Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Specialized-Classic Sud Ardèche 2012 : résultats du 73 km

ClasDos..Nom PrénomC.c.Temps........ Moy..
1 210 HALGRAIN Nicolas 1° D 02h02’03 35,89
2 141 VERNAGALLO Anthony 1° C 02h05’53 34,79
3 39 DELOLME Felix 2° C 02h05’53 34,79
4 67 ANGOT Antoine 3° C 02h06’34 34,61
5 140 VERMEULEN Kevin 4° C 02h06’36 34,6
6 120 DESMIER Vincent-alexandre 5° C 02h06’38 34,59
7 87 LASSALE Jerome 2° D 02h06’39 34,58
8 106 HERNANDEZ Franck 1° E 02h06’43 34,57
9 75 GILLET Romuald 2° E 02h06’44 34,56
10 209 BOUQUIN Michael 3° D 02h06’44 34,56
11 42 ELDIN Ugo 02h06’46 34,55
12 263 RONFLET Théotime 6° C 02h06’46 34,55
13 180 BORTHIEWIEZ Jonathan 7° C 02h06’46 34,55
14 230 ANDRE Raphaël 4° D 02h06’46 34,55
15 266 GONTHIER Cédric 5° D 02h06’46 34,55
16 169 SAGNEL Fabien 8° C 02h06’48 34,54
17 276 TAMET Antoine 9° C 02h06’49 34,54
18 163 BERTONE Roman 10° C 02h07’13 34,43
19 116 MARTINEAU Didier 3° E 02h07’14 34,42
20 211 MIONE Stephane 11° C 02h07’14 34,42
21 62 LAVERNHE Richard 4° E 02h07’15 34,42
22 284 LINQUETTE Bertrand 5° E 02h07’15 34,42
23 114 DI VAGNO Dominique 6° E 02h07’15 34,42
24 189 AVANCÈS Christophe 7° E 02h07’15 34,42
25 190 BRUTTOMESSO Daniel 1° F 02h07’16 34,42
26 239 RASPAOLO Guillaume 6° D 02h07’16 34,42
27 117 RIFFARD Anthony 12° C 02h07’17 34,41
28 104 GUIHUIT Marian 2° F 02h07’18 34,41
29 215 LAUFRAY Alexandre 13° C 02h07’20 34,4
30 219 RONFLET Joris 14° C 02h07’44 34,29
31 196 ROUZET Fabrice 8° E 02h08’06 34,19
32 259 RENOU Nicolas 15° C 02h08’06 34,19
33 78 SICARD Alexis 16° C 02h08’06 34,19
34 143 LOISON Nicolas 7° D 02h08’07 34,19
35 133 MAURIN Laurent 9° E 02h08’37 34,05
36 152 BETTENCOURT Martial 1° G 02h08’37 34,05
37 77 BAPTMALE Julien 8° D 02h08’41 34,04
38 241 SPRUYT Misia 10° E 02h09’54 33,72
39 208 MARIN Benjamin 17° C 02h09’55 33,71
40 55 GAILLARD Franck 11° E 02h09’56 33,71
41 41 FATTORE Raymond 3° F 02h10’03 33,68
42 27 VINCENT Jean-francois 12° E 02h10’04 33,68
43 93 RANC Jerome 13° E 02h10’05 33,67
44 191 QUINTANA Jerome 14° E 02h10’05 33,67
45 59 LEDERNE Olivier 15° E 02h10’05 33,67
46 195 ROUZET Eric 4° F 02h10’05 33,67
47 79 SOULIERE David 9° D 02h10’15 33,63
48 214 MENICHINI Joel 10° D 02h10’44 33,5
49 71 GONCALVEZ Lilian 18° C 02h10’45 33,5
50 74 FOURNIER Pascal 16° E 02h11’29 33,31
51 126 FABRE Olivier 17° E 02h11’29 33,31
52 274 CHARRIER Michaël 11° D 02h11’45 33,24
53 179 FAYOLLE Jean-michel 18° E 02h11’46 33,24
54 36 ZANNETTACI Bruno 5° F 02h11’47 33,24
55 254 JAY Raphaël 12° D 02h11’47 33,24
56 151 MONTEIL Jean marc 6° F 02h11’47 33,24
57 49 VALERIAN Jean-Louis 7° F 02h11’47 33,24
58 262 CROZIER Maxime 13° D 02h11’47 33,24
59 118 TURC J Francois 8° F 02h11’47 33,24
60 2 RIMOUX Jean-Luc 9° F 02h11’48 33,23
61 185 CHARRIN Jerome 14° D 02h11’50 33,22
62 139 PESENTI Jean pierre 10° F 02h11’51 33,22
63 173 MEYNIER Fabien 19° E 02h11’52 33,22
64 92 JOUVE Didier 15° D 02h12’39 33,02
65 145 ASTIC Antoine 16° D 02h12’40 33,02
66 100 MARSEILLES Jean Paul 11° F 02h12’46 32,99
67 218 ROLLAND Benoit 19° C 02h12’47 32,99
68 84 UBERTO Gilles 12° F 02h12’48 32,98
69 146 SCHOUTHEER Bernard 20° E 02h12’48 32,98
70 232 PERRIER Roger 2° G 02h12’48 32,98
71 160 HERVY Jean-Pierre 13° F 02h12’48 32,98
72 166 CLEMENÇON Julien 21° E 02h12’50 32,97
73 121 CHARDES Christophe 22° E 02h12’51 32,97
74 51 CAUSSEL Lilian 23° E 02h13’23 32,84
75 220 BUGNI Mathis 20° C 02h13’32 32,8
76 96 MERCHAT Fabien 17° D 02h14’05 32,67
77 253 REYNAUD Emmanuel 21° C 02h14’07 32,66
78 11 GALLES JEAN-PAUL 14° F 02h14’32 32,56
79 193 BONNY Robert 3° G 02h14’35 32,54
80 101 CAPELIER Philippe 15° F 02h14’39 32,53
81 246 BENOIT Philippe 24° E 02h14’39 32,53
82 194 BALEZ Cedric 18° D 02h14’43 32,51
83 138 LIGNEY Florent 22° C 02h14’54 32,47
84 125 JOUFFRET Didier 16° F 02h15’09 32,41
85 137 LE MAGOUROU Ludovic 19° D 02h15’10 32,4
86 86 BAYLE Jean-Marc 25° E 02h15’10 32,4
87 247 AUBERT Gérard 17° F 02h15’10 32,4
88 94 CHAPUT Christelle 1° A 02h15’10 32,4
89 167 SCRIMA Olivier 26° E 02h15’11 32,4
90 135 SYLVESTRE Didier 27° E 02h15’11 32,4
91 26 NOIRÉ Christophe 28° E 02h15’12 32,4
92 98 COSTA Cyril 29° E 02h15’12 32,4
93 225 GIRAUD Julien 20° D 02h15’12 32,4
94 149 ROUGE Florian 23° C 02h15’13 32,39
95 223 PIALAT Olivier 30° E 02h16’01 32,2
96 255 DAVID Corentin 24° C 02h16’05 32,19
97 108 WISNIEWSKI Georges 4° G 02h16’29 32,09
98 24 PESCHIER Christophe 31° E 02h16’29 32,09
99 95 CATALA Christophe 18° F 02h16’29 32,09
100 90 MARTINS OLIVEIRA DE BARROS Jose 21° D 02h16’29 32,09
101 192 GALLECIER Jerome 32° E 02h16’30 32,09
102 63 PATTERSON Gerald 33° E 02h16’30 32,09
103 267 DELAUZUN Bruno 34° E 02h16’31 32,08
104 129 PRIETO Philippe 25° C 02h16’32 32,08
105 187 CLEMENT Serge 35° E 02h17’07 31,94
106 48 BALDUCCI Alfred 5° G 02h17’09 31,94
107 124 BLANC Christian 36° E 02h17’09 31,94
108 256 DUVERT Jean-Michel 19° F 02h17’09 31,94
109 99 MALLET Patrick 6° G 02h17’10 31,93
110 57 PICOU Eric 22° D 02h17’14 31,92
111 199 GALLEN Nathalie 1° B 02h17’16 31,91
112 72 COMTE Serge 23° D 02h17’17 31,9
113 122 FARJAS Jonathan 26° C 02h17’48 31,79
114 178 BERTRAND Gilles 20° F 02h18’01 31,74
115 181 BERNARDI Laurent 24° D 02h18’02 31,73
116 197 SANFILIPPO Fabien 25° D 02h18’37 31,6
117 102 ESQUER Christophe 21° F 02h18’51 31,54
118 245 LOUAT Tony 27° C 02h21’24 30,98
119 244 BAZIN Marjolaine 2° A 02h21’24 30,98
120 66 HAK Christel 2° B 02h21’24 30,98
121 142 DURAND Lucas 28° C 02h21’25 30,97
122 83 AIGON Sebastien 29° C 02h21’25 30,97
123 200 CASSAGNE Jordan 26° D 02h21’49 30,88
124 73 HELMKAMPF John 37° E 02h22’06 30,82
125 153 MARCHAND-FALLOT Gilles 22° F 02h22’11 30,81
126 52 DUPOUX Philippe 23° F 02h22’11 30,81
127 243 FAURE Laurent 38° E 02h22’16 30,79
128 188 FOUQUE Bernard 24° F 02h22’18 30,78
129 198 CLEMENCE Vincent 30° C 02h22’58 30,64
130 31 GIORGI Sylvain 25° F 02h22’58 30,64
131 103 BEAUZEDAT Rene 7° G 02h23’01 30,63
132 183 MEGE Laurent 27° D 02h23’03 30,62
133 28 FAURE Jean michel 26° F 02h23’06 30,61
134 240 ANTOINE Jacques 8° G 02h23’38 30,49
135 177 GINOUX Frederic 28° D 02h23’39 30,49
136 206 CHAUZU Ludovic 39° E 02h23’39 30,49
137 242 FAURE Philippe 40° E 02h23’40 30,49
138 5 GALLES GUILLAUME 29° D 02h23’48 30,46
139 234 GARET Daniel 9° G 02h24’38 30,28
140 165 DEFAYE Tiffany 3° A 02h24’43 30,27
141 89 GUILLAUME Michael 30° D 02h24’45 30,26
142 80 BORDERIE Frederic 41° E 02h24’45 30,26
143 164 DEFAYE Pascal 27° F 02h24’46 30,26
144 260 SAHUC Frédéric 42° E 02h24’46 30,26
145 88 VEAU Jean-michel 31° D 02h24’56 30,22
146 45 FUGIER Philippe 43° E 02h25’02 30,2
147 47 BULTEAU Claire 4° A 02h25’36 30,08
148 32 PERRIER Gerard 10° G 02h26’05 29,98
149 119 TURK Albert 11° G 02h26’09 29,97
150 275 BACHELARD Éric 44° E 02h26’46 29,84
151 202 GUY Fabrice 32° D 02h26’47 29,84
152 174 REGNIER Vivien 31° C 02h28’01 29,59
153 25 GIRAUD Marc 28° F 02h28’13 29,55
154 171 MARZE Denis 45° E 02h28’21 29,52
155 268 LEDOUX Adrien 33° D 02h28’43 29,45
156 97 VASNIER Fabrice 46° E 02h28’46 29,44
157 68 JEANNIN Marine 5° A 02h28’52 29,42
158 3 LATAPY Philippe 47° E 02h29’09 29,37
159 148 DARPHEUIL Mehdi 02h29’43 29,26
160 207 SILHOL David 48° E 02h29’46 29,25
161 249 NASSE Fabrice 49° E 02h29’57 29,21
162 161 BERTHON Cyril 34° D 02h29’58 29,21
163 144 GRUNCIK Eric 50° E 02h30’51 29,04
164 269 PUGEAT Florent 35° D 02h30’52 29,03
165 69 CONY Michel 51° E 02h30’57 29,02
166 213 RIVOLLIER Patrice 52° E 02h30’58 29,01
167 109 HOUDEBINE Rene 12° G 02h31’03 29
168 54 PESENTI Christian 53° E 02h31’08 28,98
169 170 GONZALEZ Caroline 6° A 02h31’09 28,98
170 53 PESENTI Isabelle 3° B 02h31’09 28,98
171 130 RAY Patrick 29° F 02h31’09 28,98
172 261 CHENEVIER Frédéric 54° E 02h31’10 28,97
173 56 CARRERES Eric 30° F 02h31’18 28,95
174 248 SCHALK Franck 55° E 02h31’20 28,94
175 222 THOULOUZE Philippe 56° E 02h32’11 28,78
176 154 MARNAS Thierry 57° E 02h32’25 28,74
177 252 REYNAUD Jean-Christophe 36° D 02h32’26 28,73
178 203 HIDREAU Jean-Marc 13° G 02h32’28 28,73
179 273 PLASSERAUD Éric 31° F 02h32’28 28,73
180 205 MAÏSTRE Olivier 37° D 02h32’29 28,72
181 238 BOUZONNET Christian 14° G 02h32’29 28,72
182 107 MOLINARI Robert 15° G 02h32’31 28,72
183 158 LASSALE Serge 16° G 02h33’08 28,6
184 182 ISSARTEL Laurent 38° D 02h33’25 28,55
185 272 CICCARDNE Jean-Christophe 58° E 02h33’27 28,54
186 8 BELOTTI Michel 59° E 02h33’39 28,51
187 81 OWENS Erik 39° D 02h34’00 28,44
188 76 MARCONI Eddy 40° D 02h35’37 28,15
189 227 RELIER Gilles 60° E 02h35’40 28,14
190 85 CHAPUS Yvan 17° G 02h35’45 28,12
191 224 TEISSEDRE Jerome 61° E 02h36’09 28,05
192 226 LAFONT Philippe 62° E 02h36’10 28,05
193 123 MEJEAN Fabrice 63° E 02h36’23 28,01
194 277 GIULIANI Gilbert 18° G 02h36’47 27,94
195 175 ROUX Adeline 7° A 02h36’50 27,93
196 278 PRIMET Eric 64° E 02h37’00 27,9
197 217 BOUET Yannick 41° D 02h37’12 27,86
198 159 BOMPARD Christian 19° G 02h37’38 27,79
199 64 MUSSET Bernard 20° G 02h37’54 27,74
200 110 THUILLIER Louis 21° G 02h38’25 27,65
201 229 BENSA André 22° G 02h39’52 27,4
202 221 BERNARD Isabelle 4° B 02h40’19 27,32
203 184 ALBOUSSIÈRE Emeline 8° A 02h40’19 27,32
204 40 DELOLME Jean- Yves 65° E 02h41’07 27,19
205 91 POYET Sophie 5° B 02h41’52 27,06
206 237 LEJEUNE Guillaume 42° D 02h42’02 27,03
207 236 LEJEUNE Martial 32° F 02h42’02 27,03
208 134 VIALLE Gerard 33° F 02h42’28 26,96
209 43 PIROLA Herve 34° F 02h44’53 26,56
210 105 NICOLA Sebastien 43° D 02h45’03 26,54
211 136 COUVRAT Maxime 32° C 02h45’24 26,48
212 204 VIGER Veronique 6° B 02h45’47 26,42
213 58 BAETZ Jean-Pierre 23° G 02h45’51 26,41
214 70 LAPORTE Silvy 7° B 02h45’53 26,4
215 150 TABOURET Jean-marc 66° E 02h46’00 26,39
216 65 ALBINET Claude 24° G 02h47’00 26,23
217 111 ANWEILLER Arnaud 33° C 02h47’20 26,18
218 61 POINOT Matthieu 44° D 02h47’37 26,13
219 10 DAMIENS Bruno 67° E 02h49’24 25,86
220 156 TEYSSIER Jean-Luc 35° F 02h50’42 25,66
221 176 TILLOL Emmanuel 45° D 02h53’37 25,23
222 157 VALETTE Yves 36° F 02h53’54 25,19
223 231 FORITE Jhonny 25° G 02h54’05 25,16
224 38 VALIERGUES Marie-laure 8° B 02h55’00 25,03
225 233 HIBOT Marcel 26° G 02h55’04 25,02
226 250 DATY Christian 27° G 02h56’42 24,79
227 50 EXPOSITO Samuel 46° D 02h56’58 24,75
228 60 DURAND Jean François 47° D 02h56’58 24,75
229 82 NOUVEL-OWENS Anne 9° A 02h57’01 24,74
230 22 ROBERT Jean-marc 68° E 02h59’10 24,45
231 212 SAURA Anthony 48° D 02h59’35 24,39
232 172 NADREAU Jack 37° F 03h00’20 24,29
233 279 TAILLARDAT Soazig 10° A 03h00’20 24,29
234 281 MAZURER Patrick 38° F 03h01’18 24,16
235 282 THOMAS Patric 39° F 03h01’18 24,16
236 257 BODIN Jean-Marc 69° E 03h01’24 24,15
237 33 VELOSO Serge 70° E 03h01’49 24,09
238 265 PASCALIS Michel 71° E 03h03’03 23,93
239 23 ADAN Olivier 1° H 03h04’06 23,79
240 280 TAILLARDAT Nicolas 49° D 03h05’45 23,58
241 113 MASTIO Gigliola 9° B 03h06’35 23,47
242 112 MASTIO Eric 72° E 03h06’36 23,47
243 115 WINE Philippe 73° E 03h06’36 23,47
244 283 MISTLER Gérard 28° G 03h08’38 23,22
245 34 DURAND Caroline 10° B 03h09’11 23,15
246 258 MORA Maxence 34° C 03h09’14 23,15
247 35 DURAND Joel 40° F 03h09’16 23,14
248 251 JOSEPH Rémy 74° E 03h10’51 22,95
249 186 BRES Patrice 75° E 03h14’25 22,53
250 46 CHAGOUNOFF Magalie 11° B 03h16’25 22,3
251 271 BLANC Alexandra 11° A 03h20’16 21,87
252 1 MARTINEZ Serge 29° G 03h25’55 21,27

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !