Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Forestière Cyclo 2011 : Résultats du 100 km

ClasDosNomPrénomCatC.c.Temps... Ecart
1 1224 CHARPIGNY HUGO A 1 3:12:11 0:00:00
2 1292 FRANCAIS JEREMY A 2 3:13:51 0:01:40
3 1194 THOMAS JOHN C 1 3:16:11 0:04:00
4 1022 LAROSE GUILLAUME B 1 3:16:13 0:04:02
5 1262 VACHET VIVIEN A 3 3:16:14 0:04:03
6 1167 CLERMIDY MARC A 4 3:16:16 0:04:05
7 1226 BUSSOD ALEXANDRE A 5 3:17:26 0:05:15
8 1004 CHAUVELIN FLORIAN A 6 3:17:47 0:05:36
9 1302 TRANCHEE PHILIPPE C 2 3:19:44 0:07:33
10 1256 STADLER ERIC D 1 3:19:44 0:07:33
11 1225 CHEVROLLIER PHILIPPE B 2 3:19:46 0:07:35
12 1188 GUILLAUME FOUCAUT B 3 3:19:46 0:07:35
13 1211 DAGUET DENIS B 4 3:19:48 0:07:37
14 1267 SUCHET RAPHAEL B 5 3:19:52 0:07:41
15 1251 POISAT DIDIER B 6 3:22:59 0:10:48
16 1275 BOUSSANT CHRISTIAN E 1 3:23:00 0:10:49
17 1214 PEREIRA DA CRUZ LUDOVIC B 7 3:23:01 0:10:50
18 1268 CHAIX CHRISTOPHE B 8 3:23:01 0:10:50
19 1231 BRISON JOEL C 3 3:23:04 0:10:53
20 1162 BOULADOU ERIC B 9 3:23:12 0:11:01
21 1186 GONIN LIONEL B 10 3:23:15 0:11:04
22 1156 ROPOSTE OLIVIER C 4 3:24:26 0:12:15
23 1212 PERRET CHRISTIAN C 5 3:24:34 0:12:23
24 1169 CLERMIDY JULIEN A 7 3:24:48 0:12:37
25 1229 GUGLIELMI YVES D 2 3:25:47 0:13:36
26 1111 LAZZARONI FABIEN A 8 3:27:06 0:14:55
27 1301 ROUGER GIANNI C 6 3:27:14 0:15:03
28 1287 TORRES GREGORY A 9 3:27:23 0:15:12
29 1288 GARCIN CYRILLE C 7 3:27:24 0:15:13
30 1115 RUBIN CHRISTOPHE C 8 3:27:24 0:15:13
31 1143 SCHEIDECKER RAPHAEL B 11 3:27:24 0:15:13
32 1277 FARGE JONATHAN A 10 3:27:25 0:15:14
33 1278 LAFOSSE JEROME B 12 3:27:26 0:15:15
34 1282 AUDIN VINCENT C 9 3:27:26 0:15:15
35 1283 DUPOUY JEROME B 13 3:27:31 0:15:20
36 1185 RELIER GILLES C 10 3:27:35 0:15:24
37 1265 RAVIER SEBASTIEN A 11 3:27:44 0:15:33
38 1171 CHEVALARD HERVE B 14 3:28:37 0:16:26
39 1020 CASSANI FREDERIC C 11 3:30:16 0:18:05
40 1021 GOBET PHILIPPE C 12 3:30:17 0:18:06
41 1141 PICCOLI FREDERIC B 15 3:31:06 0:18:55
42 1187 FEBVRE JEAN-CHRISTOPHE C 13 3:31:17 0:19:06
43 1254 SIBEUD JEAN-YVES D 3 3:31:37 0:19:26
44 1230 GALLIOT ANTHONY A 12 3:32:19 0:20:08
45 1118 PIFFETEAU FLORIAN A 13 3:32:20 0:20:09
46 1163 LASSARA ALAIN E 2 3:32:23 0:20:12
47 1137 MILLION JEAN-MARC C 14 3:32:27 0:20:16
48 1255 LUCCHETTI ALAIN C 15 3:32:28 0:20:17
49 1197 FARGEAS ALEXANDRE B 16 3:32:35 0:20:24
50 1258 RUFO XAVIER A 14 3:33:33 0:21:22
51 1300 SOGNO THOMAS A 15 3:33:44 0:21:33
52 1182 LEBOURGEOIS GILLES C 16 3:33:48 0:21:37
53 1145 VALENTIN LUDOVIC B 17 3:36:22 0:24:11
54 1223 DONZE JEAN PASCAL A 16 3:36:55 0:24:44
55 1108 BOZONNET FREDERIC A 17 3:38:33 0:26:22
56 1299 TESTE MAXIME A 18 3:38:34 0:26:23
57 1264 PACCINI LAURENT C 17 3:38:35 0:26:24
58 1132 FLEURY FREDERIC C 18 3:38:37 0:26:26
59 1298 GAILLARD GILBERT D 4 3:38:37 0:26:26
60 1129 MAURICE MICHEL E 3 3:38:39 0:26:28
61 1279 BRAYE MICHEL C 19 3:38:39 0:26:28
62 1284 VAPILLON DANIEL C 20 3:38:39 0:26:28
63 1117 DAUTRAIX CHRISTOPHE C 21 3:38:40 0:26:29
64 1157 POSSENTI RAPHAEL C 22 3:38:41 0:26:30
65 1179 MONFERRINI MARC C 23 3:38:43 0:26:32
66 1140 BOUQUIN JEAN D 5 3:38:48 0:26:37
67 1247 CORGIER SEBASTIEN C 24 3:39:15 0:27:04
68 1149 REY LUDOVIC A 19 3:41:46 0:29:35
69 1266 MARTINAND SEBASTIEN C 25 3:42:46 0:30:35
70 1296 KUBACSI RENAUD A 20 3:43:49 0:31:38
71 1139 ORLANDINI ROBERT C 26 3:44:03 0:31:52
72 1271 PONCET DAVID B 18 3:44:18 0:32:07
73 1195 BESSON YVES C 27 3:44:58 0:32:47
74 1213 KNICKERBOCKER ABBY W1 1 3:45:00 0:32:49
75 1263 BUNOD JEAN-MICHEL C 28 3:45:50 0:33:39
76 1205 MARTINAND STEPHANE C 29 3:46:19 0:34:08
77 1232 GANTNER ERIC C 30 3:46:19 0:34:08
78 1290 VANDERSANDE ROLAND D 6 3:46:20 0:34:09
79 1110 GOUGEON CHRISTIAN D 7 3:46:21 0:34:10
80 1303 FEREIRE BRUNO TD 1 3:46:55 0:34:44
81 1178 LEVROLD CHRISTOPHE C 31 3:47:01 0:34:50
82 1125 MATHIEU BERTRAND B 19 3:50:07 0:37:56
83 1199 GRANVAUD THIERRY C 32 3:50:55 0:38:44
84 1269 MAMPAEY PHILIPPE D 8 3:52:50 0:40:39
85 1260 AUBANEL LAURENT C 33 3:52:55 0:40:44
86 1261 TREMION OLIVIER B 20 3:52:55 0:40:44
87 1237 VILLERS PHILIPPE D 9 3:53:03 0:40:52
88 1135 PORTE GILLES C 34 3:53:15 0:41:04
89 1177 LAHU ALAIN D 10 3:53:50 0:41:39
90 1196 RENNA PATRICK D 11 3:55:01 0:42:50
91 1217 LAGADEC JEROME C 35 3:57:28 0:45:17
92 1138 CHOPLIN LAURENT C 36 3:58:03 0:45:52
93 1293 KOEHL ERIC D 12 3:59:20 0:47:09
94 1154 NIOGRET ALAIN C 37 3:59:27 0:47:16
95 1150 PETIT PHILIPPE C 38 4:00:18 0:48:07
96 1257 FERNANDEZ CARLOS D 13 4:00:40 0:48:29
97 1133 BARBA ROBERT E 4 4:00:40 0:48:29
98 1259 TRIAS PHILIPPE C 39 4:00:40 0:48:29
99 1294 CARDON PHILIPPE D 14 4:00:43 0:48:32
100 1153 NIOGRET THIERRY C 40 4:00:45 0:48:34
101 1176 MUGNIER NICOLAS C 41 4:00:46 0:48:35
102 1175 BLONDEL STEPHANE B 21 4:00:48 0:48:37
103 1252 FAURE REMY E 5 4:00:55 0:48:44
104 1164 CAPELLI ADRIEN B 22 4:01:01 0:48:50
105 1209 CARO STEPHANE B 23 4:01:11 0:49:00
106 1280 BOHL JOSE E 6 4:01:35 0:49:24
107 1249 MORO LUCIEN E 7 4:01:44 0:49:33
108 1250 CARPON HUBERT B 24 4:01:49 0:49:38
109 1216 DIDIER LUDOVIC D 15 4:02:12 0:50:01
110 1101 VIGO GILLES D 16 4:02:23 0:50:12
111 1274 COLOMB ALBERT E 8 4:02:46 0:50:35
112 1236 SOURD MICHEL E 9 4:03:55 0:51:44
113 1190 DUPRE JULIEN B 25 4:04:07 0:51:56
114 1191 DUPRE CLAUDE D 17 4:04:07 0:51:56
115 1270 ODOBEZ JEANINE W2 1 4:05:06 0:52:55
116 1238 PARAMUCCHIO DIDIER C 42 4:05:15 0:53:04
117 1203 PERRAD PASCAL C 43 4:06:04 0:53:53
118 1134 BEYER IGOR C 44 4:06:07 0:53:56
119 1106 MANNESSIER ERIC B 26 4:06:08 0:53:57
120 1295 GUGLIELMI NICOLE W3 1 4:06:43 0:54:32
121 1228 ALLEGRE JEAN FRANCOIS C 45 4:06:43 0:54:32
122 1222 AL SHAWWAF BRUNO D 18 4:06:45 0:54:34
123 223 PETIT JEAN PHILIPPE D 19 4:07:25 0:55:14
124 1130 BERNILLON ROGER D 20 4:07:51 0:55:40
125 1124 CHRISTIAENS PHILIPPE B 27 4:07:57 0:55:46
126 1272 GUYON DENIS E 10 4:08:21 0:56:10
127 1210 LESY GERARD E 11 4:08:22 0:56:11
128 1239 GRAND ALEXIS A 21 4:08:26 0:56:15
129 1184 CRETAINE JOEL A 22 4:08:30 0:56:19
130 1183 DE LOUVENCOURT GHISLAIN C 46 4:08:30 0:56:19
131 1248 CARRE CHRISTIAN D 21 4:09:38 0:57:27
132 1192 PETIT CORENTIN A 23 4:10:17 0:58:06
133 1173 CHARBON GUY E 12 4:11:18 0:59:07
134 1112 PEJOT JEROME B 28 4:11:45 0:59:34
135 1119 CLARET CHANTAL W2 2 4:12:17 1:00:06
136 1165 MAYOUSSE GILLES D 22 4:12:25 1:00:14
137 1172 FAURE MARTINE W3 2 4:12:35 1:00:24
138 1233 CHEVRIER YVON D 23 4:12:55 1:00:44
139 1148 VOLLAT FRANCK C 47 4:13:19 1:01:08
140 1122 PEREIRA MANUEL C 48 4:14:26 1:02:15
141 1123 CALATRABA DAVID B 29 4:14:27 1:02:16
142 1170 FAURE EMMANUELLE W2 3 4:16:54 1:04:43
143 1104 IMBERT OLIVIER C 49 4:17:11 1:05:00
144 1198 BENOIT JULIEN B 30 4:19:05 1:06:54
145 1126 GROS CHRISTIAN D 24 4:19:25 1:07:14
146 1200 MARTIN YANNICK C 50 4:22:21 1:10:10
147 1208 MARTIN FRANCOIS D 25 4:24:29 1:12:18
148 1227 SIMONET DELABORIE FRANCK C 51 4:24:54 1:12:43
149 1158 SANCHEZ FRANCISCO E 13 4:25:23 1:13:12
150 1193 ROWE MARTIN D 26 4:27:57 1:15:46
151 1218 MONY STEPHANE C 52 4:28:36 1:16:25
152 1219 BUSSIERE BRUNO C 53 4:28:36 1:16:25
153 1131 SIGNE JOEL C 54 4:28:55 1:16:44
154 1107 DEGRANGE FABIEN C 55 4:30:20 1:18:09
155 1181 DECRETTE VINCENT C 56 4:32:32 1:20:21
156 1201 BRETIN THIERRY C 57 4:32:32 1:20:21
157 1289 BOUDRAS ALAIN E 14 4:34:41 1:22:30
158 1235 CLAVEYROLAT BRUNO D 27 4:35:16 1:23:05
159 1168 BIANCHIN OLIVIER B 31 4:35:45 1:23:34
160 1152 DUHEM PASCAL D 28 4:37:34 1:25:23
161 1281 DAMBRUN RAYMOND C 58 4:38:51 1:26:40
162 1161 LELOUP ERIC D 29 4:38:54 1:26:43
163 1144 LELOUP JACKY E 15 4:38:54 1:26:43
164 1202 PARRA ANDRE D 30 4:40:33 1:28:22
165 1174 MONNET GABRIEL A 24 4:42:32 1:30:21
166 1166 BENGALA JEAN MARC C 59 4:42:42 1:30:31
167 1297 BECK MARTIAL E 16 4:43:23 1:31:12
168 1215 CUENOT PIERRE-HENRI B 32 4:43:45 1:31:34
169 1159 DIDIER MARIE W1 2 4:44:55 1:32:44
170 1285 BERRY FRANCOIS D 31 4:45:07 1:32:56
171 1206 PUGIN ANDRE E 17 4:45:18 1:33:07
172 1147 GROSCARRET JEROME B 33 4:50:50 1:38:39
173 1142 AUDIN GILBERT E 18 4:51:19 1:39:08
174 1273 FAVELLET GILLES E 19 4:55:31 1:43:20
175 1103 ZURITA STEPHANE B 34 4:57:55 1:45:44
176 1276 VALLET GUILLAUME B 35 4:59:46 1:47:35
177 1221 PENON ROBERT E 20 5:02:22 1:50:11
178 1105 MOEGLEN ROBERT D 32 5:06:42 1:54:31
179 1102 THIPHAGNE JEAN FRANCOIS D 33 5:07:09 1:54:58
180 1155 BRAULT DENIS C 60 5:09:58 1:57:47
181 1286 BUFFY MONIQUE W3 3 5:12:35 2:00:24
182 1120 LANGLE PASCALE W2 4 5:28:13 2:16:02
183 1136 TETU MICHEL E 21 5:34:14 2:22:03
184 1114 DESROCHES ETIENNE E 22 5:45:54 2:33:43
185 1245 DUCLY EVELINE W3 4 5:51:17 2:39:06
186 1246 DUCLY GRAZIANO E 23 5:51:20 2:39:09
187 1113 PEJOT CECILE W1 3 6:12:37 3:00:26

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !