Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Beaume Drobie 2015 : résultats du 90 km

Cl.....Nom prénom..........................CatTemps........
1 GARAND Marceau C 02:45:56
2 JANVIN Florent C 02:45:59
3 DANIS Thibaut C 02:46:50
4 PASSADE Stéphane E 02:46:54
5 GONTHIER Cédric E 02:48:17
6 POT Guillaume C 02:48:18
7 PEERSMAN GLENN D 02:48:19
8 CHAPELLE Jérémie D 02:48:20
9 SALAS Julien D 02:48:54
10 MERLE Julien D 02:48:55
11 ABRIAL Xavier E 02:50:51
12 MAZA Samuel C 02:52:27
13 GUIHUIT Marian F 02:52:52
14 ROBERT Pascal F 02:53:05
15 LINQUETTE Bertrand E 02:54:34
16 GUERIN Thomas C 02:54:49
17 RUIZ Valentin C 02:54:50
18 LEFRANCOIS Thierry E 02:54:55
19 CROZIER Maxime D 02:55:06
20 GILLET ROMUALD E 02:55:06
21 NENZI Jacques E 02:55:06
22 ROCHER David E 02:55:07
23 FLOURET Rémi G 02:55:52
24 MAURIN Laurent E 02:56:31
25 LECOULS Jean-Claude F 02:56:32
26 MAYORDOMO Franck F 02:56:32
27 BOUCHET Alexandre E 02:56:33
28 BRUNEL Morgan E 02:56:34
29 HUNEAU Stéphane E 02:56:34
30 MANCUSO Renaud D 02:56:34
31 MARC Benoit-Pierre D 02:57:26
32 HERNANDEZ Franck E 02:58:18
33 JOUVE Didier E 02:58:26
34 BOUILLOUX Christophe D 02:58:27
35 PINATEL JR F 02:58:32
36 VIGNAL CEDRIC D 02:59:46
37 LA FISCA Anthony C 03:00:05
38 AIGON Sébastien C 03:00:42
39 VAN DER VAL Hilco E 03:01:00
40 DUMAS Sébastien D 03:01:24
41 AYGLON Matthieu C 03:01:26
42 BELIN Jean-Michel F 03:01:29
43 GILBERT Luc G 03:01:30
44 GAILLARD Franck F 03:01:33
45 BUATOIS Gilles F 03:02:28
46 GUIRAUD Pascal D 03:03:28
47 MATHELIN Ulysse C 03:03:32
48 VINIT André F 03:03:34
49 GARNIER Cédric D 03:03:41
50 JOUFFRET Didier F 03:03:42
51 BERCET Joël E 03:04:29
52 PETITJEAN Denis G 03:04:38
53 WINTRICH Stéphane E 03:05:46
54 TRUILLET Stéphane D 03:06:14
55 VANEL Florent D 03:06:22
56 GIRARDET Marc G 03:06:27
57 DEYGAS Christian h 03:06:33
58 LANGLADE Gilles F 03:06:35
59 BOUZIGE Bernard F 03:07:21
60 ROGIER Dominique F 03:07:30
61 CAPELIER PHILIPPE F 03:07:51
62 UBEDA Aurélien C 03:09:29
63 MOULIN William E 03:10:04
64 CHEYLAN Gilles F 03:10:35
65 ARGENTA Gérard F 03:10:36
66 LAFFONT Correntin C 03:11:06
67 CHAPEL Daniel G 03:11:07
68 SAPET Aurélien D 03:12:52
69 BENOIT Philippe E 03:13:24
70 CLEMENT Marc F 03:13:35
71 COLONNA Stéphane E 03:13:36
72 BLANC Christian E 03:13:37
73 CUBEDO Pierre G 03:14:56
74 HEYRAUD Vincent D 03:15:08
75 DANIS Christophe F 03:15:14
76 LAFFONT Christian F 03:15:26
77 BOUVIER Xavier E 03:15:35
78 CHAUSSE Julien D 03:15:45
79 ROUSSET Matthieu D 03:17:17
80 LEMBLE Boris E 03:19:03
81 PETRE Rémi D 03:19:05
82 COMTE Thierry F 03:19:06
83 SERRE Patrick G 03:19:07
84 AUGER Pascal F 03:19:09
85 CHATAIN Luc F 03:19:09
86 MEJEAN Fabrice E 03:19:14
87 TASSONE Philippe E 03:19:46
88 GASBARRE Patrick E 03:19:48
89 BAUDOIN Cyril E 03:19:57
90 TRUILLET Christophe E 03:20:06
91 DELOLME Jean-Yves F 03:21:37
92 GUYOT Patrick E 03:22:04
93 PRIMET Eric F 03:23:22
94 CHOMAUD Joel G 03:23:35
95 VINSON Denis F 03:24:08
96 VEZIAN Bruno E 03:24:08
97 SUBIRANA Philippe E 03:24:58
98 MERLE Clément C 03:25:03
99 WILLIOT JEAN-Gilles G 03:25:03
100 LAVAL Christophe E 03:25:12
101 DANIS Pascal G 03:25:50
102 CHIFFLET François E 03:26:14
103 GUERINEAU Jérémy D 03:26:27
104 MARGUIER Bruno E 03:26:44
105 GOTTARDI Michael C 03:26:45
106 CORTES Michel h 03:28:07
107 BADJI Sais G 03:28:14
108 BRUN Paul F 03:28:45
109 YVER Claude G 03:29:27
110 DUCRUET Gérard F 03:30:00
111 THUILLIER Louis h 03:30:49
112 BOUCHEFF Alexis C 03:30:56
113 BARBE Freddy F 03:31:01
114 SERILLON Marc E 03:31:02
115 SEVE René h 03:31:55
116 ROQUET Alain E 03:32:05
117 BARBE David E 03:33:25
118 PICART Jérôme E 03:33:26
119 WISNIEWSKI Georges G 03:33:38
120 ALLIGIER Didier G 03:33:48
121 SOULAT Max-Jean h 03:34:07
122 THUILLIER Jérôme E 03:34:27
123 BOULON Théo C 03:34:28
124 SANIAL Laurent E 03:34:52
125 GOUTALAND Marie A 03:34:53
126 JAGER Eric F 03:35:05
127 PESENTI Isabelle B 03:35:41
128 BALLESTER Guy h 03:35:42
129 BOURGOIN Alain G 03:37:14
130 BOQUELET Bruno F 03:37:42
131 TASTAVIN Ofélie A 03:38:06
132 RIGAUD Florent C 03:39:44
133 MEYSSONNIER Patrick F 03:40:03
134 SANCHEZ Emmanuel h 03:40:08
135 DELABRE Hervé E 03:41:47
136 ETERNO Bernard F 03:42:33
137 COTTIN Thierry F 03:43:53
138 DOLYMPE Laurent E 03:43:55
139 GONZALEZ Miguel F 03:43:57
140 FABRY Alain G 03:43:59
141 SCHWIND Michel h 03:45:59
142 THOMASSON Hubert F 03:46:37
143 ROCHE Catherine B 03:48:02
144 BISSARDON Pierre F 03:48:03
145 ROCHE Jean-François G 03:48:05
146 RAUCOURT Alexandre D 03:48:09
147 FRANCAIS Laure B 03:48:35
148 CHAVANON Véronique B 03:48:36
149 PIROLA Hervé F 03:48:47
150 DIAS DA CRUZ Eric F 03:49:45
151 SEDAT Jean-Luc F 03:50:43
152 LEMETAIS Eric E 03:51:59
153 CASILE Joseph G 03:53:46
154 COSTE Laurent E 03:53:47
155 MEAUX Mathieu C 03:53:56
156 SEDAT Robert F 03:53:57
157 LATOURRE Xavier D 03:53:58
158 OMBRET Dominique F 03:54:04
159 JAMOND Claude F 03:54:05
160 RAY Patrick F 03:56:08
161 LIEVENS Eric F 03:56:09
162 POYET Sophie B 03:56:41
163 DESCHAMPS Carole A 03:57:21
164 DESCHAMPS Christophe E 03:57:22
165 PLAUTIN Laurent E 03:58:36
166 CODOUL Philippe F 03:58:49
167 BOUZIGE Solange B 03:58:50
168 VEYRIER Gil E 04:02:43
169 GAUCHIER Thierry E 04:02:44
170 MENARD Franck E 04:02:48
171 CHEYLAN Daniel F 04:02:50
172 BRAVOS Fernand F 04:05:38
173 MANUEL Gilles G 04:05:41
174 CAMBON Régis F 04:10:22
175 ROUSSEL Franck F 04:11:43
176 GAFFET Jean_Claude h 04:13:13
177 KOUWENHOVEN Wytske B 04:14:26
178 CHEIKHROUHOU Mohamed h 04:14:33
179 GERFAND Catherine B 04:16:44
180 ENGELVIN Gilbert h 04:16:45
181 JOURDAN Patrick F 04:16:54
182 DEFOUR Véronique B 04:22:35
183 SEDAT Christian G 04:22:36
184 DAUMOND Jean-Claude h 04:22:37
185 LECLERCQ Michel F 04:23:25
186 SERON Amador h 04:26:21
187 VALENTIN Jean-Pierre G 04:28:11
188 KINDER Sandrine B 04:30:06
189 PONGE Jacky F 04:31:44
190 NIVOT PASCAL F 04:36:05
191 NIVOT Dominique B 04:36:05
192 LALANDE Marc h 04:38:54
193 JACOB Frédéric D 04:40:56
194 BERAGNES Didier h 04:46:46
195 CHAMBON Christian G 04:48:42
196 PEILLON Daniel F 04:52:09
197 FAURE Bruno F 04:53:03
198 BACCOU Gilles G 04:56:14
199 TEISSIER Jacky h 04:56:17
200 CIFFREO David E 05:00:45
201 ROELANTS Sophie A 05:02:45
202 DHONOT Joke D 05:02:46
203 GUILLOBEZ Bernadette B 05:04:42
204 GUILLOBEZ Serge h 05:04:43
205 CHARRET Dominique F 05:04:47
206 MERLE Christian F 05:07:30
207 VELAY Brigitte B 05:29:58
208 LENOTRE Charles E 05:33:59
209 PETRE Alain G 05:47:49
210 BREYSSE Jérôme E 06:01:51
211 ROSE Gérard h 06:05:59
212 EDEL Eric F 06:06:56

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!