16’59 25,9
711 1688 BONNEFOY MARC G 126 3h17’00 25,9
712 1687 SPADARO MICHEL H 90 3h17’18 25,8
713 1235 PAGET YVES J 64 3h17’18 25,8
714 2004 PLAISANT NICOLAS E 167 3h17’24 25,8
715 1660 GIMONDO ANTOINE G 127 3h17’28 25,8
716 2136 VELA GILBERT H 91 3h17’43 25,8
717 1973 BENOIT STEPHANE E 168 3h18’17 25,7
718 2667 NGUYEN XUAN THAM G 128 3h18’23 25,7
719 2463 CORNET PHILIPPE G 129 3h18’24 25,7
720 2000 FAURE GILLES H 92 3h18’27 25,7
721 1791 GILETTA FABRICE F 145 3h18’31 25,7
722 2282 VALVERDE JOSEPH G 130 3h18’33 25,7
723 2084 MACHEBOEUF PAULINE A 7 3h18’46 25,7
724 340 MACHEBOEUF FRANCIS J 65 3h18’46 25,7
725 2440 MEZOURI ROMAIN D 56 3h18’48 25,7
726 1189 BARELLE JEAN PAUL I 45 3h18’54 25,6
727 1449 MEUNIER JEROME F 146 3h18’56 25,6
728 26 PINATEL BERTRAND G 131 3h19’05 25,6
729 1221 MARQUANT SEBASTIEN E 169 3h19’07 25,6
730 1222 MARQUANT YVES I 46 3h19’07 25,6
731 2439 MEZOURI JOËL G 132 3h19’15 25,6
732 1703 ARNOULT JEAN MICHEL F 147 3h19’21 25,6
733 1319 PELLEGRINO GERARD J 66 3h19’21 25,6
734 557 ALLAIS CHRISTOPHE E 170 3h19’26 25,6
735 2831 AZIBERT PATRICK H 93 3h19’31 25,6
736 1758 ARGENTA PATRICK I 47 3h19’32 25,6
737 2296 REMINY CHARLES G 133 3h19’45 25,5
738 2237 ELMIDORO GÉRARD I 48 3h19’46 25,5
739 1697 BARTH FABRICE F 148 3h19’48 25,5
740 1048 MAILLARD BERNARD J 67 3h19’48 25,5
741 2663 MARTIN REGIS E 171 3h19’49 25,5
742 1170 CALVET MICHEL J 68 3h19’49 25,5
743 1131 DE VOS ISABELLE B 12 3h19’52 25,5
744 1849 LAINE DIDIER G 134 3h20’01 25,5
745 2069 COURTINE JACQUES J 69 3h20’07 25,5
746 2524 NEBEDON MICHEL J 70 3h20’17 25,5
747 1171 PAGES CLAUDE J 71 3h20’22 25,5
748 1856 HAMELLE THIERRY G 135 3h20’26 25,4
749 1852 DEBRIE LAURENT G 136 3h20’29 25,4
750 1392 VEYRIER GIL F 149 3h20’32 25,4
751 2258 ROUX LUCIEN J 72 3h20’38 25,4
752 2375 COULOMB GUY H 94 3h20’45 25,4
753 734 FRATERNO DAMIEN D 57 3h20’54 25,4
754 2603 COSTE STEPHANE F 150 3h20’55 25,4
755 2384 BLANC ALAIN H 95 3h20’55 25,4
756 2323 RIVIERE VALÉRIE B 13 3h20’57 25,4
757 167 VOUILLON JEAN-PHILIPPE G 137 3h20’59 25,4
758 2456 SPADOLA RENÉ G 138 3h20’59 25,4
759 2187 PELTIER JEAN CLAUDE J 73 3h20’59 25,4
760 196 VITOBELLO STEPHAN D 58 3h21’00 25,4
761 2420 DEVIENNE BERNARD J 74 3h21’08 25,4
762 1470 JOURDAN JEAN-NOEL G 139 3h21’12 25,3
763 1464 JOUJOUX BERNARD H 96 3h21’13 25,3
764 2168 BARRET MICHEL J 75 3h21’13 25,3
765 2328 GENDROT BERNARD H 97 3h21’14 25,3
766 2253 DELRIEUX DIDIER F 151 3h21’18 25,3
767 1928 BLANC JEAN-CLAUDE J 76 3h21’25 25,3
768 2753 LOBBRECHT DANIEL G 140 3h21’28 25,3
769 2448 MARTINEZ ANTOINE J 77 3h21’28 25,3
770 1940 PAYAN SERGE J 78 3h21’29 25,3
771 1773 TCHOBDRENOVITCH HERVE F 152 3h21’34 25,3
772 2450 CHANCEL BERNARD J 79 3h21’36 25,3
773 2590 ROCH ANTOINE F 153 3h21’40 25,3
774 1776 BONGIOVANNI KARINE A 8 3h21’44 25,3
775 2095 KALB PHILIPPE G 141 3h21’46 25,3
776 1777 VETTARD TIPHAINE A 9 3h21’51 25,3
777 1846 MEAR JEAN-CLAUDE J 80 3h21’53 25,3
778 1790 SALFATI GILLES H 98 3h22’01 25,2
779 1771 MONFORT ROLAND H 99 3h22’15 25,2
780 1835 TUQUET CLAUDE I 49 3h22’26 25,2
781 1858 PARRAUD MICHEL J 81 3h22’27 25,2
782 1602 COLETTI JEAN MICHEL H 100 3h22’48 25,1
783 1467 MAZERAND DIDIER F 154 3h22’49 25,1
784 1256 MARTIN ERIC G 142 3h22’53 25,1
785 1811 TRINH SARAH A 10 3h22’55 25,1
786 1213 STIRNEMANN CHRISTIAN G 143 3h23’06 25,1
787 2364 PETITJEAN CHRISTOPHE F 155 3h23’15 25,1
788 1731 MORRELL NICHOLAS J 82 3h23’17 25,1
789 70 RAMIREZ OLIVIER F 156 3h23’19 25,1
790 1931 CREPIEUX RENE DANIEL J 83 3h23’26 25,1
791 2319 DUHEM ERIC G 144 3h23’28 25,1
792 2468 BARATIER BERNARD I 50 3h23’32 25,1
793 2710 KIEFFER GERARD J 84 3h23’34 25,1
794 2758 PAUL HERVÉ G 145 3h23’37 25
795 1829 LENOIR ROBERT J 85 3h23’45 25
796 350 ROTGER JACQUES E 172 3h23’59 25
797 2247 PAOLI JEAN-LOUIS G 146 3h24’06 25
798 55 TESTARD HUGUES H 101 3h24’06 25
799 162 LARROUTUROU MICHEL J 86 3h24’11 25
800 2457 CHAUCHE PHILIPPE F 157 3h24’26 24,9
801 2114 BIANCO PAUL G 147 3h24’29 24,9
802 1696 COLLING MARC F 158 3h24’30 24,9
803 2006 ORBAN JEAN CHRISTOPHE E 173 3h24’31 24,9
804 2126 PINEAU THIERRY F 159 3h24’38 24,9
805 191 MARZOUKI HEDI D 59 3h24’41 24,9
806 2477 FAUGIER JEAN PAUL G 148 3h24’46 24,9
807 1266 FIMAT ANDRE I 51 3h25’02 24,9
808 1727 GONZALEZ ALAIN G 149 3h25’05 24,9
809 2105 GIRALDI JEAN H 102 3h25’07 24,9
810 2109 VIEIL GILLES H 103 3h25’07 24,9
811 2486 BOTTA VERNIER VERONIQUE B 14 3h25’08 24,9
812 1134 GRAS LAURENT F 160 3h25’12 24,9
813 2404 FOURNA EDDY F 161 3h25’13 24,9
814 1941 SELIM GEORGES J 87 3h25’19 24,8
815 2875 JACQUOT JACKY J 88 3h25’20 24,8
816 2728 RODGERS PATRICK F 162 3h25’24 24,8
817 1667 DUJARDIN FABRICE F 163 3h25’43 24,8
818 1980 ORTEGA SYLVAIN D 60 3h25’49 24,8
819 2391 REPETO ALBERT J 89 3h25’50 24,8
820 1147 ALESSANDRINI JOACHIM H 104 3h25’53 24,8
821 2447 MAIMOUN RICHARD H 105 3h26’02 24,8
822 2647 FAUSTIN MICHEL F 164 3h26’19 24,7
823 1612 DESOCHES GILBERT J 90 3h26’21 24,7
824 476 GASTAUD ERIC H 106 3h26’28 24,7
825 1135 BARRON BRUNO E 174 3h26’28 24,7
826 2606 ICARD MARC H 107 3h26’28 24,7
827 1109 COLONNA CHRISTIAN I 52 3h26’34 24,7
828 1091 GIUDICELLI ANTOINE LOUIS G 150 3h26’34 24,7
829 185 BONO PAUL G 151 3h26’41 24,7
830 2163 FARINA ERIC H 108 3h26’42 24,7
831 2441 AGAZZI JEAN MARC H 109 3h26’43 24,7
832 1394 FAUCHIER ERIC H 110 3h26’44 24,7
833 2581 CAMMELLINI GERARD H 111 3h26’44 24,7
834 1708 OLLIER SYLVIE B 15 3h26’45 24,7
835 1805 QUEIREL JEAN PIERRE G 152 3h26’45 24,7
836 2599 ROBINEAU PIERRE F 165 3h26’55 24,6
837 1795 JEAN XAVIER E 175 3h26’56 24,6
838 2411 DI VITO MYRIAM B 16 3h26’56 24,6
839 2398 LEWIT PATRICK H 112 3h27’01 24,6
840 2363 ROQUES MARC G 153 3h27’08 24,6
841 2103 DER-GAZERIAN PHILIPPE-OLIVIER F 166 3h27’20 24,6
842 2480 DUPIN LUDOVI E 176 3h28’06 24,5
843 1742 JUMETZ DAVID F 167 3h28’10 24,5
844 2545 DELORT ANNE C 4 3h28’12 24,5
845 65 FORACCHIA JEROME E 177 3h28’14 24,5
846 2392 REPETO THIERRY G 154 3h28’15 24,5
847 2124 SEVIKIAN JEROME E 178 3h28’17 24,5
848 1283 SAVARY FRANCIS J 91 3h28’19 24,5
849 2192 RACCA GÉRARD J 92 3h28’36 24,4
850 2191 BELLOT AUGUSTIN J 93 3h28’42 24,4
851 2361 GUIPPONI PATRICK H 113 3h28’52 24,4
852 1798 EBERT ERIC H 114 3h29’21 24,4
853 2261 LOCCI GUY G 155 3h29’35 24,3
854 197 ZERROUG D 61 3h29’35 24,3
855 2246 VALLAURI JEAN-JACQUES G 156 3h29’43 24,3
856 2093 COMBE SYLVAIN E 179 3h29’52 24,3
857 2401 AGOSTI JEAN MARIE J 94 3h29’59 24,3
858 1746 GARNERO PASCAL G 157 3h29’59 24,3
859 1991 BERMON RICHARD J 95 3h30’03 24,3
860 2250 MONIER BERNARD J 96 3h30’04 24,3
861 2634 BERGERON FABRICE D 62 3h30’34 24,2
862 2321 SCALA OLIVIER E 180 3h30’35 24,2
863 2635 BERGERON YOANN E 181 3h30’38 24,2
864 1728 DEVEAU PHILIPPE G 158 3h30’43 24,2
865 1418 CHIAPELLO PHILIPPE F 168 3h30’46 24,2
866 2588 MARTIN-COCHER EMMANUEL F 169 3h30’48 24,2
867 1712 TILY YVES J 97 3h30’50 24,2
868 2049 BERTRAND CHRISTIAN E 182 3h30’51 24,2
869 1713 DESHONS JEAN PIERRE H 115 3h30’51 24,2
870 1196 POIGNIE ALAIN H 116 3h31’09 24,2
871 2153 DELAHAYE XAVIER G 159 3h31’14 24,1
872 2079 LLOMBART ANDRE J 98 3h31’26 24,1
873 1886 GONÇALVES RITA B 17 3h31’27 24,1
874 1042 PAULETTO PHILIPPE H 117 3h31’27 24,1
875 1041 MANUEL GILLES I 53 3h31’27 24,1
876 2218 GALIANA ERIC G 160 3h31’28 24,1
877 1866 CLOUZET BERNARD J 99 3h31’33 24,1
878 1997 BERTRAND FRANCIS J 100 3h31’35 24,1
879 2879 DOSSARD 2879 3 3h31’35 24,1
880 2855 MARTIN LAURENT G 161 3h31’38 24,1
881 1770 PELLETIER MICHEL J 101 3h31’42 24,1
882 2292 LECLAIR MARTIAL G 162 3h31’50 24,1
883 2815 CHABANNES RUDY E 183 3h31’53 24,1
884 1812 GIMENEZ PAUL LAURENT J 102 3h32’02 24,1
885 2757 JAULARD CYRIL E 184 3h32’12 24
886 2421 ICARDI MICHEL I 54 3h32’14 24
887 2632 AVAGNINA JEAN BERNARD F 170 3h32’20 24
888 2493 FOUREL SEBASTIEN E 185 3h32’52 24
889 2803 LETERRIER CHRISTOPHE E 186 3h32’55 24
890 2659 LASSAUSSE HERVÉ F 171 3h32’59 23,9
891 1740 OLLIER CYRILLE E 187 3h33’02 23,9
892 2850 WINDENLOCHER GUILLAUME E 188 3h33’03 23,9
893 447 VERDU PAUL H 118 3h33’07 23,9
894 2299 MULLER VIOLETTE C 5 3h33’09 23,9
895 2088 DESTROTS ALAIN J 103 3h33’27 23,9
896 1482 RODRIGUEZ BERNARD H 119 3h33’34 23,9
897 1123 PIGA PIERO H 120 3h33’35 23,9
898 1427 IZENIC FRANÇOIS-XAVIER F 172 3h33’42 23,9
899 2307 ALIANO FRANCIS H 121 3h33’44 23,9
900 2056 PEREME DANIEL J 104 3h33’44 23,9
901 2494 BURALLI FABRICE E 189 3h33’46 23,9
902 2644 CAVALLI PIERRE F 173 3h33’47 23,9
903 1013 MORET ES JEAN BERNARD I 55 3h33’48 23,9
904 64 BERTOUT GAUTHIER E 190 3h33’50 23,9
905 2580 BUSSI JEREMY E 191 3h34’02 23,8
906 2422 NIBIU GAZMAN D 63 3h34’10 23,8
907 154 VERHAEGHE DAMIEN F 174 3h34’21 23,8
908 1641 SIBILLE FRÉDÉRIC E 192 3h34’28 23,8
909 1112 MOUNARD XAVIER F 175 3h34’49 23,7
910 1191 FABRE PHILIPPE F 176 3h34’50 23,7
911 136 BOYER RICHARD J 105 3h34’52 23,7
912 192 PASSAGIO ANDRE G 163 3h34’56 23,7
913 13 MASSE CHRISTOPHE G 164 3h34’57 23,7
914 137 QUINSON HENRI I 56 3h34’58 23,7
915 138 ROSTOLLAN MARC H 122 3h34’58 23,7
916 134 ALLEGRE JEAN MICHEL G 165 3h34’58 23,7
917 178 SAMACOITS PIERRE G 166 3h35’12 23,7
918 2424 BRAGADO GÉRARD I 57 3h35’14 23,7
919 1743 OLLIER JEREMY E 193 3h35’17 23,7
920 1021 CHAUDAGNE ALAIN I 58 3h35’21 23,7
921 2536 COQUET BRUNO G 167 3h35’22 23,7
922 2257 AFONSO PATRICE F 177 3h35’45 23,6
923 2354 BRESSAND ROBERT F 178 3h35’48 23,6
924 2761 MORRIS BRUNO H 123 3h35’58 23,6
925 2423 BRAGADO GUILLAUME D 64 3h36’06 23,6
926 2709 CARLOS ANDRÉ H 124 3h36’22 23,6
927 2461 BRETELLE JEAN-LOUP G 168 3h36’33 23,6
928 1693 BELLEC JEAN PIERRE G 169 3h36’33 23,5
929 2849 PARIS FABIENNE B 18 3h37’06 23,5
930 1787 CHICHIGNOUD PIERRE H 125 3h37’06 23,5
931 1878 LAURAIRE GILBERT I 59 3h37’12 23,5
932 2506 CALVET STEPHANE E 194 3h37’38 23,4
933 186 DIAB MAKLOUF E 195 3h37’47 23,4
934 194 SALEM MALIK E 196 3h37’48 23,4
935 2715 MATELLI JEAN-PHILIPPE H 126 3h37’55 23,4
936 503 POTIE FRANCK G 170 3h37’56 23,4
937 151 LOISON JACKY H 127 3h37’57 23,4
938 1925 ANGLADE JEAN JACQUES J 106 3h38’22 23,4
939 1630 LECCIA ANTOINE G 171 3h38’39 23,3
940 107 GANIVET JEROM E 197 3h38’42 23,3
941 1475 SARACINO SERGIO G 172 3h38’43 23,3
942 109 CIARAMAGLIA CYRIL E 198 3h38’44 23,3
943 2052 GAILLARD STEPHANE E 199 3h38’44 23,3
944 1765 RENARD JEAN FRANÇOIS I 60 3h38’46 23,3
945 1629 ACCIARI JEAN PAUL G 173 3h38’47 23,3
946 2173 DUPONT GÉRARD J 107 3h38’48 23,3
947 2485 TOSELLO ALAIN H 128 3h38’53 23,3
948 1880 FRESSON DENIS H 129 3h38’57 23,3
949 2735 VIARD DAVID F 179 3h39’11 23,3
950 2730 CLARY ROMAIN E 200 3h39’11 23,3
951 2242 LEONARD SERGE H 130 3h39’54 23,2
952 2066 VIEILLEDENT JEAN J 108 3h39’55 23,2
953 1349 COPETTI CHRISTIAN G 174 3h40’00 23,2
954 2655 GIRAUD ELIANE I 61 3h40’02 23,2
955 2434 CASTRUCCIO MICHÈLE C 6 3h40’05 23,2
956 1984 ROSSI CLAUDE I 62 3h40’13 23,2
957 1223 LAFOLE GERALD I 63 3h40’16 23,2
958 2843 PERO VINCENT J 109 3h40’19 23,1
959 2055 BESSET GEORGES I 64 3h40’27 23,1
960 2054 ALLAIS GUY J 110 3h40’29 23,1
961 1988 COSTE GERARD J 111 3h40’35 23,1
962 2841 COSTE ROLAND E 201 3h40’36 23,1
963 1695 CARPENTRAS NATHALIE B 19 3h40’37 23,1
964 1979 WOURMS JEREMY E 202 3h40’38 23,1
965 2360 LAURENT JEAN LUC I 65 3h40’45 23,1
966 1944 BERRUS ERIC G 175 3h40’52 23,1
967 2638 BOHN CHRISTIAN H 131 3h40’56 23,1
968 2389 JOUHET JOEL I 66 3h41’08 23,1
969 1945 BERRUS CORALIE B 20 3h41’09 23,1
970 2745 BOUHOURDIN HUBERT E 203 3h41’18 23
971 2155 BEAUMONT LAURENCE B 21 3h41’36 23
972 2128 FRUIT MICHEL I 67 3h41’42 23
973 2867 MANZON LAURENT F 180 3h42’01 23
974 2443 BRITO JEAN-MARIE F 181 3h42’02 23
975 2027 SERILLON GILLES I 68 3h42’11 23
976 1698 CARTON NICOLAS F 182 3h42’13 23
977 2315 PAVIA CHRISTIAN E 204 3h42’13 22,9
978 1164 ENJALBERT MARIE CHRISTINE C 7 3h42’14 22,9
979 1163 ENJALBERT ALAIN J 112 3h42’14 22,9
980 2119 ALIANE ALAIN I 69 3h42’17 22,9
981 2370 DELMAS DOMINIQUE I 70 3h42’24 22,9
982 2331 COLOMBANI JEAN BERNARD F 183 3h42’25 22,9
983 2444 FOURNIER CÉDRIC E 205 3h42’52 22,9
984 2290 SAVATTE PHILIPPE G 176 3h42’55 22,9
985 2333 MARCORI MAURICE F 184 3h43’01 22,9
986 2194 MIRACULEUX GREGORY D 65 3h43’03 22,9
987 2334 LENZIANI ROBERT H 132 3h43’14 22,8
988 1868 SERRE MAURICE J 113 3h43’17 22,8
989 2034 HERIVEAU CATHY C 8 3h43’33 22,8
990 29 LESIGNE AGATHE A 11 3h43’48 22,8
991 2832 CAMPANA JEAN-MARIE H 133 3h44’28 22,7
992 2577 CARLINI PHILIPPE G 177 3h44’43 22,7
993 2338 GIBAULT JEAN PHILIPPE I 71 3h44’44 22,7
994 1917 BOYER ANDRÉ I 72 3h44’56 22,7
995 2839 LE MOIGNE FRANÇOIS H 134 3h45’01 22,7
996 1286 GONZALEZ ANTOINE G 178 3h45’02 22,7
997 1799 MAESTRI BRUNO H 135 3h45’08 22,7
998 1022 FABRE RÉGIS F 185 3h45’09 22,7
999 2409 RINGENBACH DENIS H 136 3h45’10 22,6
1000 2560 BARONI BRUNO G 179 3h45’10 22,6
1001 2605 GONZALEZ JULIEN E 206 3h45’12 22,6
1002 1318 DENSA DOMINIQUE I 73 3h45’18 22,6
1003 1810 SOLER CHRISTOPHE G 180 3h45’25 22,6
1004 1909 FAURE PASCAL G 181 3h45’28 22,6
1005 1619 BALANSARD BERTRAND F 186 3h45’38 22,6
1006 1620 BALANSARD ERIC F 187 3h45’39 22,6
1007 2558 MARTIN NICOLAS E 207 3h45’41 22,6
1008 1730 KUEHN LYDIA B 22 3h45’45 22,6
1009 2643 CARBONERO GILLES H 137 3h45’49 22,6
1010 2104 RUEFF THOMAS D 66 3h46’01 22,6
1011 2410 DI VITO ROBERT G 182 3h46’16 22,5
1012 1663 WEBERT JEAN-FRANÇOIS I 74 3h46’23 22,5
1013 2092 CROUZET RENE J 114 3h46’24 22,5
1014 1990 LUISETTI FABRICE E 208 3h46’29 22,5
1015 2724 SIMITSIDIS ERIC G 183 3h46’29 22,5
1016 2652 GALANT MARC G 184 3h46’32 22,5
1017 794 TEROL MICHEL H 138 3h46’39 22,5
1018 2416 ROUBAUD MONIQUE B 23 3h46’42 22,5
1019 1871 RIMBAUD PAUL I 75 3h46’47 22,5
1020 1417 SCHOHN CHRISTIAN H 139 3h46’55 22,5
1021 2562 GONZALEZ GUY J 115 3h46’55 22,5
1022 1662 WEBERT BRIGITTE C 9 3h47’04 22,5
1023 1680 LACOSTE JEAN J 116 3h47’09 22,5
1024 2176 MOAL JEAN FRANCOIS H 140 3h47’11 22,4
1025 2215 ROBELIN DIDIER G 185 3h48’07 22,4
1026 1317 BRILLOUET PHILIPPE I 76 3h48’14 22,3
1027 2145 CHAIGNAUD MARTINE B 24 3h48’15 22,3
1028 2156 BUCCERI MARIE ANNE B 25 3h48’15 22,3
1029 1885 STEFFEN JOLANDA B 26 3h48’34 22,3
1030 1760 LARDY ALAIN J 117 3h49’08 22,3
1031 2264 CALASTRENG ERIC E 209 3h49’09 22,3
1032 2047 FUSTE MICHEL H 141 3h49’10 22,3
1033 2149 MODOLA ANGE J 118 3h49’13 22,2
1034 2779 BOSSA BRUNO E 210 3h49’19 22,2
1035 1717 BERTHON FABIEN E 211 3h49’19 22,2
1036 1994 CALVIERE PHILIPPE F 188 3h49’20 22,2
1037 397 KONARSKI JERZY G 186 3h49’22 22,2
1038 2182 ALLIAUD JEAN LUC H 142 3h49’28 22,2
1039 1825 REYNAUD FRANCIS J 119 3h49’29 22,2
1040 1912 BEAURAIN SOPHIE B 27 3h49’33 22,2
1041 44 CICCARDINI FREDERIC F 189 3h49’34 22,2
1042 2714 VINCENT ERIC G 187 3h49’39 22,2
1043 2720 VERMOT-DESROCHES ADAM G 188 3h50’19 22,1
1044 2040 DORRONSORO MIGUEL J 120 3h50’48 22,1
1045 2197 CID DANIEL H 143 3h50’49 22,1
1046 2366 DESPEAUX GENEVIEVE C 10 3h50’57 22,1
1047 2455 PAUZIE FRANÇOIS G 189 3h51’16 22,1
1048 1914 EYGAS JEAN LOUIS J 121 3h51’22 22
1049 1887 COLLANGE JOEL J 122 3h51’29 22
1050 1982 CHARDON GILDAS F 190 3h51’34 22
1051 53 MUNOZ HENRI G 190 3h51’47 22
1052 2013 SMET ANNIE C 11 3h51’48 22
1053 189 LAVANDIER GUY H 144 3h51’56 22
1054 1851 DELAMARRE OLIVIER J 123 3h52’24 21,9
1055 2046 BOYER JEAN CLAUDE I 77 3h52’36 21,9
1056 169 PAGAN GÉRARD J 124 3h52’44 21,9
1057 2406 DAVID GENEVIEVE B 28 3h52’50 21,9
1058 2548 DI MAGGIO BRUNO H 145 3h52’52 21,9
1059 2802 DELEUIL THOMAS E 212 3h52’59 21,9
1060 2479 DESOLE JEAN LUC G 191 3h52’59 21,9
1061 1358 TERRAT SYLVIE C 12 3h53’03 21,9
1062 2719 GALBY ANGELIQUE B 29 3h54’06 21,8
1063 2772 NIAU FABRICE E 213 3h54’15 21,8
1064 1803 CONSALES JEAN-MARC J 125 3h54’16 21,8
1065 75 PASTOR GILLES E 214 3h54’21 21,8
1066 74 PASTOR ANGELE B 30 3h54’21 21,8
1067 2583 GARCIA PIERRE G 192 3h54’27 21,8
1068 1822 MABO ERIC H 146 3h54’38 21,7
1069 2170 TOUDIC ROLAND I 78 3h54’38 21,7
1070 2804 ROUX JEAN CLAUDE I 79 3h55’03 21,7
1071 1939 ESCAFIT FRANK I 80 3h55’42 21,6
1072 2833 CAMPANA LUDOVIC D 67 3h56’01 21,6
1073 1720 PETRIC BORIS E 215 3h56’27 21,6
1074 2806 VOLLMANN THOMAS G 193 3h56’42 21,5
1075 2771 HATOY PASCAL G 194 3h56’51 21,5
1076 1953 VANDEWALLE MICHEL J 126 3h56’58 21,5
1077 1089 VARDANEGA PAOLO G 195 3h56’58 21,5
1078 1679 BARRIOL DAVID F 191 3h57’32 21,5
1079 1719 CHASTIN FREDERIC F 192 3h57’40 21,5
1080 1676 CHESTA PATRICK I 81 3h57’54 21,4
1081 1721 HALLEY OLIVIER F 193 3h57’56 21,4
1082 2220 CASTELLANI JOELLE C 13 3h57’59 21,4
1083 1202 FARRUDJA BEATRICE B 31 3h58’05 21,4
1084 57 MAGITTERI CORINNE B 32 3h58’07 21,4
1085 2396 DOSSARD 5 3h58’08 21,4
1086 2133 CAMPISTRO LEON J 127 3h58’33 21,4
1087 2309 NICOLAOU DIDIER F 194 3h59’25 21,3
1088 1735 UNTERNAHRER PATRICK H 147 3h59’34 21,3
1089 1736 SANGUELLO CHRISTIAN H 148 3h59’34 21,3
1090 1017 HEURTAUT MARC F 195 3h59’52 21,3
1091 2310 NICOLAOU ANDRÉ J 128 3h59’57 21,3
1092 2325 CHAMBON JEAN JACQUES E 216 4h00’18 21,2
1093 2812 SALFATI NICOLE B 33 4h00’44 21,2
1094 2372 PIALOUX ERIC H 149 4h01’31 21,1
1095 1165 L’HOSTIS ALAIN J 129 4h02’05 21,1
1096 1876 VERITIER JEAN PIERRE G 196 4h02’07 21,1
1097 2270 LE TARO JACQUES I 82 4h02’35 21
1098 1637 ASSEILY DIMITRI F 196 4h03’32 20,9
1099 1260 HUMBERT ERIC E 217 4h03’49 20,9
1100 1718 HANOUN RÉMI G 197 4h05’59 20,7
1101 1139 PAUTARD ÉRIC H 150 4h06’20 20,7
1102 1097 FAVRE JEROME E 218 4h06’44 20,7
1103 1288 BLANC DAMIEN E 219 4h06’44 20,7
1104 1996 JACQUET FRANCILLON JEAN CLAUDE J 130 4h07’26 20,6
1105 2008 CHAVANNE GERARD I 83 4h09’11 20,5
1106 1124 TRICHOT ALAIN J 131 4h09’57 20,4
1107 2828 AGNIEL JACQUES J 132 4h10’03 20,4
1108 1338 JACQUIER NICOLAS E 220 4h10’41 20,3
1109 1738 SANCHEZ LUIS MANUEL H 151 4h13’59 20,1
1110 2481 CONRAUX JEAN-CLAUDE I 84 4h14’04 20,1
1111 2746 SAISSE JEAN F 197 4h14’09 20,1
1112 187 FREANI E 221 4h14’10 20,1
1113 2550 DOSSARD 6 4h14’11 20,1
1114 1253 WATBLED RAPHAEL D 68 4h14’16 20,1
1115 1649 CHOURAQUI JEAN-YVES H 152 4h14’22 20
1116 1087 BUSETTI LAURA B 34 4h16’25 19,9
1117 2281 CECCALDI PIERRE G 198 4h17’03 19,8
1118 2799 GOLDAFARB ALAIN G 199 4h17’03 19,8
1119 2219 DEBONO CEDRIC E 222 4h17’06 19,8
1120 1330 MOSCONI ERIC G 200 4h17’31 19,8
1121 2193 BOUVET DANIEL J 133 4h17’53 19,8
1122 1167 ALBERT CLAUDE J 134 4h18’42 19,7
1123 1806 LOUBET SOPHIE B 35 4h19’07 19,7
1124 2080 MARLIER CAROL H 153 4h19’08 19,7
1125 2727 ANTALOVSKY STEPHAN J 135 4h19’55 19,6
1126 2053 THIMONIER JEAN F 198 4h22’13 19,4
1127 2285 KERBIQUET ANTHONY E 223 4h23’19 19,4
1128 1796 WORMSER JEAN JACQUES H 154 4h25’15 19,2
1129 2469 AVY FRANCOISE C 14 4h25’18 19,2
1130 2199 LEVEN ALAIN J 136 4h25’31 19,2
1131 2437 LECAT YVES G 201 4h26’17 19,2
1132 2868 MORICE FRÉDÉRIC H 155 4h27’34 19,1
1133 1090 WIESMANN ANDREA B 36 4h28’23 19
1134 713 WAWRZYNIAK STÉPHANE E 224 4h28’58 19
1135 124 CACCHIA JEAN MARC H 156 4h30’23 18,9
1136 2048 BRETON ARMEL H 157 4h30’24 18,9
1137 2851 ROUGIER JACQUES H 158 4h31’01 18,8
1138 1763 NORE DIDIER H 159 4h33’34 18,6
1139 1762 PUGNET VALÉRIE B 37 4h37’28 18,4
1140 1652 FOIS SYLVIE B 38 4h38’23 18,3
1141 1976 MOIROUD BACKESS RÉJANE B 39 4h38’23 18,3
1142 1761 PUGNET ALAIN I 85 4h38’35 18,3
1143 1801 SALDAQUI ETIENNE J 137 4h41’15 18,1
1144 2438 RICO HERVÉ F 199 4h41’42 18,1
1145 1084 BARTOLOMEO MATTEO G 202 4h43’24 18
1146 1768 MANFRIN CHIARA B 40 4h50’47 17,5
1147 221 FENEAU ALAIN J 138 4h52’31 17,4
1148 1086 BORGES BEATRIZ C 15 4h53’34 17,4
1149 885 LEBRAT JOEL F 200 4h54’18 17,3
1150 1085 BARTOLOMEO GABRIELLA B 41 4h59’39 17
1151 1767 DE ROSA GIUSI A 12 4h59’50 17
1152 2856 GUILLON CHRISTOPHE E 225 4h59’52 17
1153 2648 FERNANDEZ DIEGO H 160 5h04’24 16,8
1154 156 ELZEARD JEAN PIERRE J 139 5h07’46 16,6
1155 1359 TERRAT JEAN CLAUDE J 140 5h09’49 16,5
1156 1786 REYNE JEAN CHRISTOPHE F 201 5h11’43 16,4
1157 2064 RENAUD DANIEL J 141 5h12’21 16,3
1158 2063 OCCELLI MARC H 161 5h12’21 16,3
1159 2067 PECCOLO JEAN MARIE J 142 5h12’22 16,3
1160 543 MERINDOL NICOLAS H 162 5h20’11 15,9
1161 2555 CARLINI FRANÇOIS J 143 5h29’46 15,5
1162 2003 GUEYDON OLIVIER G 203 5h37’57 15,1
1163 2210 CLAUDEY AURELIEN E 226 5h53’53 14,4
1164 2866 GAUTHIER MICHEL J 144 6h29’01 13,1
1165 780 VASTER STÉPHANE F 202 6h37’42 12,8
1166 827 DURELLO FREDERIC E 227 6h45’32 12,6
1167 820 SAVIN JEAN-BAPTISTE E 228 6h45’32 12,6
1168 2039 CHARPENTIER MATTHIEU D 69 6h48’43 12,5
1169 791 VIGNAL JEAN PAUL G 204 6h49’01 12,5
1170 754 DANDRIA SANDRO H 163 6h52’59 12,3
1171 2742 VALENCONY VINCENT H 164 7h15’57 11,7
1172 121 MOURIN CAMILLE J 145 7h21’39 11,5
1173 126 GILLY HERVÉ F 203 7h21’40 11,5
1174 1 SIMON NATHALIE B 42 7h21’40 11,5
1175 1959 MAILHE CHRISTIAN G 205 7h50’03 10,8
1176 1960 SANTOUL CLAUDE H 165 7h50’03 10,8

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !