Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Cyclo des Boucles de la Marne 2015 : résultats du 101 km

Cl...Dos...Nom PrénomCat.Cc..Temps….Ecart..Moy....
1 1096 Axel GOFFARD C 1 2h55’42’’ 35,46
2 1128 Mikaël JIMENEZ C 2 2h56’09’’ 00’27’’ 35,37
3 1028 Fred BAROUDEL C 3 2h56’10’’ 00’28’’ 35,37
4 1075 Bruno POIS D 1 2h56’14’’ 00’32’’ 35,36
5 1116 Gervais GOFFIN D 2 ’’ ’’ ’’
6 1029 Gregory SMETS B 1 2h59’22’’ 03’40’’ 34,74
7 1059 Léo ROCHE A 1 2h59’23’’ 03’41’’ 34,74
8 1117 Pascal BOHLER D 3 2h59’26’’ 03’44’’ 34,73
9 1085 Nicolas VILLAIN A 2 2h59’27’’ 03’45’’ 34,72
10 1081 Rémi COLLET B 2 ’’ ’’ ’’
11 1001 Laurent BRUYNOOGHE C 4 ’’ ’’ ’’
12 1111 Bruno GAILLY C 5 2h59’29’’ 03’47’’ 34,72
13 1119 Stephane QUATRESOLS C 6 2h59’36’’ 03’54’’ 34,69
14 1150 Emmanuel LAVERGNE C 7 2h59’44’’ 04’02’’ 34,67
15 1113 Clément ROULEAU C 8 2h59’46’’ 04’04’’ 34,66
16 1158 Benoit BELOTTI B 3 3h00’27’’ 04’45’’ 34,53
17 1133 Emmanuel MORREAU C 9 3h00’53’’ 05’11’’ 34,45
18 1141 Flavien RUTAT B 4 ’’ ’’ ’’
19 1090 Jean Luc CHEMIN E 1 3h00’59’’ 05’17’’ 34,43
20 1131 Clément GIORGETTI B 5 3h01’45’’ 06’03’’ 34,28
21 1148 Olivier JACQUINET C 10 3h01’46’’ 06’04’’ 34,28
22 1115 Jean Claude ROBERT D 4 3h01’47’’ 06’05’’ 34,28
23 1058 Gael CANON B 6 ’’ ’’ ’’
24 1047 GUIDO TROONEN E 2 3h01’49’’ 06’07’’ 34,27
25 1152 Frédéric HUMBERT B 7 3h01’50’’ 06’08’’ 34,27
26 1012 lionel THYES C 11 3h01’51’’ 06’09’’ 34,26
27 1021 Christophe MICHAUX C 12 ’’ ’’ ’’
28 1083 jean-noel CAUX B 8 3h01’52’’ 06’10’’ 34,26
29 1159 Emmanuel ROUSSEL B 9 ’’ ’’ ’’
30 1017 Michael FAYE D 5 ’’ ’’ ’’
31 1031 Aymeric BEAUDE A 3 3h01’54’’ 06’12’’ 34,26
32 1016 Fabrice FAYE D 6 3h03’46’’ 08’04’’ 33,91
33 1025 Joël MOUTTE E 3 3h03’49’’ 08’07’’ 33,9
34 1164 Mickaël FARIGOUL B 10 3h03’51’’ 08’09’’ 33,89
35 1137 Michel MOUTARDE C 13 3h04’46’’ 09’04’’ 33,72
36 1105 Jean Baptiste JOLLY B 11 3h04’48’’ 09’06’’ 33,72
37 1006 Fabrice CANDY C 14 3h04’50’’ 09’08’’ 33,71
38 1002 Didier LIGER D 7 ’’ ’’ ’’
39 1089 Christian CHEMIN E 4 3h04’51’’ 09’09’’ 33,71
40 1156 Laurent STREF C 15 3h05’02’’ 09’20’’ 33,68
41 1036 Jacky GODIN E 5 3h05’08’’ 09’26’’ 33,66
42 1163 Brice MAUBACO B 12 3h05’32’’ 09’50’’ 33,58
43 1018 Maurice HUYET E 6 3h05’54’’ 10’12’’ 33,52
44 1009 Anthony SEGUIN B 13 3h06’33’’ 10’51’’ 33,4
45 1154 Loïc DEFONTAINE B 14 3h07’41’’ 11’59’’ 33,2
46 1061 Ivan SOIBINET C 16 ’’ ’’ ’’
47 1098 Joris CRABBENDAM C 17 3h07’57’’ 12’15’’ 33,15
48 1044 François BRAEM D 8 3h08’22’’ 12’40’’ 33,08
49 1114 Jocelyn GOBRON C 18 3h08’30’’ 12’48’’ 33,06
50 1042 Olivier MAGNIEN C 19 3h08’46’’ 13’04’’ 33,01
51 1138 Jean Pol GARNIER E 7 3h08’49’’ 13’07’’ 33
52 1142 Philippe DOMINGUES C 20 3h08’50’’ 13’08’’ 33
53 1045 Jean Luc DUPIN D 9 3h08’53’’ 13’11’’ 32,99
54 1093 Rémi BEGUIN D 10 3h10’09’’ 14’27’’ 32,77
55 1040 Jean Raymond BOTELLA D 11 3h10’22’’ 14’40’’ 32,73
56 1001 Laurent BRUYNOOGHE C 21 3h10’56’’ 15’14’’ 32,63
57 1165 Stephane JOURNEE C 22 3h11’36’’ 15’54’’ 32,52
58 1064 Daniel AREVALO E 8 3h12’01’’ 16’19’’ 32,45
59 1125 Alicia BOULAY W1 1 3h13’14’’ 17’32’’ 32,25
60 1084 yannick GAUNON C 23 3h13’16’’ 17’34’’ 32,24
61 1038 Alain MATRAT E 9 ’’ ’’ ’’
62 1065 Daniel MANGENOT E 10 3h13’18’’ 17’36’’ 32,23
63 1130 Sylvain GIORGETTI E 11 3h13’22’’ 17’40’’ 32,22
64 1053 Fabrice BOURGEOIS C 24 3h13’27’’ 17’45’’ 32,21
65 1013 Joël BIARD E 12 3h13’39’’ 17’57’’ 32,18
66 1022 Claude PETRE E 13 3h13’43’’ 18’01’’ 32,17
67 1054 David FAHEM C 25 3h13’50’’ 18’08’’ 32,15
68 1153 Lionel LAURENT E 14 3h13’59’’ 18’17’’ 32,12
69 1077 André DAIX E 15 3h14’06’’ 18’24’’ 32,1
70 1122 Joao Michel MARTINS C 26 3h14’09’’ 18’27’’ 32,09
71 1024 Franck WASSELIN D 12 3h14’12’’ 18’30’’ 32,09
72 1007 ERIC VIRON 27 3h15’17’’ 19’35’’ 31,91
73 1144 Ludovic FOUCHER C 28 3h16’56’’ 21’14’’ 31,64
74 1121 Manfred STERNJAKOB E 16 3h18’22’’ 22’40’’ 31,41
75 1103 Emmanuel FUSELIER C 29 3h18’24’’ 22’42’’ 31,41
76 1087 Philippe HATAT D 13 3h18’28’’ 22’46’’ 31,4
77 1155 Bruno NARBERGER D 14 3h19’59’’ 24’17’’ 31,16
78 1140 Jean Pierre MANIL D 15 3h20’04’’ 24’22’’ 31,14
79 1056 Sébastien ROBIN B 15 3h20’05’’ 24’23’’ 31,14
80 1161 Christian VIT E 17 3h20’18’’ 24’36’’ 31,11
81 1118 Christian MOWZ C 30 3h20’21’’ 24’39’’ 31,1
82 1110 Laurence MUNIER W1 2 3h20’32’’ 24’50’’ 31,07
83 1062 daniel OXOBY D 16 3h20’39’’ 24’57’’ 31,05
84 1124 Vincent CORDEUIL D 17 3h21’41’’ 25’59’’ 30,89
85 1027 Nicolas LORENA C 31 3h21’44’’ 26’02’’ 30,89
86 1094 Etienne CHAMPENOIS A 4 3h22’56’’ 27’14’’ 30,7
87 1157 Fabien ROYER D 18 3h23’55’’ 28’13’’ 30,56
88 1166 Franck TROUILLARD D 19 3h23’57’’ 28’15’’ 30,55
89 1109 Laurent FRANQUET C 32 3h24’15’’ 28’33’’ 30,51
90 1091 Jean Marc NICVERT E 18 3h25’56’’ 30’14’’ 30,26
91 1092 Jean Pierre FERRICCI E 19 3h25’59’’ 30’17’’ 30,25
92 1088 Roland CECCHELLERO E 20 3h26’00’’ 30’18’’ 30,25
93 1104 Alain DELAUNAY E 21 3h26’01’’ 30’19’’ 30,25
94 1095 Jean Pierre BICHARD E 22 3h26’06’’ 30’24’’ 30,23
95 1076 Rudy LAGAUDE B 16 3h26’16’’ 30’34’’ 30,21
96 1008 Alain DELISEE D 20 3h26’33’’ 30’51’’ 30,17
97 1005 alain COTTE E 23 3h26’38’’ 30’56’’ 30,15
98 1023 Philippe VAILLANT C 33 3h26’40’’ 30’58’’ 30,15
99 1112 Frédéric MUNIER D 21 3h26’41’’ 30’59’’ 30,15
100 1099 Jean Claude GANTOIS E 24 3h27’57’’ 32’15’’ 29,96
101 1020 Alain LEGRAS E 25 ’’ ’’ ’’
102 1100 Daniel MATHIEU E 26 3h28’18’’ 32’36’’ 29,91
103 1139 Patrick STROZIK D 22 3h28’23’’ 32’41’’ 29,9
104 1147 Benjamin DUMONT A 5 3h28’43’’ 33’01’’ 29,85
105 1102 Thierry LAGUERRE D 23 3h29’57’’ 34’15’’ 29,68
106 1101 Ghislain NOIZET D 24 ’’ ’’ ’’
107 1043 Christophe DE VLIEGER D 25 3h30’00’’ 34’18’’ 29,67
108 1010 Régis PETIT 34 3h30’24’’ 34’42’’ 29,62
109 1070 Freddy JOLY C 35 3h30’32’’ 34’50’’ 29,6
110 1026 José CHABROULLET D 26 3h32’31’’ 36’49’’ 29,32
111 1003 Mélanie DUC ROUSSELET W1 3 3h32’36’’ 36’54’’ 29,31
112 1041 Patrice JOURDAIN D 27 3h32’46’’ 37’04’’ 29,29
113 1107 Frédéric NEVEU C 36 3h32’52’’ 37’10’’ 29,27
114 1097 Alain MARTINVAL D 28 3h32’54’’ 37’12’’ 29,27
115 1082 JEAN-CLAUDE LEVEQUE D 29 3h32’55’’ 37’13’’ 29,26
116 1033 Romain Berge C 37 3h33’46’’ 38’04’’ 29,15
117 1057 Brice PARIS B 17 3h34’17’’ 38’35’’ 29,08
118 1066 Stéphane COZETTE B 18 3h34’57’’ 39’15’’ 28,99
119 1074 Eric TREVISAN C 38 3h36’22’’ 40’40’’ 28,8
120 1136 Alain THIRRIOT E 27 3h36’42’’ 41’00’’ 28,75
121 1135 Daniel IMBERT D 30 3h36’43’’ 41’01’’ 28,75
122 1134 Philippe LEJEUNE D 31 ’’ ’’ ’’
123 1014 Marcel DANZOY E 28 3h37’59’’ 42’17’’ 28,58
124 1032 marc gruson E 29 ’’ ’’ ’’
125 1143 Alain WIELGUS C 39 ’’ ’’ ’’
126 1037 Gérard PITTET E 30 3h40’32’’ 44’50’’ 28,25
127 1108 Thierry BLANPAIN D 32 ’’ ’’ ’’
128 1039 Dominique EL MAAMOURI D 33 3h40’34’’ 44’52’’ 28,25
129 1123 Fernando MARTINS C 40 3h40’50’’ 45’08’’ 28,22
130 1106 Joseph RUFFONI E 31 3h40’52’’ 45’10’’ 28,21
131 134 Michel MAILFAIT E 32 3h40’53’’ 45’11’’ 28,21
132 1052 Laurent MOULLET D 34 ’’ ’’ ’’
133 1079 pascal ANGELY C 41 3h42’53’’ 47’11’’ 27,96
134 1069 Frédéric HUTTIN C 42 3h43’16’’ 47’34’’ 27,91
135 1050 Gérard MONCUIT E 33 3h43’20’’ 47’38’’ 27,9
136 1063 Wendy HARMAND W1 4 3h43’25’’ 47’43’’ 27,89
137 1067 Hervé ROUSSEAUX E 34 3h43’49’’ 48’07’’ 27,84
138 1032 marc gruson E 35 3h45’33’’ 49’51’’ 27,63
139 1030 Gaetan LECOMTE C 43 3h48’02’’ 52’20’’ 27,32
140 1072 Dominique COLLET E 36 3h48’04’’ 52’22’’ 27,32
141 1080 Henri LEPAGNEZ E 37 ’’ ’’ ’’
142 1071 Brigitte AUGE W3 1 3h48’11’’ 52’29’’ 27,31
143 1046 Eric DEPRET C 44 ’’ ’’ ’’
144 1073 Christophe DELASSUS D 35 3h48’13’’ 52’31’’ 27,3
145 1146 Stephane MALEUVRE C 45 3h48’14’’ 52’32’’ 27,3
146 1151 Laurent LOBREAU C 46 3h48’17’’ 52’35’’ 27,3
147 1078 Stèphane GARNIER E 38 3h54’05’’ 58’23’’ 26,62
148 1068 Benoit CLAIS E 39 3h54’06’’ 58’24’’ 26,62
149 1162 Thierry KREBS D 36 3h56’25’’ 1h00’43’’ 26,36
150 1145 Balint MENYMERT B 19 4h00’50’’ 1h05’08’’ 25,87
151 1051 Eric LELOUP D 37 4h03’09’’ 1h07’27’’ 25,63
152 1049 ALEXANDRA JACQUOT W2 1 4h03’10’’ 1h07’28’’ 25,62
153 1055 Joachim DA MOTA C 47 ’’ ’’ ’’
154 1035 lydie humery Royer W1 5 4h04’07’’ 1h08’25’’ 25,52
155 1086 Virginie PELLETIER W1 6 4h04’37’’ 1h08’55’’ 25,47
156 1048 Julien MEDINA A 6 4h11’38’’ 1h15’56’’ 24,76
157 1019 Raymond LAGACHE E 40 4h20’02’’ 1h24’20’’ 23,96
158 1126 Christophe VAQUERO C 48 4h56’21’’ 2h00’39’’ 21,03
159 1127 Eric MARET D 38 5h02’12’’ 2h06’30’’ 20,62

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!