Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Coulainaise 2012 : Résultats du 153 km

ClDosNomPrénomCatCc.Temps Moy
1 814 BONNETEAU Aurélien VC 1° VC 04h22’00 36,87
2 730 LOLLIEROU Erwann Z 1° Z 04h31’13 35,62
3 541 LEGOFFE Mikael B 1° B 04h31’14 35,62
4 836 HAMON Jordan A 1° A 04h31’14 35,62
5 822 PINEAU Gerald B 2° B 04h31’15 35,61
6 482 PERRODO Eric C 1° C 04h31’16 35,61
7 432 BOURDINIERE Florent C 2° C 04h31’16 35,61
8 430 MUSTIERE Pascal C 3° C 04h31’17 35,61
9 707 DENIS Jonathan B 3° B 04h31’17 35,61
10 445 CAPEL Stephane C 4° C 04h31’17 35,61
11 704 DESMAISON Thomas A 2° A 04h31’18 35,61
12 784 GUEST David Z 2° Z 04h31’18 35,61
13 798 MAIRE Nicolas B 4° B 04h31’19 35,6
14 811 EDET David B 5° B 04h31’19 35,6
15 509 THYREAULT Benoit C 5° C 04h31’19 35,6
16 812 MENARD Aurélien A 3° A 04h31’19 35,6
17 753 GUIEYSSE Xavier A 4° A 04h31’19 35,6
18 800 COLLADO Fabrice Z 3° Z 04h31’20 35,6
19 150 TALIBART Thierry D 1° D 04h31’21 35,6
20 706 LUBACH Frédéric Z 4° Z 04h31’22 35,6
21 12 DERISSON Didier D 2° D 04h31’23 35,6
22 418 PAUCHARD Stéphane C 6° C 04h31’25 35,59
23 802 ZIMINE Boris Z 5° Z 04h31’37 35,56
24 744 LEFRANC Arnaud B 6° B 04h32’01 35,51
25 734 PETIT Emmanuel B 7° B 04h32’02 35,51
26 484 TEILLET Bruno C 7° C 04h32’05 35,5
27 818 CORBIERE Remi A 5° A 04h32’06 35,5
28 711 HOUSSAIS Stephane B 8° B 04h32’06 35,5
29 65 LAMBERT Vincent D 3° D 04h32’07 35,5
30 827 RENARD Frederic B 9° B 04h32’07 35,5
31 70 GROULD Jean Yves E 1° E 04h32’07 35,5
32 703 ROBOAM Frederic B 10° B 04h32’08 35,5
33 503 DUMONT Franck C 8° C 04h32’08 35,5
34 60 LOU ZÉ Pascal D 4° D 04h32’08 35,5
35 1 BOUCHEVREAU Patrice D 5° D 04h32’08 35,5
36 92 MARC Jean Paul D 6° D 04h32’09 35,5
37 417 LANGLOIS Jean Marc C 9° C 04h32’10 35,49
38 108 VINCENDET Eris D 7° D 04h32’11 35,49
39 119 DUTAILLY Jacques D 8° D 04h32’12 35,49
40 768 RAVARD Jonathan A 6° A 04h32’13 35,49
41 461 GRASSIN Bruno C 10° C 04h32’14 35,48
42 404 CORBINEAU Jean Michel C 11° C 04h32’14 35,48
43 799 MAUBEC Mathieu A 7° A 04h32’15 35,48
44 820 PARENT Mathieu B 11° B 04h32’16 35,48
45 34 NAVEAU Jean Yves D 9° D 04h32’17 35,48
46 48 QUEMARD Pascal D 10° D 04h32’18 35,48
47 438 TAHON Olivier C 12° C 04h32’48 35,41
48 712 GUIET Frederic B 12° B 04h33’12 35,36
49 809 NAULEAU Sylvain A 8° A 04h33’36 35,31
50 764 BRO TÉ Roméo B 13° B 04h34’04 35,25
51 762 MANCEL Arnaud B 14° B 04h34’13 35,23
52 775 DHERUELLE Aurélien B 15° B 04h34’28 35,2
53 435 DHAUSSY Frederic C 13° C 04h34’31 35,19
54 507 VIVIEN Didier C 14° C 04h34’32 35,19
55 766 POIRIER Adrien A 9° A 04h34’33 35,18
56 710 BEAULOYE Lionel B 16° B 04h34’33 35,18
57 776 LEDRU Antoine B 17° B 04h34’34 35,18
58 791 GALTIE Yann Z 6° Z 04h34’35 35,18
59 845 LEROYER Eric B 18° B 04h34’37 35,18
60 713 BEURIER Adrien B 19° B 04h34’48 35,15
61 821 BELAUD Julien A 10° A 04h34’48 35,15
62 501 CELTON Anthony C 15° C 04h34’49 35,15
63 75 LAMONTAGNE Pierre-Marc D 11° D 04h34’49 35,15
64 403 BUISSSON Stephane C 16° C 04h34’50 35,15
65 778 LEBRUN Tony B 20° B 04h34’50 35,15
66 726 BESNARD Pierrick B 21° B 04h34’50 35,15
67 73 CHESSERON Didier D 12° D 04h34’50 35,15
68 787 MAURUGEON Yann B 22° B 04h34’51 35,15
69 468 RIDEAU Lionel C 17° C 04h34’51 35,15
70 135 NOLUS Bernard E 2° E 04h34’52 35,14
71 740 GRIMAUD Anthony B 23° B 04h34’52 35,14
72 425 GABRIEL Etienne C 18° C 04h34’52 35,14
73 807 ESCHARD Guillaume A 11° A 04h34’52 35,14
74 502 MAGNENEY Sebastien C 19° C 04h34’52 35,14
75 490 GODEBERT Florian C 20° C 04h34’52 35,14
76 489 ROY Lionel C 21° C 04h34’53 35,14
77 149 HEGOBURU Elodie W1 1° W1 04h34’53 35,14
78 426 BRION Patrick C 22° C 04h34’54 35,14
79 797 LAMBERT Gwenael Z 7° Z 04h34’54 35,14
80 716 DROUET Florent A 12° A 04h34’54 35,14
81 436 LE GOFF Franck C 23° C 04h34’55 35,14
82 499 KELNER JER ME C 24° C 04h34’55 35,14
83 452 CARRE Jannick C 25° C 04h34’55 35,14
84 478 BLANCHET Laurent C 26° C 04h34’56 35,14
85 788 BACLE Jeffrey A 13° A 04h34’56 35,14
86 521 CARRERE David C 27° C 04h34’56 35,14
87 427 POIRET Frédéric C 28° C 04h34’57 35,13
88 823 TUAL Sylvain B 24° B 04h34’58 35,13
89 705 MOTARD Florent A 14° A 04h34’58 35,13
90 488 COLLON Christian C 29° C 04h34’58 35,13
91 416 LENOIR Patrice C 30° C 04h34’58 35,13
92 419 TERRADES Martial C 31° C 04h34’59 35,13
93 421 BONNET Bernard C 32° C 04h35’00 35,13
94 415 NOGUE JEAN Pierre C 33° C 04h35’00 35,13
95 749 VERGER Mickael Z 8° Z 04h35’02 35,12
96 794 ARDOUIN Samuel B 25° B 04h35’06 35,11
97 470 MONNERIE JEAN Baptiste C 34° C 04h35’08 35,11
98 720 LE DEAUT Jerome B 26° B 04h35’15 35,1
99 412 SAVARY Marc C 35° C 04h35’19 35,09
100 33 COATANHAY Joseph D 13° D 04h35’53 35,01
101 538 LAFAURIE Jean Christophe C 36° C 04h36’11 34,98
102 131 TERTRE Roland D 14° D 04h36’12 34,97
103 792 MANCEAU Julien Z 9° Z 04h36’21 34,96
104 450 COUTIF Fred C 37° C 04h38’01 34,75
105 514 LANDELLE Laurent C 38° C 04h38’07 34,73
106 846 DUVAL Thomas A 15° A 04h43’57 34,02
107 745 BRETAUD Matthieu B 27° B 04h44’30 33,95
108 413 GENITONI Olivier C 39° C 04h44’31 33,95
109 420 GUIBERT Eric C 40° C 04h44’31 33,95
110 779 MARCILLOUX Laurent A 16° A 04h44’32 33,95
111 765 CHOISNET Denis B 28° B 04h44’32 33,95
112 506 FIRMIN Thierry C 41° C 04h44’33 33,95
113 68 ALLIMONIER Serge D 15° D 04h44’34 33,95
114 46 VAN OOSTENDE Martin D 16° D 04h44’35 33,94
115 144 LLORET Michel E 3° E 04h44’36 33,94
116 422 MENAGER Loic C 42° C 04h44’36 33,94
117 76 CARTIGNY Jean D 17° D 04h44’37 33,94
118 123 FOUCAULT Julien A 17° A 04h44’41 33,93
119 844 BRISSON Regis B 29° B 04h44’41 33,93
120 760 DEVAUD Séphane B 30° B 04h44’44 33,93
121 770 COMMUNEAU Ludwig B 31° B 04h44’44 33,93
122 758 RAVENEL Thomas A 18° A 04h44’45 33,92
123 790 POILPRE Jerome B 32° B 04h48’06 33,53
124 474 TATARD JEAN Christophe C 43° C 04h48’08 33,53
125 535 SAVATIEN Stephane C 44° C 04h48’09 33,52
126 838 LE MAM CH B 33° B 04h48’18 33,51
127 819 LAMBERT Julien A 19° A 04h48’21 33,5
128 771 BLONDEL Christophe B 34° B 04h48’21 33,5
129 500 MACE Thierry C 45° C 04h48’21 33,5
130 409 POTTIER Emmanuel C 46° C 04h48’28 33,49
131 512 URBANEK André C 47° C 04h48’35 33,47
132 136 LEBOUGRE Jean Michel D 18° D 04h48’36 33,47
133 750 GAUDIN Pascal B 35° B 04h48’36 33,47
134 9 FEYTONS Patrick E 4° E 04h48’37 33,47
135 122 BASSERY André E 5° E 04h48’37 33,47
136 10 COTENTIN Benoit D 19° D 04h48’37 33,47
137 513 GARNIER Sebastien C 48° C 04h48’37 33,47
138 839 PROD’HOMME David B 36° B 04h48’38 33,47
139 47 MOREAU Pierre E 6° E 04h48’39 33,47
140 5 CUZIN Alain E 7° E 04h48’39 33,47
141 148 GUENOME Dominique E 8° E 04h48’39 33,47
142 133 LEBRETON Denis D 20° D 04h48’40 33,46
143 429 PERROQUIN William C 49° C 04h48’40 33,46
144 840 PROD’HOMME Fabien A 20° A 04h48’40 33,46
145 112 TRIMOREAU Stephane D 21° D 04h48’40 33,46
146 129 GUISSEAU Thierry D 22° D 04h48’41 33,46
147 723 LOUSSOUARN Yannick B 37° B 04h48’41 33,46
148 13 NICOLLE François D 23° D 04h48’41 33,46
149 17 VALLADE Eric D 24° D 04h48’42 33,46
150 517 ANEZO Richard C 50° C 04h48’42 33,46
151 444 PICHAUD William C 51° C 04h48’42 33,46
152 410 CULTY Thibaut C 52° C 04h48’43 33,46
153 789 RIGOREAU David B 38° B 04h48’43 33,46
154 472 DUPUY Eric C 53° C 04h48’43 33,46
155 516 HARMAND Jerome C 54° C 04h48’43 33,46
156 137 RENOU Daniel E 9° E 04h48’44 33,46
157 406 MAHE Gilles C 55° C 04h48’44 33,46
158 492 EXCOFFON Yannis C 56° C 04h48’44 33,46
159 829 ANCEAUX Frederic A 21° A 04h48’46 33,45
160 61 LACOUA Damien D 25° D 04h48’46 33,45
161 457 MARAIS Pascal C 57° C 04h48’46 33,45
162 738 VEYSSIER Aurélien A 22° A 04h48’48 33,45
163 453 DUBREIL Cyrille C 58° C 04h48’48 33,45
164 127 MAUDET Bernard D 26° D 04h48’48 33,45
165 805 MARAIS Julien B 39° B 04h48’48 33,45
166 843 COLIN Bruno A 23° A 04h48’49 33,45
167 526 DASSE Philippe C 59° C 04h48’49 33,45
168 471 NOURRY Christophe C 60° C 04h48’50 33,44
169 53 CONSTANT JEAN Luc D 27° D 04h48’50 33,44
170 491 BACLE Eric C 61° C 04h48’51 33,44
171 459 COUTANCEAU Christophe C 62° C 04h48’51 33,44
172 151 PERLOUP Gerard D 28° D 04h48’51 33,44
173 795 BEAUCHENE Antoine A 24° A 04h48’52 33,44
174 86 DESHOULIERES Michel D 29° D 04h48’52 33,44
175 87 DESHOULIERES Francis D 30° D 04h48’53 33,44
176 90 MARZELIERE Dominique D 31° D 04h48’53 33,44
177 95 CROLAIS Claude D 32° D 04h48’53 33,44
178 72 SALLE JEAN Claude E 10° E 04h48’53 33,44
179 4 GOBIN Alain D 33° D 04h48’54 33,44
180 59 PREAU Stéphane D 34° D 04h48’54 33,44
181 520 GUENO Jean Yves C 63° C 04h48’55 33,44
182 786 BRIANT Cyril A 25° A 04h48’56 33,43
183 519 BERNIER Olivier C 64° C 04h48’56 33,43
184 804 ROUSSEAU Emmanuel B 40° B 04h48’58 33,43
185 813 RUESCHE Samuel B 41° B 04h49’06 33,41
186 826 GUERINEAU Mickael B 42° B 04h49’08 33,41
187 49 HULOT Thierry D 35° D 04h49’47 33,34
188 117 PLOUZE Dider D 36° D 04h49’52 33,33
189 719 GILLET Christophe B 43° B 04h49’55 33,32
190 497 COUPRIT Fabrice C 65° C 04h49’57 33,32
191 11 ORAIN Philippe D 37° D 04h50’36 33,24
192 45 ZORZETTO Dominique D 38° D 04h50’37 33,24
193 447 BRIONNE Sebastien C 66° C 04h50’48 33,22
194 134 LEPAGNEZ Henri D 39° D 04h50’49 33,22
195 815 PERROTIN Alexandre A 26° A 04h52’05 33,07
196 782 OEC Christophe Z 10° Z 04h55’54 32,65
197 830 LEMERIEL Julien A 27° A 04h56’05 32,63
198 30 GILLIER Antoine D 40° D 04h56’44 32,55
199 534 MARTIN Xavier C 67° C 04h57’02 32,52
200 532 QUEMENER Gilbert C 68° C 04h57’04 32,52
201 469 LEULIET Henri C 69° C 04h57’04 32,52
202 64 GIBLAINE Alain D 41° D 04h57’04 32,52
203 26 LE POULLEN Alain E 11° E 04h57’05 32,52
204 84 NOEL Vean D 42° D 04h57’06 32,51
205 138 SAVER Francis D 43° D 04h57’07 32,51
206 473 TOURNELLE Stéphane C 70° C 04h57’07 32,51
207 142 LECAILLE Lionel E 12° E 04h57’08 32,51
208 449 GUILLON William C 71° C 04h57’09 32,51
209 728 OLLIVIER Jeremy B 44° B 04h57’09 32,51
210 139 SYLVESTRE Jean Louis E 13° E 04h57’10 32,51
211 494 NOURRY Stephane C 72° C 04h57’13 32,5
212 748 HERON Sébastien B 45° B 04h58’40 32,34
213 527 TOURNEBOEUF Jean Pierre C 73° C 04h59’20 32,27
214 731 JOLY JEAN Baptiste A 28° A 04h59’40 32,24
215 539 MULS Guillaume C 74° C 04h59’42 32,23
216 752 LEPROUX Sebastien B 46° B 05h00’11 32,18
217 737 VILLALARD Ludovic B 47° B 05h00’13 32,18
218 817 RETIF Yvonniak Z 11° Z 05h01’11 32,07
219 2 AIZPURU René E 14° E 05h04’18 31,74
220 702 ASSE Christophe B 48° B 05h04’19 31,74
221 32 CHAMPROUX Francis E 15° E 05h05’11 31,65
222 22 BIZIERES Michel E 16° E 05h05’11 31,65
223 769 MARQUER Mickael B 49° B 05h05’12 31,65
224 132 LE GUEN Yvan D 44° D 05h05’13 31,65
225 763 LECHARTIER Francis B 50° B 05h05’14 31,65
226 18 LEBOUC JEAN Yves E 17° E 05h05’16 31,64
227 781 BENNETT Stefan A 29° A 05h06’25 31,53
228 109 LANGLOIS Denis D 45° D 05h06’35 31,51
229 518 RICHEUX Christian C 75° C 05h06’37 31,51
230 505 HAMON Laurent C 76° C 05h06’38 31,5
231 462 GRESSIER Jerome C 77° C 05h06’45 31,49
232 405 LEGUAY Xavier C 78° C 05h06’48 31,49
233 431 VOUILLEMY Francois C 79° C 05h06’51 31,48
234 31 FLORENTIN Jean D 46° D 05h06’52 31,48
235 94 ANSELMET Patrick D 47° D 05h06’54 31,48
236 837 BOISSEAU Florent B 51° B 05h06’55 31,47
237 441 GRANGE Philippe C 80° C 05h06’56 31,47
238 808 LECOCQ Emmanuel A 30° A 05h06’56 31,47
239 116 ALSATE Bruno D 48° D 05h06’57 31,47
240 128 CHABOCHE Christaian D 49° D 05h06’57 31,47
241 91 MEERPOEL Stéphanie W1 2° W1 05h06’58 31,47
242 120 VILLANCE Julien E 18° E 05h06’58 31,47
243 37 BOUCHARD Didier D 50° D 05h06’59 31,47
244 824 LERAY Florent B 52° B 05h07’02 31,46
245 428 SAMSO Éric C 81° C 05h07’02 31,46
246 785 VITRE Thomas A 31° A 05h07’02 31,46
247 732 FOUQUET Julien A 32° A 05h07’07 31,45
248 7 MANARANCHE Alain D 51° D 05h07’10 31,45
249 408 BIBRON Eric C 82° C 05h07’12 31,45
250 96 COLLIAS Philippe D 52° D 05h07’14 31,44
251 62 MORIN Agnès W1 3° W1 05h07’22 31,43
252 467 MEERPOEL Frédéric C 83° C 05h07’22 31,43
253 97 FLOREK JEAN Michel E 19° E 05h08’31 31,31
254 746 CORMIER David B 53° B 05h11’25 31,02
255 522 JEUFFRAULT Celeste C 84° C 05h11’30 31,01
256 454 HORVAIS Eric C 85° C 05h11’31 31,01
257 477 CALLIN Christophe C 86° C 05h11’32 31,01
258 15 CAILLOT Raymond E 20° E 05h11’33 31,01
259 25 METAIS Philippe D 53° D 05h11’33 31,01
260 755 SCHLAUBERG Yannick B 54° B 05h11’35 31
261 147 CHAUVET Claude E 21° E 05h11’36 31
262 511 ZUNINO Pascal C 87° C 05h11’36 31
263 486 LORRAIN Alain C 88° C 05h11’36 31
264 524 LOISEAU Jean Luc C 89° C 05h11’38 31
265 402 BAILLY Alain C 90° C 05h11’38 31
266 146 PASCREAU Andre E 22° E 05h11’39 31
267 455 HURSON Eric C 91° C 05h11’39 31
268 466 TASD’HOMME Jean-Louis C 92° C 05h11’44 30,99
269 483 LEMAIRE Jean-Marc C 93° C 05h11’45 30,99
270 540 BRAULT Gerard E 23° E 05h11’46 30,98
271 143 HORVAIS Serge D 54° D 05h12’40 30,9
272 715 CHEREAU Franck A 33° A 05h13’26 30,82
273 751 LEPROUX Emmanuel B 55° B 05h13’28 30,82
274 761 GRENAPIN Thomas B 56° B 05h13’33 30,81
275 828 BOQUET David B 57° B 05h14’03 30,76
276 729 LEMIRE Nicolas B 58° B 05h14’04 30,76
277 774 GAUDIN Cyril B 59° B 05h14’05 30,76
278 102 PAPILLON Thierry D 55° D 05h14’08 30,75
279 475 ABRAHAM Philippe C 94° C 05h14’08 30,75
280 36 LARCHER Jacques E 24° E 05h14’09 30,75
281 515 LOUERAT Pierryves C 95° C 05h14’09 30,75
282 80 GAVARD JEAN Yves E 25° E 05h14’10 30,75
283 727 GOURMAUD Thomas A 34° A 05h14’12 30,74
284 442 FRAYSSE Francois C 96° C 05h14’14 30,74
285 464 GEFFRAULT Christian C 97° C 05h14’15 30,74
286 825 BOUILLOT Philippe B 60° B 05h14’34 30,71
287 525 BOUILLOT Franck C 98° C 05h14’36 30,71
288 440 RENAULT Didier C 99° C 05h14’50 30,68
289 463 ARMATI Thierry C 100° C 05h14’52 30,68
290 523 LAGNEAU Eric C 101° C 05h14’55 30,67
291 121 BONNIN Dominique D 56° D 05h14’58 30,67
292 496 PARIS JEAN Philippe C 102° C 05h15’43 30,6
293 714 CHARPENTIER Matthieu A 35° A 05h15’43 30,6
294 780 GROS Michael B 61° B 05h17’47 30,4
295 759 PHILIAS Mickael B 62° B 05h18’34 30,32
296 722 LANGE Stephane B 63° B 05h18’37 30,32
297 508 BAIN Eric D 57° D 05h18’43 30,31
298 125 BOURDONNAIS Guy E 26° E 05h18’43 30,31
299 51 PELLETIER Etienne E 27° E 05h18’44 30,31
300 24 DUNAUD Daniel D 58° D 05h18’45 30,31
301 19 COURTEILLE Gerard D 59° D 05h18’46 30,3
302 487 JAECKERT Frederic C 103° C 05h18’47 30,3
303 533 BRETON Pascal C 104° C 05h18’49 30,3
304 803 YVON Daniel B 64° B 05h18’50 30,3
305 777 LAGOUTE Alexandre B 65° B 05h18’52 30,29
306 107 LEMAIRE Marilyne W2 1° W2 05h18’53 30,29
307 103 LE BASTARD Didier D 60° D 05h18’53 30,29
308 735 MARTINET Jean-Francois B 66° B 05h19’00 30,28
309 16 COUTANCEAU Philippe D 61° D 05h20’01 30,19
310 437 GLINKOWSKI JEAN Marc C 105° C 05h20’06 30,18
311 816 CARTRY Mickael B 67° B 05h22’20 29,97
312 66 RICHARD Michel E 28° E 05h24’44 29,75
313 801 GARCIA Maxime B 68° B 05h24’44 29,75
314 530 MAUARD David C 106° C 05h26’25 29,59
315 460 CHANTEUR Jose C 107° C 05h26’27 29,59
316 83 BARDET Thierry D 62° D 05h26’29 29,59
317 772 BRETON David B 69° B 05h27’41 29,48
318 493 GABORY Emmanuel C 108° C 05h27’43 29,48
319 456 BARBAULT Patrice C 109° C 05h28’32 29,4
320 6 FELD Daniel D 63° D 05h28’56 29,37
321 106 CORMIER Jean-Paul E 29° E 05h29’01 29,36
322 708 LECOMMANDEUR Michael B 70° B 05h29’05 29,35
323 21 LACOCHE Gérard D 64° D 05h29’10 29,35
324 71 POTTIER Jacques E 30° E 05h29’13 29,34
325 88 MONNIER JEAN Luc E 31° E 05h29’13 29,34
326 114 SUCAUD JEAN Claude D 65° D 05h29’15 29,34
327 52 TAHON JEAN Pierre E 32° E 05h29’17 29,34
328 35 CHARBONNIER Claude E 33° E 05h29’28 29,32
329 14 VENOT Martine W3 1° W3 05h29’36 29,31
330 98 GACHIGNAT Philippe D 66° D 05h29’38 29,31
331 57 ALEXANDRE Fabrice D 67° D 05h29’40 29,3
332 111 PETITET Yves D 68° D 05h31’16 29,16
333 126 MITCHELL Jan D 69° D 05h31’16 29,16
334 448 DELARUE Gilles C 110° C 05h33’15 28,99
335 476 DOUCERAIN Thomas C 111° C 05h34’05 28,91
336 739 THEVENIN Laurent B 71° B 05h34’06 28,91
337 407 DESVEAUX Christophe C 112° C 05h36’34 28,7
338 100 DOUDEAU Jean-Marc E 34° E 05h36’34 28,7
339 510 MORALES Sylvain D 70° D 05h36’35 28,7
340 835 LAMBERT Stephane B 72° B 05h39’43 28,44
341 810 ROULLEAU Emmanuel B 73° B 05h39’43 28,44
342 110 DURAND Jean-François D 71° D 05h40’00 28,41
343 832 CLERC Stéphane A 36° A 05h40’00 28,41
344 796 BEAUFILS Serge B 74° B 05h40’09 28,4
345 793 URVOY Stephane B 75° B 05h41’19 28,3
346 743 LEROYER Sebastien B 76° B 05h42’18 28,22
347 55 THOMAS CHRISTIAN Jacques D 72° D 05h42’31 28,2
348 124 GOMBERT Jean Luc D 73° D 05h42’32 28,2
349 721 DUCHIRON Jérome B 77° B 05h42’32 28,2
350 93 TORCHEUX Jean-Daniel E 35° E 05h44’05 28,07
351 39 DROUET Alain D 74° D 05h46’04 27,91
352 742 COIFFE Eric B 78° B 05h48’07 27,75
353 756 GUIET Kevin A 37° A 05h48’09 27,75
354 20 BROUILLER Marcel D 75° D 05h50’40 27,55
355 754 MERERE Francois B 79° B 05h50’42 27,54
356 806 VIGNAT Remy A 38° A 05h50’44 27,54
357 3 MONTIGNY Alain H 1° H 05h50’47 27,54
358 69 LEVESQUE Bernard D 76° D 05h54’17 27,27
359 531 VANETTI François C 113° C 05h54’17 27,27
360 451 LABOURE Patrick C 114° C 05h54’36 27,24
361 8 BOLAND Jacques D 77° D 05h54’36 27,24
362 67 LE TRAON Loic D 78° D 05h54’37 27,24
363 115 BURROUGH Christopher D 79° D 05h54’37 27,24
364 833 DELAUMENI Christophe B 80° B 05h54’53 27,22
365 757 GUILOINEAU Julien A 39° A 05h55’01 27,21
366 834 GINESTE Romain B 81° B 05h55’05 27,2
367 725 MAUFRAIS Nicolas B 82° B 06h00’00 26,83
368 847 POIRIER Ludovic B 83° B 06h01’39 26,71
369 141 FABIEN Joel E 36° E 06h01’46 26,7
370 89 LOUVEAU Bernard D 80° D 06h01’54 26,69
371 536 MEDARD Jacky E 37° E 06h01’56 26,69
372 77 THUREAU Gisèle W3 2° W3 06h01’58 26,69
373 498 SAUDUBRAY Erick C 115° C 06h04’15 26,52
374 439 BRODIN Régis C 116° C 06h04’15 26,52
375 58 GLANDAIS Luc D 81° D 06h05’48 26,41
376 118 VIGOT Stéphane D 82° D 06h07’04 26,32
377 424 PRIEUX Jean-Marc C 117° C 06h08’15 26,23
378 23 PORCHER Yves E 38° E 06h13’43 25,85
379 105 PAREIGE Henri E 39° E 06h15’45 25,71
380 130 AUGEAT Pierre E 40° E 06h29’35 24,8
381 81 GILBERT Alain E 41° E 06h29’38 24,79
382 38 GALLIER JEAN Claude E 42° E 06h30’29 24,74
383 85 LORGERON Jacky E 43° E 06h32’00 24,64
384 485 LE CORRE JEAN Francois C 118° C 06h32’00 24,64
385 495 SEMIDEI Philippe C 119° C 06h32’00 24,64
386 718 PERILLAUD Xavier B 84° B 06h32’00 24,64
387 773 VORWALTER David B 85° B 06h32’00 24,64
388 783 THOMMERET Damien B 86° B 06h32’00 24,64
389 842 LAURANS Nicolas B 87° B 06h32’00 24,64

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!