Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> L’Etape Sanfloraine 2012 : Résultats du 114 km

Cl...Dos.Nom prénomCl.cat.Temps.......Ecart...Moy...
1 459 DELOLME Félix 1° A 03h23’57 - 33,54
2 714 BLANC François Xavier 1° B 03h24’07 0’10 33,51
3 752 FERREIRA Patrick 1° C 03h24’23 0’26 33,47
4 726 FULCRAND Gregory 2° B 03h24’26 0’29 33,46
5 113 BETTON Christophe 2° C 03h24’30 0’33 33,45
6 740 COUDERC Antoine 2° A 03h24’36 0’39 33,43
7 419 GODEST Sébastien 3° C 03h24’42 0’45 33,41
8 594 JEANJEAN Nicolas 4° C 03h25’10 1’13 33,34
9 583 OLIVE Aurélien 3° A 03h25’11 1’14 33,34
10 411 RANDON Philippe 1° D 03h25’15 1’18 33,33
11 758 TOPPAN Julien 4° A 03h25’23 1’26 33,3
12 489 DELPIERRE Victor 5° A 03h25’41 1’44 33,26
13 428 MARVILLET Christophe 3° B 03h25’45 1’48 33,24
14 502 LAGASSE Guillaume 6° A 03h25’50 1’53 33,23
15 413 CHARNAY Théo 7° A 03h26’01 2’04 33,2
16 759 PAGES Vincent 8° A 03h26’08 2’11 33,18
17 721 FULCRAND Guy 1° E 03h27’30 3’33 32,96
18 707 JOUVE Antoine 9° A 03h29’08 5’11 32,71
19 545 VERNE Florent 5° C 03h32’02 8’05 32,26
20 416 QUEILLE Jean louis 6° C 03h32’17 8’20 32,22
21 418 LABUSSIERE Jean Luc 4° B 03h33’30 9’33 32,04
22 650 LACOSTE Jeremie 10° A 03h34’42 10’45 31,86
23 430 DOLE Grégory 5° B 03h35’32 11’35 31,74
24 609 AZAM Serge 7° C 03h35’40 11’43 31,72
25 736 JONCOUX Pierre 11° A 03h35’47 11’50 31,7
26 485 FAGNAN Jean Marc 8° C 03h36’21 12’24 31,62
27 610 LAUSSEL Pierre 2° D 03h38’51 14’54 31,25
28 692 GREGOIRE Thierry 9° C 03h38’53 14’56 31,25
29 535 MONTOURCY David 6° B 03h38’56 14’59 31,24
30 733 CALLEWAERT François 12° A 03h38’59 15’02 31,24
31 451 CARASSINI Laurent 7° B 03h39’01 15’04 31,23
32 747 JOUVE Didier 8° B 03h39’03 15’06 31,23
33 694 FARGUES Thierry 3° D 03h39’06 15’09 31,22
34 669 MAS François 13° A 03h39’15 15’18 31,2
35 589 LONJON Bernard 2° E 03h39’16 15’19 31,19
36 148 BROSSARD Thierry 10° C 03h39’23 15’26 31,18
37 429 DECOMBE Christian 4° D 03h39’24 15’27 31,18
38 720 BONNEFOI Philippe 11° C 03h39’27 15’30 31,17
39 187 SAVINEL Jean Michel 9° B 03h39’34 15’37 31,15
40 588 FABRE Philippe 12° C 03h39’36 15’39 31,15
41 569 LAPALONCY David 10° B 03h42’22 18’25 30,76
42 607 BARRET Clément 14° A 03h42’22 18’25 30,76
43 755 POT Guillaume 15° A 03h44’41 20’44 30,44
44 533 BONNIN Frédéric 13° C 03h44’42 20’45 30,44
45 405 TUFFERY Thierry 11° B 03h45’58 22’01 30,27
46 548 DEJOUX Julien 16° A 03h46’03 22’06 30,26
47 587 BEAUMONT Jean Marc 5° D 03h46’05 22’08 30,25
48 544 CAPEL Frédéric 12° B 03h46’05 22’08 30,25
49 444 NOELL Quentin 17° A 03h46’10 22’13 30,24
50 442 VEYRAC Gérard 3° E 03h46’15 22’18 30,23
51 576 VIRAT Arnaud 18° A 03h46’22 22’25 30,22
52 715 LECOLE Remi 13° B 03h46’26 22’29 30,21
53 496 SERRE Jean Yves 14° C 03h46’29 22’32 30,2
54 606 ROCHER Alain 6° D 03h46’30 22’33 30,2
55 549 BONZOM Christophe 15° C 03h46’36 22’39 30,19
56 467 BONNEFOY Frédéric 14° B 03h46’37 22’40 30,18
57 406 BARBANCE Francis 7° D 03h46’37 22’40 30,18
58 724 CAMARENA Philippe 16° C 03h46’38 22’41 30,18
59 522 FOURES Patrice 17° C 03h46’41 22’44 30,17
60 591 GONZALEZ Jean Paul 8° D 03h46’42 22’45 30,17
61 415 BERCET Joel 18° C 03h46’52 22’55 30,15
62 500 CHAPIGNAC Jean Paul 4° E 03h46’52 22’55 30,15
63 475 DUVAL Tony 15° B 03h46’53 22’56 30,15
64 748 L’HOTE Jeremy 16° B 03h46’55 22’58 30,14
65 512 PRADALIER Francis 9° D 03h46’57 23’00 30,14
66 744 COURTET Patrick 19° C 03h47’16 23’19 30,1
67 510 BILLARD Jean Louis 10° D 03h47’50 23’53 30,02
68 523 BRESLAVEC Romain 17° B 03h48’58 25’01 29,87
69 554 CUBEDO Pierre 5° E 03h49’40 25’43 29,78
70 547 CHAZALVIEL Florent 18° B 03h49’47 25’50 29,77
71 551 MAGNE Hervé 6° E 03h49’48 25’51 29,77
72 749 LORBLANCHET Marion 1° W1 03h50’07 26’10 29,72
73 611 BLAYAC Claude 11° D 03h50’12 26’15 29,71
74 538 TREPSAT Georges 7° E 03h50’34 26’37 29,67
75 637 VERMIER Gilles 12° D 03h50’48 26’51 29,64
76 644 BOURASSET Lionel 20° C 03h51’01 27’04 29,61
77 737 OZUCH Michel 19° B 03h51’01 27’04 29,61
78 612 CAUMES Jean-Louis 21° C 03h53’02 29’05 29,35
79 640 VIGUIER Serge 20° B 03h53’03 29’06 29,35
80 751 GUILLAUME Laurent 22° C 03h53’05 29’08 29,35
81 531 BLAT Hervé 23° C 03h53’05 29’08 29,35
82 613 AZAM Jérome 21° B 03h53’08 29’11 29,34
83 683 JOUANDIN Patrick 24° C 03h53’10 29’13 29,34
84 619 VIDALINC Matthieu 22° B 03h53’12 29’15 29,33
85 743 MIOLANE Christian 13° D 03h53’21 29’24 29,31
86 742 SANCIAUT Xavier 23° B 03h53’33 29’36 29,29
87 437 OUILLON Jean Bruno 14° D 03h56’08 32’11 28,97
88 625 LOUBIERES Eric 25° C 03h57’22 33’25 28,82
89 702 ALES Christophe 24° B 03h57’33 33’36 28,79
90 414 POTY Henri 8° E 03h57’41 33’44 28,78
91 648 BERTHUIT Damien 19° A 03h57’57 34’00 28,75
92 575 DAUDE Serge 15° D 03h58’04 34’07 28,73
93 401 HINAULT Bernard 16° D 03h59’59 36’02 28,5
94 404 CHASSAGNOL Lionel 17° D 03h59’59 36’02 28,5
95 407 JARLOT Daniel 18° D 03h59’59 36’02 28,5
96 540 NICOLAS Fabrice 19° D 04h00’00 36’03 28,5
97 632 DEMESY Jean Marie 20° D 04h00’00 36’03 28,5
98 517 MAHE Jérome 25° B 04h00’01 36’04 28,5
99 402 HINAULT Alexandre 26° B 04h00’02 36’05 28,5
100 417 BARBAT Jean Luc 21° D 04h00’02 36’05 28,5
101 652 AUCLAIR Rémi 22° D 04h00’02 36’05 28,5
102 571 RABEYRIN Philippe 26° C 04h00’09 36’12 28,48
103 704 MAURIN Pierre 23° D 04h00’33 36’36 28,43
104 697 BALDEYROU Georges 1° F 04h00’46 36’49 28,41
105 445 LAFFAYE Bernard 9° E 04h00’47 36’50 28,41
106 536 GENTEUR Thierry 24° D 04h00’52 36’55 28,4
107 440 TAILLANDIER Bernard 25° D 04h01’26 37’29 28,33
108 410 BOUDRY Sébastien 27° C 04h01’26 37’29 28,33
109 505 BIZARD Michael 28° C 04h01’29 37’32 28,32
110 572 ROUGERIE Alain 10° E 04h01’40 37’43 28,3
111 741 DOS Santos Nicolas 27° B 04h02’14 38’17 28,24
112 754 VIALLET Michel 26° D 04h02’40 38’43 28,19
113 574 RIOM Dominique 28° B 04h02’41 38’44 28,18
114 653 MOREL Jean Lucien 29° C 04h03’04 39’07 28,14
115 452 MICHEL Eric 30° C 04h03’22 39’25 28,11
116 472 ARGUEL Bernard 2° F 04h03’30 39’33 28,09
117 473 BAILLIER Thibaut 20° A 04h04’27 40’30 27,98
118 649 DIDIER 31° C 04h04’46 40’49 27,94
119 682 RIOM Yves 27° D 04h04’50 40’53 27,94
120 434 TEILLAUMAS Jean Luc 28° D 04h04’56 40’59 27,93
121 695 TACHEIX Mickael 32° C 04h05’03 41’06 27,91
122 688 SOUPET Christophe 33° C 04h05’39 41’42 27,84
123 524 MAURY Sylvain 29° B 04h05’41 41’44 27,84
124 514 MICHON Pierre 34° C 04h05’48 41’51 27,83
125 21 REBEYROTTE Vincent 29° D 04h05’58 42’01 27,81
126 446 GOBIN Alain 30° D 04h06’05 42’08 27,8
127 735 FROMENT François 35° C 04h06’14 42’17 27,78
128 661 MABIRE Michel 11° E 04h06’18 42’21 27,77
129 608 BAILLY Laurent 36° C 04h06’20 42’23 27,77
130 462 CORTES Michel 3° F 04h06’37 42’40 27,74
131 730 MARTINEZ Thierry 37° C 04h06’41 42’44 27,73
132 542 FERMIN Hervé 38° C 04h06’44 42’47 27,72
133 529 ROUILLARD Alain 12° E 04h06’47 42’50 27,72
134 476 RAIMOND Jean Pierre 31° D 04h06’52 42’55 27,71
135 527 BERNARD Thomas 21° A 04h06’54 42’57 27,7
136 457 PAYSAL Thomas 30° B 04h07’01 43’04 27,69
137 689 MOINARD Christian 13° E 04h07’35 43’38 27,63
138 553 KOHUT Pierre 4° F 04h07’56 43’59 27,59
139 564 VIALLE Romain 22° A 04h08’14 44’17 27,55
140 482 PIREYRE Jean Claude 14° E 04h08’27 44’30 27,53
141 725 CHASSANG Sébastien 31° B 04h09’51 45’54 27,38
142 639 ALBISSON Philippe 39° C 04h09’51 45’54 27,38
143 421 POUMIER Jérome 32° B 04h10’09 46’12 27,34
144 699 TARRIT Philippe 40° C 04h11’02 47’05 27,25
145 504 BIZARD Max 15° E 04h12’55 48’58 27,04
146 723 MALLET Michel 41° C 04h13’58 50’01 26,93
147 477 BOUSQUET Patrick 42° C 04h14’22 50’25 26,89
148 82 BRUYNOOGHE Laurent 43° C 04h14’25 50’28 26,89
149 501 ROUSTAIN Alain 32° D 04h14’31 50’34 26,87
150 509 BAILLY Jean 44° C 04h14’36 50’39 26,87
151 74 DELANOE Dominique 33° D 04h14’42 50’45 26,86
152 629 ANDRE Alain 34° D 04h14’42 50’45 26,86
153 727 MOSNIER Olivier 33° B 04h15’03 51’06 26,82
154 617 FEITAMA Michel 45° C 04h15’08 51’11 26,81
155 497 FOUGA Gilles 16° E 04h15’08 51’11 26,81
156 534 MAVIER Jean Luc 35° D 04h15’18 51’21 26,79
157 580 CHARRIAUD Jean Michel 34° B 04h15’43 51’46 26,75
158 579 VISSAC Philippe 35° B 04h16’23 52’26 26,68
159 424 SALETTE Alexandre 17° E 04h16’29 52’32 26,67
160 605 GARNIER Jean Marie 36° D 04h16’43 52’46 26,64
161 598 BERTHET Romain 36° B 04h16’45 52’48 26,64
162 438 DUNAUD Daniel 37° D 04h16’48 52’51 26,64
163 600 GARDES Jean Pierre 38° D 04h17’07 53’10 26,6
164 757 ALAZARD Michel 18° E 04h17’10 53’13 26,6
165 488 SERRE Philippe 19° E 04h17’10 53’13 26,6
166 602 GAUZINS Daniel 20° E 04h17’15 53’18 26,59
167 756 BRUGET Didier 46° C 04h17’20 53’23 26,58
168 685 DUFFOUR Claude 39° D 04h17’22 53’25 26,58
169 403 HINAULT Mickael 37° B 04h17’26 53’29 26,57
170 470 POREE Philippe 47° C 04h17’26 53’29 26,57
171 555 LEMAITRE Gérard 21° E 04h17’26 53’29 26,57
172 468 CHARMETTE Bernard 40° D 04h17’30 53’33 26,56
173 706 COUPAT Jean Claude 5° F 04h17’44 53’47 26,54
174 601 DELCHER Bernard 22° E 04h17’45 53’48 26,54
175 599 DUMAS Yves 23° E 04h17’49 53’52 26,53
176 690 JOLLY Jean Pierre 24° E 04h18’00 54’03 26,51
177 603 CUSSAC Jean David 38° B 04h18’37 54’40 26,45
178 556 PALIS Michel 25° E 04h19’03 55’06 26,4
179 6 FAURE Jean Louis 41° D 04h19’25 55’28 26,37
180 666 CUSSAC Laurent 48° C 04h20’06 56’09 26,3
181 731 TRIN Gilles 23° A 04h20’14 56’17 26,28
182 729 POGET Fabien 24° A 04h20’17 56’20 26,28
183 635 GUYOLLOT Bernard 42° D 04h20’19 56’22 26,28
184 663 CHABOT Gilles 26° E 04h20’28 56’31 26,26
185 705 FLORET François 6° F 04h20’29 56’32 26,26
186 557 PETIT André 7° F 04h20’34 56’37 26,25
187 409 BETHUIT Roland 43° D 04h20’54 56’57 26,22
188 626 SANNIER Jean Louis 27° E 04h21’35 57’38 26,15
189 627 PINSIVY Thierry 49° C 04h22’03 58’06 26,1
190 578 LEBIHAN Yves 44° D 04h22’24 58’27 26,07
191 487 GOMEZ Marcel 8° F 04h23’09 59’12 25,99
192 518 MARIAUX Jean 45° D 04h24’50 1h00’53 25,83
193 590 MEYNIEL René 28° E 04h25’05 1h01’08 25,8
194 483 FABRE Christian 29° E 04h25’10 1h01’13 25,8
195 447 LECLERCQ Olivier 50° C 04h25’19 1h01’22 25,78
196 519 DELOLME Jean Yves 51° C 04h25’26 1h01’29 25,77
197 646 LOMBARD Pierre 30° E 04h25’28 1h01’31 25,77
198 585 BRUGIERE Stéphane 39° B 04h25’31 1h01’34 25,76
199 448 STIRNEMANN Christian 52° C 04h25’38 1h01’41 25,75
200 658 TALON Nicolas 40° B 04h26’14 1h02’17 25,69
201 104 MAGNAUDEIX Jannick 53° C 04h27’02 1h03’05 25,61
202 103 SIMONNET Michel 46° D 04h27’04 1h03’07 25,61
203 507 MARTIN William 47° D 04h27’33 1h03’36 25,57
204 474 BAILLIER Jean Hugues 48° D 04h27’37 1h03’40 25,56
205 667 LE MANOUR Claude 49° D 04h27’39 1h03’42 25,56
206 633 IUANOVA Elena 1° W2 04h28’48 1h04’51 25,45
207 634 CABAL Christian 54° C 04h28’51 1h04’54 25,44
208 528 PERIE Jean 9° F 04h29’21 1h05’24 25,39
209 595 EXBRAYAT René 50° D 04h29’28 1h05’31 25,38
210 660 DOUSSET Laurent 41° B 04h29’28 1h05’31 25,38
211 671 TARDISSON Pascal 55° C 04h29’31 1h05’34 25,38
212 631 BOISLARD Guy 10° F 04h29’41 1h05’44 25,36
213 672 RAWCON Claude 42° B 04h29’43 1h05’46 25,36
214 458 DELPIERRE Christian 51° D 04h29’50 1h05’53 25,35
215 453 BENOIT Patrick 56° C 04h29’57 1h06’00 25,34
216 541 VEYROND Gilbert 52° D 04h29’57 1h06’00 25,34
217 432 BURLAT Jean Yves 53° D 04h30’07 1h06’10 25,32
218 573 SOMBRET Jean Michel 54° D 04h30’14 1h06’17 25,31
219 680 DUVERNY Pascal 57° C 04h30’29 1h06’32 25,29
220 700 RIGAUD François 55° D 04h30’56 1h06’59 25,25
221 570 CYPIERRE Stéphane 58° C 04h31’10 1h07’13 25,22
222 722 ENGELVIN Serge 56° D 04h31’15 1h07’18 25,22
223 506 MECHEKOUR Lionel 57° D 04h31’19 1h07’22 25,21
224 753 DAUSSET Claude 31° E 04h31’21 1h07’24 25,21
225 716 LEGROS Jean Louis 32° E 04h31’23 1h07’26 25,2
226 750 ODRY Bertrand 58° D 04h31’39 1h07’42 25,18
227 582 LAMARD Jean Paul 11° F 04h31’55 1h07’58 25,15
228 530 PIGAL Didier 59° C 04h32’17 1h08’20 25,12
229 463 ESTIER Roland 59° D 04h32’31 1h08’34 25,1
230 614 CHASTEL Jean Marc 60° C 04h33’54 1h09’57 24,97
231 615 CHASTEL Frédéric 25° A 04h33’54 1h09’57 24,97
232 408 SALVAN Denis 33° E 04h34’01 1h10’04 24,96
233 521 GENESTE Jean Louis 61° C 04h35’26 1h11’29 24,83
234 746 POYET Sophie 1° W3 04h36’16 1h12’19 24,76
235 435 BOUTENKO Jean Michel 60° D 04h36’18 1h12’21 24,76
236 693 TESTARD Guy 62° C 04h36’26 1h12’29 24,74
237 543 TEISSEDRE Bernard 61° D 04h36’43 1h12’46 24,72
238 684 KLIMENKO Christian 62° D 04h37’17 1h13’20 24,67
239 691 LARY Christian 63° D 04h37’30 1h13’33 24,65
240 449 DARDANT Pascal 63° C 04h37’58 1h14’01 24,61
241 532 LEGUAY Laurent 43° B 04h38’04 1h14’07 24,6
242 550 TOUNY Christian 12° F 04h38’05 1h14’08 24,6
243 664 RIGAL Alain 13° F 04h38’09 1h14’12 24,59
244 513 FAURE Claude 34° E 04h38’11 1h14’14 24,59
245 565 BRILLAUD Jean Luc 64° C 04h38’23 1h14’26 24,57
246 515 BRUN André 64° D 04h38’29 1h14’32 24,56
247 552 BRUGGER Franck 65° C 04h38’49 1h14’52 24,53
248 686 DINET Hervé 66° C 04h39’58 1h16’01 24,43
249 431 FERRUCCI Jean Pierre 65° D 04h40’12 1h16’15 24,41
250 423 GERARD Eloi 66° D 04h40’39 1h16’42 24,37
251 642 BROS Bernard 14° F 04h40’53 1h16’56 24,35
252 654 LEGROS Marc 67° D 04h40’53 1h16’56 24,35
253 678 GUIMARD Thierry 67° C 04h40’53 1h16’56 24,35
254 537 BOISSAVY Eric 68° C 04h41’09 1h17’12 24,33
255 568 MAILFAIT Michel 35° E 04h42’06 1h18’09 24,25
256 420 DELMAS Christian 68° D 04h42’23 1h18’26 24,22
257 491 ROUSSEAU Florent 69° C 04h42’36 1h18’39 24,2
258 456 DUSSUTOUR Joel 69° D 04h42’39 1h18’42 24,2
259 217 FABRE Daniel 70° D 04h44’24 1h20’27 24,05
260 145 LIBRAIRE Frédéric 70° C 04h46’00 1h22’03 23,92
261 604 CHARRADE Patrick 71° C 04h46’10 1h22’13 23,9
262 433 MONGIOLS Jean Claude 71° D 04h46’32 1h22’35 23,87
263 581 PIERREVAL Roger 36° E 04h47’58 1h24’01 23,75
264 484 DELAGE Didier 72° D 04h48’20 1h24’23 23,72
265 593 FRAYSSE Christian 73° D 04h48’26 1h24’29 23,71
266 655 MARCELLE Sylvain 72° C 04h48’44 1h24’47 23,69
267 584 RAULET Jean Marie 37° E 04h49’04 1h25’07 23,66
268 577 AGUER Jean Pierre 73° C 04h49’21 1h25’24 23,64
269 630 BOUCHARINC Jean Claude 74° D 04h49’46 1h25’49 23,61
270 745 CRAUSER Michel 75° D 04h49’47 1h25’50 23,6
271 681 PITOT Marc 76° D 04h49’51 1h25’54 23,6
272 674 CROCOMBETTE Jacques 77° D 04h50’07 1h26’10 23,58
273 546 CABARBAYE Dominique 78° D 04h50’27 1h26’30 23,55
274 471 MORLET Frédéric 74° C 04h50’29 1h26’32 23,55
275 503 DALLE Philippe 75° C 04h51’32 1h27’35 23,46
276 461 PERAT Daniel 15° F 04h51’50 1h27’53 23,44
277 516 CHEYROUSSE Flavien 26° A 04h52’18 1h28’21 23,4
278 495 BASSET Thierry 76° C 04h52’51 1h28’54 23,36
279 732 POUGET Gilles 79° D 04h53’04 1h29’07 23,34
280 586 MARQUES José 77° C 04h53’13 1h29’16 23,33
281 676 BERAGNES Didier 38° E 04h53’17 1h29’20 23,32
282 738 FRANCK Guillaume 78° C 04h53’19 1h29’22 23,32
283 696 ARNAL Elie 16° F 04h53’40 1h29’43 23,29
284 665 CUSSAC Gerard 79° C 04h53’41 1h29’44 23,29
285 618 REBUFFET Laure 2° W1 04h53’43 1h29’46 23,29
286 703 PLANCHE Hubert 39° E 04h54’39 1h30’42 23,21
287 708 FERRANDON René 40° E 04h54’40 1h30’43 23,21
288 709 FERRI André 17° F 04h54’40 1h30’43 23,21
289 698 SUDRE Jean Louis 80° C 04h54’42 1h30’45 23,21
290 134 VANDENBUSSCHE Gilles 81° C 04h54’54 1h30’57 23,19
291 439 FLEURIOT François 44° B 04h55’24 1h31’27 23,16
292 422 JOUSSERAND Pascal 80° D 04h55’28 1h31’31 23,15
293 558 CHAUSSE Raymond 18° F 04h55’30 1h31’33 23,15
294 647 MANENC Serge 81° D 04h55’43 1h31’46 23,13
295 526 MAURY Jean Pierre 19° F 04h56’23 1h32’26 23,08
296 525 MAURY Christian 82° D 04h56’24 1h32’27 23,08
297 620 DUBOT Denis 82° C 04h57’01 1h33’04 23,03
298 679 BOULET Philippe 83° C 04h57’47 1h33’50 22,97
299 592 MERCIER René 84° C 04h58’01 1h34’04 22,95
300 464 LEBRETON André 41° E 04h58’06 1h34’09 22,95
301 508 BOLDET Daniel 83° D 04h58’18 1h34’21 22,93
302 47 ETUR François 85° C 04h58’22 1h34’25 22,92
303 677 BURTIN Jean Marie 20° F 04h58’25 1h34’28 22,92
304 539 DETEIX Michel 21° F 05h00’43 1h36’46 22,75
305 675 MOURET Daniel 42° E 05h01’06 1h37’09 22,72
306 622 SOUBEYROUX Jean David 86° C 05h01’35 1h37’38 22,68
307 628 WATTIER Denis 43° E 05h04’01 1h40’04 22,5
308 427 CLAVERIE Bernard 44° E 05h04’13 1h40’16 22,48
309 511 QUEYRIE Coralie 3° W1 05h04’41 1h40’44 22,45
310 469 SURE Michel 45° E 05h05’39 1h41’42 22,38
311 734 LORMIERES Joel 45° B 05h08’18 1h44’21 22,19
312 621 SENON Nicolas 87° C 05h09’09 1h45’12 22,13
313 562 TRESSON Laurent 27° A 05h09’43 1h45’46 22,08
314 441 DIONNET Michel 46° E 05h10’39 1h46’42 22,02
315 728 DALAN Alain 47° E 05h12’51 1h48’54 21,86
316 656 HERBST Lorenz 84° D 05h12’54 1h48’57 21,86
317 800 MENARD Coralie 2° W2 05h13’18 1h49’21 21,83
318 657 JOUANDON Laurent 88° C 05h13’41 1h49’44 21,81
319 616 BUISSON Serge 85° D 05h15’30 1h51’33 21,68
320 520 AUSSEUR Gilles 48° E 05h20’20 1h56’23 21,35
321 673 LEMESLE Jean Louis 86° D 05h20’41 1h56’44 21,33
322 643 DAUVIER Mathilde 3° W2 05h22’33 1h58’36 21,21
323 641 JARDIN Regis 87° D 05h22’34 1h58’37 21,2
324 499 URBAIN Hervé 89° C 05h22’46 1h58’49 21,19
325 498 BOUVIER-BELLEVILLE Eric 90° C 05h22’49 1h58’52 21,19
326 450 PASINI Patrice 49° E 05h23’55 1h59’58 21,12
327 460 MARABUTO Jean Paul 88° D 05h23’55 1h59’58 21,12
328 480 BONNIEUX Dominique 91° C 05h24’05 2h00’08 21,11
329 465 DROUET Thierry 89° D 05h24’16 2h00’19 21,09
330 68 THOMAS Tony 46° B 05h29’36 2h05’39 20,75
331 486 SULLIVAN Terry 22° F 05h30’04 2h06’07 20,72
332 662 RIOU Pierre 23° F 05h30’31 2h06’34 20,69
333 559 VILAIN Lydia 4° W1 05h32’21 2h08’24 20,58
334 566 PRADEL Laurent 92° C 05h34’43 2h10’46 20,44
335 636 JOURDAN Maurice 50° E 05h38’43 2h14’46 20,19
336 76 MOURIN Camille 51° E 05h38’44 2h14’47 20,19
337 455 HERMET Jean Louis 52° E 05h40’18 2h16’21 20,1
338 645 LAGARDE Thierry 93° C 05h41’36 2h17’39 20,02
339 466 TOURNAIRE Raymond 1° H 05h42’26 2h18’29 19,97
340 494 RIFFAUD François 47° B 05h43’06 2h19’09 19,94
341 481 LABROUSSE André Dominique 53° E 05h43’28 2h19’31 19,91
342 711 PERRIER Laurent 94° C 05h43’59 2h20’02 19,88
343 710 RAULY Philippe 95° C 05h44’29 2h20’32 19,86
344 717 BROUSSE Fabien 96° C 05h45’06 2h21’09 19,82
345 712 SIREYSOL David 28° A 05h45’41 2h21’44 19,79
346 719 POUJADE Jean Pierre 97° C 05h46’10 2h22’13 19,76
347 713 MASERATI Simon 54° E 05h47’17 2h23’20 19,7
348 651 ROUSSEL Alain 98° C 05h48’10 2h24’13 19,65
349 75 HOURUGOU Thierry 48° B 05h49’35 2h25’38 19,57
350 493 GUILLOBEZ Bernadette 2° W3 05h50’16 2h26’19 19,53
351 492 GUILLOBEZ Serge 24° F 05h50’18 2h26’21 19,53
352 718 RICHARD Philippe 99° C 05h50’59 2h27’02 19,49
353 443 DUREAU Christian 25° F 05h54’23 2h30’26 19,3
354 668 DEJONGHE Didier 55° E 05h58’13 2h34’16 19,09
355 624 ROBORG Jean Marie 90° D 06h11’12 2h47’15 18,43
356 623 VIRGILI Pascal 100° C 06h11’13 2h47’16 18,43

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!