Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Cyclo’Corse 2012 : Résultats du 98 km

ClDos.Nom PrénomCatégorie.................Temps..Ecart......
1 402 Andouard Philippe D = homme 50/59 3h33:20
2 456 Cartal Marc D = homme 50/59 3h33:20 0.62
3 401 Jeanjean Nicolas C = homme 40/49 3h33:22 2.18
4 594 Canet William B = homme 30/39 3h35:42 2:22.43
5 450 Montalien Olivier B = homme 30/39 3h35:42 2:22.63
6 458 Rajat Christophe B = homme 30/39 3h35:43 2:23.75
7 628 Najy Rachid A = homme 19/29 3h35:44 2:23.96
8 554 Castelli Matthieu Cadet 3h35:44 2:24.16
9 629 Pelletier Adrien Junior 3h35:44 2:24.32
10 494 Luciani Dominique C = homme 40/49 3h36:57 3:37.58
11 631 Sabin Mathias B = homme 30/39 3h36:57 3:37.59
12 561 Gillet Romain A = homme 19/29 3h36:58 3:38.42
13 546 Fiorillo Michel C = homme 40/49 3h36:59 3:39.08
14 627 Secondi Jean Paul C = homme 40/49 3h36:59 3:39.09
15 481 Layrac Patrice B = homme 30/39 3h36:59 3:39.26
16 556 Angelotti Jean-Marc C = homme 40/49 3h37:00 3:40.26
17 596 Chilotti Julien B = homme 30/39 3h37:00 3:40.81
18 521 Haran Joél C = homme 40/49 3h40:02 6:41.86
19 541 Sasso Emile Jean A C = homme 40/49 3h40:02 6:42.45
20 468 Padovani Jean Jacques C = homme 40/49 3h40:02 6:42.64
21 445 Herckel Dominique E = homme 60/64 3h40:03 6:43.53
22 449 Veyrac Gérard E = homme 60/64 3h40:06 6:46.41
23 604 Cevuetti Antoine D = homme 50/59 3h41:54 8:34.32
24 460 Bertolino Fabrice C = homme 40/49 3h41:55 8:35.07
25 589 Ienco Jean-Christophe C = homme 40/49 3h41:55 8:35.47
26 484 Hourtolou Didier D = homme 50/59 3h41:55 8:35.51
27 504 Luciani Eric B = homme 30/39 3h41:56 8:36.00
28 553 Castelli charles C = homme 40/49 3h41:58 8:38.12
29 586 Luciani Dominique B = homme 30/39 3h41:58 8:38.36
30 595 Azevedo Dias Manuel Alfredo D = homme 50/59 3h43:34 10:14.40
31 469 Champier Hervé D = homme 50/59 3h43:34 10:14.76
32 581 Gruzza Fabrice B = homme 30/39 3h45:41 12:20.99
33 603 Paoli Benoit B = homme 30/39 3h45:42 12:22.08
34 567 Goncalves Alain E = homme 60/64 3h45:42 12:22.35
35 601 Hosten Daniel E = homme 60/64 3h45:42 12:22.62
36 524 Suhard Laurent C = homme 40/49 3h45:43 12:23.00
37 529 Masucci Antoine D = homme 50/59 3h45:43 12:23.14
38 485 Loschmann Peter C = homme 40/49 3h45:44 12:24.42
39 559 Leonelli Henri E = homme 60/64 3h45:45 12:25.66
40 527 Saint Sever David C = homme 40/49 3h45:50 12:30.15
41 473 Istria François C = homme 40/49 3h48:20 15:00.04
42 522 Haran Pierrick Junior 3h48:22 15:02.03
42 515 Marie Stéphane C = homme 40/49 3h48:22 15:02.03
44 512 Bertrand David B = homme 30/39 3h48:22 15:02.23
45 503 Filippi Stephane C = homme 40/49 3h48:22 15:02.73
46 493 Khaldi Jérôme B = homme 30/39 3h48:24 15:03.85
47 590 Cavert de la Tour Gilles C = homme 40/49 3h48:24 15:04.09
48 549 Defranchi Joseph C = homme 40/49 3h48:24 15:04.44
49 525 Casanova Frédéric B = homme 30/39 3h48:25 15:05.21
50 454 Rhanc Jean Philippe B = homme 30/39 3h48:26 15:05.99
51 535 Minicucci Thierry C = homme 40/49 3h50:00 16:40.24
52 443 Martin Pierre A = homme 19/29 3h50:04 16:44.76
53 453 Santarelli Felix E = homme 60/64 3h50:39 17:19.16
54 542 Ruffieri Ange D = homme 50/59 3h50:40 17:19.93
55 514 Damerval Stéphane C = homme 40/49 3h50:40 17:20.16
56 560 Gillet Frederic D = homme 50/59 3h50:40 17:20.69
57 564 Marin-Franchini Xavier B = homme 30/39 3h50:41 17:21.35
58 480 Campels Maxime B = homme 30/39 3h50:42 17:22.33
59 558 Leonelli Christian B = homme 30/39 3h50:43 17:23.77
60 507 Ceccarelli Jean Francois C = homme 40/49 3h50:46 17:26.48
61 609 Bronner Sylvain C = homme 40/49 3h51:43 18:22.98
62 583 Massani Jean-valere B = homme 30/39 3h53:24 20:04.10
63 513 Pasqualini Alain C = homme 40/49 3h54:08 20:48.04
64 615 Esteves Julio D = homme 50/59 3h54:08 20:48.57
65 464 Cossu Alessandro B = homme 30/39 3h54:11 20:51.16
66 467 Marmorat Didier D = homme 50/59 3h54:26 21:06.17
67 605 Kilburg Jean Luc C = homme 40/49 3h54:29 21:09.01
68 599 Vangioni Mathieu A = homme 19/29 3h54:31 21:10.86
69 405 Lagasse Lionel B = homme 30/39 3h54:34 21:14.49
70 562 Bastien Fabrice B = homme 30/39 3h54:34 21:14.76
71 490 Gallecier Jérôme C = homme 40/49 3h54:35 21:15.54
72 619 Desideri Laurent C = homme 40/49 3h54:36 21:15.90
73 403 Juillaguet Manon W1 = dame 18/39 3h54:37 21:17.70
74 576 Orsini Philippe D = homme 50/59 3h54:50 21:30.73
75 483 Duborget Laurent E = homme 60/64 3h57:11 23:51.35
76 538 Douet Jérome A = homme 19/29 3h57:35 24:15.83
77 608 Marliere Francois D = homme 50/59 3h57:36 24:16.01
78 501 Orsini Michael B = homme 30/39 3h57:36 24:16.18
79 540 Rosa jean E = homme 60/64 3h57:36 24:16.41
80 510 Kruslin Noël C = homme 40/49 3h57:37 24:16.87
81 446 Cortes Michel F = homme 65/+ 3h57:39 24:19.18
82 532 Franceschi Ange C = homme 40/49 3h57:39 24:19.82
83 584 Follotec Yoan A = homme 19/29 3h59:30 26:10.64
84 457 Barres Louis E = homme 60/64 3h59:30 26:10.84
85 463 Valdy Jérôme C = homme 40/49 3h59:56 26:36.56
86 607 Poggioli Marc D = homme 50/59 3h59:56 26:36.82
87 565 Salazar Frédéric B = homme 30/39 3h59:58 26:38.31
88 613 Delhomme Jean-michel D = homme 50/59 3h59:58 26:38.48
89 470 Bernadou Régis E = homme 60/64 3h59:59 26:39.10
90 479 Laporte Patrick D = homme 50/59 3h59:59 26:39.39
91 492 Savelli Jean B = homme 30/39 4h00:19 26:59.58
92 533 Graziani Stéphane C = homme 40/49 4h00:19 26:59.60
93 622 Bertolozzi Dominique C = homme 40/49 4h00:27 27:07.83
94 587 Gilhodes Gérard E = homme 60/64 4h01:49 28:29.43
95 616 Descamps Geoffrey B = homme 30/39 4h02:54 29:34.27
96 462 Papi Jean Alain D = homme 50/59 4h03:22 30:02.55
97 617 Noiret Jean germain E = homme 60/64 4h06:21 33:00.92
98 471 Guidicelli Antoine Louis C = homme 40/49 4h06:21 33:01.36
99 614 Poggioli Xavier D = homme 50/59 4h06:22 33:02.84
100 543 Muriacciole Paul Mathieu D = homme 50/59 4h06:59 33:38.93
101 465 Lapray Dominique E = homme 60/64 4h06:59 33:39.01
102 620 Geronimi Jean Baptiste C = homme 40/49 4h06:59 33:39.54
102 497 Vivarelli Jean E = homme 60/64 4h06:59 33:39.54
104 518 Taddei Jean Pierre D = homme 50/59 4h07:00 33:40.29
105 474 Valery Jean Marc C = homme 40/49 4h07:01 33:41.29
106 498 Mariini Michael C = homme 40/49 4h07:01 33:41.75
107 505 Unbekandt Jean D = homme 50/59 4h07:15 33:55.53
108 531 Susini Jean-François D = homme 50/59 4h07:52 34:31.93
109 495 Sabatier Pierre D = homme 50/59 4h09:02 35:42.22
110 557 Deruaux Hugo Cadet 4h09:43 36:22.87
111 448 Defaut Laurence W2 = dame 40/49 4h12:45 39:25.68
112 578 Rossi Danielle W2 = dame 40/49 4h13:15 39:55.12
112 491 Calaux Michel F = homme 65/+ 4h13:15 39:55.12
114 571 Roth Alain C = homme 40/49 4h13:19 39:59.45
115 572 Pieri D = homme 50/59 4h13:19 39:59.48
116 537 Chiappaloni Michel E = homme 60/64 4h13:19 39:59.51
117 623 Agostini André D = homme 50/59 4h13:19 39:59.60
118 455 Meunier Jérôme C = homme 40/49 4h13:20 40:00.36
119 570 Gouth Alain D = homme 50/59 4h13:20 40:00.64
120 585 Follotec Jacques D = homme 50/59 4h13:53 40:33.33
121 476 Savalli Pierre C = homme 40/49 4h13:58 40:38.12
122 447 Vuillet Christian D = homme 50/59 4h13:58 40:38.53
123 486 Renault Vincent A = homme 19/29 4h13:59 40:39.00
124 539 Douet Olivier Cadet 4h14:05 40:45.12
125 519 Fuligni Denise W3 = dame 50/+ 4h14:05 40:45.57
126 574 Mattei François D = homme 50/59 4h14:22 41:02.12
127 548 MUCCHIELLI Louis E = homme 60/64 4h14:22 41:02.34
128 569 Angeli Paul C = homme 40/49 4h14:22 41:02.54
129 625 Leder Eric C = homme 40/49 4h14:29 41:09.48
130 475 Savalli Benoit Olivier C = homme 40/49 4h15:28 42:08.05
131 534 Balestracci Noël D = homme 50/59 4h15:30 42:09.85
132 550 Colonna Christian D = homme 50/59 4h15:41 42:21.11
133 487 Ciavaldini André E = homme 60/64 4h15:41 42:21.31
134 573 Dubois Jean-Joël E = homme 60/64 4h15:49 42:29.48
135 593 Carlotti Jean B = homme 30/39 4h15:49 42:29.77
136 517 Gameiro Georges D = homme 50/59 4h18:03 44:43.74
137 621 Gros guidicelli Robin Junior 4h18:22 45:02.51
138 624 Nondoloni Jean-Claude C = homme 40/49 4h18:57 45:37.60
139 600 Romiti Gérard D = homme 50/59 4h19:27 46:07.29
140 444 Nirrengarten Pierre E = homme 60/64 4h23:55 50:35.51
141 611 Massoni Xavier C = homme 40/49 4h24:00 50:40.79
142 552 Maurel/Benassi Valentin/Dominique C = homme 40/49 4h24:08 50:47.89
143 523 Sansonetti Olivier B = homme 30/39 4h24:08 50:47.96
144 577 Natali Louis C = homme 40/49 4h24:18 50:57.87
145 579 Rossi Jean-Marc C = homme 40/49 4h25:03 51:43.06
146 404 Combier Catherine W1 = dame 18/39 4h25:08 51:48.49
147 612 Chilotti Jean F = homme 65/+ 4h28:01 54:41.26
148 511 Graziani Eric C = homme 40/49 4h28:31 55:11.60
149 597 Andreani Philippe E = homme 60/64 4h28:32 55:11.94
150 618 Andreani Jean Marie E = homme 60/64 4h28:32 55:12.72
151 547 Colonna d’Istria Pierre-Louis D = homme 50/59 4h28:33 55:12.96
152 528 Ygouf Pascal C = homme 40/49 4h30:00 56:40.10
152 488 Poutet Sébastien B = homme 30/39 4h30:00 56:40.10
154 526 Gaultier Stéphane C = homme 40/49 4h30:40 57:19.87
155 630 Ferrari Pascal E = homme 60/64 4h32:39 59:19.04
156 610 Tremege Vincent D = homme 50/59 4h32:40 59:20.69
157 536 Pujau Michel D = homme 50/59 4h33:35 1h00:15.39
158 551 Nicoli Jacques E = homme 60/64 4h33:39 1h00:19.47
159 582 Semidei Philippe C = homme 40/49 4h34:58 1h01:38.11
160 555 Oppecini Giacomo D = homme 50/59 4h41:44 1h08:24.05
161 575 Boichu Gilles C = homme 40/49 4h42:29 1h09:09.58
162 451 Edwards Olivia W1 = dame 18/39 4h42:35 1h09:15.25
163 591 Michelangeli Jean-Pierre D = homme 50/59 4h42:36 1h09:15.92
164 592 Michelangeli Thibault A = homme 19/29 4h42:36 1h09:16.42
165 580 Pasqualini Antoine F = homme 65/+ 4h46:24 1h13:04.12
166 508 Nicolaï Ghjuvan Carlo D = homme 50/59 4h47:32 1h14:12.78
167 499 Vivarelu Paul E = homme 60/64 4h47:53 1h14:33.31
168 500 Rossi Pierre D = homme 50/59 4h47:53 1h14:33.42
169 563 Dezerbi Antoine D = homme 50/59 4h50:22 1h17:02.34
170 588 Panzani Patrick C = homme 40/49 4h50:22 1h17:02.66
171 626 Pasqualini Marcelle W2 = dame 40/49 4h52:55 1h19:35.45
172 466 Ramain Frederic C = homme 40/49 4h52:55 1h19:35.55
173 520 Cesari Faustin D = homme 50/59 4h54:20 1h21:00.61
174 461 Rossi Jean Philippe D = homme 50/59 4h54:37 1h21:17.60
175 544 Baffico Charles D = homme 50/59 5h11:39 1h38:18.87
176 598 Guerrini Thierry D = homme 50/59 5h11:39 1h38:19.09
177 472 Menard Charlotte W1 = dame 18/39 5h16:19 1h42:59.41

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !