Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Beaume Drobie 2012 : Résultats du 90 km

Cl...Nom prénom......Club ............Temps....
1 DELOLME Félix Saint Etienne ECSEL 02h44’40
2 GONTHIER Cédric VSA AUBENAS 02h44’44
3 GAILLARDON Geoffrey AUBENAS U.C. 02h46’08
4 LAMOTHE Robin LA POMME V.C. 02h46’29
5 SALAS Julien 02h51’17
6 HERNANDEZ Franck Conseil Génèral Gard 02h51’33
7 MERLE Julien VC SALINDRES 02h51’50
8 LINQUETTE Bertrand MONTELMAR SAINT JAMES VELO CLUB 02h53’05
9 GUIHUIT Marian Nuits St Georges V.C. Nuitan 02h53’14
10 CHASSAING Philippe LEZOUX VELO CLUB 02h54’19
11 GILLET Romuald MONTELIMAR SJVC 02h54’23
12 MENICHINI Joel VELO CLUB DES ANGLES 02h54’24
13 PEERSMAN Glenn N.L. 02h54’24
14 ABIAL Xavier RGB SAINT GENEST MALIFAUX 02h54’25
15 DUAMS Sébastien 02h54’30
16 COLLE Luc FFCO BAIDLINKS 07 02h55’53
17 LOISON Nicolas AUBENAS U.C. 02h55’57
18 FOROT Yves UC LAMASTRE 02h56’04
19 RICO Jean-Paul N.L. 02h56’04
20 PONOT Cédric UCA 02h56’44
21 MEYNIER Fabien nl 02h56’44
22 NIVOT Pascal SAINT PERAY CYCLO CLUB 02h57’07
23 PASTRE Nicolas AMICALE CYCLISTE LES TOURRETTTES 02h58’06
24 JOUVE Didier LE PUY EN VELAY Groupe Cyclo 02h58’10
25 MARSEILLES Jean-Paul PONT ST ESPRIT V.C. 02h58’10
26 DELAUZUN Bruno USC VILLENUVE DE BERG 02h58’10
27 CROZIER Maxime VSC VILLENEUV DE BERG 02h58’11
28 GAILLARD Franck Salindres St Privat 02h59’06
29 VINIT André RHONE ALPES CYCLISME 02h59’06
30 TRICHOT Benoit 02h59’37
31 MAURIN Laurent Salindres St Privat 03h00’12
32 MALTAGLIATI Frederic LA VOULTE CYCLO SPORTIF 03h00’13
33 CHARDES Christophe Salindres St Privat 03h00’21
34 ARNAUD Gérald PONT ST ESPRIT 03h00’31
35 ROCHER Alain UNION CYCLISTE LAMASTRE 03h00’32
36 DANIS Maxime N.L. 03h01’08
37 CAPELIER Philippe PONT ST ESPRIT V.C. 03h01’09
38 BILLIOUD Philippe DRUILLAT VELOCLUB 03h01’20
39 BOQUILLOD Pascal VELOCLUB DRUILLAT 03h01’21
40 FOURNIER Pascal DONZERE A.T.C. 26 03h01’59
41 BAYLE Jean-Marc BEAUMES DE VENISE A.C. 03h03’29
42 BELIN Jean-Michel BRIGNAIS VELOCLUB 03h04’03
43 TALAGRAND Pierre MENDE UCML 03h05’24
44 WISNIEWSKI Georges VELO CLUB VAL DE CEZE 03h05’50
45 AUBERT Gerard LES TOURETTES 03h06’29
46 FABRE Olivier MONTAGNAC A.C. 03h07’09
47 RANC Jérôme Salindres St Privat 03h09’14
48 AURECHE Etienne Les TOURETTES A.C.Tourettoise 03h09’20
49 BETTENCOURT Martial NIMES V.C. Sprinter 03h10’24
50 CARRIER Franck RUOMS Cyclisme Organisation 03h11’09
51 HERAULT Mathieu PRIVAS TRIATHLON TRIO7 03h11’50
52 MOULIN William Vallon Pont d’Arc V.C. pays vallonnais 03h11’59
53 MARCONE Richard JARRIE CHAMP TEAM 03h13’08
54 NOIRE Christophe LES ANGLES V.C. des Angles 03h13’09
55 RIFFARD Franck DONZERE 03h13’12
56 DANIS Christophe N.L. 03h13’14
57 BOURDA Olivier Guidon Cyclo sportif Pyrénéen 03h13’14
58 RIBEYRE Gilles CS COUXOIS 03h13’14
59 DUPOUX Philippe GOUDARGUES V.C. Val de Cèze 03h14’48
60 PRIMET Eric 03h14’53
61 RIMOUX Jean Luc AMICALE CYCLISTE LES TOURRETTTES 03h14’53
62 DEMESY Jean-Marie VELOSPORT CARCOIS 03h15’02
63 MEJEAN Fabrice N.L. 03h15’18
64 LEONCE Thierry LE PUY EN VELAY Groupe Cyclo 03h15’33
65 CHAVA Diego 03h16’00
66 BLANC Christian N.L. 03h16’03
67 PEYRO Michel VCP PIERRELATTE 03h16’07
68 TURK Albert ALES Vélo Club 03h16’11
69 COSTE Jean-Claude 03h16’14
70 BERNARDI Laurent SALINDRES V.C. 03h16’58
71 AIGON Sébastien SALINDRES V.C. 03h16’59
72 RASCLARD Daniel ESC VAISON 03h17’18
73 RAVE Alain MONTPELLIER LANGUEDOC CYCLISME 03h17’19
74 DIMNET Thomas MONTESQUIEU ETOILE CYCLISTE 03h18’15
75 BOUILLOUX Christophe CYCLO BOURCAIN 03h18’15
76 FAURE Laurent USC VILLENUVE DE BERG 03h19’36
77 SYLVESTRE Didier ALES Vélo Club 03h20’30
78 BAUDOUIN Cyril 03h20’30
79 ARLAUD Alain 03h20’38
80 DEYGAS Frédéric TAIN l’HERMITAGE VALRHONA 03h21’17
81 FARJAS Jonathan EC MARCIGNY 03h21’20
82 BONNEFOY Alain VELO CLUB MALGORIEN 03h21’22
83 DELOLME Jean-Yves 03h21’23
84 PONS Jean-Jacques MONTELIMAR SJVC 03h21’24
85 CHIFFLET François N.L. 03h21’41
86 DAUNAY Laurent 03h22’16
87 BRUN Paul N.L. 03h22’34
88 ESTEOULE Daniel PRIVAS C.S.L.G. 03h23’24
89 CAUSSEL Lillian Flèche du MIDI 03h24’36
90 CORTES Michel SARRAS-OZON A.L. 03h25’26
91 REGNIER Vivien MACON V. Sport Maconnais 03h26’11
92 DEVOGHEL Christoph CHARVIEU CHAVANIEU 03h26’12
93 ARGUEL Bernard VELO CLUB DU VELAY 03h26’15
94 VERNET Sebastien COUX CS Couxois 03h26’36
95 THUILLIER Louis MONTELIMAR SAINT JAMES 03h26’47
96 GERBERON Olivier 03h26’53
97 MARTARESCHE Christopher VSC BERG CARTOU 03h26’54
98 DALGOBBO Philippe A-SPORTIVE YOPLAIT 03h27’03
99 ARTIGLIERI Bruno BACN 03h27’06
100 CHAZALON Pierre 03h27’47
101 MASERATI Simon CHAMROUSSE TEAM CYCLOSPORT 03h27’53
102 HOUDEBINE René VELO CLUB VAL DE CEZE 03h28’54
103 BENOIT Christian TAIN l’HERMITAGE VALRHONA 03h29’27
104 GONZALVEZ Lilian SAUZET Team X-SPORT 03h29’41
105 RAY Patrick GOUDARGUES V.C. Val de Cèze 03h29’45
106 CLEMENT Pierre CYCLO CLUB DE ROMANS 03h29’53
107 JULIEN Bernard LE PUY EN VELAY Triathlon 03h30’02
108 OMBRET Dominique VELO CLUB DU VELAY 03h30’02
109 FUGIER Philippe LE CHEYLARD CRB 03h30’30
110 MEYSSONNIER Patrick N.L. 03h31’20
111 CARRERES Eric Salindres St Privat 03h31’40
112 PESENTI Isabelle GOUDARGUES V.C. Val de Cèze 03h32’32
113 PESENTI Christian GOUDARGUES V.C. Val de Cèze 03h32’34
114 DELAUZUN Dominique 03h34’35
115 LE COQUEN Michaël VELOCLUB DU VELAY 03h38’05
116 COLLARD Marie-Françoise LOIRE FOREZ CYCLOSPORT 03h38’43
117 BOUET Yannick COCGP 30 03h40’58
118 BERAUD Noël St Rambert d’Albon V.C. 03h42’09
119 POYET Sophie LE PUY EN VELAY Groupe Cyclo 03h42’25
120 TERZIBACHIAN Franck N.L. 03h42’38
121 EBOLI Georges 03h43’38
122 BARRES Louis N.L. 03h44’13
123 BISSARDON Pierre 03h44’14
124 DUBRAY Michel N.L. 03h45’02
125 GRENIER Maurice CYCLO BOURCAIN 03h48’31
126 TONDEREAU Jérôme 03h49’05
127 LISA Jean-Pierre RHONE ALPES CYCLISME 03h49’30
128 SAURA Anthony ALES TRIATHLON 03h50’39
129 MALECOT Pierre ECV 78 VELIZY 03h53’17
130 REYNAUD Georges JOYEUSE 03h53’17
131 GAFFET Jean-Claude AVC SAINT-LAURENT DES ARBRES 03h53’42
132 BOUSCHON Christian VELO CLUB DE SALLINDRES 03h53’43
133 VAN- DE- GINSTE Noël N.L. 03h56’00
134 MAISTRE Gilles CS COUXOIS 03h56’01
135 ANDRE Stéphane 03h56’44
136 LECOMTE MARC COUX CS Couxois 04h00’05
137 DUCROS Daniel BARJAC ATHL.COURSE 04h00’06
138 FERRAT Bernard BARJAC ATHL.COURSE 04h00’07
139 CODOUL Philippe N.L. 04h00’44
140 BLONDEAU Patrick PRIVAS TRI O7 04h06’16
141 DARGET-LACOSTE Valérie LOIRE FOREZ CYCLOSPORT 04h06’55
142 GONZALVEZ René MONTELIMAR SJVC 04h08’46
143 DAUMOND Jean-Claude MAUGIO V.C. 04h11’31
144 MARQUES Joël Grand QUEVILLY Ste LUCIE Cyclisme 04h11’32
145 DURAND Jean-François N.L. 04h18’36
146 EXPOSITO Samuel 04h18’37
147 PONGE Jacky VELO CLUB VAL DE CEZE 04h18’38
148 MAES Stéfanie 04h18’40
149 ROGIERS Carlo 04h19’05
150 CANNIE Stefan 04h19’05
151 FOURTIN Myriam RISOUL VELO CLUB 04h19’23
152 CHACORNAC Alain 04h20’52
153 BARBE Freddy N.L. 04h22’18
154 CHEIKHROUHOU Mohamed N.L. 04h23’18
155 BERNARD Serge L’ISLE SUR SORGUE 04h23’19
156 DUBOS Dominique 04h29’10
157 TEISSIER Jakie N.L. 04h35’06
158 VEYRENC Philippe 04h35’55
159 LE JEUNE Laurent 04h35’55
160 DAUGA Hervé 04h35’55
161 NADREAU Jack 04h36’30
162 MOLINARI Robert PROVENCE OC 04h37’00
163 FAURE Bruno 04h37’39
164 CHATAIN Marie-Hélène St Rambert d’Albon V.C. 04h41’08
165 CABAUD Daniel St Rambert d’Albon V.C. 04h41’08
166 VILLARD Carole VELOCLUB VALRHONA 04h42’05
167 VILLARD Patrice TAIN/TOURNON FRIOL CLUB 04h42’06
168 JOUVE Christian U.C.A. 04h46’30
169 CHAMBON Christian Le Cheylard C.R.B. 04h51’02
170 BERINGS Luc VLAAMSE WIELRIJDERSBOND 04h52’17
171 REYNAUD Michel VIVIERS CYCLO 04h53’18
172 FAURE Edmond CYCLO LOISIRS IVIERS 04h53’19
173 COMBE Gérard LE TEIL V.C. Teillois 04h53’39
174 GEAY André SALLES LAVALETTE 04h57’03
175 GARCIA Yves N.L. 05h04’54
176 DUPLAND Alain N.L. 05h08’18
177 BACCOU Gilles 05h13’14
178 GARCIA Sylvie N.L. 05h21’52
179 VELAY Brigitte N.L. 05h52’49
180 REYMONDON Philippe 05h52’49

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !