Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Blé d’Or 2013 : Résultats du 169 km

Cl...Dos.Nom prénomC.cTemps.......Moy...
1 295 DUPUIS Clément 1° A 04:26:38 38,03
2 186 BRAULT Kevin 1° Z 04:26:38 38,03
3 87 GREVIN Jerome 2° Z 04:26:55 37,99
4 80 CHARTIER Cedric 1° B 04:27:47 37,87
5 217 RIGOULAY Johann 3° Z 04:27:59 37,84
6 143 LEBAS Sebastien 1° C 04:28:06 37,82
7 179 GRAFFIN Anthony 4° Z 04:35:41 36,78
8 38 DELLISSE Philippe 2° C 04:35:43 36,78
9 43 DAUPHIN Guy 2° B 04:35:43 36,78
10 231 GAUDIN Vincent 5° Z 04:35:45 36,77
11 44 DIEU Frederic 3° B 04:35:49 36,76
12 235 LACOCHE Jonathan 2° A 04:36:09 36,72
13 88 LORDIER Frederic 6° Z 04:36:28 36,68
14 171 HOUDOUIN David 4° B 04:37:43 36,51
15 274 VERWIMP Nick 3° A 04:37:44 36,51
16 92 DUTAILLY Jacques 1° D 04:37:51 36,49
17 5 DELBART Jordan 4° A 04:38:19 36,43
18 227 ACHOUR Abdel 5° A 04:39:00 36,34
19 14 LE MOIGNE Vincent 5° B 04:39:02 36,34
20 241 HANSSENS Christophe 3° C 04:44:34 35,63
21 83 DELARACE Philippe 4° C 04:44:40 35,62
22 168 LAUR Christophe 5° C 04:44:44 35,61
23 185 PETIT Emmanuel 6° C 04:44:52 35,6
24 142 DUGOUCHET Denis 7° C 04:44:53 35,59
25 50 CORBERY Pascal 2° D 04:44:55 35,59
26 156 BUISSON Stephane 3° D 04:44:56 35,59
27 74 AGNERAY Aurelien 6° B 04:45:00 35,58
28 192 PIHAN Stephane 7° B 04:45:01 35,58
29 290 DUCHENE Sylvain 4° D 04:45:03 35,57
30 283 BRETON Nicolas 8° B 04:45:04 35,57
31 190 LEFRANC Arnaud 8° C 04:45:05 35,57
32 248 SAUGEZ Benoit 9° B 04:45:23 35,53
33 230 FERDINAND Dominique 9° C 04:48:34 35,14
34 195 REUX Christophe 10° B 04:49:29 35,03
35 208 REUX Guillaume 11° B 04:49:29 35,03
36 63 CHARLIER Benoit 10° C 04:50:22 34,92
37 251 PRADE Benoit 6° A 04:50:26 34,91
38 223 SAVOURE Arnaud 11° C 04:50:32 34,9
39 51 LECOCQ Cedric 12° C 04:50:34 34,9
40 86 TAPIA PARDO MIGUEL Angel 13° C 04:50:35 34,9
41 263 DIEPVINTS Yves 14° C 04:50:39 34,89
42 238 BURAEU Laurent 15° C 04:50:40 34,89
43 9 RONDEAU Aurelien 12° B 04:50:41 34,88
44 77 CARON Alexis 13° B 04:50:44 34,88
45 40 ALLIMONIER Serge 1° E 04:50:44 34,88
46 76 VAN OOSTENDE Martin 5° D 04:50:46 34,87
47 255 LESPAGNOL Laurent 16° C 04:50:47 34,87
48 273 VERWIMP Luc 6° D 04:50:52 34,86
49 91 PEREIRA DE BARROS Jose 17° C 04:50:52 34,86
50 300 PELISSIER Julien 14° B 04:50:54 34,86
51 183 BUFFET Christophe 18° C 04:51:05 34,84
52 84 PFINDER Pascal 7° D 04:51:05 34,84
53 64 VITOUX Thierry 15° B 04:51:07 34,83
54 269 BRAULT Willy 19° C 04:51:08 34,83
55 174 MAHE Gilles 20° C 04:51:24 34,8
56 19 NAVEAU JEAN Yves 8° D 04:51:31 34,78
57 202 MARION Laurent 21° C 04:52:06 34,71
58 249 MONTIN Rodolphe 16° B 04:52:20 34,69
59 57 WILLENS Eric 22° C 04:53:00 34,61
60 236 LACOCHE Cedric 17° B 04:53:18 34,57
61 228 VINCENDET Eric 9° D 04:54:20 34,45
62 252 JACQUES Emmanuel 23° C 04:54:27 34,44
63 297 BEAUCHENE Antoine 7° A 04:54:38 34,42
64 6 SAUVAGE Raphael 18° B 04:54:42 34,41
65 242 BLANCHET Laurent 24° C 04:54:53 34,39
66 229 LAMBERT Vincent 10° D 04:54:57 34,38
67 125 WANTZ JEAN Charles 1° F 04:55:01 34,37
68 307 ROBERT Philippe 25° C 04:55:09 34,36
69 220 MAINE JEAN Paul 26° C 04:59:42 33,83
70 52 FEYTONS Patrick 2° F 05:02:58 33,47
71 164 GODIN Damien 19° B 05:03:00 33,47
72 60 VALLADE Eric 11° D 05:03:02 33,46
73 106 ROULOT Glenn 27° C 05:03:02 33,46
74 284 IALENTI André 12° D 05:03:02 33,46
75 34 GROS Stephanie 1° W1 05:03:05 33,46
76 17 MERCIER Dominique 2° E 05:03:09 33,45
77 35 LAURENT Cedric 20° B 05:03:10 33,45
78 244 LE JAOUDOUR Thierry 28° C 05:03:10 33,45
79 149 GOUESBIER Henri 3° F 05:03:10 33,45
80 61 COTENTIN Benoit 13° D 05:03:12 33,44
81 13 MARIANI Aldo 29° C 05:03:15 33,44
82 205 PIOLI Emmanuel 14° D 05:03:15 33,44
83 129 SQUEREN Mikael 30° C 05:03:15 33,44
84 24 LE POULLEN Alain 4° F 05:03:17 33,43
85 234 GAUDIN Pascal 31° C 05:03:18 33,43
86 209 MUSQ Gregory 21° B 05:03:19 33,43
87 203 DAVID Sebastien 22° B 05:03:19 33,43
88 272 DEWITTE Manuel 32° C 05:03:24 33,42
89 189 ROMAIN Emmanuel 33° C 05:03:27 33,42
90 299 LANGLE Pierre 15° D 05:03:43 33,39
91 222 MAUNY JEAN Michel 16° D 05:04:03 33,35
92 293 CHABAS Vincent 23° B 05:05:58 33,14
93 155 HUETTE Alan 24° B 05:07:12 33,01
94 11 BROUSSIER Thierry 34° C 05:09:51 32,73
95 124 BEIRENS Didier 35° C 05:12:36 32,44
96 180 LEULIET Henri 36° C 05:12:39 32,43
97 163 BENGALA JEAN Marc 17° D 05:12:53 32,41
98 294 COMMUNEAU Ludwig 25° B 05:12:55 32,4
99 162 QUESTROY Frederic 26° B 05:12:56 32,4
100 102 PENNEC Yann 37° C 05:14:58 32,19
101 178 MARTIN Xavier 38° C 05:15:10 32,17
102 133 ASSE Christophe 27° B 05:15:32 32,14
103 285 MOULIN Gilles 28° B 05:15:46 32,11
104 141 JOURDAIN Sebastien 29° B 05:16:00 32,09
105 66 LEQUEUX Mickael 39° C 05:16:03 32,08
106 18 LAMARRE Gerard 3° E 05:16:04 32,08
107 153 GOBIN Alain 18° D 05:16:05 32,08
108 219 GAUCHER Thierry 40° C 05:16:06 32,08
109 103 DENIS Pascal 19° D 05:16:08 32,08
110 239 MOULIN Yves 20° D 05:16:09 32,07
111 200 LAURENT Herve 41° C 05:16:10 32,07
112 81 DECLOIS JEAN Claude 5° F 05:16:14 32,06
113 71 BIZIERES Michel 6° F 05:16:17 32,06
114 89 HAMON Laurent 42° C 05:16:18 32,06
115 292 GITTON Guy 7° F 05:16:20 32,05
116 204 DUBOIS Denis 8° A 05:16:25 32,05
117 25 POIDLINS Didier 43° C 05:16:33 32,03
118 289 VAN ENDERT Peter 21° D 05:16:37 32,03
119 169 CABARET Denis 22° D 05:16:40 32,02
120 279 BURON Michel 23° D 05:16:41 32,02
121 126 COUTURIER Laurent 44° C 05:16:50 32
122 30 JACQUET Laurent 24° D 05:21:22 31,55
123 280 LECAILLON Bertrand 45° C 05:22:15 31,47
124 161 LEMEY Eric 46° C 05:22:16 31,46
125 159 DIDION Christophe 47° C 05:22:16 31,46
126 191 LEROY Simon 30° B 05:22:20 31,46
127 26 GONZALEZ PEREZ Gerard 25° D 05:22:42 31,42
128 181 ANTOINE Gilles 26° D 05:22:42 31,42
129 137 LANDRY Christian 4° E 05:22:53 31,4
130 130 FRADIN Thierry 27° D 05:22:56 31,4
131 271 SERRA Alain 28° D 05:22:56 31,4
132 122 LAGRAVE Michel 48° C 05:22:58 31,4
133 237 DE LONGUERUE Benjamin 31° B 05:23:14 31,37
134 257 FORTAT Florent 32° B 05:23:22 31,36
135 20 LECOMTE JEAN Marc 49° C 05:24:03 31,29
136 270 VARIN Wilfrid 29° D 05:25:32 31,15
137 250 DEMESSENCE Thierry 50° C 05:28:03 30,91
138 301 ROCCAND Arnaud 33° B 05:28:04 30,91
139 286 LE DREAU Thierry 51° C 05:29:20 30,79
140 150 THEVENIN Laurent 52° C 05:29:26 30,78
141 111 ABALLEA Bruno 30° D 05:30:05 30,72
142 258 ROY Remy 34° B 05:31:00 30,63
143 170 CHASSAGNE Philippe 53° C 05:31:08 30,62
144 213 MORISON Lewis 9° A 05:31:11 30,62
145 100 HENNEUSE Gilles 31° D 05:31:24 30,6
146 115 BRIGHI Marc 5° E 05:31:36 30,58
147 302 MARCEL Timothee 10° A 05:31:40 30,57
148 206 COLLEU Pascal 54° C 05:31:45 30,57
149 110 BAZIN Didier 32° D 05:32:00 30,54
150 309 LAROUDIE Gérard 6° E 05:32:10 30,53
151 31 COURBOT JEAN Marc 7° E 05:34:03 30,35
152 194 RIPOLL Emmanuel 55° C 05:34:20 30,33
153 254 PARIS JEAN Philippe 56° C 05:34:43 30,29
154 296 ELLIOTT Ian 8° E 05:34:50 30,28
155 69 TARDIVEAU Daniel 33° D 05:36:26 30,14
156 42 CHARRAUD JEAN Patrick 34° D 05:36:40 30,12
157 247 MICHALAK Barthelemy 35° B 05:37:07 30,08
158 123 BRUYNOOGHE Laurent 57° C 05:37:10 30,07
159 188 BRETAUD Jerome 36° B 05:37:14 30,07
160 266 GRISSAULT Cedric 37° B 05:37:20 30,06
161 152 TAJIRI Franck 58° C 05:37:29 30,05
162 233 MULS Guillaume 59° C 05:37:37 30,03
163 7 TASS HOMME JEAN Louis 60° C 05:37:52 30,01
164 298 ALLERON Claude 9° E 05:37:52 30,01
165 158 CONGY Philippe 35° D 05:38:24 29,96
166 75 LACASTAIGNERATTE Loic 38° B 05:38:35 29,95
167 184 BREEMEERSCH Florian 11° A 05:38:55 29,92
168 136 LACOCHE Bernard 10° E 05:40:14 29,8
169 199 AUDENOT Michel 11° E 05:40:40 29,77
170 216 CORONADO JEAN Pierre 36° D 05:40:51 29,75
171 29 MEURIN Patrice 37° D 05:41:11 29,72
172 120 TORCHEUX JEAN Daniel 12° E 05:42:05 29,64
173 243 KREMP Francois 38° D 05:42:12 29,63
174 104 AGUERRE Mathieu 61° C 05:42:45 29,58
175 212 PAGES Florian 39° B 05:43:04 29,56
176 177 CRESSANT Jacques 39° D 05:43:28 29,52
177 240 ****** DOSSARD INCONNU 05:45:15 29,37
178 28 ROULLEAU JEAN Claude 13° E 05:46:19 29,28
179 138 BONAFE Nicolas 40° B 05:46:30 29,26
180 45 ROUSSEAU Yves 14° E 05:48:44 29,08
181 276 DUBOIS Damien 12° A 05:49:09 29,04
182 277 PINCHON Dominique 62° C 05:49:40 29
183 166 TONNELIER Maxime 13° A 05:49:45 28,99
184 167 PASCOT Franck 15° E 05:49:48 28,99
185 160 CHAMPAGNE Francis 16° E 05:49:55 28,98
186 148 COQUIBUS Michel 17° E 05:50:32 28,93
187 117 LAMAZOU Arnaud 41° B 05:51:23 28,86
188 287 ENCOIGNARD Didier 40° D 05:52:19 28,78
189 253 VOISIN Guillaume 42° B 05:52:36 28,76
190 259 GRENIER Frederic 63° C 05:52:36 28,76
191 176 HANOTEAUX Laurent 43° B 05:54:10 28,63
192 210 PENEVEYRE William 44° B 05:54:35 28,6
193 260 MENAGER Vincent 64° C 05:54:41 28,59
194 201 NICOU Christian 18° E 05:55:59 28,48
195 282 BENOIST Christophe 65° C 05:56:46 28,42
196 256 LOYSEL Benjamin 66° C 05:57:23 28,37
197 101 PRIEUX JEAN Marc 41° D 05:57:30 28,36
198 182 GAMPELAERE Franck 67° C 05:57:32 28,36
199 78 LEMEUR Pascal 42° D 05:57:50 28,34
200 79 MARIE Thierry 43° D 05:57:50 28,34
201 15 PORCHER Yves 8° F 05:58:46 28,26
202 261 MERERE François 68° C 05:58:59 28,25
203 145 CAUCHY Patrick 44° D 05:58:59 28,25
204 304 TEISSET Jean Marc 45° D 05:59:03 28,24
205 275 LECUYER Bruno 46° D 06:00:46 28,11
206 10 BARRE JEAN Yves 47° D 06:01:56 28,02
207 67 BENECHIE Laurent 69° C 06:02:14 27,99
208 107 BAUDET Christophe 70° C 06:02:57 27,94
209 65 CABARET JEAN Jacques 48° D 06:02:59 27,94
210 268 LECOMBE Pierrick 71° C 06:03:33 27,89
211 151 CALLET Hubert 9° F 06:03:46 27,88
212 218 HOSTACHE Alain 45° B 06:03:58 27,86
213 291 LANDRY Olivier 72° C 06:07:32 27,59
214 146 RUSAK Jerome 46° B 06:08:07 27,55
215 226 ROUSSEAU Thierry 49° D 06:09:53 27,41
216 41 MAZOYER Sylvaine 1° W2 06:14:46 27,06
217 207 LEBRETON Pascal 73° C 06:15:27 27,01
218 173 RUDELLE Philippe 50° D 06:15:52 26,98
219 187 BROSSE Denis 51° D 06:16:12 26,95
220 288 VIGNIER Fabrice 52° D 06:16:38 26,92
221 32 DELON Didier 53° D 06:21:12 26,6
222 112 KIMMEL Philippe 54° D 06:22:03 26,54
223 90 MAHE MARTIN Florence 2° W2 06:22:13 26,53
224 306 VIOLET Gaby 55° D 06:22:13 26,53
225 175 THIBODOT Philippe 56° D 06:22:14 26,53
226 121 MAROTEL JEAN Louis 57° D 06:23:16 26,46
227 147 VANDENBUSSHE Gilles 58° D 06:29:19 26,05
228 27 GATINE Pascal 59° D 06:29:26 26,04
229 16 VANDENBUSSCHE Marc 74° C 06:29:26 26,04
230 305 HEINRY Lionel 19° E 06:30:50 25,94
231 132 HERBO JEAN Paul 20° E 06:30:57 25,94
232 127 BERNAERT Patrick 21° E 06:31:01 25,93
233 232 MARETTE Laurent 60° D 06:31:24 25,91
234 215 LEBEAU Jackie 61° D 06:31:31 25,9
235 48 BOURGEOIS RENE Claude 75° C 06:31:51 25,88
236 265 RICHARD JEAN Paul 22° E 06:35:02 25,67
237 108 GUERRY Thierry 76° C 06:37:42 25,5
238 113 CARADEUC Thierry 77° C 06:37:52 25,49
239 73 DAUVIER Mathilde 3° W2 06:47:05 24,91
240 128 JARDIN Regis 62° D 06:47:06 24,91

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!