Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Roger Walkoviak 2012 : Résultats du 172 km

ClassDos....Nom PrénomC.c.Temps....... Moy
1 100 LAPANDERIE Ghyslain 1° Z 04h59’47 34,42
2 12 DEBORDE Brice 1° A 05h00’17 34,37
3 149 JOIN Alexandre 2° Z 05h10’18 33,26
4 15 RICHARD Stanislas 1° C 05h11’25 33,14
5 91 GAY Aurélien 3° Z 05h11’25 33,14
6 1 DAUPHIN Guy 1° B 05h12’23 33,04
7 63 VERDIER Marc 1° D 05h12’24 33,03
8 76 RAFFIN Laurent 2° C 05h12’24 33,03
9 87 DUQUET Christophe 2° D 05h12’24 33,03
10 122 MERLE Olivier 3° C 05h12’25 33,03
11 10 RADENAC Emmanuel 2° B 05h12’30 33,02
12 7 DUTAILLY Jacques 3° D 05h16’00 32,66
13 74 HOUZELLE Fabrice 3° B 05h16’00 32,66
14 54 MARINOZZI Ferdinando 4° B 05h19’51 32,27
15 62 MOLLIE Sylvain 5° B 05h19’53 32,26
16 2 LABUSSIERE jean Luc 6° B 05h19’53 32,26
17 120 CORBERY Pascal 4° D 05h19’53 32,26
18 106 DHAUSSY Frederic 4° C 05h19’53 32,26
19 105 DELARACE Philippe 5° C 05h19’53 32,26
20 9 GAY Stéphane 4° Z 05h19’53 32,26
21 127 BUCHILLET Jean Paul 5° D 05h19’54 32,26
22 125 FOUILLOUX Thierry 6° C 05h19’54 32,26
23 61 HANOTEAUX Laurent 7° B 05h19’55 32,26
24 94 MEUSNIER Thierry 8° B 05h19’55 32,26
25 8 ROUX Pierre 9° B 05h19’56 32,26
26 53 COMMUNEAU Ludwig 10° B 05h19’56 32,26
27 67 LACARIN Pascal 7° C 05h25’05 31,75
28 112 JUILLARD Pascal 6° D 05h26’39 31,59
29 17 PREZ Guillaume 2° A 05h26’39 31,59
30 115 SAINTEMARIE Pierre 1° E 05h26’39 31,59
31 97 MARAGA Claude 7° D 05h26’42 31,59
32 138 SANTIA-ANDREWS Eric 8° C 05h32’37 31,03
33 98 KILROY Sean 9° C 05h34’39 30,84
34 132 BARTHELEMY Daniel 10° C 05h36’43 30,65
35 38 BARBIER Philippe 11° C 05h39’09 30,43
36 126 MAILLOT Pierre 8° D 05h39’09 30,43
37 83 BRULETOURTE Mickael 3° A 05h39’10 30,43
38 107 MAS Guy 9° D 05h39’10 30,43
39 118 CHAVANNE Claude 2° E 05h39’10 30,43
40 119 BURON Michel 10° D 05h39’14 30,42
41 136 TOMMASI Laurent 12° C 05h39’54 30,36
42 35 PINTOUT Jean Marc 4° A 05h39’55 30,36
43 133 SAUVAGE Benjamin 11° B 05h40’15 30,33
44 65 DELEAGE Laurent 13° C 05h40’15 30,33
45 60 COGEN Jean Luc 11° D 05h42’58 30,09
46 104 FELEMEZ Marc 14° C 05h44’57 29,92
47 123 ABADIE Christophe 15° C 05h44’57 29,92
48 52 VAN RHIJN Rudolf 12° D 05h44’57 29,92
49 30 NEBOUT Daniel 13° D 05h44’58 29,92
50 80 MIOLANE Christian 14° D 05h44’58 29,92
51 44 ROUMEGOUS David 12° B 05h44’58 29,92
52 68 CHASPOUL Patrick 15° D 05h44’59 29,91
53 66 SIX Etienne 16° C 05h44’59 29,91
54 82 VILLATTE Jean Baptiste 13° B 05h48’34 29,61
55 59 CUNY Eric 17° C 05h50’56 29,41
56 99 BONHOMME Eric 18° C 05h50’57 29,41
57 24 BRAIBANT Patrick 3° E 05h50’57 29,41
58 114 BRIOT Jean Paul 16° D 05h50’57 29,41
59 45 ROMAIN Emmanuel 19° C 05h50’58 29,4
60 18 BOBEAU Michel 17° D 05h54’03 29,15
61 134 ECHIVARD Daniel 18° D 05h54’03 29,15
62 108 DUPRE Stephane 20° C 05h54’38 29,1
63 55 BOURG André 19° D 05h54’39 29,1
64 110 CHAPEL Michel 21° C 05h54’39 29,1
65 116 FLAUD Jean-Francois 22° C 05h54’39 29,1
66 26 CORONADO Jean Pierre 20° D 05h54’40 29,1
67 48 LOTH Emmanuel 23° C 05h54’40 29,1
68 43 COPIE Philippe 24° C 05h54’40 29,1
69 148 LAROUDIE Gérard 21° D 05h54’41 29,1
70 73 AUCLAIR Remi 22° D 05h54’41 29,1
71 135 SAPIN Patrick 25° C 05h54’42 29,1
72 50 FAYOLLE Cedric 26° C 05h54’46 29,09
73 111 CHASSAGNAT Benjamin 5° A 05h54’47 29,09
74 58 MUNDUTEGUY Thomas 6° A 06h03’37 28,38
75 147 FORTAT Florent 14° B 06h05’47 28,21
76 72 BOURLET Pierre 27° C 06h05’48 28,21
77 113 HERMET Gérard 4° E 06h05’48 28,21
78 14 VASSEUR Jean Pierre 28° C 06h11’00 27,82
79 109 LEBOEUF Olivier 15° B 06h11’12 27,8
80 124 KURAST Xavier 29° C 06h11’14 27,8
81 11 BARTHE FRANQUIN Isabelle 1° W1 06h14’51 27,53
82 23 NEN Yannick 30° C 06h14’52 27,53
83 85 STIEVENARD Philippe 31° C 06h14’52 27,53
84 40 THEBAULT Franck 32° C 06h14’52 27,53
85 89 LAHAIE Jean Jacques 23° D 06h14’53 27,53
86 131 GIDEL Guy 24° D 06h14’53 27,53
87 86 BARTHE Jean Francois 16° B 06h14’53 27,53
88 37 CASE Remi 7° A 06h14’54 27,53
89 56 LUCAND Bruno 25° D 06h14’54 27,53
90 79 PICARD Dominique 26° D 06h21’33 27,05
91 78 REYROLLE Philippe 27° D 06h21’33 27,05
92 81 DELAIGUE Gilbert 28° D 06h21’33 27,05
93 95 OUELBANI Salim 1° F 06h26’34 26,7
94 130 CHAUTARD François 33° C 06h27’24 26,64
95 32 YVERNAULT Nicolas 17° B 06h27’24 26,64
96 71 MONNIER Jean Luc 2° F 06h27’28 26,63
97 121 MURAT Jacques 5° E 06h27’29 26,63
98 102 PHALIPPOU Marc 29° D 06h28’16 26,58
99 70 TRETON Hugues 34° C 06h28’41 26,55
100 69 DEMEUZOY Alain 30° D 06h28’41 26,55
101 27 COTTIN Joel 31° D 06h28’42 26,55
102 47 ROBERT Michel 6° E 06h28’43 26,55
103 36 BOUCHET Dominique 7° E 06h28’44 26,55
104 6 GONDAT Gilbert 35° C 06h28’46 26,55
105 117 DUVERNEIX Jean-Louis 32° D 06h28’46 26,55
106 679 SUCAUD Jean Claude 33° D 06h31’17 26,37
107 28 POMMIER Michel 8° E 06h31’26 26,36
108 29 POMMIER Sylvain 18° B 06h31’26 26,36
109 141 DUCHCHANZ Lenlih 36° C 06h35’22 26,1
110 39 BROUILLER Marcel 34° D 06h37’42 25,95
111 93 LAFARCINADE Didier 35° D 06h37’44 25,95
112 92 MAUREL Dominique 37° C 06h37’44 25,95
113 41 HAAS Sylvain 38° C 06h42’09 25,66
114 101 BOUCHET Yves 36° D 06h42’09 25,66
115 139 GURZT Patrice 37° D 06h45’00 25,48
116 20 SANTER Anne Pauline 2° W1 06h47’47 25,31
117 129 ALBERI Jacques 38° D 06h47’48 25,31
118 128 GOI Dominique 39° C 06h47’48 25,31
119 34 PINTOUT Stéphane 19° B 06h51’18 25,09
120 88 PETIOT Christian 39° D 06h56’17 24,79
121 51 PIGNOL Bernard 40° D 06h58’00 24,69
122 84 CHAPEAU Philippe 41° D 07h00’47 24,53
123 49 COUPRIE Sébastien 20° B 07h11’36 23,91
124 42 DUBOIS Jean Luc 42° D 07h14’33 23,75
125 142 BROSSE Denis 43° D 07h14’33 23,75
126 140 DIONET Leo 21° B 07h14’42 23,74
127 144 CHASTANG Ludovic 8° A 07h18’21 23,54
128 96 PORCHER Yves 3° F 07h19’03 23,51
129 103 GARIN Jackie 9° E 07h26’23 23,12
130 90 DOAN François 44° D 07h28’07 23,03
131 137 POLZIN Manfred 45° D 07h32’13 22,82
132 25 DELON Didier 46° D 07h37’06 22,58

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !